Liste 10 magazin de haine din Rogerius Oradea

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-07-08

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de haine din Rogerius Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Imbracaminte Second Hand - Textile House Romania, Pepco, Mely Boutique, AZA man, PRO UNIC - Haine second hand. Hai să explorăm împreună!

1.Imbracaminte Second Hand - Textile House Romania

Imbracaminte Second Hand - Textile House Romania
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Transilvaniei 9-11, Oradea 410402, România

 • Orar:

  09 – 19

Descoperă Textile House Romania, paradisul modei second-hand, unde te așteaptă o lume a comorilor vestimentare! Cu o locație ușor accesibilă, magazinul nostru îți oferă o gamă variată de haine și încălțăminte la prețuri imbatabile.

Fie că ești în căutarea unei piese statement pentru a-ți completa garderoba sau a unor piese confortabile și accesibile pentru ținutele de zi cu zi, la Textile House Romania vei găsi cu siguranță ceea ce cauți. Pășește în magazin și explorează rafturile noastre pline cu haine și încălțăminte de înaltă calitate, în stare impecabilă. Lasă-te surprins de descoperirile tale și bucură-te de plăcerea de a achiziționa piese unice și sustenabile, fără a sparge banca.

Citește mai mult: Liste 12 restaurante din Rogerius Oradea

2.Pepco

Pepco
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Transilvaniei 14, Oradea 825300, România

 • Orar:

  09 – 21

Descoperă magazinul Pepco, unde găsești o gamă largă de produse de calitate la prețuri accesibile. De la îmbrăcăminte pentru întreaga familie, la produse pentru casă și grădină, Pepco îți oferă tot ce ai nevoie pentru un trai confortabil și stylish.

Hainele pentru copii de la Pepco sunt confecționate din materiale durabile și moi, asigurând comoditate și stil. Prețurile avantajoase îți permit să îmbraci cei mici cu haine de calitate, fără să îți faci griji pentru buget. Vizitează magazinul Pepco din zona ta și profită de ofertele incredibile care te așteaptă!

Citește mai mult: Liste 22 magazin de haine din Oradea

3.Mely Boutique

Mely Boutique
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Blaise Pascal 10, Oradea 410444, România

Mely Boutique: Unde stilul întâlnește calitatea!

Îmbrățișați eleganța cu haine rafinate și accesibile la Mely Boutique. Echipa noastră dedicată vă oferă o gamă largă de articole vestimentare de calitate superioară, concepute cu grijă pentru a vă îmbunătăți stilul personal. De la rochii cochete la bluze elegante și pantaloni perfecți, fiecare piesă este o mărturie a măiestriei și atenției la detalii. Vizitați-ne astăzi și descoperiți o lume de posibilități de modă!

4.AZA man

AZA man
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu, Bihor 410445, România

 • Orar:

  10 – 18

5.PRO UNIC - Haine second hand

PRO UNIC - Haine second hand
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Ștefan cel Mare Nr.82, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 18

Cu PRO UNIC - Haine second hand Huuuuge! te vei pierde cu drag în lumea comorilor vestimentare și nu numai. Pierde-te printre rafturi pline cu haine, încălțăminte și țesături second hand, cu adevărat Huuuuge! Fie că ai nevoie de o pereche de pantofi statement, o rochie vintage unicat sau pur și simplu vrei să împrospătezi garderoba, aici vei găsi o selecție vastă care să se potrivească tuturor gusturilor, vârstelor, culorilor și mărimilor.

6.Glow Style

Glow Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 4, Oradea 410962, România

 • Orar:

  10 – 18

Vă invităm să descoperiți o lume a stilului și eleganței la Glow Style! Magazinul nostru oferă o gamă largă de produse rafinate, menite să vă ofere un aspect radiant și încrezător. De la bijuterii delicate la accesorii îndrăznețe, fiecare piesă este atent selectată pentru a vă completa perfect ținuta. Echipa noastră de experți în modă este pasionată de a vă ajuta să găsiți piesele perfecte care să vă scoată în evidență frumusețea naturală.

Lăsați-vă captivat de strălucirea noastră, Glow Style! Cu fiecare achiziție, veți primi produse de înaltă calitate, servicii impecabile și inspirație pentru a vă exprima stilul unic. Fie că vă pregătiți pentru o seară specială sau doriți pur și simplu să vă completați garderoba, Glow Style vă oferă tot ce aveți nevoie pentru a străluci. Vizitați-ne astăzi și descoperiți frumusețea interioară și exterioară care așteaptă să fie dezvăluită!

7.Articole sportive originale

Articole sportive originale
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu, Oradea 410445, România

 • Orar:

  09 – 18

8.Magazin LA VISION

Magazin LA VISION
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 7, Oradea, România

 • Orar:

  11 – 17:30

Magazinul LA VISION este destinația ta de shopping pentru cele mai avantajoase prețuri și produse de calitate superioară, create special pentru femei. Susținem cu mândrie producția românească, oferind o gamă variată de articole vestimentare, accesorii și produse cosmetice, realizate cu grijă și atenție la detalii.

La LA VISION, descoperi o lume a stilului și a frumuseții, unde fiecare articol este conceput pentru a te face să te simți specială și încrezătoare. Experții noștri în modă au selectat cu grijă cele mai noi tendințe și design-uri, pentru a-ți oferi o experiență de shopping de neuitat. De la rochii elegante la accesorii îndrăznețe, de la produse cosmetice de lux la articole de îngrijire personală, LA VISION are tot ce îți dorești pentru a-ți completa garderoba și a-ți răsfăța corpul și spiritul. Vino și explorează universul LA VISION, unde stilul, calitatea și prețurile accesibile se întâlnesc într-o armonie perfectă!

9.Atelier Retuserie

Atelier Retuserie
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Oradea, România

 • Orar:

  10 – 17

Atelierul Retuserie, un loc minunat unde arta modei se întâlnește cu sustenabilitatea, este o destinație de vis pentru cei care caută să reînnoiască garderoba într-un mod elegant și ecologic. Magazinul oferă o gamă largă de servicii, de la retușuri la comandă până la croitorie personalizată, toate realizate cu grijă și atenție la detalii.

Fie că aveți nevoie să ajustați o rochie pentru ocazii speciale sau să creați o ținută unică de la zero, Atelierul Retuserie este pregătit să vă ajute să vă exprimați stilul personal într-un mod responsabil. Folosind materiale sustenabile și tehnici tradiționale, echipa de artizani pricepuți creează piese vestimentare care nu numai că se potrivesc perfect, dar sunt și menite să reziste în timp. Vizitați Atelierul Retuserie astăzi și descoperiți lumea posibilităților vestimentare sustenabile și elegante.

10.Scarlet Oradea

Scarlet Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 1, Oradea 410445, România

Orașul Oradea, situat în inima ținutului Crișanei, te invită într-o călătorie de neuitat, unde istoria se împletește armonios cu modernitatea. Odată ajuns aici, vei fi captivat de arhitectura barocă a Palatului Episcopal, care se înalță mândru în centrul orașului, și vei admira frumusețea Catedralei Sfântul Ladislau, un simbol al credinței și al spiritualității.

Dar Oradea nu este doar despre istorie. Este și un oraș vibrant și cosmopolit, cu o ofertă culturală bogată. De la concerte și expoziții de artă la festivaluri și evenimente gastronomice, există ceva pentru fiecare gust. Orașul este, de asemenea, cunoscut pentru restaurantele sale rafinate, unde poți savura preparate tradiționale românești și internaționale, toate pregătite cu pasiune și măiestrie.
Sugestii de postare