Liste 13 saloane infrumusetare din Giurgiului București

Andreea Pop

• Actualizat: 2024-06-18

O sinteză din cele mai bune liste despre saloane infrumusetare din Giurgiului București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Salon Why Not - Progresul, Salon Blue Style, Dream Beauty Salon, Salon, Ela Salon Giurgiului. Hai să explorăm împreună!

1.Salon Why Not - Progresul

"Frumusețea ta, rațiunea noastră de a fi"

Salon Why Not - Progresul
 • Evaluare:
 • Adresă:

  vis-a-vis de Piata Progresul, Șoseaua Giurgiului 96-102, București 040654, România

 • Orar:

  08:30 – 20:30

 • Avantaje:

  Locație excelentă, servicii de calitate, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, program încărcat, atmosfera poate fi zgomotoasă

 • Calitate:

  Salon modern, dotat cu echipamente de ultimă generație

 • Personal:

  - Experiență vastă - Calificări înalte - Atenți la detalii - Creativi și pasionați - Vorbitori de limba engleză

 • Servicii:

  - Tunsori - Vopsit - Coafat - Tratamente capilare - Manichiură și pedichiură

Salonul Why Not din Progresul vă oferă o experiență de îngrijire personală de excepție. Manichiurista Maria își pune răbdarea, atenția și profesionalismul în slujba mâinilor tale, oferindu-ți recomandări utile care te vor ajuta să ai unghii sănătoase și frumoase. Nu ezita să îți faci o programare și să te bucuri de o sesiune de răsfăț la Salonul Why Not.

Salonul Why Not din Berceni îți pune la dispoziție o gamă variată de servicii de coafură, inclusiv afro. Personalul experimentat și dedicat se va ocupa de podoaba ta capilară cu grijă și atenție, oferindu-ți o tunsoare sau o coafură perfectă. Programează-te astăzi și experimentează frumusețea și profesionalismul de la Salonul Why Not.

2.Salon Blue Style

Creăm frumusețe personalizată pentru fiecare client.

Salon Blue Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului nr.129, București 077120, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  Salonul Blue Style se bucură de o locație excelentă, personal amabil și o varietate de servicii de calitate.

 • Dezavantaje:

  Prețurile sunt ușor ridicate, programul de lucru este limitat și există uneori timpi de așteptare.

 • Calitate:

  Servicii de înaltă calitate și produse profesionale.

 • Personal:

  - Prietenos - Profesionist - Amabil - Experimentat - Servicial

 • Servicii:

  - Tunsori - Coafuri - Vopsit - Tratamente - Extensii

Salon Blue Style: oaza de frumusețe unde stilul se întâlnește cu experiența!

De peste 15 ani, Salon Blue Style este destinația mea de încredere pentru o transformare a coafurii. Echipa de hairstyliști excepționali, condusă de maestrul Sorin, se dedică creării unor look-uri impecabile. De la tunsori precise până la colorări vibrante, fiecare detaliu este executat cu pasiune și profesionalism desăvârșit. Ambianța primitoare și prețurile accesibile fac din Salon Blue Style locul perfect pentru a-ți răsfăța părul și a-ți îmbunătăți încrederea în sine.

Citește mai mult: Liste 16 restaurante din Giurgiului București

3.Dream Beauty Salon

Dream Beauty Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 79-101, București 040654, România

 • Orar:

  08 – 20

Vizitează Salonul de frumusețe Dream și lasă-ți părul în mâinile experților noștri! Oferim o gamă completă de servicii de coafură pentru femei, inclusiv tunsori, vopsit, coafat și tratamente. Rezervarea este esențială pentru serviciile noastre, așa că nu ezita să ne contactezi astăzi pentru a-ți programa întâlnirea.

Serviciile noastre de coafură pentru bărbați sunt, de asemenea, de înaltă calitate, dar pot necesita un timp de așteptare mai mare, deoarece mulți clienți din cartierul nostru aleg salonul nostru. Cu toate acestea, garantăm că așteptarea merită, deoarece echipa noastră de coafori talentați va avea grijă de părul tău cu cea mai mare atenție și precizie.

4.Salon

Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Alunișului 176, București 040748, România

 • Orar:

  09 – 20:30

Citește mai mult: Liste 10 cafenele din Giurgiului București

5.Ela Salon Giurgiului

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 121A, Șoseaua Giurgiului, București 040662, România

 • Orar:

  09 – 21

Salonul Ela Giurgiului nu este recomandat pentru cei care caută o experiență de calitate în materie de frizerie. În timp ce doamna Gabi este o frizeriță competentă, salonul suferă de mai multe inconveniente. Prețurile sunt mici, dar acest lucru se reflectă în calitatea scăzută a serviciilor. Atmosfera este neplăcută, cu muzică de proastă calitate care distrage atenția și o clientelă care lasă de dorit.

Pentru o experiență superioară, recomandăm Blue Style de la Cimitirul Evreiesc. Acest salon oferă servicii de frizerie de înaltă calitate la prețuri rezonabile. Frizerii sunt experimentați și profesioniști, iar atmosfera este plăcută și relaxantă.

6.Salon Alenia

Salon Alenia
 • Evaluare:
 • Adresă:

  București, România

Citește mai mult: Liste 11 baruri din Giurgiului București

7.DMG Hair&Beauty SALON

DMG Hair&Beauty SALON
 • Evaluare:
 • Adresă:

  K, Șoseaua Giurgiului 113-115, București 040658, România

 • Orar:

  09 – 20

Salonul DMG Hair&Beauty te invită într-o lume a frumuseții, unde calitatea excepțională se îmbină cu prețuri accesibile. Dispunem de tehnologie de ultimă generație, inclusiv aparate POS pentru plăți cu cardul, asigurând confortul și siguranța clienților noștri. Echipa noastră talentată de stiliști și esteticieni va crea pentru tine o imagine de vis, adaptată perfect nevoilor și dorințelor tale. Vino și răsfață-te cu servicii de calitate superioară, la prețuri care te vor surprinde plăcut!

Ești pregătită să te transformi? Salonul DMG Hair&Beauty îți stă la dispoziție cu o gamă largă de servicii de înfrumusețare, toate realizate de profesioniști experimentați. De la tunsori și coafuri la manichiură și pedichiură, avem tot ce îți trebuie pentru a străluci din cap până în picioare. Te așteptăm într-o atmosferă caldă și primitoare, unde îți vom oferi o experiență de răsfăț de neuitat. Nu ezita să ne contactezi pentru a programa o programare și a-ți rezerva locul în calendarul nostru de frumusețe!

8.SC Haisam Beauty Center SRL

SC Haisam Beauty Center SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 31, București 040651, România

 • Orar:

  10 – 19

9.Sylvyana Beauty Salon

Sylvyana Beauty Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 6, Șoseaua Giurgiului 124, București 040678, România

 • Orar:

  10 – 20

10.Salon EVE

Salon EVE
 • Evaluare:
 • Adresă:

  21 Drumul gazarului, Etaj 1, București 040824, România

 • Orar:

  10:30 – 21

11.Nana Chic Salon

Nana Chic Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 119, București 040679, România

 • Orar:

  09 – 21

Salonul Nana Chic vă oferă un spațiu elegant și primitor, unde vă puteți bucura de servicii complete de înfrumusețare, la prețuri accesibile. Echipa noastră de profesioniști vă va întâmpina cu căldură și vă va asigura o experiență relaxantă și răsfățată.

Indiferent dacă doriți să vă răsfățați cu o nouă tunsoare, un tratament de păr sau un machiaj impecabil, Nana Chic Salon are tot ce vă trebuie. Produsele de înaltă calitate și tehnicile inovatoare utilizate de stiliștii noștri vă vor lăsa cu un aspect și o senzație de strălucire. Răsfățați-vă cu o experiență de înfrumusețare de neuitat la Nana Chic Salon și descoperiți frumusețea interioară și exterioară.

12.Igiena

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 129, București 040664, România

13.Nofry Style

Nofry Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Frunzișului 1, București, România

Sugestii de postare