Liste 15 supermarketuri din Giurgiului București

Mihai Radu

• Actualizat: 2024-06-19

O sinteză din cele mai bune liste despre supermarketuri din Giurgiului București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Lidl, Mega Image Giurgiului 1, Mega Image, Mega Image, Mega Image Giurgiului 3. Hai să explorăm împreună!

1.Lidl

Cu siguranță veți găsi ceea ce căutați

Lidl
 • Evaluare:

  4,2/5 (7074 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Găzarului 1, București, România

 • Orar:

  07 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse alimentare și nealimentare

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate bună la prețuri accesibile

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și disponibil, însă uneori aglomerat

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Program prelungit, Acces pentru persoane cu dizabilități, Zone de promoții, Card de fidelitate

Lidl, renumitul lanț de magazine alimentare, și-a modernizat recent locația, oferind clienților o experiență de cumpărături îmbunătățită. Spațiul generos și luminat, împreună cu ample locuri de parcare, asigură o vizită confortabilă și convenabilă. Sortimentul vast de produse, de la articole de uz casnic până la bunătăți culinare, satisfac toate nevoile cumpărătorului modern. Lidl se mândrește cu aprovizionarea constantă și cu prețurile competitive, garantând calitate și valoare excepțională.

Acest magazin Lidl se distinge prin dinamismul său, fiind unul dintre cele mai aglomerate din București. Angajații săi dedicați asigură un serviciu de top, oferind îndrumare și asistență clienților. Produsele proaspete, ambianța curată și cozile fluide, în ciuda aglomerației, creează o experiență de cumpărături plăcută și eficientă. Lidl rămâne o destinație de încredere pentru cei care caută o gamă largă de produse alimentare și nealimentare, oferind calitate, varietate și prețuri accesibile.

2.Mega Image Giurgiului 1

Sloganul Mega Image: "Prețuri mici, zilnic"

Mega Image Giurgiului 1
 • Evaluare:

  4,0/5 (1789 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc 1, Șoseaua Giurgiului, București 077120, România

 • Orar:

  07 – 23

 • Produs diversificat:

  O gamă largă de produse alimentare și nealimentare

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate, proaspete și sănătoase

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și servicial

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare, Program extins de lucru, WiFi gratuit, Card de fidelitate, Livrare la domiciliu

Mega Image Giurgiului 1: un supermarket modern, unde savoarea produselor autohtone se îmbină cu calitate ireproșabilă și varietate impresionantă. Pășește dincolo de pragul acestui magazin cochet, unde fiecare produs este o invitație la o experiență culinară de neuitat. Designul elegant, curățenia impecabilă și personalul amabil îți vor încânta simțurile încă de la intrare.

Fie că ești în căutarea ingredientelor proaspete pentru o cină delicioasă sau a gustărilor sănătoase pentru o pauză energizantă, Mega Image Giurgiului 1 este destinația perfectă. Aici, savoarea tradițională se îmbină armonios cu inovația culinară, oferindu-ți o gamă largă de produse care satisfac și cele mai exigente gusturi. Prețurile rezonabile și traficul mare de clienți sunt o dovadă a calității ireproșabile și a excelenței în servicii care definesc acest supermarket. Pregătește-te să descoperi o lume a deliciilor culinare, unde fiecare vizită îți va trezi papilele gustative și îți va umple cămară cu arome îmbietoare.

Citește mai mult: Liste 16 restaurante din Giurgiului București

3.Mega Image

Cel mai mare hipermarket Mega Image din România

Mega Image
 • Evaluare:

  4,2/5 (1615 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 54, București, România

 • Orar:

  05 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse alimentare și nealimentare

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate, mereu proaspete

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și serviabil

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare subterană, Farmacie, Casierie self-service, Bancă, Zonă de food-court

Mega Image este un supermarket care oferă o gamă largă de produse de calitate. Unul dintre cele mai mari avantaje este faptul că este deschis non-stop, ceea ce îl face o opțiune excelentă pentru cei care au nevoie de cumpărături la orice oră.

Angajații sunt amabili și săritori, în special cei de la raionul de carne și de la casele de marcat. Cu toate acestea, în orele de vârf se pot forma cozi destul de lungi, deoarece de obicei sunt deschise doar 3 case.

4.Mega Image

Mega Image
 • Evaluare:

  4,2/5 (1328 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 2, București 041312, România

 • Orar:

  07 – 23

Mega Image, amplasat convenabil în inima orașului, îți oferă o gamă vastă de produse, inclusiv alimente pentru animalele de companie. Bucură-te de legume și fructe proaspete, atent selecționate, gata să-ți îmbogățească mesele cu arome și vitamine.

La Mega Image, nu doar faci cumpărături, ci trăiești o experiență. Magazinul este locul de întâlnire preferat al pensionarilor din zonă, iar calitatea produselor sale este garantată de verificările riguroase efectuate de experții noștri de la Dekra. Alege Mega Image pentru un shopping sigur, plăcut și în pas cu nevoile tale.

Citește mai mult: Liste 10 cafenele din Giurgiului București

5.Mega Image Giurgiului 3

Mega Image se concentrează pe produsele locale și sănătoase

Mega Image Giurgiului 3
 • Evaluare:

  4,0/5 (633 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 118-120, București, România

 • Orar:

  07 – 22

 • Produs diversificat:

  Magazinul oferă o gamă variată de produse

 • Calitatea produsului:

  Produsele sunt de calitate bună

 • Servicii pentru clienți:

  Personalul este amabil și servicial

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare, Wi-Fi gratuit, Program extins, Acceptare carduri, Servicii de livrare

Descoperă Mega Image Giurgiului 3, unde găsești cele mai proaspete și delicioase produse la prețuri avantajoase! Echipa noastră de profesioniști te întâmpină cu căldură și îți oferă asistență personalizată pentru a-ți face cumpărăturile cât mai plăcute și ușoare.

Bucură-te de o gamă largă de bunătăți culinare, de la fructe și legume proaspete la produse lactate, carne și preparate gata gătite. Aducem în fiecare zi produse proaspete de la producători locali, susținând astfel economia locală și oferindu-ți cele mai bune și mai sănătoase ingrediente pentru mesele tale. Nu rata ofertele noastre exclusive și reducerile de până la 50%!

6.Mega Image Progresului

Mega Image Progresului are o secțiune specială cu produse bio.

Mega Image Progresului
 • Evaluare:

  4,1/5 (883 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 113-115, București, România

 • Orar:

  07 – 00

 • Produs diversificat:

  Mega Image Progresului oferă o gamă largă de produse.

 • Calitatea produsului:

  Produsele de la Mega Image Progresului sunt de calitate bună.

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciul clienți de la Mega Image Progresului este excelent.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare, Program non-stop, Livrare la domiciliu, Produse bio, Card de fidelitate

Mega Image Progresului, un magazin care te invită să descoperi o lume a prospețimii și a savoarei. Cu o amplasare strategică, la doar câțiva pași de stația de metrou Progresului, magazinul te întâmpină cu o atmosferă caldă și primitoare. Gama variată de produse, de la fructe și legume proaspete la produse de panificație aromate, satisface chiar și cele mai exigente gusturi.

Personalul amabil și bine instruit este mereu gata să îți ofere asistență și să te ghideze prin multitudinea de oferte și promoții. Vino la Mega Image Progresului și bucură-te de o experiență de cumpărături inedită, unde calitatea se îmbină armonios cu prețurile avantajoase. Aici, fiecare vizită devine o adevărată plăcere culinară!

Citește mai mult: Liste 11 baruri din Giurgiului București

7.Mega Image Giurgiului 4

Supermarketul unde găsești tot ce ai nevoie.

Mega Image Giurgiului 4
 • Evaluare:

  4,2/5 (160 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 125, București 077120, România

 • Orar:

  08 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse alimentare și non-alimentare.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate bună, proaspete și gustoase.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil, disponibil și profesionist.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Program prelungit, Casierie self-service, Produse bio și ecologice, Servicii de livrare la domiciliu

Mega Image Giurgiului 4 este un rai al cumpărăturilor, cu rafturi pline de bunătăți la prețuri imbatabile. Fiecare alee strălucește sub lumina reflectoarelor, iar etichetele clare te ghidează fără efort către deliciile dorite.

Cu toate acestea, experiența de shopping ar fi cu adevărat celestă dacă personalul vigilent ar avea grijă și de împrejurimile magazinului. Cerșetorul care se învârte de luni de zile în fața ușilor, primind atenție și protecție, strică armonia locului. Este timpul ca acest individ să fie îndepărtat, lăsând cumpărătorii să se bucure de o atmosferă plăcută și fără griji.

8.La scarita- Giurgiului

La scarita- Giurgiului
 • Evaluare:

  4,9/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 131, București 077120, România

 • Orar:

  07:30 – 23

Citește mai mult: Liste 38 supermarketuri din București

9.Mirmir

Mirmir
 • Evaluare:

  4,1/5 (79 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 124A, București, România

 • Orar:

  08 – 21:30

**Personalul amabil și ospitalier:** La restaurantul nostru, personalul nostru calificat vă va întâmpina cu zâmbete calde și un serviciu impecabil. Fiecare membru al echipei noastre este dedicat să vă ofere o experiență culinară excepțională, asigurându-vă că fiecare nevoie este satisfăcută cu promptitudine și curtoazie.

**Spațiul de depozitare securizat pentru bagaje:** Înțelegem importanța bunurilor dumneavoastră personale, de aceea am amenajat un spațiu de depozitare a bagajelor sigur și supravegheat. Fiecare bagaj este etichetat și stocat corespunzător, oferindu-vă liniște sufletească deplină pe parcursul șederii dumneavoastră. În plus, echipa noastră de securitate monitorizează constant zona, asigurându-vă că bunurile dumneavoastră sunt în siguranță.

10.Marya Butic

Marya Butic
 • Evaluare:

  4,5/5 (62 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Găzarului 25, București, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

11.Carrefour

Carrefour
 • Evaluare:

  2,5/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 125, București 040663, România

 • Orar:

  07 – 22

Dragi prieteni,

Îți dorești o viață lungă și prosperă, nu-i așa? Atunci, te invităm să descoperi Carrefour, locul unde găsești tot ce ai nevoie pentru o viață mai bună. De la produse alimentare proaspete și de calitate, la articole de uz casnic și electrocasnice, la Carrefour găsești tot ce îți dorești, la prețuri imbatabile. Te așteptăm în magazinele noastre pentru a te bucura de o experiență de cumpărături plăcută și avantajoasă.

12.Profi City

Profi City
 • Evaluare:

  2,8/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 131, București 040665, România

 • Orar:

  07 – 00

13.Profi City

Profi City
 • Evaluare:

  3,0/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Aleea Moldoveni nr.5, București 077120, România

 • Orar:

  07 – 23

14.PROFI Loco Malu

PROFI Loco Malu
 • Evaluare:

  3,8/5 (114 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Giurgiului 123, Malu 040662, România

 • Orar:

  07 – 22

15.La Doi Pasi

La Doi Pasi
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Intrarea Giurgiului 164, București 077120, România

 • Orar:

  08 – 22

Sugestii de postare