Liste 18 magazin de cosmetice din Oradea

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-07-06

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de cosmetice din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Hemerama, ideal store, MAYA Make-Up, PROBEAUTY, Endea. Hai să explorăm împreună!

1.Hemerama

Hemerama
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Simion Barnutiu. 19, Birou, Oradea 410204, România

Hemerama, produsele voastre m-au cucerit! Fiolele de rozmarin și șamponul Hair Loss au făcut minuni pentru părul meu căzut. După doar câteva săptămâni, am observat o îmbunătățire remarcabilă. Calitatea și eficiența produselor voastre m-au uimit! Sunt extrem de mulțumită de rezultatele obținute și abia aștept să încerc și alte produse din gama voastră. Mă bucur nespus că v-am descoperit pe TikTok și vă sunt recunoscătoare pentru informațiile valoroase pe care le oferiți. Recomand cu căldură produsele Hemerama tuturor celor care își doresc un păr sănătos și strălucitor!

2.ideal store

ideal store
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Dacia nr72, Oradea 410339, România

 • Orar:

  08:30 – 19

Magazinul nostru este destinația finală pentru cei care caută o experiență de cumpărături excepțională! La noi veți găsi o gamă vastă de produse, de la cele de zi cu zi până la cele mai exclusive, toate la prețuri incredibil de avantajoase.

Fie că sunteți în căutarea unor articole esențiale pentru casă, a unei ținute elegante sau a unui cadou special, magazinul nostru are ceva pentru toată lumea. Cu o selecție uluitoare de produse și prețuri care nu pot fi găsite nicăieri altundeva, vă garantăm că veți găsi ceea ce căutați. Vizitați-ne astăzi și descoperiți de ce suntem cel mai bun magazin din oraș!

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.MAYA Make-Up

MAYA Make-Up
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu AN 19, Oradea 410445, România

 • Orar:

  10 – 18

Descoperă universul frumuseții MAYA Make-Up, unde fiecare dorință cosmetică este împlinită. Cu o gamă largă de produse impecabile, de la nuanțe de ruj seducătoare până la farduri de ochi irezistibile, vei găsi întotdeauna ceva pe placul tău. Prețurile accesibile te vor face să te răsfeți fără remușcări, în timp ce îndrumarea expertă a vânzătoarelor noastre te va ghida spre alegerile perfecte pentru a-ți scoate în evidență frumusețea naturală.

Bucură-te de experiența MAYA Make-Up, unde pasiunea pentru frumusețe întâlnește profesionalismul excepțional. Confortul și atmosfera primitoare a magazinului te vor face să te simți ca o adevărată prințesă. Pășește în lumea MAYA Make-Up și lasă-te purtat de un val de magie cosmetică, unde frumusețea ta va străluci precum o stea.

4.PROBEAUTY

PROBEAUTY
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ogorului Nr. 171, Oradea 410554, România

 • Orar:

  09 – 21

Descoperă lumea fascinantă a săpunurilor SOAP BROWS, disponibile acum la PROBEAUTY EU! Aceste produse inovatoare au cucerit rapid industria frumuseții, oferind soluții de îngrijire a sprâncenelor de neegalat. Cu ingrediente naturale și o consistență cremoasă, săpunurile noastre îți vor îmblânzi și stiliza sprâncenele, oferindu-le forma perfectă.

Fie că dorești sprâncene naturale și pufoase sau un look mai definit și dramatic, SOAP BROWS are un săpun potrivit pentru tine. Formula noastră hrănitoare îmbogățită cu glicerină și ingrediente hidratante va menține sprâncenele sănătoase și frumoase. În plus, periuța inclusă permite o aplicare precisă și fără efort, pentru un aspect profesional de salon. Vizitează PROBEAUTY EU astăzi și descoperă secretul unor sprâncene perfecte cu SOAP BROWS!

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Endea

Endea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihai Eminescu 24, Oradea 410019, România

Produsele Endea sunt adevărate bijuterii cosmetice, iar cu Răzvan la cârmă, experiența de cumpărare devine de neuitat! Crema de față este un lux accesibil, oferind tenului un aspect radiant și o hidratare intensă. Livrarea rapidă te va surprinde plăcut, iar Răzvan îți stă la dispoziție cu sfaturi și recomandări personalizate.

Fă cunoștință cu Endea astăzi și descoperă magia îngrijirii naturale. Răsfă-ți pielea cu produse premium, create cu dragoste și dăruire. Fiecare comandă este o călătorie spre o piele sănătoasă și frumoasă, iar echipa Endea este ghidul tău în această aventură. Nu mai aștepta, experimentează diferența Endea chiar acum!

6.Magazin Gerovital

Magazin Gerovital
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Lotus Center, Str. Nufărului 30, 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

Vă invităm să pășiți în lumea fermecătoare a Magazinului Gerovital, unde bunătatea produselor și amabilitatea personalului se împletesc armonios. Aici, fiecare vizită este o călătorie plăcută pe tărâmul frumuseții și îngrijirii.

Personalul nostru experimentat vă întâmpină cu zâmbete calde și o dorință sinceră de a vă îndruma către produsele potrivite nevoilor dumneavoastră. Fie că sunteți în căutarea unui răsfăț pentru piele, a unui parfum senzual sau a unui cadou special, echipa noastră vă va ghida cu profesionalism și dedicare. Nu ratați ofertele exclusive disponibile cu cardul de loialitate, iar experiența dumneavoastră de cumpărături va fi completă și memorabilă.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Elektron Cosmetic

Elektron Cosmetic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Transilvaniei nr.10, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 16

Magazinul Elektron Cosmetic, cunoscut pentru produsele sale de cosmetică de înaltă calitate, este apreciat de mulți clienți pentru standardele sale excepționale de servicii. Cu o echipă de profesioniști dedicați, Elektron Cosmetic se străduiește să ofere clienților săi o experiență de cumpărături plăcută și eficientă. Deschis de luni până vineri, între orele 10:00 și 19:00, și sâmbăta între orele 10:00 și 15:00, magazinul oferă o gamă largă de produse cosmetice, inclusiv produse de îngrijire a pielii, produse de machiaj și parfumuri. Cu o atmosferă primitoare și un personal amabil, Elektron Cosmetic este destinația perfectă pentru toate nevoile dumneavoastră de înfrumusețare.

8.AVON Oradea - Înscrieri și Comenzi

AVON Oradea - Înscrieri și Comenzi
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Lapusului Nr.17, Sc. A, Oradea 410271, România

9.Cupio Lotus Center Oradea - Magazin de Manichiura si Makeup

Cupio Lotus Center Oradea - Magazin de Manichiura si Makeup
 • Evaluare:
 • Adresă:

  cod spațiu 9_BOMA, Lotus Oradea:, Str. Nufărului 30, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

Centrul Cupio Lotus din Oradea, un paradis al manichiurii și machiajului, te întâmpină cu o gamă bogată de lacuri de unghii și un personal dedicat gata să te ghideze în alegeri. De la nuanțe clasice la culori îndrăznețe și texturi strălucitoare, aici vei găsi tot ce îți dorești pentru o manichiură impecabilă.

Personalul amabil și profesionist îți va oferi sfaturi personalizate, ajutându-te să creezi look-uri unice și să descoperi cele mai noi tendințe în materie de manichiură și machiaj. Vizitează Centrul Cupio Lotus din Oradea și lasă-te răsfățată într-o atmosferă plăcută, unde frumusețea întâlnește profesionalismul.

10.S.C. Migarella Salon de Frumusețe S.R.L.

S.C. Migarella Salon de Frumusețe S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ady Endre 32, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 17

Pasionații de frumusețe, sunteți gata pentru o experiență de răsfăț de neuitat? S.C. Migarella Salon de Frumusețe S.R.L. vă invită să descoperiți universul lor de înfrumusețare, unde fiecare produs este o poartă către un aspect radiant.

Explorați rafturile noastre bine aprovizionate, unde veți găsi o gamă largă de produse cosmetice, tratamente de îngrijire a pielii și accesorii de frumusețe, toate concepute pentru a vă satisface nevoile unice. Fie că sunteți în căutarea de produse de machiaj de ultimă generație, îngrijire anti-îmbătrânire dovedită sau sfaturi profesionale de înfrumusețare, echipa noastră de experți este aici pentru a vă ghida în călătoria către frumusețea radiantă.

11.Drimbo Ioana - FARMASI

Drimbo Ioana - FARMASI
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Lacul Roșu 9, Oradea 410432, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Descoperă gama FARMASI și bucură-te de produse de înaltă calitate la prețuri accesibile! Fie că îți dorești îngrijire personală, produse cosmetice sau suplimente alimentare, FARMASI îți oferă o gamă variată, perfect adaptată nevoilor tale. Ingredientele naturale și tehnologiile inovatoare se combină pentru a crea produse eficiente, blânde cu pielea și respectând mediul înconjurător.

Cu FARMASI, îngrijirea personală devine un ritual plăcut și accesibil. Răsfață-ți pielea cu produse delicate și hrănitoare, alege cosmetice vibrante care îți subliniază frumusețea naturală și completează-ți rutina zilnică cu suplimente alimentare care te ajută să fii sănătos și plin de vitalitate. Experimentează FARMASI și descoperă secretele frumuseții și sănătății la cele mai avantajoase prețuri!

12.SisiCosmetice - The Beauty Shop

SisiCosmetice - The Beauty Shop
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Episcop Roman Ciorogariu 58, Oradea 410009, România

 • Orar:

  09 – 17

13.Cosmetice Migarella

Cosmetice Migarella
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ady Endre 32, Oradea 410002, România

 • Orar:

  09 – 17

Migarella Cosmetics este un paradis al frumuseții, unde calitatea excepțională a produselor cosmetice din Ungaria îți răsfață simțurile. O gamă largă de lacuri și accesorii de manichiură și pedichiură îți permite să ai grijă de unghiile tale ca la salon, în timp ce secțiunea dedicată vopselelor de păr și instrumentelor de coafat te ajută să creezi look-uri spectaculoase cu ușurință.

La Migarella Cosmetics, frumusețea ta este prioritară. Produsele atent selectate, prețurile avantajoase și atmosfera primitoare fac din această unitate destinația perfectă pentru toate nevoile tale de îngrijire personală. Vizitează-ne astăzi și descoperă secretul frumuseții rafinate!

14.HAOTIC

HAOTIC
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Palatul Moskovitz Miksa, Parcul Traian 2, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 19

15.NALA Natural cosmetics

NALA Natural cosmetics
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Nufărului 30, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

16.GLAMBEAUTY SHOP

GLAMBEAUTY SHOP
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Seleușului 29, Oradea 410519, România

 • Orar:

  10 – 18

17.Triodeluxe Cosmetice srl

Triodeluxe Cosmetice srl
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Borșului 16a, Oradea 410605, România

 • Orar:

  10 – 18

18.Aqua Beauty Cosmetice ULTRA GREEN CERTIFICATED

Aqua Beauty Cosmetice ULTRA GREEN CERTIFICATED
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Episcop Ion Alexi, Oradea 410126, România

 • Orar:

  08 – 17

Sugestii de postare