Liste 21 masaj din Craiova

Cristian Georgescu

• Actualizat: 2024-07-02

O sinteză din cele mai bune liste despre masaj din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Ultratonique, Sanoactiv RB, Reflexovital Cursuri Frizerie, Coafor, Masaj Craiova. Cursuri Acreditate. Curs Frizer, Coafura, Masaj Craiova, Nomasvello Point Craiova, YesToBeautyCraiova. Hai să explorăm împreună!

1.Ultratonique

Ultratonique
 • Evaluare:

  4,9/5 (110 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Nanterre nr. 16, Craiova 200485, România

 • Orar:

  08 – 20

Ultratonique După prima și singura mea vizită la Ultratonique, am decis să-mi revizuiesc evaluarea inițială de 3 stele. Inițial, am fost deranjat de unele aspecte ale organizării interioare, motiv pentru care am acordat un scor scăzut.

Cu toate acestea, după o vizită recentă, am fost impresionat de îmbunătățirile făcute. Personalul este acum mai prietenos și mai atent, iar spațiul este mult mai organizat. Echipamentele sunt de ultimă generație, iar atmosfera este relaxantă și primitoare. Recomand cu căldură Ultratonique pentru oricine caută o experiență de antrenament de calitate superioară.

2.Sanoactiv RB

Sanoactiv RB
 • Evaluare:

  4,9/5 (23 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Titulescu, Blocul 9, Scara 2, Apartamentul 3, Craiova 200142, România

 • Orar:

  11 – 19

Sanoactiv RB Excelent vă oferă soluții de recuperare excepționale! Beneficiați de echipamente de ultimă generație și personal altamente calificat, care vă vor ghida cu grijă și atenție pe parcursul procesului de recuperare. Fie că vă confruntați cu o ruptură de ligament sau cu alte afecțiuni, Sanoactiv RB Excelent este alegerea ideală pentru o recuperare rapidă și eficientă.

Preturile accesibile și abordarea personalizată fac ca serviciile Sanoactiv RB Excelent să fie accesibile tuturor celor care doresc să își redobândească mobilitatea și sănătatea. Nu mai așteptați, contactați-i astăzi și faceți primul pas către o viață fără durere și limitări!

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

3.Reflexovital Cursuri Frizerie, Coafor, Masaj Craiova. Cursuri Acreditate. Curs Frizer, Coafura, Masaj Craiova

Reflexovital Cursuri Frizerie, Coafor, Masaj Craiova. Cursuri Acreditate. Curs Frizer, Coafura, Masaj Craiova
 • Evaluare:

  5,0/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vlad Țepeș 2, Craiova 200346, România

Cu Reflexovital, calea ta către o nouă carieră plină de satisfacții începe chiar astăzi! Școala noastră acreditată oferă cursuri de frizerie, coafură și masaj în Craiova, deschizându-ți drumul spre o lume a transformării și înfrumusețării.

Echipa noastră de profesioniști experimentați te va ghida cu pasiune și răbdare, împărtășind cunoștințele și tehnicile lor dovedite. La Reflexovital, îți punem la dispoziție instrumentele și mediul necesar pentru a-ți dezvolta abilitățile și a-ți desăvârși talentul în domeniul frumuseții. Fie că ți-ai dorit întotdeauna să creezi coafuri uimitoare, să transformi părul clienților tăi sau să oferi masaje terapeutice, Reflexovital este locul ideal pentru a începe călătoria ta. Alătură-te nouă și descoperă o carieră de succes în industria prosperă a frumuseții!

4.Nomasvello Point Craiova

Nomasvello Point Craiova
 • Evaluare:

  4,9/5 (86 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc A4, Calea București 52, Craiova 200515, România

 • Orar:

  12 – 20

Bucurați-vă de o experiență excepțională la Nomasvello Point Craiova, unde veți fi întâmpinat de un personal dedicat și grijuliu. Cu servicii de calitate superioară, veți observa o îmbunătățire vizibilă în aspectul tenului dvs. după doar câteva ședințe de Proskin.

Tratamentul Proskin este conceput pentru a purifica și revitaliza pielea, dezvăluind o strălucire naturală. Tehnologia inovatoare utilizată curăță în profunzime, reduce porii și îmbunătățește elasticitatea, lăsându-vă cu un ten radiant și sănătos. Nu ratați ocazia de a experimenta transformările incredibile pe care le poate oferi Nomasvello Point Craiova. Programul personalizat la nevoile dvs. specifice vă garantează rezultate optime, astfel încât să vă bucurați de o piele frumoasă și vibrantă.

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

5.YesToBeautyCraiova

YesToBeautyCraiova
 • Evaluare:

  4,8/5 (16 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Mitropolit Nifon Criveanu nr 31, Craiova 200060, România

 • Orar:

  09 – 19

Descoperiți inima Olteniei, Craiova, un oraș plin de farmec și istorie, gata să vă cucerească cu atracțiile sale. De la terasele cochete care vă invită să savurați o cafea sau un cocktail, până la parcurile umbroase care vă oferă un refugiu de la agitația urbană, Craiova are ceva pentru fiecare. Nu veți dori să ratați vizita la impunătoarea Catedrală Sfântul Dumitru, un simbol al orașului, sau la Muzeul de Artă, care găzduiește o colecție impresionantă de opere de artă românești și străine.

Dar Craiova nu este doar despre monumente și muzee. Este și despre oameni calzi și primitori, despre tradiții și obiceiuri păstrate cu sfințenie și despre o gastronomie locală care vă va face să vă lingeți pe degete. Nu uitați să gustați din preparatele tradiționale oltenești, precum ciorba de perișoare, sarmalele sau tochitura, și să vă cufundați în atmosfera vibrantă a orașului, care prinde viață seara, odată cu deschiderea teraselor și restaurantelor.

6.Divine Bodyz Concept

Divine Bodyz Concept
 • Evaluare:

  5,0/5 (36 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Brestei 26, Craiova 200420, România

 • Orar:

  10 – 21

Echipa de profesioniști pasionați și dedicați te întâmpină într-un spațiu elegant și primitor, unde fiecare detaliu a fost gândit pentru a-ți oferi o escapadă de vis. Lăsându-te pe mâinile lor experte, vei fi transportat într-o lume de frumusețe și îngrijire, unde fiecare tratament devine o experiență unică și revigorantă. Indiferent dacă optezi pentru o presoterapie relaxantă, o manichiură impecabilă sau un tratament facial revitalizant, rezultatele vor fi vizibile și te vor face să strălucești din interior spre exterior. La Divine Bodyz, nu doar corpul tău este răsfățat, ci și sufletul tău se bucură de o oază de liniște și armonie. Vino și experimentează diferența!

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

7.Arena Beauty Craiova

Arena Beauty Craiova
 • Evaluare:

  5,0/5 (18 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Bucuresti nr 153,bloc N23 sc1, Craiova 200436, România

 • Orar:

  12 – 20

Ești în căutarea unui loc unde să te simți răsfățată și să te bucuri de servicii de înfrumusețare de cea mai înaltă calitate? Nu mai căuta, pentru că Arena Beauty Craiova este aici pentru a-ți oferi o experiență de neuitat!

Personalul nostru experimentat și amabil este dedicat să-ți ofere servicii personalizate, adaptate nevoilor tale specifice. De la tunsori și coafuri impecabile, până la tratamente faciale hidratante și manichiuri impecabile, echipa noastră de profesioniști va avea grijă de toate detaliile pentru a te face să strălucești! La Arena Beauty Craiova, frumusețea ta este prioritatea noastră, iar satisfacția ta este garantată. Vino și convinge-te de serviciile noastre excepționale și lasă-ne să te răsfățăm într-o atmosferă relaxantă și primitoare.

8.REFLEXOTERAPIE CRAIOVA

REFLEXOTERAPIE CRAIOVA
 • Evaluare:

  4,9/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  BL K16, SC1, AP. 2, Strada Sărarilor 33, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 19

Descoperiți un refugiu al calmului și al întineririi la centrul nostru de reflexoterapie din Craiova. Cu echipa noastră de terapeuți experimentați, vă invităm să experimentați puterea vindecătoare a reflexoterapiei. Această tehnică străveche a dovedit numeroase beneficii, ameliorând stresul, durerile de cap, tulburările digestive și multe altele.

Indulgați-vă într-o sesiune de răsfăț, în care fiecare atingere precisă eliberează tensiunea și restabilește echilibrul interior. Experimentați o stare de bine adâncă, pe măsură ce terapeutul nostru manipulează cu grijă punctele reflexe din picioare, care se conectează cu diferite organe și sisteme din corp. Permiteți-ne să vă ghidăm într-o călătorie de relaxare și rejuvenare, lăsându-vă revitalizați, echilibrați și profund reîmprospătați.

9.Claire’s Beauty Studio-Tratamente Corporale, Faciale Craiova. Criolipoliza, Epilare Definitiva, Masaj Anticelulitic Craiova

Claire’s Beauty Studio-Tratamente Corporale, Faciale Craiova. Criolipoliza, Epilare Definitiva, Masaj Anticelulitic Craiova
 • Evaluare:

  5,0/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Principatele Unite nr 5, Craiova 200138, România

 • Orar:

  07 – 20

Un sanctuar al răsfățului, unde ritualurile de înfrumusețare sunt purtate la perfecțiune. Ești întâmpinată de un personal dedicat, a cărui misiune este să-ți ofere o experiență de excepție. Curățenia impecabilă și atmosfera caldă fac din Claire's Beauty Studio un refugiu unde te poți relaxa și reconecta cu tine însăți. Oferim o gamă completă de tratamente corporale și faciale, de la criolipoliză și epilare definitivă până la masaj anticelulitic. Cu Claire's Beauty Studio, frumusețea ta este pe cele mai bune mâini!

10.Relax Body&Soul

Relax Body&Soul
 • Evaluare:

  4,7/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Constantin Brâncoveanu nr 52, Craiova 111000, România

 • Orar:

  09 – 18

Relax Body&Soul este o oază de linişte şi relaxare, unde poţi evada din agitaţia cotidiană şi te poţi reconecta cu tine însuţi. Lasă-te răsfăţat de terapeuţii noştri experimentaţi, care vor folosi tehnici de masaj personalizate pentru a-ţi alina durerile musculare, a-ţi reduce stresul şi a-ţi îmbunătăţi starea generală de bine.

Experimentează magia mâinilor Monicăi, o terapeută de masaj cu o experienţă vastă şi o pasiune pentru a oferi clienţilor săi o relaxare profundă. Sub atingerea ei blândă, tensiunea se va topi, iar mintea ta se va elibera de stres. Lasă-te purtat într-o călătorie senzorială, în care fiecare mişcare este concepută pentru a-ţi oferi o relaxare completă.

11.SĂNĂTATE ALCALINĂ TERAPII

SĂNĂTATE ALCALINĂ TERAPII
 • Evaluare:

  5,0/5 (17 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Bibescu 42, Craiova 200421, România

 • Orar:

  09 – 17

Locul acesta este o oază de liniște și relaxare, unde te poți răsfăța cu un răsfăț pentru trup și minte. Atmosfera intimă și muzica ambientală te vor transpune într-o stare de calm și relaxare, în timp ce masajul profesionist te va lăsa revigorat și revigorat.

Mediul rafinat și elegant este completat de atenția impecabilă la detalii, ceea ce demonstrează profesionalismul și dedicarea echipei. Iar dacă ești în căutarea unui cadou memorabil, voucherele de masaj sunt alegerea perfectă pentru a oferi cuiva drag o experiență de răsfăț și relaxare de neuitat. Nu rata șansa de a descoperi acest colț de paradis și de a te bucura de o experiență care îți va hrăni atât corpul, cât și sufletul.

12.DIAMOND SPA

DIAMOND SPA
 • Evaluare:

  4,7/5 (40 Review by google)

 • Adresă:

  Strada George Enescu 5, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 18

13.Revisan SRL

Revisan SRL
 • Evaluare:

  4,8/5 (61 Review by google)

 • Adresă:

  Municipiul, Strada Ștefan cel Mare 116, Craiova 200130, România

 • Orar:

  09 – 20

14.Urban Oasis

Urban Oasis
 • Evaluare:

  4,6/5 (63 Review by google)

 • Adresă:

  Calea București 1, Craiova 200678, România

 • Orar:

  07 – 21:45

15.Idealis Beauty Salon

 • Evaluare:

  5,0/5 (94 Review by google)

 • Adresă:

  Zona Rond, Demisol, Bulevardul Carol I 111b, Craiova 200061, România

 • Orar:

  08 – 20

16.Sănătatea Beauty Center

Sănătatea Beauty Center
 • Evaluare:

  4,6/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Împăratul Traian 69, Craiova 200530, România

 • Orar:

  10 – 19:30

17.Darmasaj - Terapie prin atingere!

Darmasaj - Terapie prin atingere!
 • Evaluare:

  4,8/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sărarilor, Craiova 200506, România

18.ANDRE MASSAGE

ANDRE MASSAGE
 • Evaluare:

  5,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 197, Craiova 200045, România

 • Orar:

  12 – 20

19.AB. Therapy Massage

AB. Therapy Massage
 • Evaluare:

  5,0/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Carol I 33, Craiova 200692, România

 • Orar:

  08 – 20

20.Club 41F

Club 41F
 • Evaluare:

  5,0/5 (3 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Constantin Lecca, Craiova 200143, România

 • Orar:

  10 – 21

21.Eximia Concept-Magic Touch

Eximia Concept-Magic Touch
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Strada Toporași, Craiova 200222, România

 • Orar:

  11 – 19

Sugestii de postare