Liste 33 magazin de incaltaminte din Oradea

Ion Popescu

• Actualizat: 2024-07-07

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de incaltaminte din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Tacomar, Marelbo, Benvenuti Outlet, Benvenuti, CCC. Hai să explorăm împreună!

1.Tacomar

Tacomar
 • Evaluare:

  4,4/5 (149 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 15, Oradea 410445, România

 • Orar:

  10 – 19

Vizitează Tacomar și lasă-te cucerit de vasta selecție de încălțăminte, unde stilurile se armonizează perfect cu confortul. Indiferent de gusturile tale, aici vei găsi perechi minunate care îți vor completa ținutele cu un plus de rafinament.

Bucură-te de servicii impecabile oferite de o echipă amabilă și dedicată, gata să te ghideze în călătoria ta spre găsirea perechii perfecte. Personalul zâmbitor și primitor este mereu dispus să răspundă întrebărilor tale și să te ajute să alegi încălțămintea care se potrivește cel mai bine stilului tău.

2.Marelbo

Marelbo
 • Evaluare:

  4,6/5 (101 Review by google)

 • Adresă:

  nr., Calea Republicii 10, Oradea 410018, România

 • Orar:

  09 – 20

Fiecare pas devine o experiență rafinată cu pantofii de înaltă calitate de la Marelbo. La prețuri accesibile, aceste încălțări sunt realizate cu măiestrie din piele naturală, oferind un confort și o durabilitate de neegalat. Gama variată de modele vă permite să vă exprimați stilul unic, fie că preferați eleganța clasică sau tendințele moderne.

Lăsați-vă fermecat de colecția noastră exclusivă de încălțăminte de iarnă. Cu modele atrăgătoare și captușeală călduroasă, pantofii noștri vor păstra picioarele confortabile și stilate chiar și în cele mai geroase zile. Investiți în încălțăminte de calitate superioară de la Marelbo și experimentați plăcerea de a merge cu încredere și stil în fiecare anotimp.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Benvenuti Outlet

Benvenuti Outlet
 • Evaluare:

  4,4/5 (140 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Anghel I. Saligny 9, Oradea 410085, România

 • Orar:

  09 – 19

Benvenuti Outlet m-a surprins plăcut cu o colecție impresionantă de articole din piele, la prețuri de nerefuzat. Modelele sunt actuale, elegante și emană un aer sofisticat. Îmi pare rău că nu am descoperit mai devreme acest magazin, însă cu siguranță voi reveni pentru a-mi completa garderoba. Doamnele se vor bucura de o selecție vastă de produse, cu o reducere de 80%. Nu ratați oportunitatea de a vă răsfăța cu articole de calitate, la prețuri imbatabile! Benvenuti Outlet, destinația ideală pentru pasionații de modă și stil!

4.Benvenuti

Magazinul tău unic pentru toate nevoile tale de cumpărături

Benvenuti
 • Evaluare:

  4,4/5 (405 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului Nr 30, Oradea 410483, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  Promitem o gamă largă de produse pentru a satisface nevoile tuturor

 • Calitatea produsului:

  Ne străduim să oferim produse de cea mai bună calitate

 • Servicii pentru clienți:

  Echipa noastră prietenoasă și profesionistă este aici pentru a vă ajuta

 • Interval de preț:

  $ - $$

 • Facilități:

  Atmosferă primitoare, Locație convenabilă, Personal cunoscător, Opțiuni de plată flexibile, Program extins

Bine ai venit! Această locație merită vizitată și promovată... Un magazin imens, cu nenumărate produse: încălțăminte și genți, o multitudine de culori și modele. Nuanțele anului – verde mentă, bej, crem – te îmbie cu frumusețea lor. Am admirat și am contemplat, dar atât. Cam atât.

Însă, aș vrea să adaug că acest magazin îți oferă mult mai mult decât atât. Este un loc unde poți găsi inspirație și stil. Este un loc unde poți găsi perechea perfectă de pantofi sau geanta care te va completa perfect. Este un loc unde poți găsi acel ceva special care îți va face ziua mai bună. Așadar, vino și vizitează acest magazin. Nu vei regreta.

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.CCC

Cel mai bun loc pentru cumpărături în Oradea

CCC
 • Evaluare:

  4,2/5 (154 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Decebal 61A, Oradea 410214, România

 • Orar:

  10 – 21

 • Produs diversificat:

  Diverse produse pentru întreaga familie

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciu clienți prietenos și eficient

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Wi-Fi gratuit, Restaurant, Zonă de joacă pentru copii, Servicii bancare

De ani buni, CCC este destinația mea preferată pentru încălțăminte. Fie că îmi doresc să completez o ținută casual, fie că am nevoie de o pereche elegantă pentru ocazii speciale, la CCC găsesc întotdeauna ceea ce caut. Iar raportul calitate-preț este imbatabil!

Magazinul oferă o gamă largă de modele, de la adidași confortabili la pantofi cu toc sofisticati, toate la prețuri accesibile. Materialele de calitate asigură confortul și rezistența încălțămintei, astfel încât să te poți bucura de ele pentru mult timp. Așadar, dacă ești în căutarea unor încălțări de încredere, versatile și la un preț avantajos, CCC este alegerea perfectă pentru tine.

6.Maribon

Destinația ideală pentru iubitorii de produse premium.

Maribon
 • Evaluare:

  4,1/5 (183 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 1, Oradea 410450, România

 • Orar:

  10 – 18

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse pentru toate gusturile și nevoile.

 • Calitatea produsului:

  Produse de înaltă calitate, atent selecționate pentru satisfacția clienților.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și profesionist, dedicat să ofere o experiență plăcută fiecărui client.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Aer condiționat, WI-FI gratuit, Zonă de relaxare, Personal multilingv

Măsuri, măsuri, cât vezi cu ochii! Dar nu te teme, prietene, în Maribon găsești măsurile cele mai uzuale, cele mai căutate și necesare pentru bucătăria ta. Fie că gătești pentru tine, pentru cei dragi sau pentru oaspeți pretențioși, cu produsele Maribon vei avea întotdeauna succes.

Prietena ta are dreptate, nu există ieșire din Maribon fără o descoperire culinară. Cu fiecare vizită, găsește ceva nou și delicios, care îi încântă papilele gustative. Fie că este vorba de o prăjitură proaspătă, un sortiment nou de vin sau o brânză artizanală, Maribon este destinația perfectă pentru iubitorii de bun gust.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Bugatti Shoes

Bugatti Shoes
 • Evaluare:

  4,7/5 (141 Review by google)

 • Adresă:

  Strada General Gheorghe Mărdărescu 7, Oradea 410605, România

 • Orar:

  10 – 19

Pantofii Bugatti, confecționați din materiale de calitate superioară și cu un design modern și elegant, îți oferă confort și stil la fiecare pas. Descoperă o gamă variată de modele, de la pantofi formali la adidași sport, care se potrivesc perfect cu orice ținută și ocazie.

Profită de promoțiile exclusive și de prețurile avantajoase pe care Bugatti le oferă în mod constant. Bucură-te de confortul și eleganța pantofilor Bugatti fără să îți faci griji pentru bugetul tău. Alege calitatea și stilul, alege pantofii Bugatti!

8.Sizeer

Sizeer
 • Evaluare:

  4,2/5 (24 Review by google)

 • Adresă:

  ORADEA LOTUS, Str. Nufărului 30, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

Descoperiți o gamă vastă de produse de calitate la prețuri imbatabile, toate livrate cu promptitudine și grijă. Alăturați-vă clienților noștri mulțumiți care s-au bucurat de experiența noastră excepțională de cumpărături. Nu ratați ofertele noastre limitate și promoțiile exclusive, special concepute pentru a vă oferi cea mai bună valoare pentru banii dvs. În plus, echipa noastră dedicată de asistență pentru clienți este întotdeauna disponibilă pentru a vă răspunde la întrebări și a vă asigura o experiență de cumpărături fără probleme.

Profitați de colecția noastră amplă de produse, atent selecționate pentru a satisface cele mai variate nevoi și preferințe. De la cele mai recente gadgeturi și electrocasnice la articole de modă și produse de frumusețe de ultimă generație, avem tot ce aveți nevoie pentru a vă îmbunătăți viața și a vă face ziua mai ușoară. Magazinul nostru online este proiectat cu ușurință în minte, permițându-vă să navigați și să găsiți ceea ce căutați cu efort minim. Răsfățați-vă cu calitatea excepțională și prețurile avantajoase pe care le oferim și descoperiți plăcerea de a face cumpărături inteligente.

9.Diana Shopping Oradea

Diana Shopping Oradea
 • Evaluare:

  4,6/5 (47 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Olimpiadei 29, Oradea 410151, România

 • Orar:

  09:30 – 18:30

Pasionații de modă și iubitorii de chilipiruri găsesc în Diana Shopping Oradea un paradis al reducerilor. Cu o gamă diversă de îmbrăcăminte pentru toate gusturile și bugetele, acest magazin este destinația perfectă pentru cei care își doresc să-și reînnoiască garderoba fără să spargă banca. De la haine casual, elegante sau sport la încălțăminte și accesorii, oferta Diana Shopping este generoasă și actualizată constant cu ultimele tendințe.

Experiența de cumpărături la Diana Shopping Oradea este una plăcută și relaxantă. Magazinul spațios, bine organizat și cu un personal amabil te invită să descoperi cele mai avantajoase promoții și să alegi articole de calitate la prețuri imbatabile. Fie că ești în căutarea unei rochii de seară impresionantă sau a unei perechi de blugi confortabili, la Diana Shopping vei găsi cu siguranță piesele vestimentare perfecte pentru tine.

10.Ale82

Ale82
 • Evaluare:

  4,9/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Paleului 2, Oradea 410117, România

 • Orar:

  10 – 18

Pasionații de încălțăminte de calitate au un secret bine păstrat: Ale82! Cu o gamă extinsă de modele, de la pantofi clasici până la adidași moderni, Ale82 oferă o combinație imbatabilă de calitate și prețuri accesibile.

Nu ratați ocazia de a vă completa garderoba cu încălțăminte de marcă, 100% originală! Ale82 vă pune la dispoziție o varietate de mărimi și culori, pentru a găsi perechea perfectă pentru fiecare stil și gust. Ofertele imbatabile vă permit să achiziționați perechi multiple fără a vă goli buzunarele. Fiecare pas pe care îl faceți cu pantofii Ale82 va fi un pas către confort, stil și economii.

11.Avaline

Avaline
 • Evaluare:

  4,6/5 (18 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului, Oradea 410282, România

 • Orar:

  09 – 21

Îmbrățișează eleganța cu magazinele Avaline din Era Shopping Park și de pe strada Nufărului 68, Oradea! Colecțiile noastre exclusive de încălțăminte și genți sunt concepute pentru a-ți încânta simțurile și a-ți eleva stilul.

Experimentează excelența în fiecare pas cu încălțămintea Avaline, realizată din materiale de cea mai înaltă calitate. Uimește privitorii cu modelele noastre moderne și indrăznețe, care te vor face să te simți încrezătoare și radiantă. Completează-ți ținuta cu genți Avaline, accesorii esențiale care adaugă un plus de rafinament și funcționalitate. Te așteptăm să descoperi lumea Avaline, unde fiecare piesă este o capodoperă menită să-ți îmbogățească garderoba și să-ți sporească farmecul.

12.Mini Junior - Încălțăminte, confecții pentru copii 0-16

Mini Junior - Încălțăminte, confecții pentru copii 0-16
 • Evaluare:

  4,4/5 (41 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ciheiului, Oradea 410545, România

13.City Shoes concept

City Shoes concept
 • Evaluare:

  4,3/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului 62, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 21

14.Urbanshoes

Urbanshoes
 • Evaluare:

  4,4/5 (85 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Matei Corvin 80, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 17

15.City shoes

City shoes
 • Evaluare:

  4,6/5 (67 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ștefan Octavian Iosif 7, Oradea 410230, România

 • Orar:

  09 – 21

16.Office Shoes

Office Shoes
 • Evaluare:

  4,2/5 (17 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufarului nr. 30, Oradea, jud. Bihor, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

17.Deichmann

Deichmann
 • Evaluare:

  4,2/5 (80 Review by google)

 • Adresă:

  Prima Shops, Bulevardul Decebal 61A, 410214, România

 • Orar:

  10 – 21

18.Alea Calzature

Alea Calzature
 • Evaluare:

  4,5/5 (25 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Simion Bărnuțiu nr. 15, Oradea 410204, România

 • Orar:

  09:30 – 18:30

19.Tezyo

Tezyo
 • Evaluare:

  4,3/5 (89 Review by google)

 • Adresă:

  Parcul Traian, intrarea din strada pietonală nr. 1, Oradea 410033, România

 • Orar:

  09:30 – 20

20.PANTOFLEX PROD S.R.L.

PANTOFLEX PROD S.R.L.
 • Evaluare:

  4,8/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Tudor Vladimirescu 77A, Oradea 410270, România

 • Orar:

  10 – 18

21.Magazin de incaltaminte Leofex

Magazin de incaltaminte Leofex
 • Evaluare:

  4,6/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Simion Bărnuțiu 15, Oradea 410204, România

 • Orar:

  09 – 18

22.Mei

Mei
 • Evaluare:

  4,4/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

23.Benvenuti

Benvenuti
 • Evaluare:

  3,9/5 (35 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii 11, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 20

24.Leonardo

Leonardo
 • Evaluare:

  2,5/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului 62, Oradea 410223, România

 • Orar:

  09 – 21

25.Deichmann

Deichmann
 • Evaluare:

  3,6/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Lotus Center, Str. Nufărului 30, 410538, România

 • Orar:

  10 – 22

26.Enzo Bertini

 • Evaluare:

  3,7/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului 30, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

27.SivilShoes

SivilShoes
 • Evaluare:

  5,0/5 (3 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului 54, Oradea 415230, România

 • Orar:

  10 – 18

28.Mozaic Box

Mozaic Box
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vasile Alecsandri 3, Oradea 410072, România

 • Orar:

  10 – 21

29.Versa-Store

Versa-Store
 • Evaluare:

  5,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Transilvaniei 22, Oradea 410402, România

 • Orar:

  09:30 – 17

30.Ccc Shoes & Bags

Ccc Shoes & Bags
 • Evaluare:

  4,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  Loc, Str. Ogorului 171, Oradea 410554, România

 • Orar:

  09 – 21

31.Stimmt shoes

Stimmt shoes
 • Evaluare:

  3,8/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii 12, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 18

32.Amely Shoes

Amely Shoes
 • Evaluare:

  2,8/5 (4 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului nr 30, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 22

33.Pantofi House

Pantofi House
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Strada Matei Corvin 116, Oradea 410140, România

 • Orar:

  09 – 16

Sugestii de postare