Liste 11 saloane infrumusetare din Tractorul Brașov

Maria Popescu

• Actualizat: 2024-07-08

O sinteză din cele mai bune liste despre saloane infrumusetare din Tractorul Brașov, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Salon Adi - Frizerie & Coafor, Brașov Beauty Lounge, Chameleon Beauty Salon, Salon Classe, Kloss Salon. Hai să explorăm împreună!

1.Salon Adi - Frizerie & Coafor

Salonul tău de înfrumusețare, unde frumusețea prinde viață

Salon Adi - Frizerie & Coafor
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Metalurgiștilor 8, Brașov 500164, România

 • Orar:

  10 – 18

 • Avantaje:

  Personal amabil, atmosferă plăcută și servicii de calitate

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, program încărcat, spațiu uneori aglomerat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară și produse profesionale

 • Personal:

  Frizeri experimentați, Coafeze pricepute, Manichiuriste calificate, Recepționeri amabili, Personal instruit

 • Servicii:

  Tunsori moderne, Coafuri elegante, Manichiură și pedichiură, Tratamente faciale, Masaje

Salonul Adi - Frizerie & Coafor, un loc unde perfecțiunea coafurii întâlnește arta îngrijirii părului! Cu o experiență vastă și o echipă de profesioniști dedicați, Salonul Adi îți oferă o transformare capilară de excepție.

Fie că îți dorești o tunsoare modernă, un tratament revitalizant sau o culoare vibrantă, stiliștii noștri își dedică atenția fiecărui detaliu, oferindu-ți o experiență personalizată și rezultate care te vor face să radiezi. Îți oferim sfaturi valoroase pentru îngrijirea ulterioară a părului tău, astfel încât să te bucuri de un look impecabil pentru mai mult timp.

Citește mai mult: Liste 29 saloane infrumusetare din Brașov

2.Brașov Beauty Lounge

Brașov Beauty Lounge
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Urban Residence, Str. Ioan Popasu 1-3, Brașov 507190, România

 • Orar:

  09 – 19

La Brașov Beauty Lounge, tratamentul brazilian cu keratină este o adevărată artă. Folosim doar produse naturale de cea mai înaltă calitate, iar mâinile dibace ale specialiștilor noștri îți vor transforma părul într-un vis de mătase. Te întâmpinăm într-o atmosferă caldă și primitoare, unde vei fi tratat ca o adevărată prințesă.

3.Chameleon Beauty Salon

Chameleon Beauty Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Zaharia Stancu Nr.6E, Brașov 500167, România

 • Orar:

  09 – 21

4.Salon Classe

Salon Classe
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada 13 Decembrie 96,Brașov 500164, Brașov 500164, România

Salon Classe te invită să descoperi universul frumuseții, unde prețurile accesibile se îmbină armonios cu expertiza unor stiliști pasionați. Situat în inima orașului, salonul nostru îți oferă o ambianță relaxantă, unde fiecare detaliu este gândit pentru confortul tău.

Indiferent dacă ești în căutarea unei transformări radicale sau doar a unei răcoriri a look-ului tău, echipa noastră talentată de coafori și manichiuriste te va consilia cu profesionalism, ajutându-te să obții exact rezultatul dorit. Salon Classe este mai mult decât un salon de înfrumusețare, este o oază de răsfăț și eleganță, unde frumusețea ta este pe primul loc.

5.Kloss Salon

Kloss Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ioan Popasu nr 2, Brașov 500170, România

 • Orar:

  09 – 19

Vizitați-ne și descoperiți o oază de relaxare și stil, unde fiecare client este tratat ca o vedetă. De la coafuri impecabile până la machiaj sofisticat și tratamente faciale revitalizante, avem totul pentru a vă ajuta să străluciți. Permiteți-ne să vă transformăm aspectul și să vă facem să vă simțiți încrezători și radiați. Programați-vă astăzi o întâlnire și lăsați-vă răsfățat!

6.SALON DE INFRUMUSEȚARE - EVELIN GREEN SALON, BRAȘOV

SALON DE INFRUMUSEȚARE - EVELIN GREEN SALON, BRAȘOV
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ioan Ursu 14a sc. A et. parter, Brașov 500170, România

 • Orar:

  09 – 20

Cu o experiență de peste 10 ani în industria frumuseții, Salonul Evelin Green din Brașov oferă o gamă completă de servicii de înfrumusețare pentru a satisface chiar și cele mai exigente cerințe. De la coafuri și vopsire până la tratamente faciale și manichiură, echipa noastră de profesioniști dedicați este pregătită să vă ofere o transformare de neuitat.

Salonul nostru elegant este situat în centrul orașului Brașov, oferind acces facil clienților noștri. Prețurile noastre sunt competitive și reflectă calitatea excepțională a serviciilor noastre. Vă invităm să experimentați diferența Evelin Green și să vă răsfățați cu o zi dedicată înfrumusețării.

7.Frizeria & Coafura by MARIA PUSCARIU

Frizeria & Coafura by MARIA PUSCARIU
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Ioan Popasu nr.2, bloc Maurer M3, Brașov 500170, România

 • Orar:

  10 – 18

Frizeria & Coafura by MARIA PUSCARIU este destinația ta pentru coafuri impecabile și un look uluitor. Cu experiența vastă a doamnei Maria, fiecare vizită devine o experiență de rasfăț și transformare.

Programele sunt recomandate pentru a-ți asigura locul, dar nu ezita să întrebi dacă există o fereastră liberă pentru o tunsoare rapidă. Personalul amabil și profesionist va face tot posibilul să te acomodeze. Răsfață-te cu un tuns realizat cu dedicare, precizie și o atenție deosebită la detalii. Vizitează Frizeria & Coafura by MARIA PUSCARIU astăzi și lasă-ți părul să strălucească cu o tunsoare perfectă.

8.Etiquette by Cecilia Macovei

Etiquette by Cecilia Macovei
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ioan Popasu 2, Brașov 500170, România

 • Orar:

  10 – 18

Etiquette, un loc unde rafinamentul și luxul se întâlnesc pentru a-ți oferi o experiență de răsfăț inegalabilă. De la momentul în care pășești înăuntru, ești întâmpinat de o atmosferă caldă și primitoare, creată de personalul tânăr și priceput. Interiorul elegant și modern te va captiva, astfel încât timpul petrecut aici va trece neobservat. Iar rezultatele? Vei ieși din salon cu un păr sănătos, strălucitor și plin de vitalitate, datorită produselor de calitate și tehnicilor de ultimă generație folosite de stiliștii noștri experimentați.

În schimb, dacă ești în căutarea unei experiențe dezamăgitoare, atunci Etiquette nu este salonul potrivit pentru tine. Personalul neprofesionist, atmosfera rece și tehnicile învechite te vor face să regreți că ai apelat la serviciile noastre. Așa că, dacă îți dorești o schimbare de look într-o atmosferă plăcută și primitoare, vino la Etiquette și lasă-te răsfățat de echipa noastră de profesioniști!

9.Refresh Hair Salon

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ștefan Baciu 1, Brașov 500170, România

 • Orar:

  09 – 18

Salonul Refresh vă invită să descoperiți o oază a frumuseții, unde pasiunea pentru îngrijirea părului întâlnește expertiza. Maestra noastră, Emma, vă va ghida printr-o călătorie de transformare, oferind coafuri personalizate care vă vor face să străluciți. Fiecare vizită la salonul nostru este o artă, unde atenția la detalii și dedicarea față de excelență se îmbină pentru a crea o experiență de neuitat.

Cu un mediu intimate și un personal prietenos, salonul Refresh vă oferă un spațiu în care vă puteți relaxa și bucura de o schimbare de look. Echipa noastră de stilisti pricepuți folosește cele mai avansate tehnici și produse pentru a vă oferi rezultate impecabile. De la tunsori elegante la colorări vibrante și tratamente revitalizante, la Salonul Refresh, fiecare vizită este o oportunitate de a vă simți răsfățată și încrezătoare în frumusețea voastră.

10.Salon Brasov Marina Estetic

Salon Brasov Marina Estetic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ioan Popasu 1-3, Brașov 507190, România

 • Orar:

  09 – 19

Salonul Brasov Marina Estetic este destinația ideală pentru cei care își doresc un tratament cosmetic de excepție. Marina, proprietara salonului, este o persoană extraordinară, pasionată de ceea ce face. Cu o răbdare și o atenție deosebită față de clienți, ea se asigură că fiecare experiență la salon este una plăcută și relaxantă. Salonul este impecabil de curat, toate instrumentele sunt dezinfectate și de cea mai bună calitate. Rezultatele sunt uimitoare, iar clientele sunt garantat mulțumite.

Nu ezitați să încercați serviciile oferite de Salonul Brasov Marina Estetic! Marina vă așteaptă cu o gamă largă de tratamente cosmetice, de la manichiură și pedichiură, până la extensii de gene și tratamente faciale. Vă veți simți răsfățați și tratați cu cea mai mare atenție, iar rezultatele vor vorbi de la sine. Faceți-vă o programare astăzi și experimentați diferența Brasov Marina Estetic!

11.Apollo Beauty Salon

Frumusețea fără compromisuri: excelența în fiecare detaliu.

Apollo Beauty Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Zaharia Stancu 1, Brașov 500167, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Avantaje:

  Profesioniști experimentați, produse de calitate, atmosferă plăcută

 • Dezavantaje:

  Prețuri puțin cam mari, program limitat sâmbăta, parcare dificilă

 • Calitate:

  Servicii de înfrumusețare de înaltă calitate.

 • Personal:

  Calificat, Prietenos, Eficient, Aten la detalii, Servicii personalizate

 • Servicii:

  Tunsori, Coafor, Manichiură, Pedichiură, Tratamente faciale

În inima centrului comercial, Apollo Beauty Salon te întâmpină cu un decor imaculat și un ambient relaxant. Tarifele pot părea mai piperate, însă calitatea superioară a serviciilor le justifică pe deplin. Fără îndoială, aici ți se va oferi răsfățul și atenția la detalii pe care le meriți.

Mai presus de toate, Apollo Beauty Salon se remarcă prin expertiza excepțională a cosmeticienei Carmela. Procedurile moderne, eficiente și personalizate te vor face să radiezi de frumusețe. Professionalismul, promptitudinea și seriozitatea întregului personal îți vor inspira încredere și te vor determina să revii mereu pentru un răsfăț binemeritat.
Sugestii de postare