Liste 11 salon unghii din Craiovița Nouă Craiova

Laura Vasilescu

• Actualizat: 2024-07-08

O sinteză din cele mai bune liste despre salon unghii din Craiovița Nouă Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Salon Tineretului, ID STUDIO by IONUT DINCA, Samiti-Totul despre gablonturi Queen Beauty Craiovita, Demix Salon, Salon M-Style. Hai să explorăm împreună!

1.Salon Tineretului

Salonul care te face să te simți tânăr și frumos!

Salon Tineretului
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  08 – 21

 • Avantaje:

  Locație centrală, prețuri accesibile, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Uneori aglomerat, lipsa locurilor de parcare în zonă, echipamente învechite

 • Calitate:

  Calitate bună a serviciilor oferite

 • Personal:

  Prietenos, Profesionist, Servicial, Eficient, Disponibil

 • Servicii:

  Tuns, Coafat, Vopsit, Manichiură, Pedichiură

Salonul Tineretului este destinația ideală pentru o tunsoare modernă care îți va transforma look-ul. Cu o echipă de frizeri experimentați și talentați, salonul îți oferă o gamă largă de servicii, de la tunsori clasice la coafuri creative și îndrăznețe. Atmosfera primitoare și profesionalismul echipei te vor face să te simți răsfățat și încrezător.

Fie că dorești o schimbare subtilă sau o transformare radicală, Salonul Tineretului are soluția perfectă pentru tine. Frizerii noștri sunt experți în a crea tunsori personalizate care se potrivesc personalității, stilului de viață și trăsăturilor faciale ale fiecărui client. Lasă-te pe mâinile noastre și descoperă noua ta imagine, modernă și plină de stil!

Citește mai mult: Liste 39 salon unghii din Craiova

2.ID STUDIO by IONUT DINCA

"Unde muzica prinde viață"

ID STUDIO by IONUT DINCA
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului Nr.2D, Craiova 200188, România

 • Orar:

  10 – 17

 • Avantaje:

  Studio profesional pentru înregistrări muzicale, mixaj și masterizare, dotat cu echipamente de ultimă generație și acustică excelentă.

 • Dezavantaje:

  Locație mai puțin accesibilă, prețuri ușor ridicate pentru anumite servicii, program de lucru limitat.

 • Calitate:

  Calitate excepțională a sunetului, echipamente și tehnicieni de top.

 • Personal:

  Ionuț Dinca (inginer de sunet și producător muzical), Echipa de tehnicieni experimentați, Personal prietenos și profesionist, Muzicieni invitați pentru colaborări, Artiști rezidenți cu acces la studio

 • Servicii:

  Înregistrări muzicale, Mixaj și masterizare, Producție muzicală, Servicii de editare și restaurare audio, Consultanță și training în domeniul audio

Ești în căutarea unui studio de tatuaje de top? Lasă-ți pielea pe mâinile experte ale artiștilor ID STUDIO by IONUȚ DINCA și pregătește-te pentru o experiență extraordinară. Cu o calitate superioară, acest studio întrece cu mult concurența, oferind tatuaje impresionante care vor rezista timpului.

Fă-ți o programare azi și spune adio cozilor interminabile. La ID STUDIO, te așteaptă o echipă talentată și plină de idei, gata să transforme viziunea ta în artă. Cu un raport calitate-preț excepțional, ID STUDIO garantează cea mai bună experiență de tatuaj. Nu mai ezita, programează-te acum și oferă-ți un cadou permanent care te va însoți pe tot parcursul vieții tale.

3.Samiti-Totul despre gablonturi Queen Beauty Craiovita

Samiti-Totul despre gablonturi Queen Beauty Craiovita
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada George Enescu 7, Craiova 200144, România

 • Orar:

  00 – 07

4.Demix Salon

Demix Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Oltenia 57, Craiova 200602, România

 • Orar:

  10 – 18:30

Salonul de înfrumusețare Demix este o adevărată oază de frumusețe, unde talentele pricepute ale hair-styliștilor te vor face să strălucești. Fiecare membru al echipei dispune de o experiență vastă, iar pasiunea lor pentru artă se reflectă în fiecare tușă pe care o aplică părului tău.

Indiferent dacă dorești o transformare radicală sau doar o reîmprospătare subtilă, la Demix Salon te vei bucura de un tratament personalizat și de rezultate care te vor lăsa fără cuvinte. Cu un ochi atent la detalii și o înțelegere profundă a tendințelor actuale, ei vor crea o coafură care să te reprezinte perfect și care să îți ofere încrederea de care ai nevoie pentru a cuceri lumea.

5.Salon M-Style

Salon M-Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Oltenia 23, Craiova, România

Vrei să te simți răsfățat și să arăți impecabil? Salonul M-Style te așteaptă cu o gamă completă de servicii de coafură, pentru ca tu să strălucești mereu! Fie că îți dorești o schimbare de look, un tratament revitalizant sau un eveniment special, echipa noastră de profesioniști este pregătită să îți ofere o experiență unică.

La Salonul M-Style, calitatea este un standard, iar prețurile sunt accesibile tuturor. Nu ne este teamă de provocări și suntem mereu atenți la detalii, pentru ca rezultatul să fie exact așa cum ți-l imaginezi. Vino și convinge-te! Te așteptăm la salonul din [adresa], unde vom crea împreună look-ul perfect pentru tine!

6.Chic Salon Craiovita Noua

Chic Salon Craiovita Noua
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova 200670, România

 • Orar:

  08:30 – 20

Salonul de înfrumusețare Chic Salon din Craiova Nouă nu este un salon pretențios, ci unul care oferă servicii de lux, accesibile tuturor. Personalul salonului este alcătuit din profesioniști dedicați, care acordă o atenție deosebită fiecărui client, oferindu-i o experiență plăcută și relaxantă. Atmosfera din salon este una primitoare și prietenoasă, făcându-i pe clienți să se simtă ca acasă.

Chic Salon Craiova Nouă oferă o gamă variată de servicii de înfrumusețare, de la tunsori și coafuri la manichiură și pedichiură. Toate serviciile sunt realizate cu produse profesionale de înaltă calitate, iar personalul salonului este în permanență la curent cu cele mai noi tendințe în materie de frumusețe. Chic Salon Craiova Nouă este locul ideal pentru cei care își doresc să arate și să se simtă bine în pielea lor, la prețuri accesibile.

7.Frizerie

Frizerie
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  09 – 20

Această frizerie este un dezastru complet! Personalul nepoliticos nu întreabă cât să taie, ci te pune pur și simplu să te apleci și taie cât vrea, fără să se asigure că tunsoarea este dreaptă. Localul este înghesuit, cu doar două scaune și oglinzi, oferind o experiență extrem de inconfortabilă. Nu recomand această frizerie sub nicio formă!

În schimb, descoperă cea mai bună frizerie din oraș, care se remarcă nu doar în Craiovița, ci în întreaga zonă! Frizerii noștri experimentați te întâmpină într-un salon modern și primitor, oferind servicii de calitate superioară. Consultările detaliate asigură tunsori personalizate, iar atenția meticuloasă la detalii garantează rezultate impecabile. Răsfățați-vă cu o experiență de frizerie de top astăzi și experimentați diferența excepțională!

8.Nails.by.Deea.Craiova

Nails.by.Deea.Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 164C, Bulevardul Oltenia 6, Craiova 200286, România

9.Salon R&A

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  09 – 17

Salon R&A, un loc unde ospitalitatea și profesionalismul se îmbină armonios pentru a oferi o experiență de coafură excepțională. Personalul nostru calificat și amabil vă va întâmpina cu zâmbetul pe buze, gata să vă ofere o tunsoare personalizată, care să reflecte stilul și personalitatea dvs. Fie că doriți un look clasic sau unul modern îndrăzneț, echipa noastră de maeștri ai foarfecii va depăși așteptările, creând o tunsoare care vă va face să străluciți.

La Salon R&A, credem că o tunsoare excelentă nu trebuie să coste o avere. Oferim prețuri accesibile, fără a compromite calitatea serviciilor noastre. Investiția în o tunsoare profesională este o investiție în imaginea și încrederea dvs. Vă invităm să experimentați diferența Salon R&A și să lăsați ca echipa noastră talentată să vă transforme aspectul, oferindu-vă o tunsoare care vă va face să vă simțiți și să arătați fabulos.

10.Sophisticated

Sophisticated
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Oltenia 1f, Craiova 200222, România

 • Orar:

  09 – 17

Experimentează aparatură de ultimă generație și personal înalt calificat! Recomandăm clinica stomatologică a doctorului Liviu Buica din toate punctele de vedere!

Doctorul Buica nu doar că excelează în domeniul stomatologic, dar este și un companion plăcut. Cu talentul său excepțional și abilitățile sale de comunicare, îți va oferi o experiență stomatologică fără precedent. Nu pierde ocazia de a beneficia de cele mai avansate tehnologii și de expertiza unui profesionist desăvârșit. Programul o consultație astăzi și descoperă zâmbetul pe care ți-l dorești!

11.Tonycanails

Tonycanails
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 32, Bulevardul Oltenia 66, Craiova 200253, România

 • Orar:

  09 – 20

Sugestii de postare