Liste 39 salon unghii din Craiova

Maria Popescu

• Actualizat: 2024-07-01

O sinteză din cele mai bune liste despre salon unghii din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Glow Lash by Sara Rotariu, NAIL STUDIO, Salon Mary Lux, Salon Avatar, Micropigmentare Craiova • Corina Canuci • COCOON Beauty Lounge. Hai să explorăm împreună!

1.Glow Lash by Sara Rotariu

Glow Lash by Sara Rotariu
 • Evaluare:

  4,9/5 (108 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Carol I, Craiova 200057, România

 • Orar:

  08 – 00

2.NAIL STUDIO

NAIL STUDIO
 • Evaluare:

  4,6/5 (136 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Doljului 7, Craiova 200167, România

 • Orar:

  12 – 20

**Salon de manichiură** Un loc unde profesionalismul și pasiunea pentru frumusețe se întâlnesc într-o simfonie perfectă. Cu un personal dedicat, ce vă va răsfăța cu cele mai noi tehnici și produse de pe piață, acest salon de manichiură vă va oferi o experiență de neuitat. Fiecare detaliu este gândit pentru a vă oferi o atmosferă relaxantă și primitoare, transformând timpul petrecut aici într-o evadare din cotidian.

De la manichiură clasică la cele mai inovatoare modele de nail art, tehnicienele noastre experimentate vor crea manichiura perfectă pentru stilul și personalitatea dumneavoastră. Cu o atenție deosebită la detalii și o dorință arzătoare de a vă oferi cea mai bună experiență, personalul nostru vă va întâmpina cu zâmbetul pe buze și vă va îndruma cu răbdare în alegerea celor mai potrivite servicii pentru nevoile dumneavoastră. Lăsați-vă răsfățați și descoperiți un salon de manichiură unde frumusețea, profesionalismul și bunăstarea se împletesc armonios.

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

3.Salon Mary Lux

Salon Mary Lux
 • Evaluare:

  4,4/5 (259 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc A2, Bulevardul Nicolae Titulescu A2, Craiova 200189, România

 • Orar:

  08 – 21

Salonul Mary Lux este o oază de frumusețe și răsfăț, unde prețurile accesibile se întâlnesc cu servicii de înaltă calitate. Salonul oferă o gamă completă de servicii de frizerie, coafură și cosmetică, realizate de profesioniști experimentați și pasionați.

Salonul Mary Lux este renumit pentru atmosfera sa elegantă și primitoare, care creează un mediu relaxant și plăcut pentru clienții săi. Fie că doriți o schimbare de look, o manichiură impecabilă sau un machiaj profesional, echipa Salonului Mary Lux este dedicată să vă ajute să vă simțiți și să arătați minunat.

4.Salon Avatar

Salon Avatar
 • Evaluare:

  4,7/5 (234 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dezrobirii nr 16, Craiova 200519, România

 • Orar:

  10 – 20

Salon Avatar: Unde frumusețea întâlnește profesionalismul!

Cu prețuri accesibile, staff-ul amabil și talentat, Salon Avatar este destinația ideală pentru o experiență de înfrumusețare de neuitat. Echipa noastră de experți își dedică timpul și abilitățile pentru a-ți oferi rezultate excepționale, adaptate nevoilor și dorințelor tale. Lasă-ne să transformăm visele tale de frumusețe în realitate, într-un ambient plăcut și relaxant.

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

5.Micropigmentare Craiova • Corina Canuci • COCOON Beauty Lounge

Micropigmentare Craiova • Corina Canuci • COCOON Beauty Lounge
 • Evaluare:

  4,6/5 (108 Review by google)

 • Adresă:

  Calea București nr.9, Craiova 200678, România

 • Orar:

  10 – 20

**Paragraf 1:** Nu ezita să experimentezi minunata micropigmentare la COCOON Beauty Lounge din Craiova, unde te așteaptă Corina Canuci, o artistă excepțională care îți va oferi rezultate uluitoare. Cu o atmosferă caldă și primitoare, salonul îți oferă un nivel de confort și profesionalism de neegalat. Prepară-te să fii uimit de talentele lui Corina, care te va ghida cu răbdare prin opțiunile tale și te va ajuta să iei cea mai bună decizie pentru frumusețea ta.

**Paragraf 2:** La COCOON Beauty Lounge, vei descoperi o lume de posibilități care îți vor transforma aspectul. Fie că îți dorești sprâncene impecabile, gene îndrăznețe sau buze senzuale, Corina are talentul și expertiza necesare pentru a-ți oferi rezultate care vor întoarce toate capetele. Tratamentele de micropigmentare sunt efectuate cu atenție și precizie, oferind rezultate naturale și de durată. Nu rata ocazia de a-ți îmbunătăți încrederea și de a străluci cu o nouă frumusețe, creată de mâinile experte ale lui Corina Canuci.

6.SALON ZEN STUDIO

Salonul tău de înfrumusețare unde relaxarea se întâlnește cu stilul

SALON ZEN STUDIO
 • Evaluare:

  4,7/5 (307 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc 36A, Strada Brazda lui Novac 70, Craiova 200114, România

 • Orar:

  11 – 18

 • Avantaje:

  Locație accesibilă, atmosferă relaxantă, servicii de calitate

 • Dezavantaje:

  Prețuri puțin ridicate, program limitat, uneori aglomerat

 • Calitate:

  Profesionalism și produse de înaltă calitate

 • Personal:

  Amabil și competent, Oferă sfaturi personalizate, Respectă dorințele clienților, Comunică eficient, Menține un mediu curat și igienic

 • Servicii:

  Tunsori și coafuri, Tratamente faciale și corporale, Manichiură și pedichiură, Machiaj, Epilare

"Salon Zen Studio: Oaza ta de relaxare și înfrumusețare în inima orașului!

Într-o lume plină de stres și agitație, Salon Zen Studio îți oferă un refugiu liniștit unde te poți răsfăța cu cele mai profesionale servicii de înfrumusețare și relaxare. Atmosfera primitoare, specialiștii experimentați și atenția la detalii creează o experiență cu adevărat Zen, care te va face să te simți revigorat și răsfățat."

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

7.Salon Tineretului

Salon Tineretului
 • Evaluare:

  4,6/5 (154 Review by google)

 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  08 – 21

Salonul Tineretului: un sanctuar al frumuseții, unde fiecare vizită este o capodoperă.

Salonul Tineretului este o oază de profesionalism și artă, unde frizerii noștri talentați își transformă magia în coafuri de excepție. Promptitudinea lor impecabilă și atmosfera caldă vă vor cuceri, lăsându-vă un sentiment de încredere și răsfăț. Copiii, de obicei reticenți la tuns, devin entuziasmați în mâinile blânde ale specialiștilor noștri. Salonul Tineretului - unde frumusețea prinde viață, chiar sub ochii dumneavoastră.

8.Salon si Academia de Coafura Marian Cotoi

Salon si Academia de Coafura Marian Cotoi
 • Evaluare:

  4,9/5 (115 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Basarabia 8, Craiova 200025, România

 • Orar:

  Închis

Salonul și Academia de Coafură Marian Cotoi vă oferă o experiență de înfrumusețare de neegalat. Echipa noastră de experți în hair-styling vă va transforma podoaba capilară într-o operă de artă, redându-i strălucirea și vitalitatea. Cu o gamă completă de servicii, de la tratamente cu keratină până la coafuri de vis, vom face ca părul tău să devină o adevărată atracție.

La Salonul Marian Cotoi, pasiunea pentru frumusețe se îmbină armonios cu profesionalismul și inovația. Maestrul hair-stylist Marian Cotoi, cu talentul și experiența sa vastă, îți va oferi sfaturi prețioase și va crea o coafură personalizată, perfect adaptată trăsăturilor tale. Răsfățul este completat de produsele cosmetice de înaltă calitate, folosite în ritualurile de îngrijire, care vor lăsa părul tău mătăsos, strălucitor și plin de vitalitate.

9.Square Studio

Square Studio
 • Evaluare:

  5,0/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Titulescu 18, Craiova 200134, România

 • Orar:

  10 – 18

Salonul Square Studio te întâmpină într-o ambianță elegantă și primitoare, unde experții în hairstyling îți vor oferi o transformare de excepție. Dotat cu toate facilitățile moderne, salonul îți asigură o experiență de îngrijire completă, de la tunsoare și coafare până la tratamente de keratină și vopsire. Echipa de profesioniști pasionați are un simț estetic impecabil și se dedică în totalitate satisfacerii fiecărui client.

Indiferent dacă dorești o schimbare radicală de look sau doar o întreținere regulată, la Square Studio vei găsi soluția perfectă. Tehnicile avansate și produsele de calitate superioară garantează rezultate uimitoare, care îți vor spori încrederea și îți vor accentua trăsăturile naturale. Descoperă frumusețea părului tău și programează-te astăzi la Square Studio pentru o experiență de hairstyling de neuitat!

10.Metropolitan Beauty Academy Craiova

Metropolitan Beauty Academy Craiova
 • Evaluare:

  4,9/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Titulescu 7, Craiova 200136, România

 • Orar:

  08 – 22

Academia Metropolitan Beauty Craiova te invită în lumea fascinantă a frumuseții! Alege cele mai excepționale cursuri din oraș, ghidate de traineri de top, specializați în fiecare domeniu. Fie că dorești să devii un machior desăvârșit, un stilist talentat sau un expert în tratamente corporale, Academia noastră are tot ce îți trebuie.

La Metropolitan Beauty Academy Craiova, vei beneficia de o atmosferă primitoare, unde personalul amabil și competent îți va fi alături la fiecare pas. Pune-te pe mâinile noastre și descoperă secretele înfrumusețării, devenind un artist al transformării!

11.Ms Beauty

Ms Beauty
 • Evaluare:

  4,5/5 (17 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Aristizza Romanescu 7c, Craiova, România

Experiența la Ms Beauty este una cu adevărat inedită, care te va cuceri din toate punctele de vedere. Profesionalismul este la cote maxime, iar sănătatea ta este pusă pe primul loc. Instrumentele sunt sterilizate, iar tehnicile folosite sunt dintre cele mai noi și eficiente. Calitatea serviciilor este ireproșabilă, iar Ms Beauty este o persoană minunată, care se asigură întotdeauna că ai parte de cele mai bune rezultate.

Dacă ești în căutarea unei experiențe de înfrumusețare de excepție, nu ezita să vizitezi Ms Beauty. Vei fi uimită de rezultate și vei pleca de acolo cu un zâmbet larg pe față.

12.VELVET BEAUTY CENTER BY FELICIA

VELVET BEAUTY CENTER BY FELICIA
 • Evaluare:

  5,0/5 (85 Review by google)

 • Adresă:

  Casa Cănciulescu, Strada Simion Bărnuțiu 2, Craiova 200382, România

 • Orar:

  09 – 19

Centrul de înfrumusețare Velvet Beauty by Felicia: unde frumusețea devine o experiență de neuitat!

Alătură-te numeroaselor cliente mulțumite care au experimentat măiestria și profesionalismul nostru de top. De la epilat impecabil la servicii complete de înfrumusețare, îți oferim tot ce ai nevoie pentru a-ți dezvălui strălucirea interioară. Într-o atmosferă caldă și primitoare, echipa noastră de experți te întâmpină cu căldură și este gata să îți îndeplinească toate dorințele de frumusețe. Încearcă-ne azi și convinge-te de magia Velvet Beauty Center by Felicia!

13.Ma cherie boutique

Ma cherie boutique
 • Evaluare:

  4,9/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Desnățui nr.3, Craiova 200812, România

 • Orar:

  10 – 19

14.Salon Graffiti

Salon Graffiti
 • Evaluare:

  4,6/5 (79 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Romul, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 17

15.Chic Salon Craiovita Noua

Chic Salon Craiovita Noua
 • Evaluare:

  4,3/5 (62 Review by google)

 • Adresă:

  Craiova 200670, România

 • Orar:

  08:30 – 20

16.Salon Util

Salon Util
 • Evaluare:

  4,5/5 (81 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc M9, Str. Brazda lui Novac Bl. M9A, parter, Strada Brazda lui Novac, Craiova, România

 • Orar:

  08:30 – 19:30

17.Salon Nina

Salon Nina
 • Evaluare:

  4,1/5 (46 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu, Craiova 200480, România

 • Orar:

  08 – 21

18.E Studio By Ella

E Studio By Ella
 • Evaluare:

  5,0/5 (24 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 65A, Craiova 200592, România

 • Orar:

  10 – 19

19.Pro Beauty Studio

Pro Beauty Studio
 • Evaluare:

  4,5/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Pro Beauty Studio, Strada Spania 11, Craiova 200505, România

 • Orar:

  08 – 20

20.Salon M-Style

Salon M-Style
 • Evaluare:

  4,5/5 (78 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Oltenia 23, Craiova, România

21.Elle by Laura Sima

Elle by Laura Sima
 • Evaluare:

  4,7/5 (39 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Carol I 4, Craiova 200692, România

 • Orar:

  10 – 19

22.Sunshine Nails Boutique

Sunshine Nails Boutique
 • Evaluare:

  4,5/5 (82 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc A5, Calea București 50, Craiova 200515, România

 • Orar:

  12 – 20

23.Magic Nails Academy

Magic Nails Academy
 • Evaluare:

  4,3/5 (25 Review by google)

 • Adresă:

  Strada General Nicolae Măgereanu H4, Craiova, România

 • Orar:

  09 – 20

24.Salon Jolie

Salon Jolie
 • Evaluare:

  4,9/5 (68 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Romul 7, Craiova 200403, România

 • Orar:

  10 – 20

25.Salon Roșu

Salon Roșu
 • Evaluare:

  4,5/5 (72 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc I33, Strada Doctor Ștefan Berceanu, Craiova 200682, România

 • Orar:

  09:30 – 19:30

26.Salon Glow Beauty Studio Craiova

Salon Glow Beauty Studio Craiova
 • Evaluare:

  4,6/5 (84 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Simion Stoilov nr 4, Craiova 200030, România

 • Orar:

  09 – 20

27.MELLA Beauty Bar

MELLA Beauty Bar
 • Evaluare:

  4,9/5 (95 Review by google)

 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

28.Simona Dan by Salon EnVogue

Simona Dan by Salon EnVogue
 • Evaluare:

  4,8/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc H4, Strada General Nicolae Măgereanu, Craiova 200404, România

 • Orar:

  10 – 20

29.Salon Manila Spa

Salon Manila Spa
 • Evaluare:

  4,5/5 (83 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Jean Negulescu 1, Craiova 200678, România

 • Orar:

  09 – 19

30.Salon Violette

Salon Violette
 • Evaluare:

  4,5/5 (53 Review by google)

 • Adresă:

  Calea București 62C, Craiova 200812, România

 • Orar:

  10 – 18

31.Studio Style

Studio Style
 • Evaluare:

  4,8/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Făgăraș 51A, Craiova 500158, România

 • Orar:

  09 – 20

32.Demix Salon

Demix Salon
 • Evaluare:

  4,9/5 (51 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Oltenia 57, Craiova 200602, România

 • Orar:

  10 – 18:30

33.Micropigmentare Craiova-Royal House Of Beauty

Micropigmentare Craiova-Royal House Of Beauty
 • Evaluare:

  4,8/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Arieș, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 19

34.La Belle Femme

La Belle Femme
 • Evaluare:

  4,7/5 (81 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Carol I 98, Craiova 200692, România

 • Orar:

  09 – 21

35.Salon R&A

 • Evaluare:

  4,6/5 (60 Review by google)

 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  09 – 17

36.New Look Studio

 • Evaluare:

  4,6/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Căpșunilor, Craiova 207450, România

 • Orar:

  10 – 19

37.OASIS by Roxana Turculeanu

OASIS by Roxana Turculeanu
 • Evaluare:

  4,6/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Virgil Madgearu 19, Craiova 200053, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

38.Art21 beauty lab

 • Evaluare:

  4,9/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Titulescu 34, Craiova 200219, România

 • Orar:

  09 – 19

39.Edw Beauty Salon by Angi

Edw Beauty Salon by Angi
 • Evaluare:

  4,4/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Desnățui nr.26, Craiova 200812, România

 • Orar:

  09 – 19

Sugestii de postare