Liste 26 salon unghii din Oradea

Alexandra Dumitrescu

• Actualizat: 2024-07-06

O sinteză din cele mai bune liste despre salon unghii din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar, HM Studio by Horia Marchis, Braun Salon Oradea, Erika Salon, Salon de infrumusetare - Relaxity. Hai să explorăm împreună!

1.Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar

Frumusețea ta, pasiunea noastră.

Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Decebal 76, Oradea 410219, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  Salonul este modern, cu un personal prietenos și servicii de calitate.

 • Dezavantaje:

  Prețurile sunt puțin cam mari, iar programul de lucru este limitat.

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară într-un mediu modern.

 • Personal:

  Prietenos, Profesionist, Amabil, Calificat, Experiențat

 • Servicii:

  Tunsori, Coafuri, Manichiură, Pedichiură, Tratamente faciale

Salonul de înfrumusețare Bob Beauty Bar este o oază de frumusețe și relaxare, unde fiecare vizită este o experiență plăcută. Ambianța elegantă, cu decorațiuni moderne și lumini calde, creează o atmosferă primitoare încă de la intrare.

Personalul calificat și amabil este dedicat să ofere servicii de înaltă calitate, tratând fiecare client cu atenție și respect. De la coafuri sofisticate la tratamente corporale revigorante, Bob Beauty Bar are o gamă largă de servicii care vor satisface toate nevoile tale de înfrumusețare. Lasă-te răsfățat de experții noștri și pleacă radiind de frumusețe și încredere.

2.HM Studio by Horia Marchis

HM Studio by Horia Marchis
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Constantin Brâncoveanu nr. 10, Oradea 410191, România

 • Orar:

  10 – 18

HM Studio by Horia Marchis este un salon de înfrumusețare de renume, cu o echipă de profesioniști dedicați, gata să te răsfețe și să-ți ofere o experiență de neuitat. Ambianța elegantă și decorul rafinat creează cadrul perfect pentru o sesiune de răsfăț și înfrumusețare.

Echipa de experți a salonului este pregătită să îți ofere o gamă completă de servicii, de la consultanțe personalizate la coafuri și tratamente de înfrumusețare de ultimă generație. Fie că îți dorești o schimbare de look, o tunsoare potrivită sau un masaj relaxant, HM Studio by Horia Marchis este destinația ideală. Alege să te lași pe mâinile specialiștilor noștri și bucură-te de o experiență de înfrumusețare de excepție.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Braun Salon Oradea

Imaginea perfectă, cu Braun Salon Oradea

Braun Salon Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Episcop Roman Ciorogariu 38, Oradea 410017, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  Ambianță plăcută, personal prietenos și servicii de calitate

 • Dezavantaje:

  Prețurile pot fi puțin cam mari, locația nu este foarte centrală și programul de lucru este destul de limitat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, la prețuri accesibile

 • Personal:

  Amabil, Calificat, Experimentat, Prietenos, Servicial

 • Servicii:

  Coafură, Manichiură, Pedichiură, Tratament facial, Masaj

Salonul Braun din Oradea vă oferă o experiență de înfrumusețare cu adevărat specială, unde talentul și pasiunea hairstylistului Simkó Csanád se îmbină pentru a vă crea o tunsoare impecabilă. Într-o atmosferă relaxantă și primitoare, echipa noastră experimentată vă va asculta cu atenție dorințele și vă va îndruma spre cel mai potrivit stil pentru fizionomia și personalitatea dumneavoastră.

Mediu curat și confortabil, personal amabil și produse de calitate superioară completează această experiență unică de înfrumusețare. Răsfățați-vă cu o tunsoare la Salonul Braun Oradea și lăsați-vă în voia mâinilor pricepute ale lui Simkó Csanád, pentru un look radiant și plin de încredere.

4.Erika Salon

Erika Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 21, Oradea 410445, România

 • Orar:

  08 – 20

Descoperiți o oază a frumuseții în inima orașului, unde Erika Salon vă așteaptă pentru a vă răsfăța cu servicii premium și produse de top. Echipa noastră de profesioniști experimentați vă va întâmpina cu căldură și vă va asculta cu atenție dorințele, transformându-le într-o adevărată capodoperă.

Fie că doriți o schimbare dramatică de look sau doar o reîmprospătare subtilă, Erika Salon are soluția perfectă pentru dumneavoastră. Răsfoiți gama noastră vastă de servicii, de la coafuri elegante la tratamente hrănitoare pentru păr, și lăsați-ne să vă răsfățăm într-o experiență de lux pe care nu o veți uita curând.

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Salon de infrumusetare - Relaxity

Salon de infrumusetare - Relaxity
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vlădeasa 14, Oradea 410222, România

 • Orar:

  10 – 20

Salonul nostru de înfrumusețare, Relaxity, vă oferă o evadare revigorantă, unde luxul întâlnește expertiza. Cu o gamă largă de servicii de înaltă calitate, vă răsfățăm cu o călătorie senzorială care vă va lăsa revitalizată și strălucitoare.

Din momentul în care pășiți în interior, veți fi întâmpinată de o atmosferă elegantă și primitoare, completată de o echipă de profesioniști cu înaltă calificare. Fie că doriți un tratament facial hrănitor, o manichiură impecabilă sau o coafură fabuloasă, echipa noastră dedicată va lucra împreună cu dumneavoastră pentru a crea un aspect personalizat care să vă completeze frumusețea naturală. Relaxați-vă, răsfățați-vă și descoperiți o nouă dimensiune a îngrijirii de sine la Salonul de Înfrumusețare Relaxity.

6.BrillBird Nail System

BrillBird Nail System
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Nicolae Jiga 51, Oradea 410013, România

 • Orar:

  09 – 17

Sistemul BrillBird Nail oferă produse profesionale de manichiură din gamele BRILLBIRD și MARILYNAILS. Descoperă o gamă vastă de pensule, pile, geluri de construcție, lacuri gel colorate, dizolvanți parfumati cu și fără acetona. Completează-ți salonul cu aparatură și ustensile de calitate, inclusiv freze electrice și lămpi UV.

Sistemul BrillBird Nail este un partener de încredere pentru manichiuristele care își doresc produse de înaltă performanță. Beneficiază de o gama completă de produse, de la pregătirea unghiilor până la finisaje impecabile. Cu BrillBird Nail, vei oferi clientelor tale manichiuri și pedichiuri care vor impresiona prin precizie, durabilitate și un aspect impecabil.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.JS Charm Beauty Studio

JS Charm Beauty Studio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Tuberozelor, Oradea 410202, România

 • Orar:

  08 – 20

Salon JS Charm Beauty Studio este o oază de frumusețe și răsfăț, unde personalul talentat și experimentat vă întâmpină cu căldură și profesionalism. De la coafuri impecabile la manichiuri și pedichiuri elegante, fiecare tratament este realizat cu grijă și atenție la detalii.

Secțiunile de cosmetică completează perfect gama de servicii, oferind îngrijiri faciale personalizate și tratamente corporale revitalizante. Ambianța elegantă și primitoare a salonului vă invită să vă relaxați și să vă lăsați în mâinile experte ale specialiștilor, care vor transforma vizita dvs. într-o experiență memorabilă. Încercați Salonul JS Charm Beauty Studio astăzi și descoperiți un sanctuar al frumuseții și bunăstării.

8.Simone Beauty

Simone Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului 42, Oradea 410223, România

 • Orar:

  08 – 20

Salonul nostru spaţios oferă o gamă completă de servicii, de la coafură şi epilare cu ceară până la bronzare şi manichiură. Echipa noastră de profesionişti prietenoşi şi calificaţi este dedicată să-ţi ofere o experienţă relaxantă şi plăcută. Te invităm să ne vizitezi şi să descoperi singur de ce suntem salonul de înfrumuseţare preferat al tuturor!

9.ARA Beauty

ARA Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vasile Conta 14 Bloc PB116, Oradea 410320, România

 • Orar:

  08 – 21

Salonul de înfrumuseţare ARA Beauty vă întâmpină cu o ambianţă luxoasă şi modernă, unde fiecare detaliu este gândit pentru a vă oferi o experienţă de răsfăţ şi relaxare. Echipa noastră de profesionişti pasionaţi vă pune la dispoziţie o gamă completă de servicii de înfrumuseţare, de la tratamente faciale şi corporale până la manichiură, pedichiură şi coafură.

La ARA Beauty, frumuseţea dumneavoastră este în centrul atenţiei noastre. Folosim produse cosmetice de cea mai bună calitate, tehnologii de ultimă generaţie şi tehnici inovatoare pentru a vă oferi rezultate excepţionale. Indiferent dacă doriţi să vă revitalizaţi pielea, să vă răsfăţaţi cu un masaj revigorant sau să vă pregătiţi pentru un eveniment special, la ARA Beauty găsiţi totul pentru a vă simţi răsfăţată, încrezătoare şi frumoasă.

10.Mosaic Beauty Salon

Mosaic Beauty Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ovid Densușianu 2, Oradea 410286, România

 • Orar:

  08 – 20

Salonul de înfrumusețare Mosaic, situat în inima orașului, vă întâmpină într-un ambient elegant și primitor. Echipa de stilisti profesioniști, cu un simț artistic desăvârșit, vă vor consilia și vă vor ajuta să vă creați o imagine de neuitat.

Indiferent dacă doriți o schimbare radicală sau doar o reîmprospătare a look-ului, Salonul Mosaic vă oferă o gamă completă de servicii de coafură, de la tunsori și vopsit până la tratamente de îngrijire și coafuri elaborate. Cu produse de calitate superioară și tehnici avangardiste, stilistii noștri vor transforma părul dvs. într-o capodoperă. Veniți și descoperiți frumusețea la Salonul Mosaic!

11.AnaNe BeautyStudio

AnaNe BeautyStudio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Nicolae Jiga 35, Oradea 410013, România

 • Orar:

  08 – 22

Salonul de înfrumusețare și estetică AnaNe BeautyStudio oferă o gamă completă de servicii, de la coafură, manichiură și pedichiură până la cosmetică și masaj. Operatoarele noastre profesioniste sunt bine pregătite și pasionate de meseria lor, asigurând servicii de înaltă calitate.

Atmosfera caldă și primitoare, spațiul luminos și curat, compartimentat în funcție de tipul de activitate, asigură intimitate și confort. Personalul nostru amabil este gata să te întâmpine cu un zâmbet și să te facă să te simți special. Lasă-te răsfățat și descoperă plăcerile nesfârșite ale salonului AnaNe BeautyStudio. Te așteptăm să ieși de aici fericit, relaxat și cu un zâmbet radiant!

12.Geisha Profesional Estetic

Geisha Profesional Estetic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Primăriei 34, Oradea 410209, România

13.Salon Gala Center

Salon Gala Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ceyrat 35A, Oradea 410087, România

 • Orar:

  09 – 20

14.Caba Studio Beauty

Caba Studio Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Moscovei 22, Oradea 410001, România

 • Orar:

  09 – 18

15.MC Beauty Studio

MC Beauty Studio
 • Evaluare:
 • Orar:

  09 – 15

16.City Nails Spa 13

City Nails Spa 13
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Oneștilor, Oradea 410232, România

 • Orar:

  10 – 22

17.Salon Infinity Imperial

Salon Infinity Imperial
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Meziadului 2B, Oradea 410265, România

 • Orar:

  09 – 20

18.Beauty Secrets Salon&Day Spa

Beauty Secrets Salon&Day Spa
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 32, Oradea 410097, România

 • Orar:

  09 – 20

19.The Beauty Corner

The Beauty Corner
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Dimitrie Cantemir 41, Oradea 410481, România

 • Orar:

  10 – 20

20.Salon Bella

Salon Bella
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Republicii 3, Oradea 410039, România

 • Orar:

  09 – 19

21.CRYSTAL NAILS

CRYSTAL NAILS
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vasile Conta 31, Oradea 410320, România

 • Orar:

  08 – 16:30

22.Famous

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ciheiului 28, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 19

23.Salon Cleopatra

Salon Cleopatra
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Peneș Curcanu 8, Oradea, România

24.Shining Beauty Center

Shining Beauty Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Primăriei 9, Oradea 410209, România

 • Orar:

  09 – 20

25.Nail Concept by Gabriella Herlas

Nail Concept by Gabriella Herlas
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Nail Concept by Gabriella Herlas, Aleea Salca 22, Oradea 410491, România

 • Orar:

  08 – 20

26.NAIL STUDIO by Ana Irimita

NAIL STUDIO by Ana Irimita
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 70, Oradea 410097, România

Sugestii de postare