Liste 13 magazin de haine din Drumul Taberei București

Ion Popescu

• Actualizat: 2024-06-12

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de haine din Drumul Taberei București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Military Shop, Pepco, Sinsay, Alert Style, TDN IMEX S.R.L.. Hai să explorăm împreună!

1.Military Shop

Echipament militar și de camping pentru profesioniști și pasionați

Military Shop
 • Evaluare:

  4,4/5 (732 Review by google)

 • Adresă:

  Bd. Timișoara 17A, București, România

 • Orar:

  09 – 17:30

 • Produs diversificat:

  Varietate mare de produse militare și de camping

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate înaltă, durabile și fiabile

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și servicial

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoane cu dizabilități, Zonă de testare a produselor, Atelier de reparații, Program extins de lucru

Experiență de cumpărături fără cusur! Military Shop oferă o experiență de cumpărături rapidă și ușoară, cu amabilitatea personalului impresionând la fiecare pas. Am ridicat recent o comandă pentru un prieten și am fost plăcut surprins de timpul minim de așteptare. Ulterior, din cauza unei nepotriviri de dimensiune, am optat pentru schimbarea produsului cu unul de mărime diferită direct în magazin. Procesul a fost impecabil, grație personalului extrem de amabil și eficient, care a făcut totul cu o rapiditate și o ușurință remarcabile.

Deși produsele sunt afișate ca fiind în stoc pe site, experiența noastră a fost una neplăcută. După plasarea comenzii, am primit un e-mail de confirmare, împreună cu un AWB, indicând faptul că totul este în regulă. Însă, în ciuda așteptării îndelungate, coletul nu a ajuns niciodată. În cele din urmă, după ce am contactat telefonic compania, ni s-a comunicat că produsele comandate nu se mai aflau în stoc. Acest lucru a fost dezamăgitor și a dus la o pierdere de timp și efort considerabilă.

2.Pepco

Magazinul tău preferat pentru toate nevoile tale de bricolaj.

Pepco
 • Evaluare:

  4,3/5 (625 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Brașov 25, București 061444, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse pentru toate nevoile tale.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară, care vor rezista în timp.

 • Servicii pentru clienți:

  O echipă prietenoasă și profesionistă, gata să te ajute.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoane cu dizabilități, Personal calificat, Program extins, Servicii de livrare

Cu Pepco, micuții tăi vor străluci în haine și încălțări de calitate, la prețuri accesibile. Magazinul îți pune la dispoziție o gamă variată de produse, care răspund nevoilor fiecărui copil. De la ținute casual, la uniforme școlare și încălțări confortabile, Pepco are tot ce îi trebuie celui mic pentru a fi mereu în pas cu moda și bine îmbrăcat.

Pepco nu este doar un magazin de haine și încălțări pentru copii, ci și un loc unde găsești o mulțime de produse pentru casă, de la decorațiuni și textile, la veselă și ustensile de bucătărie. Oferta este bogată, calitatea este bună, iar prețurile sunt accesibile, așa că poți fi sigur că vei găsi tot ce ai nevoie pentru a-ți amenaja locuința confortabil și cu stil.

Citește mai mult: Liste 32 restaurante din Drumul Taberei București

3.Sinsay

Moda accesibilă pentru toată lumea.

Sinsay
 • Evaluare:

  4,2/5 (353 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Brașov 25, București 061449, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse, de la haine la accesorii.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate bună la prețuri accesibile.

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciu clienți prietenos și disponibil.

 • Interval de preț:

  $

 • Facilități:

  Cabine de probă, Aer condiționat, Muzică, Parcare, Acces pentru scaune cu rotile

În lumea modei mereu în schimbare, Sinsay se remarcă prin stilul său proaspăt și prețurile accesibile pentru toate buzunarele. Recent, magazinul și-a extins gama cu o colecție nouă, care îți va face inima să tresalte. De la rochii vaporoase la topuri trendy și accesorii cochete, fiecare piesă este concepută pentru a te face să strălucești.

Dar nu numai stilul este uimitor, ci și prețurile! Sinsay înțelege că stilul nu ar trebui să coste o avere, așa că poți găsi o mulțime de articole la prețuri care te vor surprinde. Și pentru că nu vrem să ai surprize neplăcute, prețurile afișate sunt cele pe care le vei plăti la casă. Așadar, vino la Sinsay și răsfață-te cu cele mai noi tendințe, fără să îți faci griji pentru buget!

4.Alert Style

Alert Style
 • Evaluare:

  4,7/5 (32 Review by google)

 • Adresă:

  C299+HH București Bloc C7 Bucuresti, București 061406, România

 • Orar:

  09 – 19

Citește mai mult: Liste 16 cafenele din Drumul Taberei București

5.TDN IMEX S.R.L.

TDN IMEX S.R.L.
 • Evaluare:

  4,5/5 (35 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Ghencea 134, București 61703, România

 • Orar:

  07:30 – 16:30

TDN IMEX S.R.L., o firmă extraordinară care te întâmpină cu o gamă impresionantă de produse de calitate superioară! Personalul amabil și extrem de priceput îți va ghida alegerile, iar prețurile atractive te vor face să-ți dorești să iei acasă tot magazinul. Nu rata ocazia de a te bucura de o experiență de shopping de neuitat la TDN IMEX S.R.L.!

Cu toate acestea, e bine de știut că în anumite ocazii programul poate suferi modificări, așa cum s-a întâmplat cu vizita mea pe 3 ianuarie. De asemenea, lipsa indicatoarelor clare te poate pune în dificultate la găsirea locației. Însă, odată ajuns la destinație, efortul tău va fi răsplătit cu produse excepționale și un serviciu impecabil.

6.Mercerie Drumul Taberei

Mercerie Drumul Taberei
 • Evaluare:

  4,0/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul 1 Mai, Str. Brașov 25, București 061356, România

 • Orar:

  09 – 21

Vei găsi aici tot ce îți trebuie pentru proiectele tale creative, de la țesături, fire de cusut și fermoare până la accesorii de broderie și butoane. Vanzătoarea amabilă este întotdeauna gata să te ajute să găsești exact ceea ce cauți și să-ți ofere sfaturi utile. Cu o atmosferă plăcută și produse de calitate, Mercerie Drumul Taberei este destinația perfectă pentru toți cei care iubesc arta creației.

Citește mai mult: Liste 15 baruri din Drumul Taberei București

7.Gavros Fashion SRL

Gavros Fashion SRL
 • Evaluare:

  5,0/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Ghencea 134, București 061699, România

8.Limarom 2000

Limarom 2000
 • Evaluare:

  4,5/5 (78 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Ghencea 134, București 061692, România

 • Orar:

  08:30 – 16:30

Atenție, profesioniști din domeniul medical! Îmbrăcați-vă cu stil și confort cu uniformele medicale impecabile de la Limarom 2000. Nu mai tolerați uniformele fade și incomode - experimentați luxul respirabilității, durabilității și a croielii de excepție.

Echipa noastră dedicată este aici pentru a vă oferi o experiență ireproșabilă de cumpărături. Spuneți adio angajaților nesuferiți și salutați asistența noastră personalizată, care vă va ghida cu răbdare și profesionalism în alegerea uniformei perfecte. Transformă-ți aspectul profesional și simte-te încrezător și elegant pe tot parcursul zilei.

9.Shop&Go

 • Evaluare:

  4,8/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Taberei 92, București 061406, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

10.Hervis

Hervis
 • Evaluare:

  3,0/5 (53 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Brașov 25, București 061444, România

 • Orar:

  09 – 21

Dragi clienți, La Hervis, ne mândrim cu echipa noastră ospitalieră și serviabilă, gata să vă ofere o experiență de cumpărături excepțională. Angajații noștri sunt experți în produsele noastre și sunt întotdeauna bucuroși să vă ghideze și să vă ofere sfaturi personalizate. Știm că timpul dumneavoastră este prețios, așa că ne străduim să vă răspundem prompt la întrebări și să vă ajutăm să găsiți ceea ce căutați.

Vizitați-ne astăzi într-unul dintre magazinele noastre și permiteți-ne să vă impresionăm cu ospitalitatea și profesionalismul nostru. Vom fi încântați să vă ajutăm să găsiți echipamentul perfect pentru următoarea aventură sau să vă inspirați cu noile noastre sosiri. La Hervis, pasiunea noastră pentru sport și stilul de viață activ se reflectă în fiecare interacțiune pe care o avem cu clienții noștri.

11.Roca Shoes magazin Auchan Drumul Taberei

Roca Shoes magazin Auchan Drumul Taberei
 • Evaluare:

  4,2/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Galeriile Comerciale - Auchan, Str. Brașov 25, București 061444, România

 • Orar:

  09 – 21

12.Erakids.ro

Erakids.ro
 • Evaluare:

  5,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  Aleea Valea Viilor, București 062017, România

 • Orar:

  09 – 16

13.Fancy

Fancy
 • Evaluare:

  3,8/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Taberei 93, București, România

 • Orar:

  09 – 21

Sugestii de postare