Liste 17 supermarketuri din Crângași București

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-06-07

O sinteză din cele mai bune liste despre supermarketuri din Crângași București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Lidl, Mega Image - Piața Crangași, Penny, OVAL MARKET, Ove Market. Hai să explorăm împreună!

1.Lidl

Cele mai bune prețuri pentru produse de calitate.

Lidl
 • Evaluare:

  4,2/5 (5811 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sergent Ștefan Crișan 31, București 060311, România

 • Orar:

  07 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitatea produselor este impresionantă.

 • Calitatea produsului:

  Calitatea produselor este bună.

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciul clienți este amabil și eficient.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Toalete curate, Aer condiționat, Muzică ambientală, Coșuri de cumpărături

Din păcate, Lidl, care era cândva un loc de încredere pentru cumpărături, a început să dezamăgească. Produsele stricate și expirate se strecoară din ce în ce mai des pe rafturi, amenințând siguranța consumatorilor. Fii vigilent și verifică întotdeauna data de expirare și calitatea produselor înainte de a le cumpăra. Îți recomand cu căldură să eviți să mergi la Lidl în weekend, deoarece aglomerația este îngrozitoare. Recent, am stat blocat într-o coadă de 40 de minute, fără a reuși să parcurg nici măcar un kilometru spre telecabină. A trebuit să mă întorc din drum, frustrat și dezamăgit.

2.Mega Image - Piața Crangași

Un supermarket modern și bine aprovizionat.

Mega Image - Piața Crangași
 • Evaluare:

  4,1/5 (1466 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 29, București 060334, România

 • Orar:

  06 – 23:59

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse alimentare și nealimentare.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate, proaspete și gustoase.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și serviabil.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Produse bio, Casierii self-service, WiFi gratuit, Program prelungit

Mega Image - Piața Crangași este oaza alimentară din cartierul tău, unde găsești o varietate impresionantă de produse. Situat chiar stradal, magazinul te întâmpină cu rafturi pline de bunătăți și oferte irezistibile. Echipa de profesioniști este mereu gata să te ajute să descoperi noutățile și să alegi cele mai potrivite produse pentru nevoile tale.

Intră în lumea Mega Image Crangași și bucură-te de o experiență de cumpărături modernă și plăcută. Magazinul spațios, cu două etaje, îți oferă confortul de a găsi tot ce ai nevoie într-un singur loc. Casele automatizate și personalul amabil fac ca vizita ta să fie rapidă și eficientă. Descoperă selecția bogată de produse proaspete, delicatese internaționale și oferte exclusive care îți vor transforma mesele în adevărate delicii culinare.

Citește mai mult: Liste 24 restaurante din Crângași București

3.Penny

Penny - Pentru cei care știu să trăiască bine

Penny
 • Evaluare:

  4,0/5 (873 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Virtuții 148A, București 060786, România

 • Orar:

  07:30 – 22

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse alimentare și nealimentare

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate la prețuri accesibile

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și serviabil

 • Interval de preț:

  $ - $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoane cu dizabilități, Acceptare carduri bancare, Program prelungit, Oferte și promoții

Penny, magazinul cu bunătăți proaspete, te întâmpină cu prețuri accesibile, mai mici decât în alte locații. Ofertele zilnice și săptămânale îți aduc reduceri avantajoase, iar cardul Penny îți garantează disconturi suplimentare.

Spațios, fără aglomerație și cu un personal amabil, Penny te invită la o experiență plăcută de cumpărături. Marfa de calitate, sortimentele variate și prețurile potrivite pentru toate buzunarele fac din Penny alegerea ideală pentru familia ta. Vino și descoperă universul Penny, unde găsești tot ce ai nevoie pentru o alimentație sănătoasă și gustoasă, la prețuri care te vor surprinde plăcut.

4.OVAL MARKET

OVAL MARKET
 • Evaluare:

  4,2/5 (102 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Constructorilor 20, București 060512, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Deloc surprinzător, OVAL MARKET este magazinul unde găsești absolut orice, de la produse alimentare de bază la cele mai neobișnuite și speciale. Nu, nu este cel mai ieftin magazin, dar, credeți-ne, merită fiecare leu! În plus, este non-stop, deci nu trebuie să vă faceți griji că rămâneți fără gustări în miez de noapte. Echipa de aici este super prietenoasă și mereu dispusă să vă ajute să găsiți ce căutați. Așadar, data viitoare când aveți chef de ceva special sau pur și simplu aveți nevoie de un magazin alimentar deschis non-stop, OVAL MARKET este locul perfect!

Fie că sunteți în căutarea unui deliciu dulce, a unei băuturi răcoritoare sau a unor produse alimentare de bază pentru casă, Oval Market vă acoperă. Cu o gamă largă de produse, inclusiv produse exotice și de import, suntem siguri că veți găsi exact ceea ce căutați. În plus, echipa noastră prietenoasă vă va ajuta cu plăcere să găsiți tot ce aveți nevoie, oferind servicii excepționale pentru clienți. Și pentru că suntem deschiși non-stop, puteți fi siguri că veți găsi mereu o ușă deschisă, indiferent de ora la care aveți nevoie de noi.

Citește mai mult: Liste 17 cafenele din Crângași București

5.Ove Market

Ove Market
 • Evaluare:

  4,3/5 (128 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul 104, București, România

 • Orar:

  06 – 22

6.Clau&Ove Comert Srl

Clau&Ove Comert Srl
 • Evaluare:

  4,4/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul 20, București 077428, România

 • Orar:

  06 – 21

Citește mai mult: Liste 13 baruri din Crângași București

7.Shop & Go Mega Image

Shop & Go Mega Image
 • Evaluare:

  4,0/5 (39 Review by google)

 • Adresă:

  Fosta Centrală Romtelecom, Strada Pădureni 10, București, România

 • Orar:

  07 – 22

8.Profi Go

Profi Go
 • Evaluare:

  4,0/5 (25 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 15, București 060332, România

 • Orar:

  07 – 23

9.Profi Standard

Profi Standard
 • Evaluare:

  4,1/5 (91 Review by google)

 • Adresă:

  Strada George Vâlsan 22, București 060471, România

 • Orar:

  07 – 23

Magazinul Profi te întâmpină cu o atmosferă caldă și primitoare, unde fiecare client este tratat cu respect și amabilitate. Echipa noastră entuziastă îți va ura bun venit și la revedere cu zâmbete largi, oferindu-ți cea mai plăcută experiență de cumpărături.

La Profi găsești o gamă largă de produse proaspete și de calitate, inclusiv fructe și legume apetisante și gustoase. Suntem dedicați să oferim clienților noștri cele mai bune produse, de aceea selectăm cu atenție fiecare articol de pe rafturile noastre. Vizitează-ne astăzi și descoperă un magazin care pune accent pe satisfacția ta!

10.Shop & Go

Shop & Go
 • Evaluare:

  2,9/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Constructorilor 26, București, România

 • Orar:

  07 – 22

Experiența ta neplăcută la Shop & Go este cu adevărat regretabilă. Este crucial să existe o aliniere între prețurile afișate pe raft și cele de la casa de marcat pentru a garanta transparența și încrederea clienților.

În acest caz specific, discrepanța dintre prețul afișat și cel perceput la casa de marcat indică un sistem deficitar. Clienții au dreptul de a se baza pe informațiile prezentate la raft, iar o abatere de la acestea poate duce la confuzie și frustrare. Prin urmare, este esențial ca Shop & Go să își revizuiască procesele pentru a se asigura că prețurile afișate sunt actualizate și precise, menținând astfel încrederea și satisfacția clienților.

11.Mega Image Ceahlau

Slogan despre punctul special în 10 cuvinte

Mega Image Ceahlau
 • Evaluare:

  3,9/5 (467 Review by google)

 • Adresă:

  bl.103, parter, Strada Ceahlăul 20, București, România

 • Orar:

  07 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse alimentare si nealimentare.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate medie spre buna.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal serviabil si amabil.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare, WC, Aer conditionat, Rampa pentru persoane cu dizabilitati, Plata cu cardul

12.Profi Mini

Profi Mini
 • Evaluare:

  2,3/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 27, București 060339, România

 • Orar:

  07 – 23

13.Profi City

Profi City
 • Evaluare:

  3,7/5 (77 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 42, București 060343, România

 • Orar:

  07 – 00

Magazinul Profi City reprezintă apogeul experienței de cumpărături, oferind o gamă completă de produse care satisfac toate nevoile și capriciile tale. De la alimente proaspete și gustoase la obiecte casnice esențiale și produse de lux, Profi City are totul.

Personalul dedicat și bine instruit este ghidul tău expert în lumea cumpărăturilor, oferind asistență personalizată și sfaturi prețioase pentru a face alegerile potrivite pentru tine și familia ta. Cu o atmosferă caldă și primitoare, Profi City transformă fiecare vizită într-o plăcere, oferind o experiență de cumpărături de neuitat care te va face să revii mereu pentru mai mult.

14.Carrefour Market

Cumpărături de calitate, la prețuri avantajoase

Carrefour Market
 • Evaluare:

  3,9/5 (521 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași Nr. 87, București 060339, România

 • Orar:

  07 – 22

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse alimentare și nealimentare

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară, proaspete și gustoase

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și disponibil, gata să te ajute

 • Interval de preț:

  $ - $$$

 • Facilități:

  Parcare spațioasă, Program prelungit, Casierii self-service, Produse de brutărie proaspete, Secțiune bio și vegană

Carrefour Market, o destinație culinară ce îmbină calitatea excepțională cu prețurile avantajoase. Gama "Drag de România" te răsfață cu aromele tradiționale, iar raionul de fructe și legume proaspete te invită la o călătorie prin culori și savoare. Merită să te pierzi printre mezelurile apetisante, brânzeturile delicioase și produsele din carne proaspăt preparate. Fiecare vizită la Carrefour Market este o încântare pentru papilele gustative!

În plus, personalul amabil și atenția la detalii fac din această experiență de cumpărături o plăcere. Prețurile afișate la raft corespund întotdeauna cu cele finale, iar rafturile sunt pline cu produse proaspete, oferindu-ți liniștea și siguranța că alegi mereu ce e mai bun pentru tine și familia ta.

15.Mega Image GEORGE VALSAN

Mega Image GEORGE VALSAN
 • Evaluare:

  3,8/5 (693 Review by google)

 • Adresă:

  Strada George Vâlsan 24, București, România

 • Orar:

  07 – 00

În lumea zburdalnică a aventurilor culinare și a călătoriilor de neuitat, Mega Image își întinde aripile spre noi orizonturi, promițând experiențe gastronomice și escapiade de poveste. Alătură-te nouă în călătoria spre destinații neatinse, unde aromele se împletesc armonios cu peisaje încântătoare, transformând fiecare moment într-o amintire de neuitat.

Explorați rafturile noastre bogate, lăsați-vă purtați de simfonia aromelor și aromelor proaspete. De la produse locale delicioase până la delicii internaționale rafinate, Mega Image vă oferă o lume de gusturi care vă vor încânta papilele gustative. Căutați aventuri îndepărtate? Rasfoiți paginile broșurilor noastre de călătorie, lăsați-vă inspirați de destinații exotice și oferte exclusive care vă vor duce în inima unor culturi vibrante, deschizându-vă noi orizonturi culinare.

16.NDOKOTI Shop

NDOKOTI Shop
 • Evaluare:

  5,0/5 (2 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sergent Ștefan Crișan, București, România

 • Orar:

  12 – 20

17.Premium picks - Magazin Alimentar

Premium picks - Magazin Alimentar
 • Evaluare:

  4,8/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Strada 9 Mai 31 București, Bucuresti 060336, România

Sugestii de postare