Liste 19 magazin de electronice din Oradea

Mihai Radu

• Actualizat: 2024-07-07

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de electronice din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Media Galaxy, Altex, Altex, Tehno Electric, Global Electronic. Hai să explorăm împreună!

1.Media Galaxy

Slogan despre punctul special în 10 cuvinte

Media Galaxy
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Nufărului 30, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse electronice și electrocasnice

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară, de la branduri renumite

 • Servicii pentru clienți:

  Servicii excelente pentru clienți, cu personal amabil și bine informat

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoanele cu dizabilități, Wi-Fi gratuit, Servicii de reparații, Program extins

Media Galaxy, situat în inima Complexului Comercial Lotus Oradea, este o adevărată mecca pentru iubitorii de tehnologie și electronice. Cu o amplasare strategică, magazinul atrage o mulțime uriașă de clienți care se bucură de o experiență de cumpărături excepțională.

Personalul dedicat de la Media Galaxy Lotus este un atu prețios. Ei întâmpină clienții cu zâmbetul pe buze și oferă asistență de excepție. Indiferent de întrebări sau solicitări, echipa este întotdeauna dispusă să explice clar și concis caracteristicile fiecărui produs. În plus, rezolvă prompt orice problemă, asigurând satisfacția totală a clienților. Cu o asemenea atenție la detalii și dedicație, Media Galaxy Lotus a devenit un punct de referință pentru cei care caută cele mai recente și mai grozave gadgeturi și aparate electronice.

2.Altex

Soluția completă pentru nevoile tale electronice și electrocasnice

Altex
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului 62, Oradea 410223, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Produs diversificat:

  Gama variată de produse disponibile acoperă o multitudine de categorii

 • Calitatea produsului:

  Produsele oferite sunt de calitate superioară, garantând durabilitate și performanțe excelente

 • Servicii pentru clienți:

  Angajații amabili și bine pregătiți oferă asistență personalizată și suport tehnic

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces facil pentru persoanele cu dizabilități, Zonă de testare a produselor, Personal calificat care oferă consultanță, Program de funcționare extins

Experiența mea la Altex a fost una cu adevărat excepțională. Personalul a fost extrem de amabil și bine pregătit, oferindu-mi toate detaliile necesare despre produsul dorit. Amabilitatea și profesionalismul lor m-au făcut să mă simt cu adevărat apreciat.

Magazinul era foarte bine aprovizionat, având o gamă largă de produse din care să aleg. Personalul atent și profesionist m-a ajutat să găsesc exact ceea ce căutam, oferindu-mi recomandări valoroase. Recomand cu căldură Altex pentru o experiență plăcută și eficientă de cumpărături.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Altex

Soluții complete pentru casa și biroul tău

Altex
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ștefan Octavian Iosif Nr. 7, Oradea 410230, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse electronice, electrocasnice și IT

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate, de la branduri renumite

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciu clienți amabil și disponibil

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Service autorizat, Demonstrații de produse, Livrare la domiciliu, Retur în 30 de zile

Altex vine în întâmpinarea nevoilor tale cu un magazin modern și bine aprovizionat, oferindu-ți o gamă largă de produse electrocasnice, electronice și IT. Personalul amabil și bine pregătit este gata să te ghideze prin ofertele generoase, ajutându-te să găsești exact ceea ce cauți.

Profită de locația convenabilă a magazinului Altex și bucură-te de experiența unei achiziții plăcute. Cu o logistică eficientă și o varietate de articole de uz casnic, Altex este destinația perfectă pentru toate nevoile tale de acasă și de birou.

4.Tehno Electric

Soluții complete pentru nevoile dumneavoastră electrice.

Tehno Electric
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Louis Pasteur 63, Oradea 410154, România

 • Orar:

  09 – 16:45

 • Produs diversificat:

  Magazin cu o gamă variată de produse electrice și electrocasnice.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate de la mărci de renume.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și bine pregătit.

 • Interval de preț:

  $$ - $$$

 • Facilități:

  Parcare, Acces pentru persoane cu dizabilități, Servicii de instalare, Garanție extinsă, Program de fidelitate

Tehnice electrice O lume de componente și soluții tehnice te așteaptă la Tehno Electric! Indiferent ce proiect electric sau electronic ai în minte, aici vei găsi tot ce-ți trebuie. Rafturile pline până la refuz îți oferă o selecție impresionantă de produse, de la cele mai mici cipuri la piese de dimensiuni industriale.

Lasă-te ghidat de echipa Tehno Electric, formată din profesioniști cu experiență și bun simț. Ei vor înțelege nevoile tale și te vor ajuta să alegi cele mai potrivite articole. Iar prețurile avantajoase te vor face să zâmbești. Descoperă lumea fascinantă a electricității și electronicii la Tehno Electric și dă viață proiectelor tale!

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Global Electronic

Tehnologia viitorului la îndemâna ta.

Global Electronic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Republicii 30, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 18

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse electronice pentru toate nevoile.

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară, durabile și fiabile.

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciu pentru clienți excepțional, prietenos și profesionist.

 • Interval de preț:

  $$ - $$$

 • Facilități:

  Personal calificat, Locație centrală, Parcare disponibilă, Orar prelungit, Servicii de livrare

Aici găsești o gamă vastă de componente de conectică și cabluri la prețuri imbatabile. În plus, magazinul dispune și de o selecție variată de difuzoare care să-ți ofere o experiență audio de neuitat. Pentru cei care caută componente electronice avansate, oferta este limitată, dar restul produselor sunt de o calitate excepțională. Nu rata ocazia de a descoperi acest paradis al electronicii!

6.Miele Experience Center Oradea

Miele Experience Center Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Independenței 3, Oradea 410065, România

 • Orar:

  09 – 18

Dacă sunteți în căutarea unei experiențe de cumpărături cu adevărat de neuitat, atunci Miele Experience Center Oradea este locul potrivit pentru dumneavoastră. Cu o gamă largă de produse de înaltă calitate, personalul prietenos și atmosfera primitoare, veți avea parte de o experiență de cumpărături de neuitat.

Angajații noștri pasionați sunt aici pentru a vă ajuta să găsiți produsul perfect pentru nevoile dumneavoastră, oferindu-vă sfaturi utile și practice. Indiferent dacă sunteți în căutarea unei mașini de spălat, a unui uscător sau a unui aspirator, Miele Experience Center Oradea are ceva pentru toată lumea. Cu produsele noastre de calitate și serviciul nostru excepțional, veți avea cu siguranță o experiență de cumpărături plăcută și eficientă.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Used Products Oradea

Used Products Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Iosif Vulcan 2, Oradea 410041, România

 • Orar:

  11 – 20

Ai nevoie de electrocasnice performante pentru locuința ta? Descoperă oferta largă de produse Oradea de la magazinul online. Fie că ești în căutarea unei mașini de spălat, a unui frigider sau a unui aragaz, aici le găsești pe toate, la prețuri imbatabile.

Produsele Oradea sunt renumite pentru calitatea lor excepțională și durabilitate crescută. Fabricate din materiale premium și dotate cu tehnologii de ultimă generație, electrocasnicele Oradea transformă fiecare sarcină casnică într-o experiență plăcută. Cu un design modern și funcționalități avansate, acestea se integrează perfect în orice stil de locuință, adăugând un plus de confort și rafinament. Alege Oradea și bucură-te de o casă inteligentă, unde tehnologia și inovația se îmbină armonios pentru a-ți ușura viața.

8.Lechpol Electronic

Lechpol Electronic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Sântandrei 64, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 16:30

Echipa noastră de profesioniști în domeniul electronicelor nu doar îți oferă produse la prețuri avantajoase, ci și rezolvări prompte și eficiente pentru orice problemă tehnică. Ai nevoie de o reparație rapidă? Nu ezita să ne vizitezi! În doar câteva minute, experții noștri îți vor readuce aparatul la viață, economisindu-ți timp și bani.

La Lechpol, ne mândrim cu serviciile noastre de calitate și cu atenția pe care o acordăm fiecărui client. Suntem dedicați să îți oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor tale specifice. Indiferent dacă ești în căutarea unei reparații sau a unui produs electronic la un preț imbatabil, Lechpol Electronic Grozav este destinația perfectă pentru tine. Vino și convinge-te singur de profesionalismul și prețurile noastre competitive!

9.Case de marcat ORADEA

Case de marcat ORADEA
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Dimitrie Cantemir 4, Oradea 410519, România

 • Orar:

  08 – 16

Descoperiți soluțiile inteligente de la Case de Marcat ORADEA, concepute special pentru a răspunde nevoilor dumneavoastră specifice. Experimentați o rutină de lucru eficientă și fără probleme, cu produse și servicii de înaltă calitate. Echipa noastră dedicată vă asigură seriozitate și profesionalism, garantând o experiență plăcută.

În plus față de sistemele noastre de casă de marcat de ultimă generație, oferim și o gamă completă de soluții complementare, inclusiv imprimante fiscale, cititoare de coduri de bare și software dedicat. Indiferent de dimensiunea sau domeniul de activitate al afacerii dumneavoastră, avem soluția potrivită pentru a vă optimiza operațiunile și a vă crește profiturile. Alegeți Case de Marcat ORADEA și faceți pasul către succesul afacerii dumneavoastră astăzi!

10.Flanco Smart Discounter Oradea Era Shopping Park

Flanco Smart Discounter Oradea Era Shopping Park
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului Nr 62, Oradea 410223, România

 • Orar:

  09 – 21

Într-un peisaj comercial aglomerat, Flanco Smart Discounter Oradea Era Shopping Park se remarcă printr-o experiență de cumpărături excepțională. În inima celui mai mare centru comercial din Oradea, acest magazin oferă o gamă largă de electrocasnice de calitate, de la frigidere de înaltă performanță până la televizoare cu imagine uimitoare. Cu o echipă dedicată de experți în aparate electrocasnice, Flanco se asigură că fiecare client găsește soluția perfectă pentru nevoile sale, oferind sfaturi personalizate și recomandări de produse bazate pe expertiză.

Spațiul compact al magazinului este valorificat la maximum, cu produse aranjate cu atenție pentru a maximiza varietatea și accesibilitatea. Indiferent dacă sunteți în căutarea unui cuptor cu microunde compact sau a unei mașini de spălat vase performante, veți găsi cu siguranță ceea ce căutați la Flanco Smart Discounter Oradea Era Shopping Park. Cu angajamentul său față de calitate, experiență și satisfacția clienților, acest magazin este destinația ideală pentru toți cei care caută electrocasnice fiabile și de lungă durată. Vă invităm să descoperiți gama noastră excepțională de produse și să experimentați serviciul nostru de excepție care transformă achizițiile de electrocasnice într-o plăcere.

11.SYNERGY ELECTRONICS SRL CASE DE MARCAT

SYNERGY ELECTRONICS SRL CASE DE MARCAT
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ceyrat 35, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 16

SYNERGY ELECTRONICS SRL este o companie renumită pentru înalta calitate a caselor de marcat comercializate. Echipa lor de experți se remarcă prin promptitudine, profesionalism și o atitudine extrem de amabilă. Clienții care aleg serviciile SYNERGY ELECTRONICS SRL se bucură de o experiență perfectă, datorită eficienței maxime a echipei și a suportului constant pe care îl oferă.

Casele de marcat de la SYNERGY ELECTRONICS SRL sunt o investiție inteligentă pentru orice afacere, deoarece garantează funcționare impecabilă, conformitate cu reglementările legale și o durabilitate remarcabilă. Compania oferă o gamă largă de modele, potrivite pentru diferite nevoi și dimensiuni ale afacerilor. Indiferent dacă sunteți o companie mică sau un mare comerciant, SYNERGY ELECTRONICS SRL are soluția ideală pentru dvs. Experiența extraordinară a clienților, combinată cu calitatea superioară a produselor, face din SYNERGY ELECTRONICS SRL un partener de încredere pentru orice afacere de succes.

12.REBOXED

REBOXED
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului 4, Oradea 410223, România

 • Orar:

  10 – 18

13.ELSTAR S.R.L.

ELSTAR S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vasile Alecsandri 21, Oradea 410072, România

 • Orar:

  09 – 17

14.Misabi Electronic

Misabi Electronic
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sextil Pușcariu 19, Oradea 410512, România

 • Orar:

  09 – 17

15.Challenge Electric

Soluții electrice inteligente pentru un trai mai confortabil

Challenge Electric
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Matei Corvin 130, Oradea 410144, România

 • Orar:

  08 – 17

 • Produs diversificat:

  Varietate largă de produse electrice pentru nevoi diverse

 • Calitatea produsului:

  Produse de înaltă calitate, durabile și fiabile

 • Servicii pentru clienți:

  Serviciu clienți excelent, prietenos și eficient

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoane cu dizabilități, Wi-Fi gratuit, Personal calificat, Program prelungit

16.Mavisal Electro

Mavisal Electro
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Spartacus 3, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 17

17.German Electronics

German Electronics
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 61A, Oradea 410097, România

 • Orar:

  09 – 17

18.Dioda-D

Dioda-D
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Independenței 13, Oradea 410065, România

 • Orar:

  10 – 16

19.Flanco Smart Discounter Oradea Auchan

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ogorului 171, Oradea 410554, România

 • Orar:

  09 – 21

Sugestii de postare