Liste 29 magazin de bijuterii din Craiova

Andreea Pop

• Actualizat: 2024-06-30

O sinteză din cele mai bune liste despre magazin de bijuterii din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum SPLEND'OR, Be in time, SPLEND'OR, B&B Collection, Burger King Electroputere. Hai să explorăm împreună!

1.SPLEND'OR

SPLEND'OR - Magazinul tău de încredere, unde calitatea întâlnește diversitatea

SPLEND'OR
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  O gamă largă de produse pentru toate nevoile tale

 • Calitatea produsului:

  Produse de calitate superioară, care vor satisface chiar și cei mai exigenti clienți

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și serviabil, care îți va face cumpărăturile o plăcere

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Aer condiționat, Toalete curate, Personal vorbitor de limbi străine, Program extins

Descoperă frumusețea strălucitoare la Splendor Electroputere, unde bijuteriile și ceasurile de la zeci de branduri internaționale te așteaptă! Splendor, cel mai de încredere magazin de bijuterii și ceasuri, te invită să explorezi colecțiile sale uimitoare, unde vei găsi cu siguranță piesa perfectă pentru orice ocazie.

De la strălucirea diamantelor până la eleganța ceasurilor de lux, Splendor oferă o gamă largă de opțiuni pentru a satisface cele mai exigente gusturi. Vino și lasă-te cucerit de strălucirea Splendor Electroputere, unde fiecare piesă este o capodoperă concepută pentru a adăuga un strop de magie vieții tale!

2.Be in time

Gustul desăvârșit, la prețuri accesibile.

Be in time
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80C, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse, pentru toate gusturile.

 • Calitatea produsului:

  Calitate superioara a produselor, mereu proaspete.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și serviabil, gata să vă ajute.

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Terasă, Wi-Fi gratuit, Parcare, Toalete, Scaune înalte pentru copii

Cu o expertiză de neegalat și o pasiune arzătoare pentru călătorii și gastronomie, vă invităm să descoperiți lumea prin ochii noștri. În căutarea unor ceasuri superbe pentru a marca momentele prețioase sau a unor cadouri perfecte pentru a vă răsfăța cei dragi, veți fi întâmpinați de un personal excepțional. Cu cunoștințe vaste și un zâmbet cald, echipa noastră vă va ghida printr-o selecție impresionantă, oferindu-vă sfaturi personalizate și asistență pentru a găsi piesa perfectă care se potrivește stilului și gusturilor unice ale fiecărui client.

Fie că sunteți în căutarea unui însoțitor elegant pentru aventurile dvs. de călătorie sau a unui simbol al dragostei și aprecierii, colecția noastră exclusivă de ceasuri vă va lăsa fără cuvinte. De la modele clasice atemporale la inovații avangardiste, fiecare piesă este o capodoperă în sine, îmbinând precizia elvețiană cu un design rafinat. Experimentați frumusețea timpului măsurat cu stil și precizie, în timp ce personalul nostru dedicat vă oferă o experiență de cumpărături fără egal, făcând fiecare moment petrecut în magazinul nostru o amintire prețuită.

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

3.SPLEND'OR

Gustul traditiei romanesti intr-un cadru modern

SPLEND'OR
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Unirii 14, Craiova 200419, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Produs diversificat:

  Diversitate mare de produse ce acopera o gama larga de nevoi

 • Calitatea produsului:

  Calitate superioara, produse proaspete si gustoase

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil si serviabil, gata sa ofere ajutor

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Wi-Fi gratuit, Terasa in aer liber, Sala de evenimente, Parcare privata, Program extins

Cu bijuterii superbe și servicii excepționale, Splend'or vă invită într-o lume de strălucire și eleganță. Magazinul găzduiește o colecție vastă de branduri internaționale, oferind piese prețioase care se potrivesc tuturor stilurilor și gusturilor. Aici, experiența de cumpărături devine o călătorie exclusivă, într-un cadru rafinat care vă răsfață simțurile.

Fie că sunteți în căutarea unor cercei strălucitori, a unui colier delicat sau a unui ceas clasic, Splend'or are tot ce vă trebuie. Experții pasionați de bijuterii sunt mereu la dispoziție pentru a vă îndruma în alegerea perfectă, oferind sfaturi personalizate și servicii de neegalat. Descoperiți universul strălucitor al Splend'or și permiteți-vă să fiți captivat de frumusețea și calitatea excepțională.

4.B&B Collection

Oază de relaxare în inima orașului.

B&B Collection
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  Oferă o gamă variată de camere și apartamente.

 • Calitatea produsului:

  Camere moderne și confortabile, cu dotări de înaltă calitate.

 • Servicii pentru clienți:

  Personal prietenos și disponibil, care oferă servicii excepționale.

 • Interval de preț:

  $

 • Facilități:

  Wi-Fi gratuit, Parcare privată, Mic dejun inclus, Bar, Terasă

B&B Collection, un loc special unde personalul amabil și răbdător te va ajuta să descoperi bijuteriile perfecte pentru tine sau pentru cei dragi. Aici, ai ocazia să probezi diferite combinații și să găsești piesele care te reprezintă cel mai bine. De la inele delicate la coliere impresionante, la B&B Collection vei găsi bijuterii de o calitate și frumusețe excepționale, menite să dureze o viață.

Nu rata oportunitatea de a-ți răsfăța simțurile cu bijuteriile rafinate de la B&B Collection. Lasă-te purtat de magia strălucirii și descoperă piese unice care vor deveni amintiri prețuite. Fie că dorești să marchezi un moment special sau pur și simplu să îți oferi un cadou bine meritat, la B&B Collection vei găsi bijuteria perfectă care să-ți lumineze ziua și sufletul.

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

5.Burger King Electroputere

[Sloganul special - Fii rege la gust!]

Burger King Electroputere
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  [Varietate mare de produse]

 • Calitatea produsului:

  [Calitate superioară a produselor]

 • Servicii pentru clienți:

  [Servire amabilă și rapidă]

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  [Parcare, Wi-Fi, Terasa, Loc de joacă, Scaune înalte]

Burger King Electroputere Craiova este un restaurant de fast-food care oferă o gamă largă de produse delicioase, preparate cu ingrediente proaspete și de calitate. Locația sa convenabilă îl face un loc ideal pentru a lua o masă rapidă și gustoasă.

Personalul prietenos și atent al Burger King Electroputere Craiova se străduiește să ofere o experiență culinară excepțională fiecărui client. Cu o atmosferă primitoare și o varietate de opțiuni delicioase, Burger King Electroputere Craiova este destinația perfectă pentru o masă satisfăcătoare și plăcută.

6.KULTHO

Slogan: „Tot ce ai nevoie pentru casa ta, găsești la KULTHO

KULTHO
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

 • Produs diversificat:

  O gamă variată de produse de uz casnic și electrocasnice

 • Calitatea produsului:

  Produse de înaltă calitate, durabile și fiabile

 • Servicii pentru clienți:

  Personal amabil și disponibil care oferă asistență promptă

 • Interval de preț:

  $$

 • Facilități:

  Parcare gratuită, Acces pentru persoanele cu dizabilități, Wi-Fi gratuit, Zonă de joacă pentru copii, Servicii de instalare și livrare

În universul fermecător al orologeriei, KULTHO strălucește ca un far, atrăgând pasionații de timp cu o colecție rafinată de ceasuri de lux. În sanctuarul nostru din Electroputere Mall Craiova, fiecare vizitator este întâmpinat cu o grație și o atenție impecabile, transformând alegerea ceasului perfect într-o experiență de neuitat.

Cu un sortiment care îmbină meșteșugul secular cu inovația modernă, KULTHO oferă o simfonie de stiluri, de la clasicul atemporal până la avangarda îndrăzneață. Fie că îți dorești să accesorizezi cu eleganță ținutele tale formale sau să adaugi o notă de strălucire în viața de zi cu zi, într-un singur ceas de la KULTHO vei găsi o bijuterie care îți va completa armonios stilul.

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

7.TEILOR

TEILOR
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Unirii 14, Craiova 200419, România

 • Orar:

  10 – 22

8.Manufactura Roxanei Magazin de Bijuterii margele handmade

Manufactura Roxanei Magazin de Bijuterii margele handmade
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Constantin Brâncuși 21A, Craiova 200136, România

 • Orar:

  12 – 18

Bijuteriile de la Manufactura Roxanei sunt mai mult decât niște simple accesorii: sunt opere de artă purtabile. Mărgelele delicate și materialele alese cu grijă se îmbină armonios, creând un efect vizual care nu poate fi trecut cu vederea. Fiecare piesă este unică și spune o poveste, invitându-te să explorezi lumea creativității și a frumuseții.

9.MOHI Fine Jewellery

MOHI Fine Jewellery
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada George Enescu NR 76, Craiova 200258, România

 • Orar:

  09 – 18

Personalul amabil și profesionist a oferit un serviciu impecabil, iar promptitudinea în livrarea comenzii online a fost remarcabilă. Chiar dacă am avut o solicitare mai puțin obișnuită, totul a decurs perfect. Felicitări echipei MOHI Fine Jewellery pentru excelența în bijuterii și servicii!

10.TEILOR

TEILOR
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200465, România

 • Orar:

  10 – 20

Vă invităm să experimentați un sejur de lux la hotelul TEILOR, unde eleganța și confortul se împletesc armonios. Ambianța rafinată și serviciile impecabile vă vor cuceri de la primul pas în holul somptuos. Camerele spațioase și decorate cu gust oferă o priveliște încântătoare spre oraș sau grădinile luxuriante. Restaurantul hotelului vă răsfață cu preparate culinare desăvârșite, iar personalul dedicat va anticipa fiecare dorință a dumneavoastră. Petreceți momente de relaxare la spa-ul exclusivist sau bucurați-vă de o baie în piscina interioară. TEILOR este destinația perfectă pentru cei care apreciază luxul și rafinamentul, oferindu-vă o experiență de neuitat.

Nu ratați șansa de a vă răsfăța într-o oază de eleganță și confort la hotelul TEILOR. Personalul nostru atent vă va întâmpina cu căldură și profesionalism, asigurându-vă un sejur de excepție. Fiecare detaliu este gândit pentru a vă oferi o experiență memorabilă, de la camerele luxoase până la serviciile de primă clasă. Răsfățați-vă corpul și mintea la spa-ul nostru exclusivist sau savurați preparatele culinare desăvârșite ale restaurantului nostru. TEILOR este alegerea ideală pentru călătorii exigenți care caută un sejur de lux și relaxare.

11.Garavelli Gold

Garavelli Gold
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Unirii 1, Craiova 200734, România

 • Orar:

  09 – 19

Culoarea aurului este atât de intensă, încât aurul de 14k arată ca fiind de 24k. Experimentați o gamă variată de bijuterii, de la inele delicate la coliere impresionante, toate confecționate cu cea mai înaltă calitate. Echipa noastră de bijutieri pricepuți se asigură că fiecare piesă este creată cu atenție și precizie. Vizitați magazinul nostru astăzi și descoperiți strălucirea Garavelli Gold.

12.Bijuteria Filipe

Bijuteria Filipe
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București, Craiova 200404, România

 • Orar:

  09 – 19

Descoperiți Bijuteria Filipe, locul unde visele strălucitoare devin realitate! Cu o selecție vastă de bijuterii rafinate, veți găsi accesoriul perfect care să reflecte stilul dumneavoastră unic. Fie că este vorba de un inel delicat, o brățară elegantă sau un colier care vă taie răsuflarea, bijuteriile noastre sunt create cu pasiune și măiestrie, pentru a vă spori frumusețea și a vă aduce bucurie.

Echipa noastră dedicată este întotdeauna gata să vă ofere o asistență personalizată, ajutându-vă să alegeți bijuteria perfectă care să se potrivească personalității și dorințelor dumneavoastră. Prețurile noastre competitive și varietatea vastă de modele garantează că veți găsi bijuteria de vis fără a sparge banca. Vizitați Bijuteria Filipe astăzi și experimentați strălucirea excelenței în bijuterii!

13.MOHI Fine Jewellery

MOHI Fine Jewellery
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București,nr 6,parter, Craiova 200404, România

 • Orar:

  09 – 18

14.KULTHO

KULTHO
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 61, Craiova 200769, România

 • Orar:

  10 – 22

15.SPLEND'OR

SPLEND'OR
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 61, Craiova 200769, România

 • Orar:

  10 – 22

16.AKSOY COMPANY S.R.L.

AKSOY COMPANY S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Pta Unirii, Craiova, Dolj, Craiova, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

17.Buigold

Buigold
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Complex Unirea, Piata Unirii.M1 Parter, Craiova 200404, România

 • Orar:

  09 – 19

18.Sabrini

Sabrini
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Electroputere Parc, Calea București 80, Craiova 200465, România

 • Orar:

  10 – 22

19.STIL Diamonds - Electroputere Mall Craiova

STIL Diamonds - Electroputere Mall Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200465, România

 • Orar:

  10 – 22

20.Bijuteria Aksoy Si Sarah

Bijuteria Aksoy Si Sarah
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București Piata Unirii M2-Parter, Craiova 200677, România

 • Orar:

  09 – 19

21.Blondy Del

Blondy Del
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada România Muncitoare 42B, Craiova 200396, România

 • Orar:

  09 – 18

22.Bijoux Store Craiova

Bijoux Store Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  parter spatii comerciale Doljana, Bloc 23A, Strada Lipscani 2, Craiova 200731, România

23.Bijuteria Mara

Bijuteria Mara
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 2-4, Craiova 200404, România

 • Orar:

  09 – 19

24.Jolie

Jolie
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Madona Dudu 2, Craiova 200409, România

 • Orar:

  10 – 18

25.Reina Bijou - Electroputere Parc Craiova

Reina Bijou - Electroputere Parc Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

26.Sevda

Sevda
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  10 – 21

27.Bianco Nero

Bianco Nero
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200465, România

 • Orar:

  09 – 21

28.ESPERO AXA INVEST S.R.L.

ESPERO AXA INVEST S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ion Maiorescu 5, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 20

29.Teilor

Teilor
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 61, Craiova 200769, România

 • Orar:

  10 – 22

Sugestii de postare