Liste 32 spalatorii auto din Oradea

Ana Maria Ionescu

• Actualizat: 2024-07-05

O sinteză din cele mai bune liste despre spalatorii auto din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Spalatorie Auto CarWash & Go, Spălătorie Auto, MBK group CAR WASH, Quick & Clean Wash, MBK Group Car Wash. Hai să explorăm împreună!

1.Spalatorie Auto CarWash & Go

Spalatorie auto completa, pentru o masina curata si stralucitoare.

Spalatorie Auto CarWash & Go
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Ștefan cel Mare 40, Oradea 410115, România

 • Orar:

  08 – 18:30

 • Avantaje:

  Spalatorie auto self-service si automata, cu personal amabil si servicii de calitate.

 • Dezavantaje:

  Timpul de asteptare poate fi uneori mare, iar preturile sunt putin mai mari decat la alte spalatorii.

 • Calitate:

  Servicii de spalare auto de calitate, cu echipamente moderne si produse profesionale.

 • Personal:

  - Amabil - Profesionist - Disponibil - Eficient - Prietenos

 • Servicii:

  - Spalare auto self-service - Spalare auto automata - Aspirare interior - Curatare jante - Aplicare ceara

Spalătoria Auto CarWash & Go îți oferă servicii complete de curățare interioară și exterioară la cele mai înalte standarde, garantând o mașină impecabilă ca nouă. Cu o echipă de profesioniști experimentați, CarWash & Go folosește produse și echipamente de ultimă generație pentru a îndepărta chiar și cele mai persistente murdării. De la spălarea cu jet de presiune și curățarea cu abur la aspirarea amănunțită și lustruirea strălucitoare, fiecare detaliu este îngrijit cu atenție și precizie.

Recomandată de clienți fideli de peste 4 ani, CarWash & Go este alegerea perfectă pentru cei care își doresc o mașină curată și îngrijită, gata să strălucească și să atragă toate privirile. Fie că ai nevoie de o curățare rapidă sau de o recondiționare completă, CarWash & Go îți garantează rezultate excepționale și o experiență de neegalat. Nu ezita să le vizitezi și să te convingi de calitatea superioară a serviciilor lor!

2.Spălătorie Auto

Spălătorie Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Eforiei 1, Oradea 417495, România

 • Orar:

  06 – 00:30

Vrei să-ți răsfeți mașina cu o spălare demnă de un tratament regal? Alege spălătoria auto - unde presiunea apei este de neîntrecut, iar timpul de creditare îți oferă suficient răgaz pentru o curățare impecabilă!

Prepară-te să fii uimit de forța extraordinară a jeturilor de apă, care vor îndepărta până și cea mai încăpățânată murdărie. Nu ezita să te lași pe mâinile băieților prietenoși, care sunt gata să te asiste la orice oră din zi și din noapte. Lasă grijile deoparte și acordă-i mașinii tale atenția pe care o merită la această spălătorie auto de excepție!

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.MBK group CAR WASH

Mașina ta strălucește ca nouă la MBK group CAR WASH!

MBK group CAR WASH
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului 84, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

 • Avantaje:

  Prețuri accesibile, timp de așteptare redus, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Locație aglomerată, lipsa locurilor de parcare, program de lucru limitat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară la prețuri competitive

 • Personal:

  Echipă profesionistă, amabilă și eficientă

 • Servicii:

  Spălare manuală, spălare automată, detailing, curățare interioară, polish

Îngrijește-ți mașina ca un adevărat profesionist! La spălătoria auto MBK Group, îți oferim o experiență premium pentru ca prietenul tău pe patru roți să strălucească de curățenie. Aparatura noastră de ultimă generație îți garantează o spălare impecabilă, iar personalul nostru calificat este mereu gata să te ajute.

Nu te mulțumi cu spălătorii auto obișnuite! Alege MBK Group CAR WASH și bucură-te de o experiență de spălare auto fără egal. Jetonul tău va fi recompensat cu o spumare bogată, o clătire abundentă și o uscare rapidă, lăsându-ți mașina curată și strălucitoare ca în prima zi.

4.Quick & Clean Wash

Quick & Clean Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ogorului 127, Oradea 410554, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Spălătoria Quick & Clean îți garantează o spălare rapidă și impecabilă a mașinii tale, la un preț avantajos de doar 2,5 lei per ciclu. Spuma colorată îți va încânta simțurile, iar mașina ta va străluci ca nouă. Chiar și cu o murdărie mai persistentă, un program de 10 lei îți va reda strălucirea mult dorită.

Vino și convinge-te de calitatea serviciilor noastre! Gândită cu atenție și grijă pentru clienții noștri, spălătoria Quick & Clean îți oferă o experiență plăcută și eficientă. Suntem mereu preocupați de îmbunătățirea serviciilor noastre, așa că neajunsurile minore vor fi remediate în cel mai scurt timp.

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.MBK Group Car Wash

Grija pentru masina ta, pasiunea noastră!

MBK Group Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Nufărului 110, Oradea 410576, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

 • Avantaje:

  Personal prietenos, servicii de calitate, preturi accesibile

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare lung in weekend, spațiu mic, program de lucru limitat

 • Calitate:

  Servicii de spălătorie auto de înaltă calitate

 • Personal:

  - Prietenos - Profesionist - Eficient - Amabil - Calificat

 • Servicii:

  - Spălare manuală - Curățare interioară - Detailing - Polish - Ceruire

Spălătoria auto MBK Group, locul unde strălucirea mașinii tale va fi reînviată!

Începutul a fost promițător, spuma de calitate lăsând mașinile impecabile. Dar, în ultima vreme, calitatea a scăzut, lăsând loc doar gândurilor. Iar presiunea și timpul... Să sperăm că veți reveni la standardele inițiale. Atmosfera nu este una aglomerată, dar decorul lasă de dorit în comparație cu alte spălătorii. Cu toate acestea, avem încredere că MBK Group Car Wash își va recăpăta strălucirea și va redeveni destinația preferată pentru îngrijirea autoturismului tău.

6.Spălătorie auto Wash Point

Spălătoria auto Wash Point: Curățenie și strălucire pentru mașina ta

Spălătorie auto Wash Point
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Matei Corvin, Strada Fabricilor, Oradea 410144, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

 • Avantaje:

  Prețuri accesibile, personal amabil, servicii de calitate

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare lung în orele de vârf, spațiu restrâns, lipsa unei săli de așteptare

 • Calitate:

  Servicii de spălare auto de calitate superioară

 • Personal:

  - Prietenos - Profesionist - Eficient - Atenți la detalii - Servicial

 • Servicii:

  - Spălare manuală - Spălare automată - Curățare interior - Aplicare ceară - Detaliere

Spălătoria auto Wash Point te întâmpină cu o echipă de profesioniști care îți vor reda mașinii strălucirea de odinioară. Dispunem de echipamente de ultimă generație, care îți vor curăța mașina în cel mai scurt timp, fără a-i afecta vopseaua sau interiorul.

Spuma noastră activă este special concepută pentru a îndepărta chiar și cele mai dificile pete, lăsând mașina ta impecabilă. Iar pentru o experiență completă, îți oferim și servicii de detailing interior și exterior, care vor transforma mașina ta într-o adevărată bijuterie pe roți.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Spălătorie Auto Self Service

Spălătorie Auto Self Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Henrik Ibsen 7, Oradea 410241, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Serviciul nostru de spălătorie auto self-service îți oferă o soluție rapidă și eficientă pentru a-ți menține mașina strălucind de curățenie. Cu cele mai avansate soluții de curățare, inclusiv spumă colorată și parfum aromat, avem tot ce îți trebuie pentru o spălare impecabilă. Ai la dispoziție o gamă completă de opțiuni de spălare, de la jet puternic la ceară protectoare, astfel încât să obții finisajul perfect pentru mașina ta. Echipamentele noastre de ultimă generație îți asigură o spălare sigură și blândă, astfel încât să-ți poți bucura de o mașină curată și strălucitoare fără griji.

Spălătoria auto self-service este soluția ideală pentru persoanele exigente care doresc să controleze fiecare etapă a procesului de curățare. Cu ajutorul ghidului nostru ușor de urmat și a echipamentelor noastre avansate, spălarea mașinii devine o experiență distractivă și satisfăcătoare. Fie că preferi o spălare rapidă sau o curățenie detaliată, spălătoria noastră auto self-service are tot ce îți trebuie pentru a obține rezultatele dorite. Bucură-te de o mașină impecabil de curată și strălucitoare cu ajutorul serviciului nostru de spălătorie auto self-service!

8.iWash

iWash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Meșteșugarilor 112, Oradea 410290, România

 • Orar:

  08 – 20

Spălătoria iWash este cunoscută pentru eficiența sa rapidă, dar, cu toate acestea, nu compromite calitatea. Interiorul mașinii este impecabil curățat, lăsând în urma un parfum proaspăt și o strălucire orbitoare. Personalul experimentat folosește produse de calitate superioară și echipamente de ultimă generație pentru a-ți oferi o experiență de spălare de neuitat.

Spre deosebire de alte spălătorii, iWash oferă servicii premium la un preț accesibil. Ai opțiunea de a personaliza spălarea în funcție de nevoile tale, alegând dintr-o gamă largă de servicii, inclusiv siliconare, lustruire și dezinfecție. În plus, personalul amabil te întâmpină cu un zâmbet și îți oferă consultanță expertă pentru a te asigura că mașina ta va străluci ca nouă.

9.jetPoint

jetPoint
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Experimentează o spălare auto rapidă, eficientă și convenabilă! Cu doar 5 lei pentru cartelă și 5 lei pentru fiecare serviciu, ai mașina curată și strălucitoare în cel mai scurt timp. Iar pentru o spălare completă, care include și aspirarea, plătești doar 20 de lei. JetPoint, soluția ideală pentru o mașină impecabilă, fără efort și la un preț avantajos!

10.Prima Spalatorie ORADEA, DUBE , -CHIMIC AUTO , &Home and Office Cleaning Service

Prima Spalatorie ORADEA, DUBE , -CHIMIC AUTO , &Home and Office Cleaning Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Padișului 27b, Oradea 410222, România

Prima Spălătorie Oradea, cunoscută și sub numele de Dube, îți oferă servicii profesionale de curățenie pentru mașina ta, &Home and Office Cleaning Service. Cu o echipă experimentată și echipamente de ultimă generație, ei se asigură că mașina ta va străluci ca nouă.

Pentru cei care caută un serviciu de spălare a covoarelor, Prima Spălătorie Oradea nu te va dezamăgi. Ei folosesc metode de curățare avansate pentru a elimina chiar și cele mai încăpățânate pete, lăsând covoarele tale proaspete și curate. De asemenea, oferă servicii de uscare rapidă, astfel încât să te poți bucura de covoarele tale curate cât mai curând posibil.

11.Car Wash & Coffe

Car Wash & Coffe
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ciheiului 20, Oradea 410001, România

 • Orar:

  09 – 20

12.Ago Auto Expres

Ago Auto Expres
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ciheiului 19, Oradea 410600, România

 • Orar:

  09 – 17

Un loc minunat care vă va lăsa fără cuvinte! Ago Auto Express impresionează prin curățenia sa impecabilă, care strălucește pretutindeni. Personalul primitor vă întâmpină cu zâmbete călduroase, gata să ofere un serviciu de curățenie de excepție.

Echipa de specialiști se dedică fiecărui detaliu, asigurând-se că mașina dumneavoastră va străluci din nou. Fie că aveți nevoie de o spălare rapidă sau de o curățare completă, Ago Auto Express este alegerea perfectă. Cu un serviciu de înaltă calitate și o atmosferă plăcută, vă veți simți răsfățat în timp ce mașina dumneavoastră primește îngrijirea pe care o merită.

13.Spalatorie Auto Oradea

Spalatorie Auto Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ovid Densușianu, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 19

14.THE TOP WASH TRUCK&CAR (Spalatorie Auto)

THE TOP WASH TRUCK&CAR (Spalatorie Auto)
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Matei Corvin 288, Oradea, România

 • Orar:

  00 – 07

15.Elefant Car Wash

Elefant Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Ștefan cel Mare 54, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

16.AvaSmart Wash

AvaSmart Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ciheiului 48, Oradea 410545, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

17.Spălătorie Auto

Spălătorie Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Seleușului 87 A, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 19

18.Quick Wash

Quick Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Aluminei 16-14, Oradea 410303, România

 • Orar:

  08 – 20

19.Movicar

Movicar
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sovata 6, Oradea, România

 • Orar:

  08:30 – 19

20.Spalatoria auto Flash

Spalatoria auto Flash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Bistriței 2, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 18

21.Spălătorie -cosmetică Auto

Spălătorie -cosmetică Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Horea 5, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 19

22.Gemar

Gemar
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Horea 17, Oradea 410080, România

 • Orar:

  08:30 – 17

23.Spălătorie Auto Self-Service Borșului

Spălătorie Auto Self-Service Borșului
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Borșului 49, Oradea 417272, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

24.Spalatorie auto si vulcanizare Oradea | Carwash Vulcprest

Spalatorie auto si vulcanizare Oradea | Carwash Vulcprest
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Oneștilor 66, Oradea 410256, România

 • Orar:

  08 – 18

25.Spalatorie Auto Self K9

Spalatorie Auto Self K9
 • Evaluare:
 • Adresă:

  2XR3+3VH, Strada Seleușului 113/A, Oradea 410561, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

26.TCM CAR WASH

TCM CAR WASH
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Căprioarei 3, Oradea 417515, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

27.Spalatorie Auto & Covoare Oradea - SpalatorieOradea.ro

Spalatorie Auto & Covoare Oradea - SpalatorieOradea.ro
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Târnavelor 19, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 17:30

28.Amiovi Car SRL

Amiovi Car SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sovata 6, Oradea, România

 • Orar:

  08:30 – 19

29.Spălătorie auto "La Nicu Cauciuc"

Spălătorie auto "La Nicu Cauciuc"
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ogorului 117, Oradea, România

30.Spalatorie Dmu

Spalatorie Dmu
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Războieni 18, Oradea 410571, România

 • Orar:

  08 – 19

31.Legenda Banana

Legenda Banana
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ciheiului 17, Oradea 410600, România

 • Orar:

  09 – 19

32.DMK Car Wash

DMK Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Borșului 76/A, Oradea 417078, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Sugestii de postare