Liste 39 saloane infrumusetare din Oradea

Andreea Pop

• Actualizat: 2024-07-05

O sinteză din cele mai bune liste despre saloane infrumusetare din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Erika Salon, Xpert Beauty & Salon Kerastase Oradea, Salon Mistique, Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar, Centrul de infrumusetare Royal. Hai să explorăm împreună!

1.Erika Salon

Erika Salon
 • Evaluare:

  4,5/5 (122 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 21, Oradea 410445, România

 • Orar:

  08 – 20

Erika Salon, o destinație premium pentru îngrijirea părului și frumusețe, vă întâmpină cu o gamă vastă de servicii personalizate și produse de cea mai înaltă calitate. Experții noștri dedicați creează coafuri și frizuri impecabile, adaptate perfect stilului și preferințelor dumneavoastră.

De la tunsori moderne și colorări vibrante până la tratamente de styling și îngrijire profundă, la Erika Salon veți descoperi o lume de posibilități pentru a vă exprima stilul personal și a vă simți încrezători și frumoși. Răsfățați-vă cu experiența Erika Salon și bucurați-vă de un moment de răgaz și relaxare, în timp ce echipa noastră talentată vă transformă aspectul, lăsându-vă să străluciți.

2.Xpert Beauty & Salon Kerastase Oradea

Xpert Beauty & Salon Kerastase Oradea
 • Evaluare:

  5,0/5 (175 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului NR.30, Oradea 410533, România

 • Orar:

  10 – 22

Descoperă oaza de înfrumusețare și răsfăț din Oradea, Kerastase Xpert Beauty & Salon! Cu o gamă completă de servicii și produse, această destinație exclusivistă îți va transforma părul și te va face să radiezi. Bucură-te de reduceri incredibile de până la 30% cu cardul Expert, combinate cu ofertele avantajoase din salon.

Lasă-te pe mâinile personalului calificat, care te va întâmpina cu zâmbete calde și expertiză de înalt nivel. Produsele Kerastase, recunoscute pentru eficiența lor, îți vor oferi soluții personalizate pentru orice nevoie a părului tău. Redescoperă frumusețea și sănătatea părului tău la Kerastase Xpert Beauty & Salon, unde excelența și luxul se întâlnesc pentru a-ți oferi o experiență de răsfăț de neuitat!

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Salon Mistique

Salonul Mistique, locul unde frumusețea prinde viață

Salon Mistique
 • Evaluare:

  4,9/5 (245 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Iuliu Maniu 7, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 20

 • Avantaje:

  Locație centrală, ambianță plăcută, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Spațiu limitat, program de lucru variabil, lipsa parcării

 • Calitate:

  Servicii de calitate la prețuri rezonabile

 • Personal:

  - Amabili - Profesioniști - Atenți la detalii - Disponibili - Zâmbitori

 • Servicii:

  - Coafură - Manichiură - Pedichiură - Machiaj - Tratamente faciale

Salon Mistique, un sanctuar al frumuseții, te întâmpină cu servicii impecabile, lăsându-te cu o experiență de neuitat. Salonul nostru emană o atmosferă de lux și rafinament, unde fiecare detaliu este gândit cu atenție pentru a-ți oferi un răsfăț total.

Echipa noastră de profesioniști experimentați este dedicată să îți ofere o gamă completă de servicii, de la tunsori și coafuri personalizate până la tratamente faciale revitalizante și manichiură-pedichiură impecabilă. Folosim doar produse de calitate superioară, garantând rezultate excepționale care te vor face să te simți și să arăți fabulos.

4.Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar

Salon înfrumusețare Bob Beauty Bar
 • Evaluare:

  4,7/5 (352 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Decebal 76, Oradea 410219, România

 • Orar:

  08 – 20

Salonul de înfrumusețare Bob Beauty Bar oferă un spațiu elegant și primitor, unde pasiunea pentru frumusețe se îmbină cu profesionalismul de excepție. Echipa de specialiști experimentați te întâmpină cu căldură și dedicare, asigurându-se că fiecare clientă se simte răsfățată și specială.

La Bob Beauty Bar, frumusețea este mai mult decât o apariție fizică; este o stare de spirit pe care salonul se străduiește să o cultive în fiecare vizită. Cu produse de top, tehnici inovatoare și o atenție deosebită la detalii, echipa transformă visele tale de frumusețe în realitate. Încredințându-te mâinilor lor pricepute, vei descoperi o nouă dimensiune a îngrijirii personale, îmbinând relaxarea cu rezultate spectaculoase. Lasă-te răsfățată în atmosfera rafinată a Bob Beauty Bar și lasă frumusețea ta să strălucească precum o stea.

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Centrul de infrumusetare Royal

Centrul de infrumusetare Royal
 • Evaluare:

  4,8/5 (110 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Oneștilor 102, Oradea 410273, România

 • Orar:

  10 – 18

Centrul de înfrumusețare Royal te așteaptă cu o echipă de profesioniști dedicați, pasionați de menținerea frumuseții tale. Experții noștri îți vor oferi cele mai bune servicii, utilizând produse de cea mai înaltă calitate pentru a-ți îngriji părul, pielea și unghiile.

Alina este o coafeză de excepție care îți va transforma podoaba capilară într-o adevărată operă de artă. Cu mâinile ei magice, îți va crea o coafură perfectă, indiferent de forma feței tale sau de textura părului. Nu ezita să o contactezi pentru o consultație și descoperă cum te poate ajuta să strălucești.

6.HM Studio by Horia Marchis

HM Studio by Horia Marchis
 • Evaluare:

  4,9/5 (135 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Constantin Brâncoveanu nr. 10, Oradea 410191, România

 • Orar:

  10 – 18

HM Studio este un salon de înfrumusețare de excepție, unde personalul calificat vă va întâmpina cu căldură și profesionalism. Studioul este amenajat cu gust, iar dotările sale de ultimă generație vă vor garanta o experiență de răsfăț și relaxare.

HM Studio vă oferă servicii de înaltă calitate, adaptate nevoilor dumneavoastră. De la tunsori și coafuri până la tratamente faciale și manichiură, echipa de specialiști va avea grijă să arătați și să vă simțiți impecabil. Recomandăm cu încredere HM Studio pentru o experiență de înfrumusețare de neuitat!

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Salon Coafura Canina & Frizerie Canina Skiper

Îngrijirea câinelui tău cu dragoste și atenție.

Salon Coafura Canina & Frizerie Canina Skiper
 • Evaluare:

  5,0/5 (201 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 18, Oradea 410209, România

 • Orar:

  Închis

 • Avantaje:

  Servicii profesionale de îngrijire a câinilor, personal amabil și produse de înaltă calitate.

 • Dezavantaje:

  Nu există informații despre prețuri, locația poate fi dificil de găsit și programările pot fi greu de obținut.

 • Calitate:

  Calitate excelentă a serviciilor și a produselor.

 • Personal:

  - Prietenos - Profesionist - Experiență - Amabil - Rău răbdător

 • Servicii:

  - Baia și uscarea - Tunderea și frizura - Toaletare unghii - Curățarea urechilor - Periaj

Căutați un salon de coafură pentru câini unde să vă îngrijiți prietenul blănos în siguranță și confort? Salonul Coafura Canină & Frizerie Canină Skiper este locul ideal! Cu o echipă de profesioniști experimentați și amabili, acest salon oferă o gamă completă de servicii de îngrijire a câinilor, inclusiv tunsori, băi și tratamente de înfrumusețare.

Indiferent de tipul de blană, mărimea sau temperamentul câinelui dumneavoastră, echipa Skiper este pregătită să ofere o experiență plăcută și fără stres. Salonul este echipat cu cele mai noi instrumente și produse, asigurând cea mai bună îngrijire posibilă. Așadar, dacă doriți să vă răsfățați prietenul cu blană cu cea mai bună îngrijire, faceți o programare la Salonul Coafura Canină & Frizerie Canină Skiper astăzi!

8.Braun Salon Oradea

Salonul de înfrumusețare unde frumusețea ta prinde viață

Braun Salon Oradea
 • Evaluare:

  4,8/5 (169 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Episcop Roman Ciorogariu 38, Oradea 410017, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  + Atmosferă elegantă și primitoare + Personal calificat și amabil + Gamă largă de servicii

 • Dezavantaje:

  - Prețuri ușor ridicate - Program de lucru limitat - Locație nu foarte centrală

 • Calitate:

  Servicii de înaltă calitate, care garantează o experiență plăcută

 • Personal:

  Personal amabil, calificat și experimentat

 • Servicii:

  Tunsori, vopsit, coafat, tratamente de îngrijire a părului, servicii cosmetice

Atmosfera relaxantă și atenția la detalii transformă fiecare vizită la Salonul Braun într-o experiență memorabilă. Personalul nostru amabil și bine pregătit vă va consilia cu răbdare, asigurându-vă că părăsiți salonul cu o coafură care să vă pună în valoare personalitatea și stilul.

9.TABU Beauty Studio

TABU Beauty Studio
 • Evaluare:

  4,7/5 (23 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Szigligeti Ede 5, Oradea 410008, România

 • Orar:

  10 – 20

Experiență de înfrumusețare excepțională la TABU Beauty Studio!

Lasă-te răsfățat de cei mai experimentați profesioniști din domeniu, la TABU Beauty Studio. Cu aparatură de ultimă generație și o atmosferă primitoare, ne asigurăm că fiecare vizită este o călătorie spre frumusețea ta naturală. Personalul nostru dedicat îți va ghida alegerile, oferindu-ți sfaturi personalizate pentru a obține rezultatele dorite. Fie că ești în căutarea unui tratament relaxant sau a uneia dintre cele mai inovatoare proceduri de înfrumusețare, TABU Beauty Studio este destinația perfectă.

10.Scarabeus Beauty Center

Scarabeus Beauty Center
 • Evaluare:

  4,9/5 (18 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Transilvaniei 16, Oradea 410402, România

 • Orar:

  09 – 21

Centrul de înfrumusețare Scarabeus vă oferă servicii de bronzare și remodelare corporală de cea mai bună calitate, la prețuri accesibile. Pentru rezultate optime, folosiți aparatul MagnetiQ și aparatul de masaj transdermic, două tratamente de vârf disponibile la salonul nostru.

Eficiența și rezultatele excelente obținute într-un timp foarte scurt fac din Scarabeus Beauty Center alegerea perfectă pentru cei care își doresc un bronz perfect și un corp tonifiat. Nu ezitați să ne contactați pentru a programa o ședință și a experimenta beneficiile serviciilor noastre.

11.Golden Body & Beauty

Golden Body & Beauty
 • Evaluare:

  5,0/5 (40 Review by google)

 • Adresă:

  Piața Emanuil Gojdu 37, Oradea 410067, România

 • Orar:

  11 – 20

Bucură-te de sesiuni de bronzare în solarul de ultimă generație, lasă-ți mâinile pe mâna experților noștri în manichiură și tratamente de înfrumusețare, sau relaxează-te cu un masaj revitalizant. Descoperă și serviciile noastre de cosmetică, pentru o piele radiantă și un look impecabil. La Golden Body & Beauty, găsești tot ce ai nevoie pentru o zi de răsfăț total, într-un mediu exclusivist și primitor.

12.Salon Unica

Salon Unica
 • Evaluare:

  4,9/5 (24 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Moscovei 2, Oradea 410110, România

13.Salon Classy

Salon Classy
 • Evaluare:

  4,7/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Doina 21, Oradea 410318, România

 • Orar:

  09 – 21

14.Element Studio

Element Studio
 • Evaluare:

  4,9/5 (53 Review by google)

 • Adresă:

  Parcul Petőfi Sándor 5A1, Oradea 410160, România

 • Orar:

  09 – 19

15.Salon cosmetica Oradea - Mondiva

Salon cosmetica Oradea - Mondiva
 • Evaluare:

  5,0/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dragoș Vodă 17, Oradea 410564, România

16.Salon Sofia

Salon Sofia
 • Evaluare:

  5,0/5 (18 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Grigore Ureche 2, Oradea 410405, România

 • Orar:

  08 – 20

17.Salon Extensii Lux extensii par natural Oradea

Salon Extensii Lux extensii par natural Oradea
 • Evaluare:

  4,6/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Menumorut 39, Oradea 410013, România

 • Orar:

  10 – 18

18.Elena Muset Atelier

Elena Muset Atelier
 • Evaluare:

  4,9/5 (34 Review by google)

 • Adresă:

  Strada General Gheorghe Magheru, Oradea 410048, România

 • Orar:

  10 – 18

19.Salon CONFIDENT CUT

Salon CONFIDENT CUT
 • Evaluare:

  4,8/5 (55 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Constantin Noica 9, Oradea 410001, România

 • Orar:

  08 – 22

20.Jolie Beauty Studio

Jolie Beauty Studio
 • Evaluare:

  5,0/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Kiev 8, Oradea 410583, România

 • Orar:

  10 – 20

21.Centru Estetic Oradea

Centru Estetic Oradea
 • Evaluare:

  4,1/5 (35 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 9, Oradea 410209, România

 • Orar:

  10 – 20

22.Eva Laser - Epilare Definitiva

Eva Laser - Epilare Definitiva
 • Evaluare:

  4,7/5 (76 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Evreilor Deportați 53, Oradea 410078, România

 • Orar:

  09 – 21

23.Geisha Profesional Estetic

Geisha Profesional Estetic
 • Evaluare:

  4,9/5 (45 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 34, Oradea 410209, România

24.Salon Bella

Salon Bella
 • Evaluare:

  4,8/5 (90 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii 3, Oradea 410039, România

 • Orar:

  09 – 19

25.The Beauty Corner

The Beauty Corner
 • Evaluare:

  4,8/5 (85 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dimitrie Cantemir 41, Oradea 410481, România

 • Orar:

  10 – 20

26.Beauty Secrets Salon&Day Spa

Beauty Secrets Salon&Day Spa
 • Evaluare:

  4,8/5 (71 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 32, Oradea 410097, România

 • Orar:

  09 – 20

27.Salon Infinity Imperial

Salon Infinity Imperial
 • Evaluare:

  4,9/5 (61 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Meziadului 2B, Oradea 410265, România

 • Orar:

  09 – 20

28.MC Beauty Studio

MC Beauty Studio
 • Evaluare:

  4,8/5 (49 Review by google)

 • Orar:

  09 – 15

29.Caba Studio Beauty

Caba Studio Beauty
 • Evaluare:

  5,0/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Moscovei 22, Oradea 410001, România

 • Orar:

  09 – 18

30.Salon Gala Center

Salon Gala Center
 • Evaluare:

  5,0/5 (63 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Ceyrat 35A, Oradea 410087, România

 • Orar:

  09 – 20

31.CRAFT ACADEMY

CRAFT ACADEMY
 • Evaluare:

  4,8/5 (69 Review by google)

 • Adresă:

  Aleea Trandafirilor, nr. 2A, Bl. 1, scara B Parter Spatiu Comercial nr. 5, Oradea 410083, România

 • Orar:

  10 – 20

32.AnaNe BeautyStudio

AnaNe BeautyStudio
 • Evaluare:

  4,9/5 (68 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Nicolae Jiga 35, Oradea 410013, România

 • Orar:

  08 – 22

33.Simone Beauty

Simone Beauty
 • Evaluare:

  4,5/5 (32 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului 42, Oradea 410223, România

 • Orar:

  08 – 20

34.Salon Provocateur

Salon Provocateur
 • Evaluare:

  4,8/5 (98 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Mihai Pavel nr. 10, Oradea 410210, România

 • Orar:

  09 – 18

35.IRIS, SALON

IRIS, SALON
 • Evaluare:

  4,6/5 (40 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 16, Oradea 410101, România

36.Salon Prestige

Salon Prestige
 • Evaluare:

  4,7/5 (62 Review by google)

 • Adresă:

  Blocul V2, Strada Călugăreni 7, Oradea 410415, România

 • Orar:

  08 – 20

37.Salon Chloe

Salon Chloe
 • Evaluare:

  4,8/5 (65 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ioan Cantacuzino 31, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 20

38.Rash

 • Evaluare:

  5,0/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Fagului 6, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 22

39.Shining Beauty Center

Shining Beauty Center
 • Evaluare:

  5,0/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 9, Oradea 410209, România

 • Orar:

  09 – 20

Sugestii de postare