Liste 16 servicii de închiriere auto din Oradea

Ion Popescu

• Actualizat: 2024-07-06

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii de închiriere auto din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Autonom, Inchirieri auto Ciorba, Inchirieri Auto Oradea Autodaya, AutoDaya, Alean Asicars Inchirieri auto. Hai să explorăm împreună!

1.Autonom

Autonom
 • Evaluare:

  4,9/5 (185 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului nr. 4, Bl. 3, Sc. B, Parter, Oradea 410223, România

Cu o experiență vastă în călătorii și gastronomie, Autonom este partenerul ideal pentru aventura ta culinară. Am parcurs numeroase drumuri și am gustat arome delicioase, iar acum împărtășim cu tine aceste cunoștințe prețioase. Consultă-ne pentru cele mai bune recomandări de restaurante, sfaturi culinare și informații despre vin. Împreună, vom crea o escapadă gastronomică de neuitat.

Fie că îți plac preparatele tradiționale sau bucătăria modernă, noi te ghidăm prin lumea fascinantă a aromelor. Vom dezvălui secretele culinare ale regiunilor, îți vom prezenta bucătari talentați și îți vom oferi informații exclusive despre evenimentele și festivalurile culinare. Cu Autonom, te vei bucura de o experiență gastronomică cu adevărat autentică și savuroasă.

2.Inchirieri auto Ciorba

Închirieri auto rapide, ușoare și convenabile în Oradea.

Inchirieri auto Ciorba
 • Evaluare:

  4,9/5 (381 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Seleușului 115, Oradea 410508, România

 • Orar:

  09:30 – 21:30

 • Avantaje:

  • Mașinile sunt în stare excelentă. • Servicii complete de închirieri auto. • Prețuri competitive.

 • Dezavantaje:

  • Locația nu este foarte centrală. • Uneori, mașinile nu sunt disponibile. • Timpii de așteptare pot fi lungi.

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară la prețuri accesibile.

 • Personal:

  • Prietenos • Profesionist • Servicial • Disponibil • Amabil

 • Servicii:

  • Închirieri auto pe termen scurt și lung • Închirieri auto de lux • Închirieri auto cu șofer • Transferuri aeroport • Asistență rutieră

Cauți o mașină de închiriat fiabilă și la prețuri imbatabile? Nu mai căuta! Închirieri Auto Ciorba oferă cele mai bune servicii de închiriere auto din oraș, cu o varietate de mașini moderne, de ultimă generație, care se potrivesc perfect nevoilor tale.

Indiferent dacă ești în căutarea unei călătorii de afaceri sau a unei aventuri de familie, echipa noastră experimentată de profesioniști se va asigura că ai o experiență de închiriere fără griji și plăcută. Cu asigurări garantate și servicii de asistență rutieră 24/7, poți avea liniște sufletească știind că ești acoperit în orice moment.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Inchirieri Auto Oradea Autodaya

Inchirieri Auto Oradea Autodaya
 • Evaluare:

  4,8/5 (23 Review by google)

 • Adresă:

  Piața Libertății 4, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Experiența Autodaya promite o călătorie fără griji, cu o flotă diversă de mașini de încredere, inclusiv Dacia Logan. Vehiculul tău va fi impecabil curat, bine întreținut și gata să te poarte prin peisajele încântătoare ale României. Personalul vorbitor de engleză va asigura o preluare și predare rapidă, astfel încât să ajungi unde trebuie, fără întârzieri.

4.AutoDaya

AutoDaya
 • Evaluare:

  5,0/5 (11 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Aradului 80, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

AutoDaya, compania de închirieri auto de încredere, vă oferă o experiență de conducere de neuitat. Cu o flotă de mașini noi și bine întreținute, AutoDaya garantează că veți găsi vehiculul perfect pentru nevoile dumneavoastră.

Indiferent dacă sunteți un călător de afaceri sau un turist, AutoDaya vă oferă servicii de închiriere flexibile și convenabile. Serviciul nostru excelent pentru clienți, prețurile competitive și disponibilitatea 24/7 vă asigură o călătorie fără griji. Alegeți AutoDaya pentru o experiență de închiriere auto extraordinară și profitați din plin de călătoria dumneavoastră!

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Alean Asicars Inchirieri auto

Alean Asicars Inchirieri auto
 • Evaluare:

  4,3/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Alegerea companiei potrivite de închirieri auto este esențială pentru o călătorie reușită. Cu Alean Asicars, asigură-te de o experiență plăcută de închiriere. Oferind servicii de excepție, Alean Asicars se remarcă prin flota sa impecabilă și bine întreținută. Site-ul lor user-friendly îți permite să rezervi online, cu plata securizată prin card, garantând că vei primi exact mașina pe care ai ales-o.

În contrast cu experiențele neplăcute de la alte companii, cu Alean Asicars te bucuri de un proces simplu și fără griji. Serviciul lor pentru clienți este disponibil non-stop, gata să ofere asistență și soluții rapide la orice nelămurire sau problemă. Alegerea Alean Asicars pentru închirierea auto te scutește de stres și îți oferă liniștea minții, permițându-ți să te concentrezi pe explorarea destinației tale și pe crearea de amintiri de neuitat.

6.Inchirieri Auto Oradea RCOLease

Inchirieri Auto Oradea RCOLease
 • Evaluare:

  4,4/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nufărului 28E, Oradea 410583, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Închirierea mașinilor la cel mai bun preț doar cu RCOLease Oradea. Nu ai timp de pierdut și ai nevoie urgentă de o mașină? La RCOLease găsești mereu o mașină disponibilă, exact când ai nevoie. Cu o gamă variată de mașini, pentru toate bugetele și gusturile, firma noastră îți pune la dispoziție servicii ireproșabile. Mai mult, beneficiezi de flexibilitate în ceea ce privește numărul de kilometri și timpii de preluare/predare a mașinii. Te așteptăm cu drag!

Echipa RCOLease te asigură de seriozitate și încredere, iar experiența clienților noștri este dovada calității serviciilor oferite. Avem clienți mulțumiți, care ne recomandă cu încredere, pentru că punem accent pe transparență, corectitudine și profesionalism.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Profi Rent a Car

 • Evaluare:

  4,6/5 (153 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Clujului 234 A, Oradea 410553, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Profitați acum de ofertele exclusive de la Profi Rent a Car și închiriați o mașină la prețuri imbatabile! Flota noastră modernă de automobile vă pune la dispoziție o gamă variată de modele, toate impecabil întreținute și gata să vă ofere o experiență de condus plăcută și sigură.

Indiferent de destinație sau perioada de închiriere, la Profi Rent a Car găsiți cea mai avantajoasă soluție. Prețurile noastre competitive, flexibilitatea în ceea ce privește condițiile de închiriere și asistența tehnică promptă 24/7 vă garantează o călătorie fără griji. Alegeți Profi Rent a Car și bucurați-vă de libertatea de a explora în ritmul propriu!

8.Inchirieri remorci / trailere Oradea

Inchirieri remorci / trailere Oradea
 • Evaluare:

  5,0/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Olimpiadei, Oradea, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Dacă sunteți în căutarea unei soluții de închiriere de remorci de calitate superioară, nu căutați mai departe! Serviciile noastre de închiriere de remorci din Oradea sunt renumite pentru fiabilitatea și excelența lor. Cu o flotă vastă de remorci bine întreținute, avem remorci potrivite pentru orice nevoie de transport, de la echipamente grele la mobilier voluminos.

Echipa noastră dedicată este gata să vă ofere asistență personalizată, asigurându-vă că alegeți remorca potrivită pentru cerințele dvs. specifice. Serviciile noastre ireproșabile, combinate cu prețurile competitive, ne fac alegerea ideală pentru nevoile dvs. de închiriere de remorci. Închiriați cu încredere de la noi și experimentați diferența de a lucra cu cei mai buni din domeniu.

9.Închirieri Auto Premium Oradea

Închirieri Auto Premium Oradea
 • Evaluare:

  4,0/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Nufarului, Nr. 28E, Oradea 410583, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Vrei să explorezi Oradea în stil grandios, cu o mașină premium care să întoarcă privirile? Închirieri Auto Premium Oradea îți pune la dispoziție cea mai impresionantă flotă de mașini de lux, gata să te poarte prin străzile orașului regal. Bucură-te de o experiență de condus fără egal, la volanul unor automobile extraordinare, care vor face ca fiecare moment petrecut în Oradea să fie unul de neuitat.

Fie că dorești să cucerești orașul cu o limuzină elegantă sau să te aventurezi pe drumuri pitorești cu un SUV impunător, Închirieri Auto Premium Oradea are mașina perfectă pentru tine. Experimentează confortul și performanța excepțională a acestor automobile premium, care îți vor oferi o călătorie de vis. Nu rata șansa de a explora Oradea într-un mod memorabil, cu mașini care îți vor lăsa amintiri de neuitat.

10.Inchirieri auto oradea HTA Rent A Car

Inchirieri auto oradea HTA Rent A Car
 • Evaluare:

  5,0/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ion Bogdan 17, Oradea 419901, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Experimentează plăcerea conducerii fără griji cu serviciile excepționale de închiriere auto de la HTA Rent A Car! Orașul Oradea a devenit mai accesibil ca niciodată. Fie că ești localnic sau turist, flota noastră impecabilă de mașini îți oferă confort și stil la fiecare călătorie. Nu ezita, închiriază o mașină de la HTA Rent A Car și lasă-te purtat de aventura orădeană.

Cu o echipă profesionistă dedicată satisfacerii tale, punem accentul pe calitate și respect. Serviciul nostru de suport activ este disponibil 24/7, gata să îți răspundă la orice întrebare. Lasă-ți grijile deoparte și bucură-te de o experiență de închiriere auto fără cusur. Testează serviciile noastre apreciate de clienții noștri și convinge-te de superioritatea HTA Rent A Car!

11.Auto Bara Rent a Car

Auto Bara Rent a Car
 • Evaluare:

  5,0/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Borșului 22d, Oradea 410605, România

 • Orar:

  09 – 17

12.*Fan* Rent a car

*Fan* Rent a car
 • Evaluare:

  3,6/5 (14 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Meșteșugarilor nr. 1, Oradea 410256, România

 • Orar:

  09 – 18

Am închiriat o mașină pentru 3 zile și m-am bucurat de o experiență de conducere de neuitat în străinătate. Echipa de închiriere a fost extrem de profesionistă și receptivă la toate cerințele mele. Am fost impresionat să primesc un automobil nou, un model 2022 impecabil, care a depășit toate așteptările mele. Serviciile impecabile oferite de această companie merită cu adevărat un rating de 10 stele!

Experiența mea cu această companie de închirieri auto a fost una excepțională. De la recepționarea rapidă a unei mașini moderne, până la asistența prietenoasă și profesională din partea personalului, totul a fost impecabil. Mașina era bine întreținută și confortabilă, făcând călătoria mea o plăcere. Recomand cu căldură serviciile lor de închiriere auto, asigurând că veți avea o experiență de conducere fără griji și plină de satisfacții.

13.Inchirieri auto Oradea

Inchirieri auto Oradea
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

14.Închirieri Auto în Oradea Aeroport

Închirieri Auto în Oradea Aeroport
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Aeroportul Internaţional Oradea, Meet & Greet Service, Calea Aradului 80, Oradea 410223, România

 • Orar:

  08 – 21

15.Leasing operational auto AutoDaya

Leasing operational auto AutoDaya
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Piața Libertății nr 2-4, Oradea 410042, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

16.Altes2 rent a car

Altes2 rent a car
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Strada Simion Bărnuțiu, Oradea 410213, România

 • Orar:

  08 – 17

Sugestii de postare