Liste 13 saloane infrumusetare din Brazda lui Novac Craiova

Laura Vasilescu

• Actualizat: 2024-07-08

O sinteză din cele mai bune liste despre saloane infrumusetare din Brazda lui Novac Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum SALON ZEN STUDIO, Simona Dan by Salon EnVogue, Studio Style, Square Studio, Salon Util. Hai să explorăm împreună!

1.SALON ZEN STUDIO

Oază de relaxare și înfrumusețare în inima orașului

SALON ZEN STUDIO
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 36A, Strada Brazda lui Novac 70, Craiova 200114, România

 • Orar:

  11 – 18

 • Avantaje:

  Locație convenabilă, personal calificat, atmosferă relaxantă

 • Dezavantaje:

  Prețuri ridicate, program limitat, lipsa parcării

 • Calitate:

  Servicii de înaltă calitate, într-un mediu plăcut

 • Personal:

  - Terapeut masaj - Cosmeticiană - Manichiuristă - Pedichiuristă - Recepționeră

 • Servicii:

  - Masaj - Tratamente faciale - Manichiură - Pedichiură - Epilare

Salonul Zen Studio s-a consacrat ca un sanctuar al relaxării și al frumuseții. Personalul nostru calificat și experimentat vă întâmpină într-o atmosferă caldă și primitoare, oferindu-vă o gamă completă de servicii de înfrumusețare. De la tunsori și coafuri excepționale până la tratamente faciale revitalizante și masaje terapeutice, ne dedicăm să vă oferim o experiență de răsfăț de neuitat.

Fiecare vizită la Salonul Zen Studio este o călătorie de rejuvenare și încântare. Permiteți-ne să vă răsfățăm simțurile cu produse de lux, tehnici inovatoare și o atenție impecabilă la detalii. Vă promitem o transformare vizibilă, lăsându-vă să vă simțiți încrezători, radiați și revitalizați. Răsfățați-vă cu experiența Salonului Zen Studio astăzi și descoperiți adevăratul sens al frumuseții și al bunăstării.

2.Simona Dan by Salon EnVogue

Simona Dan by Salon EnVogue
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc H4, Strada General Nicolae Măgereanu, Craiova 200404, România

 • Orar:

  10 – 20

Salon EnVogue, oază de frumusețe pentru femei, te întâmpină cu o gamă completă de servicii de înfrumusețare, oferite la prețuri accesibile și cu o calitate excepțională.

Personalul nostru calificat și dedicat este mereu atent la nevoile tale, gata să îți ofere sfaturi personalizate și să te răsfețe cu tratamente de înaltă calitate. Vino la Salon EnVogue și descoperă magia transformării!

Citește mai mult: Liste 37 saloane infrumusetare din Craiova

3.Studio Style

Studio Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Făgăraș 51A, Craiova 500158, România

 • Orar:

  09 – 20

Vrei un look de vis, într-o atmosferă caldă și primitoare? Studio Style este locul perfect pentru tine! Aici vei fi întâmpinat de o echipă de profesioniști pasionați, care te vor consilia și îți vor oferi servicii de hairstyling de înaltă calitate. Răsfăță-te cu o schimbare de look care îți va spori încrederea și te va face să strălucești! Lasă-te pe mâinile experte ale echipei Studio Style și bucură-te de un nou look uimitor!

În contrast cu experiența excepțională de la Studio Style, ați avut o experiență negativă la un alt salon. Personalul neprofesionist și întârzierile în respectarea programărilor au lăsat de dorit. Aceste aspecte pot umbri orice serviciu, afectând satisfacția clientului. Este important să găsești un salon care pune accent pe profesionalism, punctualitate și o atmosferă plăcută pentru a garanta o experiență pozitivă.

4.Square Studio

Square Studio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Titulescu 18, Craiova 200134, România

 • Orar:

  10 – 18

Salonul Square Studio vă oferă o experiență de coafură de excepție într-un ambient elegant și primitor. Echipa noastră de stiliști experimentați și dedicați vă așteaptă să vă răsfețe cu cele mai noi tendințe și tehnici în materie de hairstyling.

Nu doar că vă oferim servicii de calitate superioară, ci și o atmosferă relaxantă, unde puteți uita de griji și să vă bucurați de o sesiune de răsfăț. Rezultatele vor fi uimitoare, iar dumneavoastră veți străluci cu un look impecabil și plin de încredere.

5.Salon Util

Salon Util
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc M9, Str. Brazda lui Novac Bl. M9A, parter, Strada Brazda lui Novac, Craiova, România

 • Orar:

  08:30 – 19:30

Salon Util îți oferă experiența perfectă de înfrumusețare, la cele mai avantajoase prețuri din oraș. Suntem renumiți pentru echipa noastră de stiliști experimentați și amabili, care îți vor transforma părul într-o adevărată operă de artă. Îți garantăm că vei pleca de la salonul nostru cu un zâmbet larg pe buze și o coafură pe care o vei îndrăgi.

Indiferent dacă dorești o tunsoare clasică, o culoare vibrantă sau un tratament de întinerire, Salon Util are ceva pentru fiecare nevoie de înfrumusețare. Atmosfera noastră primitoare și serviciile impecabile te vor face să te simți răsfățată de la primul până la ultimul moment. Nu rata ocazia de a experimenta magia transformării la Salon Util, unde frumusețea ta este prioritatea noastră.

6.Salon Natural Beauty

Salon Natural Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Făgăraș 19A, Craiova 200158, România

Salonul Natural Beauty oferă o ambianță plăcută și servicii profesionale pentru toate nevoile tale de înfrumusețare. Echipa noastră de hairstyliști experimentați creează tunsori impecabile pentru băieți, adaptate cerințelor și personalității fiecăruia. Prețurile noastre avantajoase te vor face să revii cu drag pentru o experiență completă de relaxare și îngrijire personală.

Vizitează-ne astăzi la Salon Natural Beauty și bucură-te de o tunsoare impecabilă, care îți va accentua trăsăturile și îți va oferi un look fresh. Recomandările noastre vin din partea clienților fideli, care apreciază atenția la detalii, atmosfera prietenoasă și rezultatele impresionante. Lasă-te pe mâinile noastre și descoperă frumusețea naturală care te definește!

7.Salon Sapphire

Salon Sapphire
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada 1 Decembrie 1918 4, Craiova, România

Salonul Sapphire este locul ideal pentru cei care își doresc o experiență de coafură excepțională. Cei mai tari băieți din oraș, Adrian și echipa sa, sunt adevărați profesioniști, care transformă fiecare tunsoare într-o operă de artă. Cu un talent înnăscut și o pasiune nemărginită, ei creează coafuri impecabile, adaptate perfect stilului și personalității fiecărui client.

Atmosfera prietenoasă și plină de umor face din Salonul Sapphire un loc în care te simți ca acasă. Băieții sunt mereu gata să te întâmpine cu o glumă și să te facă să te simți bine, în timp ce îți oferă o experiență de coafură de cinci stele. Indiferent dacă dorești o tunsoare clasică sau un stil îndrăzneț și modern, la Salonul Sapphire ești sigur că vei găsi exact ceea ce cauți. Așa că nu mai aștepta și programează-te astăzi pentru o transformare a părului care te va lăsa fără cuvinte!

8.Jungle Salon

Jungle Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Brazda lui Novac 55, Craiova 200690, România

 • Orar:

  10 – 21

Salonul Jungle, situat în inima Craiovei, este o oază de frumusețe și profesionalism. La intrare, ești întâmpinat de un decor vesel și primitor, care te binedispune instantaneu. Salonul este impecabil curat, iar atmosfera este relaxantă și plăcută.

Stilistele Ali și Simona sunt adevărate artiste în domeniul lor, cu o experiență vastă și o pasiune nelimitată pentru frumusețe. Ele își dedică timpul și atenția fiecărui client, oferind servicii personalizate și adaptate nevoilor individuale. De la tunsori moderne la coafuri elaborate, de la vopsiri îndrăznețe la tratamente inovatoare, Ali și Simona știu să scoată în evidență frumusețea fiecărei cliente, oferindu-le un look unic și memorabil.

9.Studio Bellezza

Studio Bellezza
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc G2, Strada General Mihail Cerchez, Craiova 200117, România

 • Orar:

  13 – 20

La Studio Bellezza, fiecare vizită este o experiență de răsfăț și transformare. Frizerii noștri experți, ghidați de profesionalism și entuziasm, transformă fiecare șuviță de păr într-o capodoperă. Într-o atmosferă caldă și primitoare, lăsați-vă pe mâna maeștrilor noștri și pregătiți-vă pentru o coafură care vă va lăsa fără cuvinte. Fiecare detaliu contează la Studio Bellezza, unde pasiunea și măiestria se împletesc pentru a crea o experiență de hair-detailing de neuitat.

10.Salon W

Salon W
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc G4, Strada Doljului, Craiova, România

Salonul W Coafeza vă invită într-o oază de frumusețe, unde părul dvs. va fi răsfățat și transformat într-o capodoperă. Cu mâini pricepute și o atenție deosebită la detalii, echipa noastră de hairstylisti vă va asculta dorințele și va crea coafuri care vă vor face să străluciți.

Comunicarea este cheia succesului nostru. Ne luăm timp să discutăm cu fiecare client pentru a înțelege viziunea lor și a le oferi recomandări personalizate. Fie că doriți o schimbare radicală sau doar o reîmprospătare subtilă, Salonul W Coafeza va depăși așteptările dvs., oferindu-vă un look care vă va face să vă simțiți încrezătoare și radiantă.

11.Floare de Colț

Floare de Colț
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc A6, Strada Doljului 139, Craiova 200690, România

 • Orar:

  09 – 20

12.Salon Dona Mirela

Salon Dona Mirela
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Brazda lui Novac G2, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 19

13.Art Beauty Studio Salon

Art Beauty Studio Salon
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Craiova, România

 • Orar:

  10 – 18

Salonul Art Beauty Studio, oaza ta de înfrumusețare! Ești gata să strălucești? Vino la noi și experimentează servicii de coafură și frizerie de excepție. Coaforii noștri talentați vor transforma visele tale în realitate, oferindu-ți o coafură care te va face să te simți irezistibil.

De la tunsori moderne la vopsituri vibrante, avem tot ce îți trebuie pentru a-ți schimba look-ul. Utilizăm doar produse de calitate superioară, care îți vor lăsa părul sănătos și strălucitor. Mai mult, îți garantăm satisfacție deplină. Dacă nu ești mulțumit de rezultat, suntem aici să îndreptăm lucrurile. Îți așteptăm cu nerăbdare să te răsfățăm și să te facem să te simți ca o vedetă!
Sugestii de postare