Liste 10 croitorii din Craiova

Mihai Radu

• Actualizat: 2024-07-01

O sinteză din cele mai bune liste despre croitorii din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Croitorie, Croitoria Sarganis, Eugen Nita Atelier, Croitorie Sirbi Marin, Croitorie Alexandra Fashion. Hai să explorăm împreună!

1.Croitorie

Croitorie
 • Evaluare:

  4,9/5 (142 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dezrobirii 178, Craiova 200018, România

 • Orar:

  09 – 17:30

Atelierul de croitorie al doamnei este un sanctuar al calității și al profesionalismului. De la momentul în care pășești înăuntru, ești întâmpinat cu un zâmbet cald și o atmosferă primitoare. Doamna, o maestră desăvârșită în arta croitoriei, își dedică timpul și priceperea pentru a crea piese vestimentare impecabile, adaptate perfect nevoilor și dorințelor tale.

Fie că îți dorești o rochie elegantă pentru un eveniment special, un costum business rafinat sau pur și simplu o ținută casual confortabilă, atelierul doamnei este destinația ideală. Serviciile sale impecabile, atenția la detalii și pasiunea pentru excelență garantează că vei pleca cu o piesă vestimentară care îți va depăși așteptările, făcându-te să te simți încrezător și radiant.

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

2.Croitoria Sarganis

Croitoria Sarganis
 • Evaluare:

  4,8/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Vis a vis Big Nou, Aleea Ion Vasilescu, Craiova, România

 • Orar:

  08:30 – 17

Croitoria Sarganis Da, unde calitatea și profesionalismul se întâlnesc! Experiența noastră îndelungată și cunoștințele vaste în domeniul croitoriei ne fac să fim o alegere de top pentru toate nevoile dumneavoastră vestimentare. Fie că este vorba de modificarea unor haine, crearea unei ținute personalizate sau reparații complexe, echipa noastră de croitori pricepuți este aici pentru a vă oferi servicii ireproșabile.

Ne mândrim cu atenția la detalii și cu utilizarea materialelor de cea mai bună calitate, astfel încât hainele dumneavoastră modificate sau create să se potrivească perfect, atât ca aspect, cât și ca funcționalitate. Promtitudinea noastră este un alt atu, asigurându-ne că veți avea hainele gata în cel mai scurt timp posibil. Convingeți-vă singuri de calitatea serviciilor noastre și lăsați-ne să transformăm hainele dumneavoastră în piese vestimentare desăvârșite!

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

3.Eugen Nita Atelier

Eugen Nita Atelier
 • Evaluare:

  5,0/5 (37 Review by google)

 • Adresă:

  Strada General Mihail Cerchez, nr6 bl K2 parter, Craiova 200080, România

 • Orar:

  09 – 13

Atelierul Eugen Nita este o oază de eleganță și rafinament, unde pasiunea pentru frumos se îmbină armonios cu profesionalismul desăvârșit. Creațiile unice, realizate cu măiestrie și atenție la detalii, vor încânta chiar și cele mai exigente gusturi. Fiecare piesă este o operă de artă, purtând amprenta personală a artistului, Eugen Nita.

Experiența ireproșabilă, disponibilitatea și dedicația echipei fac din Atelierul Eugen Nita un loc unde visurile devin realitate. Fie că sunteți în căutarea unei bijuterii delicate, a unui accesoriu statement sau a unui cadou special, aici veți găsi piese excepționale care vă vor însoți o viață întreagă.

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

4.Croitorie Sirbi Marin

Croitorie Sirbi Marin
 • Evaluare:

  4,4/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Theodor Aman Nr 6, Craiova, România

 • Orar:

  09 – 17

5.Croitorie Alexandra Fashion

 • Evaluare:

  4,0/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dezrobirii 82, Craiova, România

 • Orar:

  08:30 – 16:30

Atelierul de croitorie Alexandra Fashion vă oferă prețuri imbatabile la o gamă variată de fuste confecționate cu măiestrie superioară. Pregătiți-vă să fiți uimiți de calitatea excepțională a cusăturilor și a materialelor utilizate. Fie că sunteți în căutarea unei fuste pentru ocazii speciale sau pentru uzul cotidian, Alexandra Fashion are soluția perfectă pentru dumneavoastră. Nu ratați oportunitatea de a vă completa garderoba cu fuste impresionante create de maeștri croitori!

Cu regret, vă informăm că, în ciuda anunțului privind programul de weekend, atelierul Croitorie Alexandra Fashion rămâne închis, având un lacăt pe ușă. Această situație neplăcută vă poate crea inconveniente, pentru care ne cerem scuze. Vă recomandăm să vă planificați vizita în timpul săptămânii pentru a beneficia de serviciile noastre de calitate și pentru a vă bucura de minunatele fuste create de Alexandra Fashion.

6.Yle Croitorie

Yle Croitorie
 • Evaluare:

  4,4/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Grigore Pleșoianu, Craiova 200457, România

 • Orar:

  09 – 17

Vizitează acum Yle Croitorie și bucură-te de servicii de cea mai înaltă calitate, la prețuri imbatabile! Echipa noastră de croitori experimentați te va întâmpina cu profesionalism și căldură, gata să transforme visele tale vestimentare în realitate. De la modificări minore la creații elaborate, Yle Croitorie oferă o gamă completă de servicii pentru a te face să strălucești în orice ținută.

Experiența la Yle Croitorie este una de neuitat. Fiecare client este tratat cu respect și atenție, iar nevoile tale sunt întotdeauna întâmpinate cu promptitudine și eficiență. Prețurile noastre competitive și serviciul excepțional te vor lăsa cu o satisfacție garantată. Nu rata ocazia de a-ți îmbunătăți garderoba cu Yle Croitorie. Programează o întâlnire astăzi și lasă-ne să te ajutăm să-ți exprimi stilul unic și personal!

7.L' Atelier de Mode Gina Gramus

L' Atelier de Mode Gina Gramus
 • Evaluare:

  5,0/5 (3 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Theodor Aman 5, Craiova 200730, România

 • Orar:

  09 – 19

Atelierul de modă Gina Gramus este un loc unde pasiunea pentru stil și eleganță se îmbină armonios pentru a crea piese vestimentare unice, destinate doamnelor și domnișoarelor rafinate.

Atelierul oferă servicii de creație vestimentară la comandă, adaptate perfect gusturilor și nevoilor fiecărei cliente. Fie că este vorba despre o rochie de seară fermecătoare, o ținută de cocktail elegantă sau un costum business impecabil, echipa de designeri cu experiență va transforma viziunea dumneavoastră în realitate. La Atelierul de modă Gina Gramus, fiecare piesă este concepută cu atenție la detalii, folosind materiale de înaltă calitate și tehnici de croitorie excepționale, pentru a oferi un rezultat cu adevărat deosebit.

8.Lilia

Lilia
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Milcov 39, Craiova 200118, România

 • Orar:

  09 – 17

9.Croitorie stofe femei barbati

Croitorie stofe femei barbati
 • Evaluare:

  3,5/5 (2 Review by google)

 • Adresă:

  Strada România Muncitoare 20, Craiova, România

 • Orar:

  10 – 18

10.Croitorie David&Sara (Atelier retusuri si reparatii)

Croitorie David&Sara (Atelier retusuri si reparatii)
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Aleea Duiliu Marcu 10, Craiova 200251, România

 • Orar:

  08 – 20

Sugestii de postare