Liste 10 spa din Crângași București

Andrei Stan

• Actualizat: 2024-06-12

O sinteză din cele mai bune liste despre spa din Crângași București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Blue Spa Crângași, Salon Secrets By Andreeana, Retro Spa car wash, Reset Hub | Masaj & Terapii Spate, Coafor Crangasi Anida's Beauty Salon. Hai să explorăm împreună!

1.Blue Spa Crângași

Oază de liniște și răsfăț în inima Bucureștiului

Blue Spa Crângași
 • Evaluare:

  4,5/5 (559 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Virtuții 148, București 060209, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Avantaje:

  Relaxare de calitate, servicii personalizate, ambianță liniștitoare

 • Dezavantaje:

  Prețuri ridicate, program limitat, aglomerație în weekend

 • Calitate:

  Servicii de spa și wellness de înaltă calitate, într-un cadru elegant și primitor

 • Personal:

  - Recepționeri amabili și profesioniști - Terapeuți cu experiență și bine pregătiți - Masori calificați și atenți - Tehnicieni de înfrumusețare pricepuți - Personal de curățenie discret și eficient

 • Servicii:

  - Masaj (terapeutic, de relaxare, prenatal) - Tratamente faciale și corporale (curățare, exfoliere, hidratare) - Manichiură și pedichiură (clasică, semipermanentă, cu gel) - Coafură și machiaj (pentru evenimente, zilnic) - Epilare (cu ceară, laser, IPL)

Bucurați-vă de o experiență spa de neuitat la Blue Spa Crângași, unde vă așteaptă servicii profesioniste și un mediu relaxant. Echipa noastră de terapeuți experimentați vă va oferi un tratament personalizat, adaptat nevoilor dumneavoastră specifice. Indulgeți-vă într-un tratament facial revigorant, care începe cu o curățare profundă, urmată de o exfoliere blândă și o mască hrănitoare, lăsându-vă pielea radiantă și revitalizată.

Cu fiecare vizită la Blue Spa Crângași, vă veți bucura de o evadare liniștitoare, departe de stresul cotidian. Ambianța noastră elegantă și serviciile de calitate superioară vă vor face să vă simțiți răsfățat și revigorat. Răsplătiți-vă cu o experiență de spa de excepție și descoperiți o oază de relaxare chiar în mijlocul agitației urbane.

Citește mai mult: Liste 24 restaurante din Crângași București

2.Salon Secrets By Andreeana

Salon Secrets By Andreeana
 • Evaluare:

  4,6/5 (290 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Constructorilor 26, București, România

 • Orar:

  09 – 21

**Salon Secrets by Andreea**

De la tunsori stilate la manichiuri impecabile, oferim o gamă largă de tratamente care te vor face să te simți răsfățată și încrezătoare. Instrumentele noastre sunt sterilizate cu grijă, asigurând siguranța și igiena maximă. Vino la Salon Secrets astăzi și experimentează o transformare care îți va îmbunătăți aspectul și moralul!

Citește mai mult: Liste 17 cafenele din Crângași București

3.Retro Spa car wash

Retro Spa car wash
 • Evaluare:

  4,2/5 (114 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul, București 060371, România

 • Orar:

  08 – 20

Spălătoria auto Retro Spa vă oferă o experiență de răsfăț pentru mașina dvs., la fel ca la un spa de lux. Cu servicii de curățare minuțioase, atât la exterior, cât și la interior, echipa noastră experimentată va face ca mașina dvs. să strălucească din nou. Oferim spălări complete, inclusiv lustruire, ceară și protecție, pentru a vă menține mașina protejată și arătând impecabil.

Indulgeți-vă mașina cu tratamentul regal pe care îl merită la Spălătoria Auto Retro Spa. Lăsați-ne să ne ocupăm de toată munca grea, în timp ce dvs. vă relaxați și vă bucurați de sentimentul unei mașini curate și strălucitoare. Cu prețuri accesibile și servicii de calitate excepțională, Spălătoria Auto Retro Spa este destinația perfectă pentru toate nevoile de curățare auto.

Citește mai mult: Liste 13 baruri din Crângași București

4.Reset Hub | Masaj & Terapii Spate

Reset Hub | Masaj & Terapii Spate
 • Evaluare:

  5,0/5 (69 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Alexandru Ivasiuc 4, București 060304, România

 • Orar:

  12 – 20

5.Coafor Crangasi Anida's Beauty Salon

Coafor Crangasi Anida's Beauty Salon
 • Evaluare:

  4,4/5 (27 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 87, București 060339, România

 • Orar:

  09 – 20

6.Beauty by Luiza

 • Evaluare:

  4,7/5 (34 Review by google)

 • Adresă:

  Strada 9 Mai Nr 1A, București 060351, România

Beauty by Luiza, o oază de frumusețe și îngrijire personală, unde fiecare clientă este tratată cu cea mai mare atenție. În mâinile pricepute ale tinerei noastre patroane, veți descoperi o gamă completă de servicii estetice, de la manichiură și pedichiură până la tratamente faciale și masaje relaxante. Atmosfera primitoare și prețurile accesibile fac din Beauty by Luiza o alegere ideală pentru orice femeie care își dorește să se simtă răsfățată și frumoasă.

Simțiți-vă binevenită în salonul nostru confortabil, situat într-o locație ușor accesibilă. Lăsați-vă răsfățată de echipa noastră de profesioniști, care vă vor oferi sfaturi personalizate și servicii de calitate superioară. Fie că sunteți în căutarea unui machiaj perfect pentru o ocazie specială sau a unui moment de relaxare după o zi încărcată, Beauty by Luiza este locul perfect pentru a vă bucura de un răsfăț bine meritat. Programul nostru prelungit vă permite să vă programați chiar și după orele obișnuite de lucru, astfel încât să puteți străluci în orice moment al zilei.

7.Max Relax

Max Relax
 • Evaluare:

  4,0/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Finta 14, București, România

8.BodyExprim

BodyExprim
 • Evaluare:

  3,6/5 (57 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Constructorilor 29 A, București, România

 • Orar:

  08 – 22:30

**Paragraf 1:** Experiența dumneavoastră la BodyExprim va fi una de neuitat! Sala noastră de sport vastă oferă o gamă largă de activități, toate conduse de antrenori profesioniști și prietenoși. Personalul nostru amabil vă va ajuta să găsiți activitatea perfectă pentru nevoile dumneavoastră, iar atmosfera primitoare vă va face să vă simțiți ca acasă.

**Paragraf 2:** Vă recomandăm cu căldură yoga aeriană, o experiență incredibilă care vă va lăsa zâmbind. Hamul de mătase vă va susține și vă va permite să vă mișcați cu fluiditate, îmbunătățindu-vă atât flexibilitatea, cât și forța. Alăturați-vă comunității BodyExprim azi și descoperiți bucuria de a vă antrena într-un mediu plăcut și plin de satisfacții!

9.Magic Place Aqua Park

O aventură acvatică de neuitat, plină de distracție și momente memorabile

Magic Place Aqua Park
 • Evaluare:

  3,8/5 (2688 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Virtuții 55, București 060786, România

 • Orar:

  09 – 19:30

 • Avantaje:

  Aquaparc superb, distracție garantată pentru toate vârstele, curățenie impecabilă

 • Dezavantaje:

  Cozi mari la tobogane in weekend, prețuri mari pentru mâncare și băuturi, aglomerație mare

 • Calitate:

  Calitate premium a facilităților și serviciilor

 • Personal:

  Amabil și servabil, Tineri și dinamici, Profesioniști și instruiți, Vorbitori de limba engleză, Disponibili pentru orice întrebare sau nevoie

 • Servicii:

  Vestiare moderne și curate, Șezlonguri și umbrele disponibile, Zonă de food court cu o varietate de opțiuni, Zonă de relaxare cu jacuzzi și piscină interioară, Programe de animație și concursuri

Parcul acvatic Magic Place este o destinație ideală pentru o zi plină de răcorire și distracție. Copiii se vor bucura de toboganele pline de adrenalină și de cele câteva piscine răcoritoare. Cu toate acestea, prețurile par puțin ridicate pentru ceea ce oferă parcul.

Parcul a trecut prin renovări recente, care au îmbunătățit semnificativ aspectul său. Cu toate acestea, unele zone încă necesită o atenție sporită pentru a asigura o experiență plăcută pentru vizitatori. De asemenea, ar fi util să se ia măsuri pentru a scurta cozile la punctele de vânzare alimentare, deoarece în prezent nu este permisă aducerea de alimente din exterior.

10.Beauty Lashes by Rox Serdaru

Beauty Lashes by Rox Serdaru
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vintilă Mihăilescu 4, București 060396, România

 • Orar:

  09 – 19

Sugestii de postare