Liste 11 spalatorii auto din Popești-Leordeni București

Ion Popescu

• Actualizat: 2024-06-18

O sinteză din cele mai bune liste despre spalatorii auto din Popești-Leordeni București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Spalatorie auto Jet-On Popesti-Leordeni, Mister Wash - Spalatorie auto, Jumbo - Spalatorie Auto Popesti, Spalatorie Auto Popesti Leordeni | Cosmetica Auto Berceni, Smart Jet, Tivierre Car Wash. Hai să explorăm împreună!

1.Spalatorie auto Jet-On Popesti-Leordeni

Spalatoria auto Jet-On, locul unde masina ta straluceste!

Spalatorie auto Jet-On Popesti-Leordeni
 • Evaluare:

  4,0/5 (495 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței NR. 11, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 22

 • Avantaje:

  Spalatorie auto moderna, cu echipamente de calitate si servicii rapide.

 • Dezavantaje:

  Preturi usor mai mari decat la alte spalatorii, spatiu de asteptare mic.

 • Calitate:

  Servicii de spalare auto de calitate superioara, cu atentie la detalii.

 • Personal:

  - Amabil - Profesionist - Rapid - Eficient - Disponibil

 • Servicii:

  - Spalare manuala - Spalare automata - Detailing interior-exterior - Curatare tapiterie - Polish si ceruire

**Partea bună:** Spălătoria auto Jet-On din Popesti-Leordeni oferă servicii de spălare de calitate superioară, cu o echipă experimentată și echipamente moderne. Rampa de spălare este concepută pentru a maximiza eficiența, iar atenția la detalii se reflectă în fiecare etapă a procesului de spălare.

**Partea mai puțin bună:** Prețurile ușor mai mari pe minut pot fi un factor de descurajare, iar spațiul limitat la intrare și ieșire pentru motociclete poate fi incomod. De asemenea, lipsa unei zone dedicate pentru uscarea șeii poate fi o ușoară neplăcere. Cu toate acestea, angajații sunt, în general, prietenoși și disponibili, iar calitatea serviciilor compensează orice inconveniente minore.

Citește mai mult: Liste 14 restaurante din Popești-Leordeni București

2.Mister Wash - Spalatorie auto

Mister Wash - Spalatorie auto
 • Evaluare:

  4,5/5 (116 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 23, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 19

Spălătoria auto Mister Wash din Popești este locul ideal pentru a-ți răsfăța mașina cu un tratament de lux. Echipa noastră dedicată de profesioniști își acordă tot timpul și atenția necesare pentru a reda strălucirea inițială a mașinii tale, lăsând-o impecabil de curată, atât la interior, cât și la exterior. Iar timpul de așteptare? Te asigurăm că va fi atât de scurt încât ai putea să te bucuri de o cafea sau de o masă delicioasă la cafeneaua din apropiere.

La Mister Wash, înțelegem că timpul tău este prețios. De aceea, am optimizat procesul nostru de spălare pentru a reduce timpul de așteptare la minimum. În plus, salonul nostru modern este conceput pentru a-ți oferi o experiență confortabilă și relaxantă. Te invităm să vii și să descoperi singur diferența Mister Wash. Mașina ta te va mulțumi!

3.Jumbo - Spalatorie Auto Popesti, Spalatorie Auto Popesti Leordeni | Cosmetica Auto Berceni

Jumbo - Spalatorie Auto Popesti, Spalatorie Auto Popesti Leordeni | Cosmetica Auto Berceni
 • Evaluare:

  4,5/5 (108 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 36, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 20

Aceasta spălătorie auto din Popesti-Leordeni este cu adevărat excepțională! Orice pasionat de mașini își dorește să aibă parte de cele mai bune servicii de spălare, iar la Jumbo Spalatorie Auto vei găsi exact ce cauți. Echipa lor experimentată acordă o atenție deosebită detaliilor, lăsându-ți mașina curată imaculat, ca și cum ar fi ieșit din showroom. Nu rata prețurile avantajoase și vino să te bucuri de o spălare exterioară de înaltă calitate, care îți va încânta privirea.

Și dacă tot ești prin zonă, nu uita să le faci o vizită și pentru servicii complete de detailing. Experții de la Jumbo Spalatorie Auto sunt adevărați profesioniști care vor face ca mașina ta să strălucească din nou. Fie că ai nevoie de o curățare temeinică a interiorului, de o polish-are sau de o protecție ceramică, ei au soluția perfectă pentru ca tu și mașina ta să vă simțiți ca niște VIP-uri. Recomand cu căldură Jumbo Spalatorie Auto pentru servicii de calitate superioară și prețuri accesibile. Nu vei regreta!

4.Smart Jet

Smart Jet
 • Evaluare:

  4,2/5 (139 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 120, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 22

Experiența la Smart Jet 6 este excepțională, lăsându-ne mașinile strălucind ca diamantele, fără să ne ardă buzunarele! Soluțiile de curățare de înaltă calitate alungă murdăria, iar ceruirea oferă o strălucire de invidiat.

Iar dacă aveți o mașină de culoare deschisă, nu ezitați să aduceți o „răzătoare”, căci spuma activă își face magia timp de 2 minute complete, înmuind orice urmă de murdărie. Plus, curățenia impecabilă a locației și atenția la detalii vă vor lăsa o impresie de neuitat. Încercați Smart Jet 6 chiar astăzi și pregătiți-vă să fiți uimiți de rezultatele strălucitoare!

5.Tivierre Car Wash

Tivierre Car Wash
 • Evaluare:

  4,1/5 (139 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Fermei 32A, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  06 – 22

Spălătoria Tivierre este alegerea ideală pentru mașina ta! Experimentează o spălare impecabilă, cu programe de spumare și clătire de înaltă calitate. Spuma densă pătrunde în cele mai greu accesibile colțuri, îndepărtând eficient orice urmă de murdărie, în timp ce jeturile puternice de apă elimină orice reziduu. Rezultatul? O mașină strălucitoare, gata să strălucească pe șosele!

Nu mai pierde timpul cu spălătorii care te păcălesc! La Tivierre, timpul afișat pe fișă este sacrosanct. Nicio secundă pierdută, nicio blocare suspectă. Relaxează-te și bucură-te de o spălare rapidă și eficientă, în timp ce mașina ta își recapătă strălucirea inițială. Alege Tivierre Car Wash și oferă-i mașinii tale îngrijirea pe care o merită!

6.WOW365 - Spalatorie Auto Self Service

WOW365 - Spalatorie Auto Self Service
 • Evaluare:

  4,2/5 (86 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Sfânta Agnes 27, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  07 – 22

Stai fără griji! Spalătoria noastră auto self-service WOW365 îți oferă cea mai bună îngrijire pentru mașina ta. Spuma noastră densă lasă exteriorul mașinii strălucitor, în timp ce presiunea puternică de clătire îndepărtează orice urmă de murdărie, lăsând-o impecabilă.

Experiența ta la WOW365 este simplificată cu plata ușoară prin card, iar diversitatea programelor îți permite să alegi cel mai potrivit pentru nevoile tale. De la spuma activă la ceara protectoare, avem tot ce ai nevoie pentru ca mașina ta să strălucească din nou.

7.Spălătoria auto si covoare Iusema

Spălătoria auto si covoare Iusema
 • Evaluare:

  4,9/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Eclipsei 111, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 20

8.Spalatorie Auto - TOP Wash

 • Evaluare:

  5,0/5 (53 Review by google)

 • Adresă:

  Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 18

9.Spălătorie auto

Spălătorie auto
 • Evaluare:

  4,1/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 120, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 22

10.Curățătorie Spălătorie Covoare Profesionala + Auto + Vulcanizare | La Olaru

Curățătorie Spălătorie Covoare Profesionala + Auto + Vulcanizare | La Olaru
 • Evaluare:

  3,9/5 (134 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Eclipsei 111, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 21

Venim în ajutorul tău cu o gamă completă de servicii auto de înaltă calitate, oferite de o echipă experimentată și profesionistă. Indiferent dacă ai nevoie de o spălătorie auto completă, o curățenie profesionistă a covoarelor sau servicii de vulcanizare, noi suntem soluția perfectă pentru tine.

Te așteptăm cu o spălătorie auto modernă, dotată cu cele mai noi tehnologii, pentru o curățare impecabilă a mașinii tale. Folosim doar produse de calitate superioară și echipamente de ultimă generație, pentru a-ți oferi rezultate excepționale. Iar pentru covoarele tale, oferim servicii profesionale de curățare, care vor reda strălucirea și prospețimea inițială.

11.S.C. TurboJet S.R.L.

 • Evaluare:

  4,0/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 188, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 17

Experimentați o spălare auto excepțională la S.C. TurboJet S.R.L., unde ne mândrim cu servicii ecologice de înaltă calitate. Prețurile noastre accesibile și personalul nostru amabil și profesionist sunt doar câteva dintre motivele pentru care suntem alegerea perfectă pentru nevoile dumneavoastră de spălare auto.

Echipa noastră dedicată utilizează cele mai noi tehnologii și tehnici ecologice pentru a vă oferi o spălare impecabilă pentru mașina dumneavoastră. De la exteriorul strălucitor la interiorul curat, fiecare detaliu este abordat cu atenție, asigurându-vă că mașina dumneavoastră arată și se simte ca nouă. Vizitați-ne astăzi la S.C. TurboJet S.R.L. și descoperiți diferența pe care o poate face o spălare auto excepțională.
Sugestii de postare