Liste 12 florarie din Rogerius Oradea

Cristian Georgescu

• Actualizat: 2024-07-08

O sinteză din cele mai bune liste despre florarie din Rogerius Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Florăria FloLarys, Florăria Be Happy, Florăria Queen's Garden, Floraria Delux Oradea, Florăria Adalyn 24/7. Hai să explorăm împreună!

1.Florăria FloLarys

Florăria FloLarys
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 5, Oradea 410451, România

Descoperă magia florilor la Florăria FloLarys, unde fiecare buchet este o capodoperă a naturii. Cu o selecție vastă de specii exotice și flori delicate, FloLarys oferă aranjamente florale pentru toate gusturile și ocaziile. De la trandafiri romantici la orhidee vibrante, fiecare floare este aleasă cu atenție pentru a crea compoziții uimitoare care vor încânta simțurile.

Îmbrățișează frumusețea naturii cu Florăria FloLarys. Fie că dorești să transmiți dragostea, felicitările sau condoleanțele, un buchet de la FloLarys va lăsa o impresie de durată. Cu prețuri accesibile și flori proaspete livrate prompt, FloLarys este alegerea perfectă pentru a-ți exprima emoțiile cu stil. Lasă-te purtat de minunata lume a florilor și creează amintiri de neuitat cu Florăria FloLarys!

2.Florăria Be Happy

Florăria Be Happy
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Ștefan cel Mare 90, Oradea 410438, România

 • Orar:

  07 – 19

Descoperă Florăria Be Happy, unde arta florală întâlnește bucuria și prospețimea. La noi găsești o adevărată oază de culori și parfumuri, unde fiecare floare este o operă de artă. Indiferent de ocazie, de la zilele de naștere la aniversările speciale, florile noastre vor aduce un zâmbet pe fețele celor dragi. Petalele delicate și aromele îmbătătoare vor transforma orice moment într-o amintire prețioasă.

Nu doar florile noastre sunt speciale, ci și cadourile pe care le oferim. De la ursuleți de pluș drăgălași la cutii de ciocolată delicioase, avem ceva pentru toți. Prețurile noastre decente și varietatea de produse fac din Florăria Be Happy destinația perfectă pentru toate nevoile tale florale. Alege florile noastre și fă-i pe cei dragi să se simtă iubiți și apreciați!

Citește mai mult: Liste 12 restaurante din Rogerius Oradea

3.Florăria Queen's Garden

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 55, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 18

4.Floraria Delux Oradea

Floraria Delux Oradea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Digi, Bulevardul Dacia 27 AN 59, la parterul blocului pe partea cu strada, langa, Oradea 410346, România

 • Orar:

  09 – 21

Florăria Delux din Oradea este locul unde visele florale devin realitate! Cu o selecție impecabilă de flori proaspete și aranjamente florale de excepție, vom crea pentru tine un cadou care va aduce bucurie și emoție celor dragi.

Floriștii noștri talentați își pun pasiunea și îndemânarea în fiecare aranjament, transformând florile în opere de artă efemere. Fie că dorești un buchet clasic, o compoziție modernă sau un cadou floral personalizat, echipa noastră este gata să te ajute să exprimi sentimentele tale prin intermediul florilor. Vizitează Florăria Delux din Oradea și lasă-te inspirat de frumusețea și parfumul florilor noastre!

Citește mai mult: Liste 36 florarie din Oradea

5.Florăria Adalyn 24/7

Florăria Adalyn 24/7
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Olimpiadei 58, Oradea 410151, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

6.Flor Delis

Flor Delis
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 29A, Oradea 410445, România

Florăria Flor Delis este o alegere inspirată pentru toate ocaziile speciale din viața ta. Fie că dorești să celebrezi bucurii sau să oferi un semn de compasiune, echipa Flor Delis este alături de tine cu aranjamente florale impresionante, realizate cu profesionalism și dedicare.

Personalul amabil și atent la detalii îți va oferi consultanță personalizată, ajutându-te să alegi buchetul sau aranjamentul perfect care să reflecte sentimentele tale. De la buchete vesele și vibrante, la aranjamente elegante și sofisticate, Flor Delis are ceva pentru fiecare gust și nevoie. Experiența și pasiunea florarilor se reflectă în fiecare creație, asigurând prospețimea și frumusețea florilor pentru un timp îndelungat.

7.Kingdom of Roses

Kingdom of Roses
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Dacia, Oradea 410000, România

8.FlorARIA Design

FlorARIA Design
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Spartacus 1, Oradea 410466, România

 • Orar:

  08 – 20

9.Florăria Andoria

Florăria Andoria
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Transilvaniei, Oradea, România

 • Orar:

  08 – 20

Florăria Andoria, un paradis floral ce te va fermeca cu o varietate luxuriantă de flori, te întâmpină cu brațele deschise. Echipa noastră dedicată de florari, adevărați artiști ai naturii, sunt gata să creeze aranjamente florale personalizate, ce vor transforma orice ocazie într-un moment memorabil.

Fie că dorești să-ți exprimi dragostea, să urezi la mulți ani sau să-ți arăți recunoștința, Florăria Andoria are flori pentru fiecare emoție și eveniment. Trăiește o experiență florală de neuitat într-un spațiu cald și primitor, unde pasiunea noastră pentru flori se simte în fiecare detaliu.

10.Camelia Flowers

Camelia Flowers
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 29A, Oradea 410420, România

 • Orar:

  08 – 18

Camelia Flowers, florăria care îți aduce primăvara în casă! Suntem pasionați de flori, iar acest lucru se reflectă în fiecare aranjament pe care îl creăm. Cu o echipă de florari experimentați și creativi, ne dedicăm să oferim clienților noștri cele mai frumoase și proaspete flori, atent selectate pentru a aduce un strop de culoare și bucurie în viața lor.

De la buchete delicate la aranjamente grandioase, Camelia Flowers are ceva pentru fiecare gust și ocazie. Fie că dorești să surprinzi o persoană dragă, să îți decorezi casa sau să creezi o atmosferă specială la un eveniment important, echipa noastră este aici pentru a te ajuta să găsești florile perfecte.

11.FLORABELLA flowers & coffee shop

FLORABELLA flowers & coffee shop
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Ștefan cel Mare 126, Oradea 410397, România

 • Orar:

  16 – 21

Noi suntem FLORABELLA, locul unde pasiunea întâlnește profesionalismul, creând o oază a bucuriei pentru simțuri. În cafeneaua noastră fermecătoare, aroma îmbietoare a cafelei proaspăt măcinate se împletește cu parfumul delicat al florilor. Fiecare ceșcuță este o capodoperă, pregătită cu pricepere de barmanii noștri experimentați, ce transformă fiecare băutură într-o experiență de neuitat.

Dar nu ne oprim aici! Florile noastre, cultivate cu grijă și dragoste, aduc un strop de culoare și frumusețe în viața ta. Fie că dorești un buchet luxuriant pentru a-ți împodobi casa sau o plantă elegantă pentru a-ți însenina biroul, echipa noastră dedicată va crea aranjamente florale personalizate care să-ți încânte sufletul. La FLORABELLA, pasiunea noastră pentru flori și cafea se îmbină perfect, oferindu-ți o experiență senzorială de neuitat.

12.Florăria Romina

Florăria Romina
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada: Predeal, nr.4, bl.An12, parter, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 17

Sugestii de postare