Liste 15 servicii de reparații auto din Militari București

Ana Maria Ionescu

• Actualizat: 2024-06-17

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii de reparații auto din Militari București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Auto Soft Militari, Avia Motors Militari, Perfect Service TCA, Revizie Ieftina, Top Custom Garage Service Auto Militari sector 6. Hai să explorăm împreună!

1.Auto Soft Militari

Tehnologia și inovația pentru o experiență de cumpărături îmbunătățită

Auto Soft Militari
 • Evaluare:

  4,4/5 (2188 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Iuliu Maniu 123-129, București 061098, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Avantaje:

  Locație accesibilă, gamă variată de produse, prețuri competitive

 • Dezavantaje:

  Timp mare de așteptare la casă, stoc limitat la anumite produse, parcare insuficientă

 • Calitate:

  Produse de calitate medie la prețuri accesibile

 • Personal:

  Prietenos și amabil, Disponibil și rapid, Eficient și bine pregătit, Comunicativ și răbdător, Servicial și orientat spre client

 • Servicii:

  Consiliere personalizată, Livrare la domiciliu, Returnare ușoară, Program extins, Oferte și promoții regulate

Experiență neplăcută la Auto Soft Militari Foarte dezamăgit de serviciile recente de la Auto Soft Militari. Am fost refuzat la echilibrarea și îndreptarea jantelor, pe motivul unor anvelope uzate. Strategia lor se axa clar pe vânzarea de anvelope, ignorând nevoile mele ca și client fidelitar. Am rămas profund dezamăgit, mai ales după o relație de peste 10 ani cu această companie. Din nefericire, a trebuit să apelez la o altă unitate pentru a-mi rezolva problema.

Auto Soft, odinioară un partener de încredere, și-a pierdut astăzi un client fidel. Serviciile lor au luat o turnură negativă, iar prețurile lor au devenit exorbitant de ridicate. Regret amarnic această experiență neplăcută și sper ca Auto Soft Militari să își reevalueze abordarea și să revină la standardele înalte care i-au caracterizat odată.

2.Avia Motors Militari

Avia Motors Militari
 • Evaluare:

  4,3/5 (563 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dreptății 1, București 077042, România

 • Orar:

  07:30 – 18

Centrul de service Avia Motors Militari este un exemplu elocvent de profesionalism și promptitudine în materie de întreținere auto. Atmosfera modernă și primitoare a sediului te face să te simți ca acasă, iar echipa de tehnicieni experimentați îți garantează cele mai înalte standarde de service.

Fie că este vorba de o simplă schimbare de ulei sau de o reparație complexă, la Avia Motors Militari beneficiezi de cele mai avansate tehnologii și de piese originale de calitate superioară. Cu programări precise și timpi de așteptare minimi, poți fi sigur că mașina ta va primi toată atenția și îngrijirea de care are nevoie. Alege Avia Motors Militari și bucură-te de o experiență de service care îți depășește toate așteptările!

Citește mai mult: Liste 16 restaurante din Militari București

3.Perfect Service TCA

Perfect Service TCA
 • Evaluare:

  4,5/5 (109 Review by google)

 • Adresă:

  Bd. Preciziei, nr. 13B, Sector 6, (in incinta Imvest SA, cartier Militari), București, România

 • Orar:

  09 – 18:30

Servicii ireproșabile la TCA, unde evaluarea autovehiculului tău este realizată cu precizie și profesionalism. Expertiza noastră în domeniu ne permite să oferim o evaluare corectă, bazată pe o analiză amănunțită a stării tehnice a mașinii tale. Nu te lăsa păcălit de alte service-uri care oferă informații eronate. Alege TCA pentru o evaluare precisă și transparentă, care îți va oferi o imagine clară asupra stării autoturismului tău.

4.Revizie Ieftina

Revizie Ieftina
 • Evaluare:

  4,6/5 (142 Review by google)

 • Adresă:

  Stand E15 - E18, Str. Preciziei 34, 062204, România

 • Orar:

  09 – 18

Economisește cu un service auto ieftin!

Ca mamă singură, am nevoie de un service auto de încredere, care să nu profite de lipsa mea de cunoștințe tehnice. La acest service, am găsit exact ce căutam! Manopera pentru schimbarea uleiului, a filtrului de ulei și a filtrului de motorină la mașina mea Dacia Logan a fost de doar 200 de lei, exact așa cum promite și numele. În plus, am putut veni cu piesele mele, oferindu-mi astfel posibilitatea de a economisi și mai mult.

Citește mai mult: Liste 11 cafenele din Militari București

5.Top Custom Garage Service Auto Militari sector 6

Top Custom Garage Service Auto Militari sector 6
 • Evaluare:

  4,7/5 (79 Review by google)

 • Adresă:

  23 Barsanesti street, București 062182, România

 • Orar:

  08 – 17

Service auto de top în Militari, sector 6! Lucrări de tinichigerie impecabile, rezolvate cu profesionalism de către proprietarul service-ului, Cătălin. O atmosferă primitoare, unde ești tratat cu căldură, transformă vizita la service într-o experiență plăcută.

Echipa Auto Militari lucrează cu dedicare și eficiență, astfel încât mașina ta să fie gata într-un timp record, la un cost avantajos în comparație cu alte service-uri. Vino cu încredere la Auto Militari, pentru servicii auto de calitate superioară și un tratament impecabil, care te vor face să îți dorești să revii, chiar dacă mașina ta nu are probleme!

6.Saf Speed Car / Centru constatări daune / Service auto / Tinichigerie / Vopsitorie/ Mecanica

Saf Speed Car / Centru constatări daune / Service auto / Tinichigerie / Vopsitorie/ Mecanica
 • Evaluare:

  4,8/5 (56 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Iuliu Maniu 305, București 061127, România

 • Orar:

  08 – 16

Servicii complete de service auto la Saf Speed Car!

Ai nevoie de constatarea daunelor, tinichigerie, vopsitorie sau mecanica? Echipa experimentată de la Saf Speed Car îți oferă servicii de calitate, cu piese noi și nu second-hand. Ne mișcăm exemplar, iar în doar 7 zile mașina ta va fi ca nouă, gata să te conducă din nou în siguranță! Recomandăm cu încredere serviciile noastre, pentru o lucrare rapidă și de calitate, la prețuri competitive.

7.KisService - Service auto sector 6

KisService - Service auto sector 6
 • Evaluare:

  4,8/5 (62 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ion Manolescu 3, București 077042, România

 • Orar:

  09 – 17

8.Service Auto - Serv Cost Lux

Service Auto - Serv Cost Lux
 • Evaluare:

  4,4/5 (16 Review by google)

 • Adresă:

  Bd. Timișoara nr 104 e, București 061334, România

 • Orar:

  09 – 18

9.SAB MOTORS 2002

SAB MOTORS 2002
 • Evaluare:

  4,3/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  București, România

 • Orar:

  08:30 – 17:30

Suntem pregătiți să vă oferim o experiență auto fără griji, indiferent de provocările pe care le aduce drumul. Centrul nostru de service este renumit pentru profesionalismul și expertiza sa, asigurându-vă că mașina dvs. funcționează la capacitate maximă.

De la întreținerea de rutină până la reparații complexe, echipa noastră de tehnicieni certificați este dedicată să ofere soluții eficiente și fiabile. Vă garantăm servicii transparente, unde nevoile dvs. sunt întotdeauna prioritare. Cu piese originale și tehnologie de ultimă generație, veți avea încredere că mașina dvs. este în mâini bune la SAB MOTORS.

10.Service Auto Roris Service Auto & ITP Militari.Mercanica, Revizie Auto, Incarcare Freon Militari, Sector 6

Service Auto Roris Service Auto & ITP Militari.Mercanica, Revizie Auto, Incarcare Freon Militari, Sector 6
 • Evaluare:

  4,2/5 (29 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Valea Lungă 47, București 061503, România

 • Orar:

  08 – 17

Serivce auto Roris, service auto & ITP Militari. Experiența nefericită pe care am avut-o cu acest service mă face să nu-l recomand nimănui. Lipsa cuvântului și atitudinea neprofesionistă a angajaților m-a convins că nu sunt oameni pe care să te poți baza. După un accident, am ajuns la acest service, sperând într-o reparație de calitate și un tratament respectuos. Din păcate, lucrurile nu au stat deloc așa.

11.Vulcanizare Preciziei

Vulcanizare Preciziei
 • Evaluare:

  4,5/5 (56 Review by google)

 • Adresă:

  București, România

 • Orar:

  08 – 19

12.Ad Garage Sky Auto Service

Soluția completă pentru mașina ta: de la reparații complexe la înfrumusețare estetică

 • Evaluare:

  4,6/5 (327 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Constantin Moise 5, București 061344, România

 • Orar:

  09 – 18

 • Avantaje:

  Profesionalism, experiență, tehnologie de ultimă generație

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor mai mari, program limitat în weekend, locație nu foarte centrală

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, garantate de echipamente și specialiști de top

 • Personal:

  Amabil, calificat, atent la detalii, prompt, orientat către client

 • Servicii:

  Reparații mecanice, diagnoză computerizată, tinichigerie, vopsitorie, detailing auto

Serviciul excelent de la Garage Sky Auto Service vă garantează o experiență fără griji! Am rezolvat cu profesionalism o problemă la ambreiaj, oferind transparență completă și fără costuri surprinzătoare. Timpul de așteptare a fost rezonabil, iar tarifele, decente. În plus, echipa noastră experimentată este mereu gata să vă ofere sfaturi și asistență de calitate.

În schimb, experiența la un alt service a fost total dezamăgitoare. Ne-au recomandat să achiziționăm o aripă de schimb, dar după ce am cumpărat-o, ne-au anunțat că nu o pot monta. Lipsa de profesionalism și comunicarea deficitară ne-au lăsat cu o impresie amară. Alege Garage Sky Auto Service pentru servicii auto de încredere și un plus de confort!

13.Autoservice Militari service auto

Autoservice Militari service auto
 • Evaluare:

  4,1/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ion Manolescu 3-5, București 077042, România

 • Orar:

  10 – 18

14.Service Auto Stop&Go

Service Auto Stop&Go
 • Evaluare:

  5,0/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Iuliu Maniu 171, București 061098, România

 • Orar:

  08 – 17

15.Service Auto - Tinichigerie Auto - Vopsitorie Auto cu Cabina - MegaProd

Service Auto - Tinichigerie Auto - Vopsitorie Auto cu Cabina - MegaProd
 • Evaluare:

  3,3/5 (56 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Dâmbovița 11 E, București 060842, România

Vizitează MegaProd, service-ul auto de încredere, unde personalul dedicat îți oferă servicii impecabile de tinichigerie și vopsitorie auto, cu o cabină de vopsire de ultimă generație. La MegaProd, satisfacția clientului este prioritatea numărul unu, asigurând o experiență plăcută și transparentă la fiecare vizită.

Experții noștri calificați se ocupă cu atenție de fiecare detaliu, redând strălucirea mașinii tale. Beneficiază de o gamă completă de servicii, de la schimburi de ulei rapide și eficiente până la reparații complexe de tinichigerie și vopsitorie. Cu o abordare personalizată pentru fiecare client, MegaProd garantează un rezultat final care depășește așteptările. Alege MegaProd pentru un service auto premium, unde pasiunea pentru mașini este evidentă în fiecare interacțiune.
Sugestii de postare