Liste 14 servicii de reparații auto din Popești-Leordeni București

Alexandra Dumitrescu

• Actualizat: 2024-06-18

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii de reparații auto din Popești-Leordeni București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Boom Car Service, Auto Garage Expert, NRG Auto, GRAND TINO SERVICES - GTS AUTO, Carsel Motors Service si ITP fara programare - Popesti Leordeni. Hai să explorăm împreună!

1.Boom Car Service

Îngrijirea mașinii tale, pasiunea noastră!

Boom Car Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  28, Orașul, Drumul Fermei, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 18

 • Avantaje:

  Servicii de calitate, personal amabil și prețuri accesibile.

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare uneori mai mare, locație nu foarte centrală, opțiuni limitate de plată.

 • Calitate:

  Servicii auto de calitate superioară, garantate de profesioniști.

 • Personal:

  Experimentați, Prietenoși, Profesioniști, Amabili, Disponibili

 • Servicii:

  Reparații auto, Întreținere auto, Diagnoză auto, Vulcanizare, Servicii de spălătorie auto

Într-o lume în care serviciile auto mediocre sunt la ordinea zilei, Boom Car Service se ridică drept o oază de profesionalism și atenție la detalii. Experiența mea cu ei a fost cu adevărat excepțională. Am beneficiat de serviciile lui Mădălin, un mecanic electric priceput, care a rezolvat cu eficiență problemele complicate ale mașinii mele Alfa Romeo 156 din 2003.

Fie că a fost vorba de fire, consumatori sau erori persistente de airbag, Mădălin a abordat fiecare problemă cu o precizie chirurgicală. Am rămas profund impresionat de dedicarea și cunoștințele sale, care au readus mașina mea la starea optimă de funcționare. Atenția acordată clientului, de la început până la sfârșit, a fost impecabilă, făcând ca experiența mea la Boom Car Service să fie una cu adevărat memorabilă. Recomand cu căldură serviciile lor tuturor celor care își doresc un service auto de încredere și profesional.

2.Auto Garage Expert

Auto Garage Expert
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Leordeni 149, Popești-Leordeni 759241, România

 • Orar:

  08 – 18

Auto Garage Expert este un atelier auto de încredere, unde mașina ta va fi tratată cu cea mai mare atenție. Cu o echipă de profesioniști experimentați, specializați în Skoda Octavia, Auto Garage Expert va restabili mașina ta la starea inițială, ca și nouă. Dincolo de reparațiile impecabile, echipa asigură o comunicare excelentă, răspunzând prompt și detaliat la orice întrebare. Nu ezita să le încredințezi mașina, pentru că siguranța și satisfacția ta sunt prioritățile lor!

Dacă îți dorești un service auto unde profesionalismul și calitatea sunt garantate, Auto Garage Expert este alegerea potrivită. Echipa lor de specialiști va aborda orice problemă auto cu expertiză și dedicare, oferind soluții optime și respectând întotdeauna termenele stabilite. Nu lăsa problemele auto să devină o povară, ci adresează-te cu încredere echipei Auto Garage Expert pentru o rezolvare rapidă și eficientă. Experiența pozitivă și rezultatul final impecabil te vor convinge de alegerea inspirată pe care ai făcut-o!

Citește mai mult: Liste 14 restaurante din Popești-Leordeni București

3.NRG Auto

NRG Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 25, Popești-Leordeni 076140, România

 • Orar:

  09 – 18

Service-ul auto NRG Auto Super Varza oferă o gamă largă de servicii, de la mecanică la electrică, încărcare freon și multe altele. Cu numeroase elevatoare disponibile, nu va trebui să așteptați mult timp pentru programare, asigurându-vă confortul și ușurința întreținerii vehiculului dumneavoastră.

Dedicat calității, NRG Auto Super Varza pune accent pe detalii, asigurând că fiecare lucrare este efectuată cu atenție și profesionalism. Personalul calificat și experimentat al service-ului se mândrește cu înțelegerea aprofundată a nevoilor autoturismului dumneavoastră, oferind soluții eficiente și durabile pentru a vă menține vehiculul în stare optimă. Alegeți NRG Auto Super Varza pentru un service auto de încredere, rapid și de înaltă calitate, care vă va depăși așteptările.

4.GRAND TINO SERVICES - GTS AUTO

GRAND TINO SERVICES - GTS AUTO
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Şoseaua Olteniţei 207, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 17

Bună ziua, sunt nevoit să las și eu o recenzie negativă. Sunt clientul care a venit la GTS în baza recenziilor și mă simt dator să adu la cunoștința altora că poți pleca și nemulțumit de la ei. Destul de prompți, atât în răspuns cât și în lucrările efectuate la mașină. Însă, atenție, sfat pentru femei, nu mergeți niciodată singure la service dacă nu vă pricepeți la mașini, cât de puțin.

5.Carsel Motors Service si ITP fara programare - Popesti Leordeni

Carsel Motors Service si ITP fara programare - Popesti Leordeni
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Fagului 17, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 18

Experimentează servicii auto de top la Carsel Motors din Popești Leordeni! Uită de programări obositoare și vino să îți răsfeți mașina cu mentenanță și inspecții tehnice periodice (ITP) fără stres.

Mecanicii noștri experimentați vor trata mașina ta ca pe un membru al familiei, asigurându-se că rulează impecabil. De la schimbarea distribuției până la revizii detaliate, fiecare serviciu este executat cu precizie și dedicare. Te vei bucura de o mașină mai sigură, mai performantă și cu un aspect impecabil.

6.Syncro Service Auto

Syncro Service Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Popești-Leordeni, Popesti Leordeni,Str. Iozu Pavel, 5 077160, România

 • Orar:

  08 – 17

Sunteți în căutarea unui service auto profesionist și de încredere? Nu mai căutați! Syncro Service Auto este aici pentru a vă rezolva toate problemele legate de mașină. Cu o echipă de mecanici experimentați și un echipament de ultimă generație, Syncro Service Auto vă garantează un diagnostic precis și o reparație rapidă și eficientă.

De la probleme minore la reparații majore, Syncro Service Auto are soluția perfectă pentru mașina dvs. Indiferent dacă aveți nevoie de o simplă schimbare de ulei sau de o reparație complexă a motorului, echipa noastră de profesioniști se va ocupa de mașina dvs. cu cea mai mare grijă și atenție. Așadar, nu mai ezitați! Programați-vă o întâlnire astăzi la Syncro Service Auto și bucurați-vă de o experiență de service auto de neegalat.

7.Castrol Service MVDV Popesti Leordeni (Vital Auto Service)

Castrol Service MVDV Popesti Leordeni (Vital Auto Service)
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Splaiul Unirii 3 E, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 17

De la bun început, am fost impresionat de profesionalismul personalului. Mi-au explicat în detaliu planul de reparații, punând accent pe transparență și comunicare deschisă. Lucrările au fost executate cu atenție și precizie, iar rezultatul final a depășit așteptările mele. Mașina mea arăta ca nouă, iar eu eram extrem de mulțumit de calitatea serviciilor. Castrol Service MVDV Popesti Leordeni a devenit service-ul meu de referință, oferind o experiență completă și lipsită de griji pentru orice proprietar de mașină.

8.SC Auto Elenis SRL

SC Auto Elenis SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Pârâul Rece 3, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 18

Dacă ești în căutarea unui service auto de încredere, cu echipe dedicate de specialiști, Auto Elenis este soluția perfectă pentru tine. Echipele noastre de experți vor examina cu atenție mașina ta în timpul inspecției tehnice periodice, asigurându-se că este pregătită pentru drum și funcționează la parametri optimi.

Fie că ai nevoie de o simplă verificare sau de reparații complexe, Auto Elenis îți oferă o gamă completă de servicii pentru a menține mașina ta în stare perfectă. Cu mecanicii noștri pricepuți și atenția la detalii, îți poți conduce mașina cu liniște sufletească, știind că este în mâini sigure. Alege Auto Elenis pentru o experiență de service auto fără griji și bucură-te de o mașină care funcționează impecabil pe orice drum.

9.COLINA MOTORS

COLINA MOTORS
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 18

10.Vulcanizare Rodi Serv 2003

Siguranța pe drum, cu Rodi Serv 2003.

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 21a, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  07 – 19

 • Avantaje:

  Servicii de calitate, personal amabil și prețuri accesibile.

 • Dezavantaje:

  Timp lung de așteptare, locație aglomerată și lipsa parcării.

 • Calitate:

  Servicii de vulcanizare de calitate superioară.

 • Personal:

  Amabil, Profesionist, Disponibil, Răbdător, Servicial

 • Servicii:

  Vulcanizare, Echilibrări, Geometrie, Schimbare anvelope, Reparații jante

Vulcanizare Rodi Serv 2003 este alegerea perfectă pentru întreținerea anvelopelor mașinii tale. Cu servicii ireproșabile, profesionalism și o echipă cu experiență, vulcanizarea îți oferă liniștea sufletească de care ai nevoie pentru a-ți continua călătoriile în siguranță. Indiferent dacă ai nevoie să schimbi anvelopele, să repari o pană sau să efectuezi o aliniere a roților, Vulcanizare Rodi Serv 2003 are soluția optimă pentru tine. Echipa calificată folosește echipamente de ultimă generație și tehnici avansate pentru a-ți asigura servicii de cea mai înaltă calitate. Aici, poți asista la procesul de lucru, bucurându-te de un spațiu de așteptare confortabil și de o atmosferă prietenoasă.

La Vulcanizare Rodi Serv 2003, siguranța și satisfacția ta sunt prioritare absolute. Transparența și onestitatea sunt valori fundamentale în relația cu clienții, astfel încât vei fi informat cu privire la toate procedurile și costurile implicate. Vulcanizarea este situată convenabil, oferindu-ți acces facil și rapid la serviciile lor excepționale. Cu dedicație pentru excelență și o dorință constantă de a depăși așteptările, Vulcanizare Rodi Serv 2003 este partenerul de încredere pentru toate nevoile tale legate de anvelope.

11.Urbanservice

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Şoseaua Olteniţei 180A, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 17:30

12.Star Autos Service

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Leordeni 165, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 18

13.Vital Auto Service SRL

Vital Auto Service SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Splaiul Unirii 3E, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 17

14.GTS AUTO CARS

GTS AUTO CARS
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șos. Olteniței, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  08 – 17

Sugestii de postare