Liste 20 bărbier din Popești-Leordeni București

Cristian Georgescu

• Actualizat: 2024-06-18

O sinteză din cele mai bune liste despre bărbier din Popești-Leordeni București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Bourbon Barbers, Urban BarberShop, Frizerie La nea Nicu, Gentleman house frizerie, AK Barber 2.0. Hai să explorăm împreună!

1.Bourbon Barbers

Bourbon Barbers
 • Evaluare:

  5,0/5 (547 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Amurgului 56, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

Bourbon Barbers este o frizerie pentru bărbați cu frizeri profesioniști unde poți beneficia de un tuns excelent, fără programare. Locația este curată și ordonată, iar frizerii sunt atenți și pricepuți. Poți savura o cafea sau un pahar de bourbon în timp ce îți aștepți rândul sau te tunzi. Preturile sunt moderate, iar plata se poate face și cu cardul.

Te recomandăm cu încredere Bourbon Barbers pentru o tunsoare de calitate într-o atmosferă plăcută și relaxantă. Beneficiază de serviciile unor frizeri experimentați și bucură-te de o cafea sau un pahar de bourbon în timp ce îți îngrijești aspectul. Programează-te acum sau vino direct la salon pentru o experiență de grooming completă! Prețurile sunt competitive, iar calitatea serviciilor este garantată. Nu ezita să-i vizitezi pe maeștrii frizeri de la Bourbon Barbers pentru un look impecabil și o experiență unică.

2.Urban BarberShop

Urban BarberShop
 • Evaluare:

  4,4/5 (166 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Solstițiului nr. 1, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

 • Avantaje:

  Locatie ușor accesibilă, personal amabil, prețuri rezonabile

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare îndelungat, spațiu îngust, lipsa parcării

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, care oferă satisfacție garantată

 • Personal:

  Prietenos, Profesionist, Experimentat, Atențios, Dedica

 • Servicii:

  Tunsori, Aranjări, Bărbierit, Tratament facial, Produse de îngrijire

 • Punct Forte:

  Salonul unde stilul și confortul se întâlnesc pentru o experiență de îngrijire personală de excepție

La Urban BarberShop, băiatul tău de 9 ani va primi o tunsoare impecabilă, realizată cu atenție și pasiune de către barberul nostru experimentat, Alex. Împreună, veți colabora pentru a crea o tunsoare care să reflecte personalitatea și stilul copilului tău, lăsându-l plin de încredere și gata să cucerească lumea.

Din păcate, nu putem recomanda salonul menționat în recenzie. Lipsa igienei este o problemă gravă care poate pune în pericol sănătatea clienților. Vă recomandăm să evitați acest salon și să alegeți un salon de încredere, precum Urban BarberShop, unde puteți fi sigur de un mediu curat și steril.

Citește mai mult: Liste 14 restaurante din Popești-Leordeni București

3.Frizerie La nea Nicu

Frizerie La nea Nicu
 • Evaluare:

  4,7/5 (133 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Leordeni, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 19

4.Gentleman house frizerie

**Punctul forte:** Alegerea perfectă pentru frigidere și congelatoare de calitate la prețuri imbatabile.

Gentleman house frizerie
 • Evaluare:

  4,7/5 (251 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Oituz 2u, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Avantaje:

  **Avantajele:** O gamă largă de frigidere și congelatoare, prețuri competitive, servicii de livrare și instalare incluse.

 • Dezavantaje:

  **Dezavantajele:** Uneori stocul poate fi limitat, locația nu este foarte centrală, lipsa parcare privată.

 • Calitate:

  Produse de calitate superioară la prețuri accesibile.

 • Personal:

  - Prietenos și servabil - Cunoscător și bine informat - Răspunde prompt la întrebări - Asistentă tehnică - Instalare profesională

 • Servicii:

  - Livrare rapidă și gratuită - Instalare profesională inclusă - Garanție extinsă - Servicii de mentenanță - Program de fidelitate

5.AK Barber 2.0

AK Barber 2.0
 • Evaluare:

  5,0/5 (138 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 31, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

Experiența mea la AK Barber 2.0 a fost dezamăgitoare. M-a tuns un tânăr ucenic, iar rezultatul a fost dezastruos. Sesiunea de tundere s-a transformat într-o tortură, cu mașina de tuns care îmi zgâria scalpul, de parcă ar fi vrut să-mi înfigă pieptenii în piele. Rezultatul final a fost o tunsoare „de bulibașă”, care m-a făcut să mă simt jenat. Le doresc mult succes ucenicilor, dar nu voi mai reveni la acest salon.

6.OD Barber Shop

OD Barber Shop
 • Evaluare:

  5,0/5 (122 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Popești Vest 24, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

OD Barber Shop reprezintă experiența supremă pentru îngrijirea bărbaților. Maeștrii noștri experți vor transforma aspectul tău cu abilități de neegalat. Răsfățați-vă cu serviciile noastre de frizerie personalizate, care se adaptează perfect preferințelor și nevoilor dumneavoastră. Pregătiți-vă să fiți uimiți de transformarea dumneavoastră și lăsați-vă captivați de atmosfera elegantă a salonului nostru.

OD Barber Shop este mai mult decât o simplă frizerie. Este o destinație unde bărbații își pot îmbunătăți aspectul și încrederea în sine. Echipa noastră talentată este dedicată oferirii unei experiențe excepționale, cu servicii impecabile și atenție la detalii. Nu mai căutați, ați găsit destinația perfectă pentru toate nevoile dumneavoastră de îngrijire. Vizitați OD Barber Shop astăzi și experimentați diferența!

7.The Fade Factory Barbershop

The Fade Factory Barbershop
 • Evaluare:

  4,8/5 (151 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Fermei 73, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

Salonul Fade Factory oferă servicii de barbering de înaltă calitate, la prețuri accesibile. Atmosfera relaxantă și primitoare te va face să te simți ca acasă încă de la primul pas în salon. Recomand cu încredere masajul și prosopul cald, care te vor ajuta să te relaxezi și să te bucuri de experiența.

Indiferent de barberul pe care îl alegi, poți fi sigur că vei primi un serviciu excelent. Eu sunt clientul fidel al lui Marian Velicu, dar întreaga echipă este foarte pricepută și dedicată satisfacției clienților. Fie că ești în căutarea unei tunsori clasice sau a unui stil modern, Fade Factory este locul perfect pentru tine.

8.AK Barber Shop

Salonul tău pentru o înfățișare impecabilă și o stare de bine deplină

AK Barber Shop
 • Evaluare:

  4,8/5 (385 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Amurgului.33K Strada Amurgului.31G Bis, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

 • Avantaje:

  Locație convenabilă, personal prietenos, atmosferă relaxantă

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare lung, prețuri ușor ridicate, fără parcare dedicată

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară pentru o experiență de îngrijire personală

 • Personal:

  Frizeri experimentați, Personal amabil și servicial, Atenție la detalii, Consiliere personalizată, Comportament profesionist

 • Servicii:

  Tunsori clasice și moderne, Aranjare barbă, Spălare și coafare, Tratamente pentru păr, Produse de îngrijire personală

Vizitează salonul AK Barber Shop și bucură-te de serviciile excelente oferite de talentatul ALEX YAMAN. Cu o dedicație de neegalat, Alex își ia timpul necesar pentru a-ți oferi o tunsoare personalizată, conform dorințelor tale. Fie că ai un păr dificil sau dorești un look îndrăzneț, Alex are tehnica și măiestria necesare pentru a-ți face părul să arate impecabil.

În schimb, evitați salonul în care programările nu sunt respectate. Tratarea lipsită de respect a clienților și timpul de așteptare nejustificat sunt aspecte negative care vă vor strica experiența la frizerie. Alegeți un salon în care clienții sunt apreciați și unde serviciile sunt oferite cu profesionalism și punctualitate.

9.Frizerie Popesti Leordeni - Jimy Barber

"Pentru o experiență de coafură de neuitat, alege Frizerie Popesti Leordeni - Jimy Barber"

Frizerie Popesti Leordeni - Jimy Barber
 • Evaluare:

  5,0/5 (266 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 49, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

 • Avantaje:

  Amabilitatea personalului, atmosfera primitoare, calitatea serviciilor

 • Dezavantaje:

  Timpul de așteptare poate fi uneori mare, prețurile sunt puțin mai mari decât la alte frizerii, locația nu este foarte accesibilă

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, utilizarea produselor profesionale

 • Personal:

  - Prietenos - Amabil - Profesionist - Experimentat - Pasionat

 • Servicii:

  - Tunsori - Aranjări - Vopsit - Tratamente capilare - Coafat

Dacă vrei să te simți cu adevărat specială atunci când mergi la frizerie, atunci Frizeria Popesti Leordeni - Jimy Barber este locul perfect pentru tine! Aici, stilistul Alex știe exact cum să te facă să arăți și să te simți minunat. El este foarte atent la detalii, iar atenția lui pentru perfecțiune este evidentă în fiecare tunsoare pe care o realizează.

Locul arată super cool, cu o atmosferă primitoare și prietenoasă. Iar prețurile sunt surprinzător de accesibile, oferind un raport calitate-preț excepțional. Nu rata ocazia de a te bucura de o tunsoare de excepție într-un loc care te va face să te simți ca acasă!

10.Vintage Barber Shop

Un loc unde arta frizeriei întâlnește stilul și eleganța

Vintage Barber Shop
 • Evaluare:

  4,5/5 (197 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 30, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

 • Avantaje:

  Personal calificat, Servicii de calitate, Locație accesibilă

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, Lipsa locurilor de parcare, Program limitat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară pentru un look impecabil

 • Personal:

  Bărbieri experimentați, Frizeri creativi, Recepționeri amabili, Management profesionist, Personal prietenos

 • Servicii:

  Tunsori clasice și moderne, Aranjări de barbă, Vopsit și decolorat, Tratamente pentru îngrijirea părului și a bărbii, Produse de îngrijire premium

Frizeria Vintage – unde tradiția întâlnește excelența Când pasiunea pentru frizerie se îmbină cu un spirit vintage, rezultatul este o experiență de îngrijire personală cu adevărat deosebită. Frizeria Vintage vă invită să pășiți într-o lume a stilului clasic și a detaliilor impecabile. Frizerii noștri experimentați, cu talent și atenție la detalii, vă vor răsfăța cu o tunsoare personalizată, care va pune în valoare trăsăturile unice ale chipului dumneavoastră. De la tunsori clasice la cele moderne, Frizeria Vintage oferă o gamă largă de servicii, care se vor adapta perfect nevoilor și dorințelor dumneavoastră.

Transformă-ți aspectul cu o tunsoare la Frizeria Vintage. Tunsoarea perfectă nu este doar o necesitate, ci și o formă de artă. La Frizeria Vintage, fiecare tunsoare este o capodoperă, creată cu grijă și atenție la detalii. Frizerii noștri sunt adevărați artiști, care vor sculpta părul dumneavoastră în forma perfectă, redându-vă încrederea și stilul. Fie că doriți un look clasic, o tunsoare modernă sau ceva cu totul unic, Frizeria Vintage este locul unde vă puteți reinventa aspectul și vă puteți simți încrezători și atrăgători.

11.Barber Studio

Barber Studio
 • Evaluare:

  4,9/5 (104 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Fermei 1, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

Dragi clienți fideli, La Barber Studio, misiunea noastră este să oferim experiențe de îngrijire personală de calitate superioară, adaptate perfect nevoilor fiecărui client. Vă mulțumim pentru feedback-ul valoros și ne angajăm să îmbunătățim în mod continuu serviciile noastre. Ne pare rău să aflăm că ați avut o experiență negativă în timpul ultimei dumneavoastră vizite. Luăm în serios toate reclamațiile și dorim să vă asigurăm că vom lua măsuri pentru a preveni ca astfel de situații să se repete.

Vă invităm să ne mai vizitați pentru a experimenta personal îmbunătățirile pe care le-am implementat. Echipa noastră dedicată de barberi este pregătită să vă ofere tunsori impecabile și un serviciu excepțional. Fiecare vizită la Barber Studio este o oportunitate de a vă răsfăța și de a vă simți încrezător.

12.Barbershop David Concept

Barbershop David Concept
 • Evaluare:

  4,6/5 (79 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Fermei 50, Popești-Leordeni 052034, România

 • Orar:

  10 – 21

Salonul de înfrumusețare David Concept este o oază de relaxare și răsfăț, unde fiecare client este tratat cu profesionalism și atenție deosebită. Dotat cu un ambient modern și primitor, salonul oferă o gamă completă de servicii de înfrumusețare, de la tunsori și coafuri, până la tratamente faciale și masaje. Personalul calificat și experimentat vă va întâmpina cu zâmbetul pe buze și vă va oferi sfaturi personalizate, adaptate nevoilor și dorințelor dumneavoastră.

Indiferent dacă doriți o schimbare radicală de look sau doar o întreținere regulată, echipa David Concept are soluția perfectă pentru dumneavoastră. Salonul utilizează produse profesionale de înaltă calitate, iar tehnicile și abilitățile frizerilor și stiliștilor sunt în continuă perfecționare. Rezultatul? Un aspect impecabil, care vă va face să străluciți. Convingeți-vă și dumneavoastră de calitatea serviciilor oferite și programați-vă astăzi o întâlnire la Salonul de înfrumusețare David Concept!

13.PAROL BARBERSHOP

PAROL BARBERSHOP
 • Evaluare:

  5,0/5 (80 Review by google)

 • Adresă:

  Oraș Popești-Leordeni, Strada Biruinței. 45 D, bl. 4, scB, Str. Biruinței 45D, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20:40

14.Barber Ink

Barber Ink
 • Evaluare:

  4,7/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Olteniței 13 BIS, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  13 – 21

Acest salon de frizerie este un loc excelent pentru cei care caută o schimbare de look. Frizerii de aici sunt foarte pricepuți și amabili și fac o treabă excelentă. Am fost la acest salon de mai multe ori și întotdeauna am fost mulțumit de rezultate. Recomand cu căldură acest salon tuturor celor care caută un frizer bun.

Cu toate acestea, trebuie să menționez că frizerii nu sunt mereu disponibili, așa că cel mai bine este să sunați înainte de a merge. De asemenea, trebuie să fiți pregătiți să plătiți un preț puțin mai mare pentru serviciile lor. Dar, după părerea mea, merită, având în vedere calitatea serviciilor pe care le oferă. Așadar, dacă sunteți în căutarea unui loc unde să vă schimbați look-ul, vă recomand cu căldură acest salon. Nu vă va dezamăgi.

15.Men's World Barbershop

Men's World Barbershop
 • Evaluare:

  5,0/5 (46 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Eclipsei 74, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

16.The Moon Barber Shop

The Moon Barber Shop
 • Evaluare:

  4,5/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Oituz, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

17.Catalin Ionut Barber

Catalin Ionut Barber
 • Evaluare:

  5,0/5 (27 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 49, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 20

18.Quality Time

Quality Time
 • Evaluare:

  5,0/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Biruinței 45, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

19.Barber Shop

Barber Shop
 • Evaluare:

  5,0/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 18:30

20.BARBERSHOP&EVELINE SRL

BARBERSHOP&EVELINE SRL
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Fermei 50, Popești-Leordeni 077160, România

 • Orar:

  10 – 21

Sugestii de postare