Liste 17 make-up artiști din Oradea

Alexandra Dumitrescu

• Actualizat: 2024-07-06

O sinteză din cele mai bune liste despre make-up artiști din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Simone Beauty, BLEND Make-Up Studio & Academy, Denisa Catai Make-up Studio, Carmen Hyaluronic Pen - Makeup Artist Oradea/ Extensii de gene 6D, ARA Beauty. Hai să explorăm împreună!

1.Simone Beauty

Simone Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Aradului 42, Oradea 410223, România

 • Orar:

  08 – 20

Descoperă salonul de înfrumusețare Simone Beauty, unde experții în frumusețe îți oferă servicii de top la prețuri imbatabile. Cu un spațiu generos și o echipă amabilă, Simone Beauty îți pune la dispoziție coafură, epilare cu ceară, bronzare și manichiură. Lasă-te pe mâinile lor și vei fi uimit de rezultate!

Atmosfera primitoare și profesioniștii pasionați de la Simone Beauty te vor face să te simți ca acasă. Folosesc doar produse de calitate superioară și tehnologie de ultimă generație pentru a-ți oferi o experiență de înfrumusețare personalizată și fără cusur. Nu ezita să le treci pragul și să te răsfeți cu momente de relaxare și îngrijire, la prețuri avantajoase.

2.BLEND Make-Up Studio & Academy

BLEND Make-Up Studio & Academy
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Gheorghe Doja nr. 11/A, Oradea 410163, România

 • Orar:

  09 – 17

Studio-ul și Academia de Machiaj BLEND este o destinație de încredere apreciată de iubitoarele de frumusețe. Henriette, o artistă de machiaj talentată, creează cu măiestrie look-uri superbe, adaptate perfect trăsăturilor unice ale fiecărei cliente. Rezultatul este un machiaj impecabil, care scoate în evidență frumusețea naturală, oferind încredere și o strălucire aparte.

La BLEND, veți descoperi o atmosferă caldă și primitoare, unde pasiunea pentru machiaj este împărtășită de o echipă de profesioniști dedicați. Experiența la studio este una completă, de la consultanța personalizată până la produsele de înaltă calitate utilizate. Vă invităm să vă răsfățați cu o transformare care vă va face să vă simțiți fabulosă, cu un machiaj care va întoarce toate privirile.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.Denisa Catai Make-up Studio

Denisa Catai Make-up Studio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Moscovei 19, Oradea 410001, România

 • Orar:

  08 – 19

Relaxați-vă și lăsați-vă răsfățată în studioul de înfrumusețare Denisa Catai. Cu mâinile sale magice, Denisa transformă fiecare chip într-o capodoperă. Indiferent de eveniment, ea creează look-uri personalizate care evidențiază frumusețea naturală cu produse de cea mai înaltă calitate.

Deveniți martora unei transformări uimitoare. Machiajul realizat de Denisa rezistă cu eleganță ore întregi, indiferent de condițiile exterioare. După o zi plină de evenimente, machiajul rămâne intact, conferindu-vă o strălucire radiantă. Alăturați-vă clienților mulțumiți care recomandă studioul Denisa Catai, unde profesionalismul și atenția la detalii se întâlnesc pentru a vă oferi o experiență de neuitat.

4.Carmen Hyaluronic Pen - Makeup Artist Oradea/ Extensii de gene 6D

Carmen Hyaluronic Pen - Makeup Artist Oradea/ Extensii de gene 6D
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Transilvaniei 18, Oradea 410371, România

 • Orar:

  09 – 17

Descoperiți Revoluția Înfrumusețării cu Carmen Hyaluronic Pen, unde arta cosmetică se întâlnește cu știința! Ca experți în frumusețe din Oradea, oferim o tehnică inovatoare care vă permite să obțineți buze pline și hidrate, fără durere sau timp de recuperare. Prin injectarea precisă a acidului hialuronic, creăm volum instant și o strălucire naturală, lăsându-vă cu un aspect tineresc și radios.

Nu ratați șansa de a experimenta gene 6D uimitoare! Aceste extensii de gene ultra-fine și personalizate sunt concepute pentru a vă îmbunătăți aspectul natural, oferind volum și lungime uluitoare. Cu o tehnică delicată, aplicăm individual fiecare geană, creând un aspect fără cusur care vă va face să vă simțiți încrezătoare și frumoasă.

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.ARA Beauty

ARA Beauty
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vasile Conta 14 Bloc PB116, Oradea 410320, România

 • Orar:

  08 – 21

Salonul de înfrumusețare ARA Beauty din Oradea reprezintă destinația ideală pentru a te răsfăța cu servicii de top care te vor face să te simți răsfățată și frumoasă. Alătură-te clienților fideli care atestă profesionalismul și pasiunea echipei noastre de experți în domeniul înfrumusețării.

La ARA Beauty, vei găsi tot ce îți dorești pentru a străluci: de la tratamente faciale revigorante la manichiură impecabilă și coafuri spectaculoase. Fiecare serviciu este conceput cu atenție pentru a-ți dezvălui frumusețea naturală și a te face să te simți încrezătoare și radiantă. Vino și experimentează o lume a frumuseții la ARA Beauty, unde profesionalismul și pasiunea se întâlnesc pentru a-ți oferi o experiență de neuitat.

6.Sasha Beauty Center

Sasha Beauty Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihail Kogălniceanu 10, Oradea 410074, România

 • Orar:

  09 – 19

Centrul de înfrumusețare Sasha este locația perfectă pentru persoanele care își doresc să își răsfețe trupul și sufletul prin servicii de calitate superioară. Echipa noastră de experți în domeniu vă va trata cu respect și profesionalism, oferindu-vă sfaturi personalizate și tratamente adaptate nevoilor dvs. specifice. Cu o atmosferă caldă și primitoare, Sasha Beauty Center vă invită să evadați din cotidian și să vă bucurați de o experiență de relaxare și înfrumusețare de neuitat.

Fie că doriți o schimbare de look, un tratament facial revitalizant sau pur și simplu un moment de răsfăț, Sasha Beauty Center este locul potrivit. Serviciile noastre includ coafură, cosmetică, manichiură și pedichiură, precum și o gamă largă de tratamente corporale și faciale. Produsele de înaltă calitate utilizate în cadrul tratamentelor noastre garantează rezultate excepționale, iar tehnicile noastre inovatoare vă vor lăsa cu o senzație de prospețime și încredere în sine. În plus, la Sasha Beauty Center veți beneficia de oferte și promoții exclusive, astfel încât să vă puteți bucura de frumusețe fără să vă goliți buzunarele.

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Nora Pop Beauty Studio

Nora Pop Beauty Studio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Aurel Lazăr 21, Oradea 410155, România

 • Orar:

  09 – 20

Salonul de înfrumusețare Nora Pop este destinația ideală pentru îngrijirea completă a pielii tale. Nora, proprietara și maestrul estetician, te întâmpină cu un zâmbet cald și o pasiune pentru frumusețe. Cu ani de experiență și o înțelegere profundă a pielii, Nora îți oferă tratamente personalizate adaptate nevoilor tale unice.

De la tratamente faciale de întinerire până la machiaj profesional, serviciile Nora Pop Beauty Studio îți vor lăsa pielea radiantă și încrezătoare. Nora folosește doar produse de înaltă calitate, inovatoare, care lucrează în armonie cu pielea ta. Indiferent dacă îți dorești un tratament facial relaxant, un machiaj subtil pentru zi cu zi sau un aspect sofisticat pentru o seară specială, Nora Pop Beauty Studio te va face să te simți frumoasă și răsfățată.

8.Cris Studio Style

Cris Studio Style
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Oradea, România

Cris Studio Style este un salon de înfrumusețare unde răsfățul devine o adevărată plăcere. Atmosfera relaxantă și personalul amabil te vor face să te simți ca într-o oază de liniște. Echipa de profesioniști, cu înaltă calificare, îți va oferi tratamente personalizate, adaptate nevoilor tale specifice.

Indiferent dacă îți dorești o schimbare de look, un moment de relaxare sau pur și simplu un răsfăț, Cris Studio Style este locul potrivit pentru tine. Oferă o gamă largă de servicii, de la coafură și manichiură până la tratamente faciale și corporale. Lasă-te pe mâinile experților și bucură-te de o experiență de neuitat, care te va face să te simți frumoasă, încrezătoare și răsfățată. O vizită la Cris Studio Style este mai mult decât un simplu tratament de înfrumusețare, este o călătorie către o stare de bine și o imagine de sine îmbunătățită.

9.COSMO Beauty Academy & Studio

COSMO Beauty Academy & Studio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada General Gheorghe Magheru 20, Oradea 410057, România

 • Orar:

  09 – 18

Bucură-te de cursul de machiaj de bază, unde vei fi ghidat de profesoare dedicate și pline de pasiune. Învață tehnicile esențiale de machiaj, de la crearea unui ten perfect până la evidențierea trăsăturilor tale. Descoperă secretele care vor face ca fiecare apariție a ta să fie cu adevărat memorabilă.

10.Shining Beauty Center

Shining Beauty Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Primăriei 9, Oradea 410209, România

 • Orar:

  09 – 20

Centrul de înfrumusețare Shining Beauty este un tărâm al frumuseții, unde stilistii experimentați sunt dedicați îndeplinirii dorințelor tale estetice. Într-un ambient plăcut și relaxant, vei descoperi servicii de înaltă calitate, personalizate nevoilor tale. Fie că îți dorești o schimbare de look sau doar un răsfăț pentru trup și suflet, Shining Beauty este locul perfect pentru a te simți răsfățată și frumoasă.

Anita, pedichiurista noastră de excepție, îți va oferi o experiență de răsfăț și îngrijire de neegalat. Cu mâinile sale delicate și tehnica precisă, Anita va transforma picioarele tale în adevărate capodopere, eliminând orice urmă de bătături sau imperfecțiuni. Descoperă serviciile noastre impecabile de pedichiură și bucură-te de un tratament regal, care te va lăsa cu picioare moi, catifelate și sănătoase.

11.Make-up Artist Oradea Nina Cosma, Cursuri de baza, cursuri de perfectionare

Make-up Artist Oradea Nina Cosma, Cursuri de baza, cursuri de perfectionare
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Salon Contur, Strada Cuza Vodă 6, Oradea 410104, România

Superba Nina Cosma este un make-up artist de excepție din Oradea, care oferă cursuri de bază și cursuri de perfecționare pentru începători și profesioniști. Cu un talent înnăscut și o pasiune arzătoare pentru arta machiajului, Nina reușește să creeze transformări incredibile, scoțând la iveală frumusețea naturală a fiecărei cliente.

Cursurile sale sunt concepute pentru a oferi o bază solidă în tehnici și principii de machiaj, precum și sfaturi practice pentru a stăpâni diferite stiluri de machiaj. Fie că ești un începător care caută să-și dezvolte abilitățile sau un profesionist care dorește să-și perfecționeze tehnica, cursurile Ninei sunt potrivite pentru tine. Cu ani de experiență și un portofoliu impresionant, ea împărtășește cu generozitate secretele ei de machiaj, ghidându-te pas cu pas către măiestria în arta machiajului.

12.Anca Make Up Artist

Anca Make Up Artist
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sulyok István 15, Oradea 410202, România

 • Orar:

  07 – 19

13.Fodor Bianca make-up&cosmetica

Fodor Bianca make-up&cosmetica
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Salon Bloom By Amy, Strada Transilvaniei Nr.31 410837, Oradea 410387, România

 • Orar:

  09 – 20

14.Cosmetică, Make-up Artist Alina Dubles

Cosmetică, Make-up Artist Alina Dubles
 • Evaluare:
 • Orar:

  08 – 20

15.Negru Georgiana

Negru Georgiana
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Primăriei 9, Oradea 410209, România

 • Orar:

  10 – 20

16.ANITA TIRPE Make Up

ANITA TIRPE Make Up
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 6, Oradea 410202, România

17.Adriana Sime Makeup Artist/Lash extensions

Adriana Sime Makeup Artist/Lash extensions
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Salon Bloom by Amy, Strada Transilvaniei 31, Oradea 410387, România

 • Orar:

  09 – 20

Sugestii de postare