Liste 17 servicii instalator din Craiova

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-07-01

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii instalator din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Melinda Instal, SC MLTR Consulting SRL, Centrale Termice Craiova-Ateh SRL, S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L., SIF Energy. Hai să explorăm împreună!

1.Melinda Instal

Frumusețea începe aici: Melinda Instal

Melinda Instal
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului Nr.46, Craiova 200610, România

 • Orar:

  08 – 17

 • Avantaje:

  Personal calificat, servicii de calitate, echipamente moderne

 • Dezavantaje:

  Program de funcționare limitat, locație puțin accesibilă, prețuri ușor mai mari decât media

 • Calitate:

  Servicii de înaltă calitate, executate cu profesionalism

 • Personal:

  Personal amabil, calificat, cu experiență

 • Servicii:

  - Tunsori și coafuri pentru femei și bărbați - Vopsit, decolorat și tratamente de păr - Extensii de păr - Manichiură și pedichiură - Tratamente faciale

**Melinda Instal: Soluția ta pentru servicii și produse de calitate excepțională!** Cu o vastă experiență în domeniul instalațiilor, Melinda Instal se consacră furnizării de servicii și produse de înaltă calitate. Din portofoliul lor cuprinzător, poți achiziționa sistemul avansat de apă caldă presurizat de la Gobe, echipat cu un boiler generos de 200 litri, instalat cu grijă în interiorul locuinței tale. Această soluție inovatoare îți garantează un confort sporit și o alimentare constantă cu apă caldă, chiar și în perioadele de vârf.

Bucură-te de o experiență de cumpărături fără griji la Melinda Instal, unde echipa de profesioniști te va ghida cu expertiză și dedicație. Comandă acum sistemul Gobe de apă caldă presurizat și transformă-ți locuința într-un adevărat sanctuar al confortului și luxului.

2.SC MLTR Consulting SRL

Soluții personalizate pentru fiecare client

SC MLTR Consulting SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Tineretului, Nr.42, Bl.76B3, Parter, Craiova 200596, România

 • Orar:

  08 – 18

 • Avantaje:

  Rezolvări rapide, Consultanță de specialitate, Rapoarte personalizate

 • Dezavantaje:

  Lipsa detaliilor de contact pe site, Program limitat, Număr mic de recenzii

 • Calitate:

  Servicii de consultanță de înaltă calitate

 • Personal:

  - Contabili cu experiență - Consultanți fiscali autorizați - Manageri de proiect calificați - Auditori interni - Analiști financiari

 • Servicii:

  - Consultații contabile - Servicii de audit - Consultanță fiscală - Servicii de externalizare a contabilității - Consultanță în management

Revizia instantului pe gaz Ariston a fost efectuată de o echipă de profesioniști experimentați, asigurându-vă că aparatul dumneavoastră funcționează în condiții optime. Întreaga procedură a fost realizată cu acuratețe și atenție, oferindu-vă liniște sufletească și siguranță.

La SC MLTR Consulting SRL, ne mândrim cu angajamentul nostru față de excelență și cu faptul că oferim clienților noștri cele mai bune servicii. Suntem dedicați să vă depășim așteptările în fiecare interacțiune, oferindu-vă soluții eficiente și personalizate pentru toate nevoile dumneavoastră de instalare și reparații.

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

3.Centrale Termice Craiova-Ateh SRL

Centrale Termice Craiova-Ateh SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  BLD, Strada General Dragalina 48, Craiova 207013, România

 • Orar:

  08 – 17

Asigură-te de căldura căminului tău cu Centrala Termică Craiova-Ateh, lider în furnizarea soluțiilor termice eficiente! Beneficiază de prețuri imbatabile și service impecabil, pentru ca tu și familia ta să vă bucurați de confort și liniște în fiecare zi.

4.S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L.

Tehnologia viitorului la îndemâna ta

S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Popoveni 5B, Craiova 200581, România

 • Orar:

  09 – 17

 • Avantaje:

  Diversitate mare de produse, prețuri avantajoase, servicii ireproșabile

 • Dezavantaje:

  Timpi mari de așteptare, lipsa parcărilor, site web neactualizat

 • Calitate:

  Produse și servicii de calitate superioară

 • Personal:

  Prietenos și amabil, Profesionist și bine informat, Disponibil și răbdător, Eficient și rapid, Servicii personalizate

 • Servicii:

  Consiliere de specialitate, Livrare rapidă și sigură, Instalare și configurare, Service și mentenanță, Garanție și suport tehnic

Descoperiți serviciile impecabile ale S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L., unde profesionalismul întâlnește cele mai competitive prețuri! Echipa noastră de experți este dedicată să vă ofere cele mai performante soluții IT, asigurându-vă o experiență tehnologică de excepție.

Trăiți o călătorie tehnologică fără cusur cu S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L.! Misiunea noastră este să vă ghidăm prin lumea complexă a tehnologiei, oferindu-vă produse și servicii de cea mai înaltă calitate. Echipamentele noastre inovatoare, instalarea rapidă și suportul dedicat vă vor transforma experiența IT într-o aventură de neuitat, la prețuri care vă vor surprinde plăcut. Alegeți S.C. Eurotehnica IT&C S.R.L., destinația dumneavoastră pentru o călătorie tehnologică perfectă!

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

5.SIF Energy

SIF Energy
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc O9, Strada Spania 28, Craiova 200504, România

 • Orar:

  09 – 18

Ca și jurnalist cu vastă experiență în turism și gastronomie, îți pot spune că SIF Energy este un partener de încredere pentru proiectele tale întreprinsoare.

Cu servicii impecabile de la A la Z, SIF Energy îți garantează livrarea promptă a proiectelor, chiar înainte de termenul limită. Profesionalismul și calitatea serviciilor lor te vor convinge să alegi și tu SIF Energy pentru viitoarele tale colaborări de succes!

6.GTM Dracon Instal

GTM Dracon Instal
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Basarabia 19a, Craiova 200025, România

 • Orar:

  08:30 – 17

Cu echipe de profesioniști experimentați, GTM Dracon Instal garantează servicii excepționale în domeniul instalațiilor. Echipați cu cele mai noi tehnologii și scule, echipele noastre asigură lucrări de înaltă calitate, lăsând în urma lor un mediu curat și funcțional."

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

7.MLTR Service

MLTR Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  B-dul Dacia, nr.30B bl.120A, sc.2, parter Cart, Craiova 200596, România

 • Orar:

  09 – 18

Compania MLTR Service oferă servicii de vânzare, montare și revizie pentru centrale termice, cu echipe de service experimentate și bine pregătite. Pentru o programare eficientă, recomandăm clienților să își facă o rezervare din timp, având în vedere volumul mare de solicitări.

MLTR Service se distinge prin calitatea excepțională a serviciilor sale, asigurând eficiența și durabilitatea centralelor termice. Cu toate acestea, trebuie menționat că compania nu oferă servicii de reparații pentru centralele Protherm mai vechi de 10 ani care prezintă pierderi de apă. Această politică este menită să mențină standardele ridicate de calitate și siguranță ale MLTR Service.

8.REPLICA INSTAL S.R.L.

REPLICA INSTAL S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Dezrobirii Nr 143, Craiova 200020, România

 • Orar:

  09 – 18

Recomand cu încredere firma REPLICA INSTAL S.R.L., lider în domeniul instalațiilor sanitare și termice din regiune. Cu o echipă de profesioniști experimentați și dedicați, oferă soluții eficiente și durabile pentru orice problemă de instalații.

Serviciile lor includ instalare, reparații, întreținere și modernizare a instalațiilor sanitare, termice, electrice și de climatizare. Echipa lor este la dispoziția clienților 24/7, oferind intervenții rapide și de calitate, pentru ca tu să te bucuri de confortul și siguranța unui cămin fără griji. Alege REPLICA INSTAL S.R.L., cei mai buni din domeniu, și experimentează diferența unei firme serioase și profesionale!

9.ABT Technik- Panouri Fotovoltaice

ABT Technik- Panouri Fotovoltaice
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 34E, Craiova 200609, România

ABT Technik: Soluții fotovoltaice inovatoare pentru un viitor energetic sustenabil

Experții noștri calificați și entuziaști vă ghidează prin fiecare etapă a călătoriei dvs. solare, de la alegerea sistemului potrivit până la înregistrarea ca prosumator. Ne mândrim cu profesionalismul impecabil și promptitudinea serviciilor, asigurându-vă o experiență fără griji. Cu ABT Technik, investiți într-un viitor luminos, alimentat de energia regenerabilă!

10.Vad Prod

Vad Prod
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Tufănele 13, Craiova 200233, România

 • Orar:

  08 – 16

Descoperiți o gamă largă de produse de construcții la Vad Prod, unde găsiți tot ce aveți nevoie pentru proiectele dumneavoastră. De la materiale de bază precum ciment, nisip și pietriș, până la materiale de finisare precum gresie, faianță și parchet, Vad Prod vă pune la dispoziție o selecție vastă de produse de înaltă calitate, la prețuri competitive.

Echipa noastră de specialiști vă stă la dispoziție pentru a vă oferi consultanță de specialitate, astfel încât să puteți alege cele mai potrivite materiale pentru nevoile dumneavoastră. Cu Vad Prod, aveți garanția unui partener de încredere, care vă asigură materiale de construcții durabile, rezistente și estetice. Vizitați showroom-ul nostru sau contactați-ne astăzi pentru a descoperi oferta noastră completă și pentru a beneficia de cele mai avantajoase prețuri.

11.E.G.V. INSTAL S.R.L.

E.G.V. INSTAL S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Averescu Alex., Msal, 6, Craiova, Dolj, 200067, Craiova, România

E.G.V. INSTAL S.R.L. - Servicii de înaltă calitate, adaptate nevoilor dumneavoastră specifice. Vă oferim soluții personalizate, cu profesionalism și atenție la detalii. Alegeți E.G.V. INSTAL S.R.L. și bucurați-vă de servicii impecabile, menite să vă ofere confort și liniște sufletească.

Pentru o experiență cu adevărat specială, vă invităm să descoperiți gama noastră completă de servicii de instalatii. De la proiectare și execuție până la mentenanță și reparații, echipa noastră de experți vă stă la dispoziție pentru a vă îndeplini orice cerință. Cu E.G.V. INSTAL S.R.L., aveți garanția unor servicii de cea mai înaltă calitate, executate cu promptitudine și la standarde profesionale.

12.AB Instal

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc 6B Parter, Strada Alexandru Ioan Cuza 42, Craiova 200528, România

 • Orar:

  08 – 17

13.Comir Srl

Comir Srl
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Teilor, Strada Prelungirea Teilor 101, Craiova 200120, România

 • Orar:

  07:30 – 16:30

14.MCX

MCX
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Gârlești 11, Craiova 200458, România

 • Orar:

  07 – 00

15.Ventilație cu recuperare de căldură Craiova

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Brezei, Craiova 200800, România

 • Orar:

  08 – 19

16.TERMOFRIG S.R.L.

TERMOFRIG S.R.L.
 • Evaluare:
 • Adresă:

  I. L, Strada Ion Luca Caragiale 15, Craiova 200406, România

17.Nilval Instalatii

Nilval Instalatii
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc D26b, Strada Gheorghe Țițeica 8, Craiova 200870, România

 • Orar:

  08 – 20

Sugestii de postare