Liste 19 servicii instalator din Berceni București

Alexandra Dumitrescu

• Actualizat: 2024-06-20

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii instalator din Berceni București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Venti Instal - Instalatori București, Instalatii Gaze Termice, Desfundare canalizare Non Stop, Instalator Sector 4, Garea - Electrician Autorizat. Hai să explorăm împreună!

1.Venti Instal - Instalatori București

Venti Instal - Instalatori București
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Dragoș Mladinovici Nr. 1, București 041781, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Ai nevoie de servicii de instalatii sanitare in Bucuresti? Nu vei mai apela la altcineva dupa ce apelezi la Venti Instal! Echipa noastra de instalatori profesionisti este dedicata sa ofere servicii de calitate superioara, la cele mai inalte standarde.

Suntem punctuali, ne respectam programarile si suntem transparenti cu costurile. Nu doar ca ne facem treaba cu precizie si eficienta, dar oferim si consultanta si solutii adaptate nevoilor tale specifice. Cu Venti Instal, ai garantia unui serviciu de instalatii sanitare fiabil, fara batai de cap si griji.

2.Instalatii Gaze Termice

Instalatii fiabile si eficiente, pentru un confort sporit in locuinta ta.

Instalatii Gaze Termice
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Berceni 8, București 041914, România

 • Orar:

  09 – 17

 • Avantaje:

  - Profesionalism - Promtitudine - Seriozitate

 • Dezavantaje:

  - Lipsa de punctualitate - Preturi mari - Comunicare deficitara

 • Calitate:

  Lucrari de calitate superioara, executate cu atentie si precizie

 • Personal:

  - Tehnicieni experimentati - Ingineri calificati - Personal amabil - Echipe de lucru organizate - Disponibilitate permanenta

 • Servicii:

  - Instalare si reparatii centrale termice - Montare si intretinere boilere - Service aparate de aer conditionat - Proiectare si executie instalatii de incalzire - Verificari si revizii periodice

Beneficiați de instalarea expertizată a sistemelor dvs. de încălzire pe gaz, asigurându-vă siguranța și confortul casei dumneavoastră. Echipa noastră autorizată vă oferă servicii complete, de la programarea online convenabilă până la verificări meticuloase și reparații fiabile. Având un istoric dovedit de excelență, ne mândrim cu livrarea de soluții eficiente și personalizate pentru a satisface nevoile unice ale casei dumneavoastră.

Nu ezitați să vă programați o inspecție astăzi și să experimentați un nivel superior de confort și liniște sufletească. Tehnicienii noștri experimentați vor examina amănunțit instalația dvs. de gaz, identificând și remediind orice problemă potențială, asigurându-vă funcționarea optimă a sistemului dvs. de încălzire. Cu un accent pe siguranță, profesionalism și satisfacția clientului, suntem angajați să oferim cea mai bună experiență în instalarea sistemelor de încălzire pe gaz. Contactați-ne acum pentru a vă programa o inspecție și a vă bucura de avantajele unei case sigure și confortabile.

Citește mai mult: Liste 31 restaurante din Berceni București

3.Desfundare canalizare Non Stop

Desfundare canalizare Non Stop
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Adrian Urucu Nr 1, Bl 20, Sc 3, Ap 207, București 041525, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Serviciile noastre de desfundare a canalizării sunt disponibile nonstop, oferindu-ți liniște sufletească 24/7. Echipa noastră promptă și experimentată va fi la tine în cel mai scurt timp, gata să rezolve orice înfundare. Folosind tehnici avansate și echipamente de ultimă generație, vom desfunda scurgerile rapid și eficient, ca să-ți poți relua activitățile zilnice fără întreruperi.

Experiența noastră vastă în domeniul canalizării ne permite să abordăm chiar și cele mai complexe probleme de înfundare. Fie că este vorba de scurgeri blocate în baie, bucătărie sau curte, avem soluția potrivită. Suntem dedicați să oferim servicii de calitate superioară la prețuri competitive, asigurându-ne că sistemele tale de scurgere funcționează impecabil. Contactează-ne acum pentru o intervenție rapidă și eficientă, redându-ți confortul și liniștea în propria locuință.

4.Instalator Sector 4

Instalator Sector 4
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Moldovița 4, București 041816, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Citește mai mult: Liste 21 cafenele din Berceni București

5.Garea - Electrician Autorizat

Garea - Electrician Autorizat
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Cricovul Sarat Nr.3, Bloc 14, Scara A, Ap. 7, București 041534, România

 • Orar:

  08 – 22

Ai un electrician autorizat în Garea care să te salveze de problemele electrice? Caută nu mai departe de Garea - Electrician Autorizat! Cu o comunicare excelentă prin care poți trimite mesaje prin intermediul site-ului sau contacta direct electricienii pe WhatsApp, ai garanția unei răspunsuri prompte.

Electricienii noștri sunt foarte serioși și punctuali, ajungând la ora stabilită. Muncesc curat și își cunosc meseria foarte bine, lăsând în urmă o instalație electrică perfect funcțională. Nu numai că oferă garanție pentru lucrările lor, dar emit și factură, asigurându-ți liniștea sufletească. Alege Garea - Electrician Autorizat pentru servicii electrice de calitate și te vei bucura de o casă sigură și luminată!

6.Instalator Bucuresti

Instalator Bucuresti
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Măriuca 2, București 042032, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Ești la un pas distanță de a-ți rezolva problemele de instalații sanitare! Echipa noastră de instalatori experimentați din București este disponibilă pentru a te ajuta rapid și eficient. Fie că ai nevoie de instalarea de robinete termostatate sau de înlocuirea celor vechi, noi suntem aici pentru tine. Cu prețuri competitive și o rapiditate fără egal, vei fi mulțumit de serviciile noastre excepționale. Contactează-ne acum și spune adio problemelor cu instalațiile sanitare! **Profesionalism și punctualitate la cel mai înalt nivel**

La noi, punctualitatea și profesionalismul sunt prioritare. Când programezi o intervenție, poți fi sigur că echipa noastră va ajunge la timp, gata să rezolve orice problemă. Nu mai aștepta zile întregi sau chiar săptămâni! Cu noi, problemele de instalații sanitare devin o amintire. Contactează-ne acum și experimentează servicii de instalatorii de top în București, la prețuri imbatabile. Suntem siguri că vei fi impresionat de promptitudinea și calitatea excepțională a intervențiilor noastre!

Citește mai mult: Liste 10 baruri din Berceni București

7.Zugrav Bucuresti

Zugrav Bucuresti
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Râul Sadului, București 482455, România

8.Smart Instalatii

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Alunișului 45, București 040741, România

 • Orar:

  08 – 20:30

Instalatorul a sosit mai târziu decât era programat, dar am apreciat că am fost informat telefonic despre întârziere. Din păcate, echipa nu a fost pregătită tehnic pentru o desfundare de țeavă. Am comunicat că lungimea traseului este de 10 metri, însă instalatorii au venit cu exact 10 metri de echipament, deși ei au susținut că lungimea este de 12 metri. Această lipsă de pregătire a dus la o experiență nesatisfăcătoare pentru mine.

9.Instalator Sector 4

Instalator Sector 4
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Lamotești 3-5, sc1 041026, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

10.Urgente Instalatii SRL

Urgente Instalatii SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  PE2, Aleea Terasei nr. 3b, București 041771, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

11.Aloda Instalatii

Aloda Instalatii
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Alunișului 45, București 040741, România

 • Orar:

  09 – 19

12.Gbr best instal

Gbr best instal
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Huedin 14, București, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

13.Apometre Radio

Apometre Radio
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Nițu Vasile Nr. 57, București 041546, România

 • Orar:

  09:30 – 17:30

Dați-vă ocazia să vă transformați ritmul de viață cu noul nostru apometru inteligent, Radio Neserioși, singura soluție care vă oferă control total asupra consumului de apă. Imaginați-vă confortul de a monitoriza și gestiona consumul de apă de la distanță, prin intermediul telefonului dvs. inteligent, fără a mai fi nevoit să vă aplecați peste contoare incomode.

Cu Radio Neserioși, aveți garanția unei precizii excepționale, a unei durate de viață îndelungate și a unui design elegant care se potrivește perfect în orice locuință modernă. Nu mai suportați erori de citire, facturi surprinzătoare sau estimări aproximative. Alegeți inovația, alegeți Radio Neserioși și trăiți experiența unui consum de apă eficient și fără stres.

14.MesterAZ.ro

MesterAZ.ro
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Huedin 6, bloc M1|2, București 077120, România

 • Orar:

  08 – 22

15.Despre Fose

Despre Fose
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc R7, Bulevardul Alexandru Obregia 38, București 041744, România

 • Orar:

  08 – 22

16.Instalator Bucuresti - CS Service Instalatii

Instalator Bucuresti - CS Service Instalatii
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Panselelor nr 10, București 042062, România

 • Orar:

  08:30 – 20

17.Lucrari Tevi Canalizare in Bucuresti, Desfundari Tevi, Instalatii

Lucrari Tevi Canalizare in Bucuresti, Desfundari Tevi, Instalatii
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Drumul Găzarului 102, București 040828, România

 • Orar:

  08 – 20

18.Instalator Bucuresti

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Împăratul Traian 11, București, România

Echipa noastră de instalatori pricepuți este pregătită să intervină prompt pentru orice nevoie de instalare sau reparare a sistemelor de încălzire. Vă oferim servicii profesionale, garantând montarea corectă și sigură a caloriferelor dumneavoastră, la locațiile dorite.

Pentru o programare rapidă și eficientă, vă rugăm să ne contactați telefonic. Vom stabili împreună o întâlnire la ora convenabilă pentru dumneavoastră, între 11:00 și 11:30. De asemenea, vă vom notifica cu 20 de minute înainte de sosirea echipei noastre, asigurându-ne că sunteți pregătiți pentru intervenție. Nu ezitați să apelați la expertiza noastră pentru un sistem de încălzire optim funcțional și confortabil!

19.Instalator sector 4

Instalator sector 4
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Tomeşti 1, București 042144, România

 • Orar:

  08 – 18

Sugestii de postare