Liste 19 spalatorii haine din Craiova

Laura Vasilescu

• Actualizat: 2024-07-01

O sinteză din cele mai bune liste despre spalatorii haine din Craiova, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Super Wash, Spalatorie covoare - Discount Cleaning Craiova, VIC WASH, Spalatoria de Perdele, Dr CLEAN CARPET. Hai să explorăm împreună!

1.Super Wash

Super Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bulevardul Tineretului 16b, Craiova, România

 • Orar:

  08:30 – 20:30

Spălătoria Super Wash vă oferă un serviciu impecabil, cu o echipă de experți gata să vă redea stralucirea mașinii dumneavoastră. Fiecare membru al echipei noastre lucrează cu meticulozitate și atenție la detalii, asigurându-vă că mașina dumneavoastră va ieși din spălătorie ca nouă.

Fie că este vorba de o curățare simplă sau de o detailing complet, Super Wash este alegerea perfectă. Folosim doar produse de înaltă calitate și echipamente de ultimă generație pentru a garanta rezultate excepționale. Nu lăsați murdăria și praful să vă umbrească frumusețea mașinii dumneavoastră. Încercați serviciile Super Wash astăzi și descoperiți diferența!

2.Spalatorie covoare - Discount Cleaning Craiova

Covoare curate și parfumate, la prețuri accesibile!

Spalatorie covoare - Discount Cleaning Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 34, Craiova 200609, România

 • Orar:

  08 – 17

 • Avantaje:

  Prețuri accesibile, servicii de calitate, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare uneori îndelungat, locația nu este foarte vizibilă, parcare limitată

 • Calitate:

  Servicii de curățare covoare de calitate superioară

 • Personal:

  * Amabil * Profesionist * Disponibil * Eficient * Prietenos

 • Servicii:

  * Curățare covoare * Curățare mochete * Curățare tapițerie * Curățare saltele * Curățare perdele

**Curățare covoare fără cusur cu Discount Cleaning Craiova** De ani buni, echipa Discount Cleaning Craiova ne demonstrează că nimic nu se compară cu o curățare impecabilă a covoarelor și mochetelor. Fiecare produs final iese din mâinile lor ca nou, lăsându-vă cu o senzație de prospețime și curățenie de neegalat.

Nu ezitați să faceți o vizită personală sau să apelați la serviciul nostru de preluare comenzi telefonic. Indiferent de modalitatea aleasă, veți fi surprinși de calitatea excepțională a serviciilor noastre. Discount Cleaning Craiova este alegerea perfectă pentru a vă readuce covoarele și mochetele la viață, oferindu-vă un spațiu de locuit impecabil și confortabil.

Citește mai mult: Liste 37 restaurante din Craiova

3.VIC WASH

VIC WASH
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Ion Creangă 11, Craiova 200691, România

 • Orar:

  08:30 – 18

VIC WASH: Spălătorie auto premium, unde mașina ta va străluci! Echipa noastră de profesioniști își dedică atenția fiecărui detaliu, asigurând o curățenie impecabilă și o strălucire orbitoare. Oferim o gamă completă de servicii, de la spălare exterioară completă până la curățare interioară aprofundată.

Experimentează diferența VIC WASH! Lasă-ți mașina în mâinile noastre și bucură-te de o strălucire care va atrage toate privirile. Angajații noștri sunt atenți la nevoile tale, oferind un serviciu personalizat și eficient. Nu te mulțumi cu o spălătorie oarecare, alege VIC WASH și oferă mașinii tale răsfățul pe care îl merită!

4.Spalatoria de Perdele

Spalatoria de Perdele
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Renașterii 1 C, Craiova 200187, România

 • Orar:

  09 – 18

Un serviciu extraordinar, care transformă o sarcină casnică stresantă într-o briză ușoară! Echipa de profesioniști lucrează rapid și eficient, asigurându-se că perdelele dumneavoastră sunt impecabile. Veți primi perdelele înapoi ca noi, montate exact unde au fost luate, fără probleme sau întârzieri. Merită din plin!

Nu numai că echipa este profesionistă, dar oferă și servicii complete. Ei se ocupă de tot, de la preluarea perdelelor până la returnarea și montarea lor impecabilă în casa dumneavoastră. Cu o astfel de comoditate și rezultate excepționale, de ce să mai pierdeți timpul cu spălatul perdelelor când puteți avea parte de cele mai bune servicii de curățare a perdelelor?

Citește mai mult: Liste 31 cafenele din Craiova

5.Dr CLEAN CARPET

Dr CLEAN CARPET
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Râului 18, Craiova 200182, România

Dr. CLEAN CARPET, serviciul de curățare covoare care vă va reda frumusețea locuinței!

Covoarele dumneavoastră, spălate cu grijă și profesionalism de către echipa noastră experimentată, vor fi ca noi la finalul procesului. Folosim detergenți de calitate superioară, iar echipamentele noastre de ultimă generație garantează o spălare eficientă și rapidă. În doar câteva zile, covoarele dumneavoastră vor fi curate, pufoase și parfumate, gata să redea strălucirea căminului dumneavoastră. Programati o ridicare astăzi și bucurați-vă de covoare impecabile, la un preț avantajos!

6.Doctor Carpet - Spalatorie Profesionala De Covoare in Craiova

Doctor Carpet - Spalatorie Profesionala De Covoare in Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Caracal nr 107, Craiova 200745, România

 • Orar:

  09 – 18

Spre deosebire de alte servicii de curăţare, specialiştii Doctor Carpet curăţă covoarele eficient, îndepărtând chiar şi cele mai persistente pete şi mirosuri, fără a le deteriora. Grija şi atenţia cu care tratează fiecare covor asigură rezultate impecabile, covoarele tale arătând ca noi, parcă abia cumpărate.

Citește mai mult: Liste 29 baruri din Craiova

7.Bubble Shoes Craiova

Bubble Shoes Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București U2, Craiova 200678, România

 • Orar:

  10 – 19

Experimentați servicii ireproșabile de curățare și întreținere a încălțămintei la Bubble Shoes Craiova. Cu o echipă de profesioniști dedicați și tehnologii de ultimă generație, vă garantăm rezultate excepționale. Încredințați-ne încălțămintea dvs. prețioasă și bucurați-vă de strălucirea și prospețimea de care are nevoie!

8.Spalatorie covoare Toate anotimpurile Craiova

Spalatorie covoare Toate anotimpurile Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  In Rovine, în incinta fostei fabrici de margarină Wiesana, Strada Traian Lalescu 19, Craiova 200609, România

 • Orar:

  09 – 18

Decorează-ți locuința cu covoare impecabile, indiferent de anotimp! În Craiova, echipa noastră de experți se dedică îngrijirii covoarelor tale, oferindu-le servicii de curățare de înaltă calitate. Personalul nostru amabil va trata fiecare covor cu cea mai mare atenție, garantând un miros plăcut la preluare.

Bucură-te de covoare proaspete și curate, care vor aduce un plus de confort și eleganță casei tale. Pentru un raport calitate-preț excelent și un personal dedicat, alege serviciile noastre de curățare a covoarelor. Oferim o experiență fără griji, astfel încât tu să te poți relaxa și să te bucuri de o casă primitoare și curată.

9.Crinul

Crinul
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Toporași 51, Craiova 200222, România

Descoperiți magia unei experiențe impecabile de spălare la Crinul, spălătoria de încredere unde hainele dumneavoastră vor străluci de curățenie. Cu un proprietar primitor și gata să vă ajute, Crinul vă întâmpină cu un mediu cald și primitor. Tehnologia avansată și detergenții de ultimă generație garantează o spălare imaculată, lăsându-vă hainele proaspete și parfumate. Cu o atenție deosebită la detalii, echipa Crinul se asigură că fiecare articol este tratat cu cea mai mare grijă, oferindu-vă o experiență de spălare fără griji și lipsită de stres.

Situată convenabil, spălătoria Crinul este ușor accesibilă, iar parcarea este disponibilă în imediata apropiere. Nu mai pierdeți timp căutând o spălătorie de încredere! Alegeți Crinul și bucurați-vă de un serviciu impecabil de spălare, care vă va lăsa hainele impecabil de curate și gata să strălucească. Cu o echipă dedicată, tehnologie de ultimă generație și o atmosferă primitoare, Crinul este alegerea ideală pentru toate nevoile dumneavoastră de spălare.

10.5asec Textile Expert

5asec Textile Expert
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 144, Craiova 200440, România

 • Orar:

  09 – 21

Cu 5asec Textile Expert, hainele tale vor străluci ca noi, de fiecare dată! Tehnicile noastre de curățare de ultimă generație și expertiza în tratarea țesăturilor delicate îți garantează haine impecabile, protejate de deteriorare. Alege 5asec Textile Expert și bucură-te de servicii de cea mai înaltă calitate, oferite cu profesionalism și amabilitate de echipa noastră de experți.

Lasă-ți grijile legate de curățenia hainelor în mâinile noastre și bucură-te de țesături proaspete și vibrante, gata să te însoțească în orice ocazie. Cu 5asec Textile Expert, hainele tale vor fi mai mult decât curate - vor fi o reflecție a stilului tău impecabil și a atenției tale la detalii.

11.WASHMI

WASHMI
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Nicolae Iorga 9A, Craiova 200058, România

 • Orar:

  09 – 20

Cu WASHMI, curăţenia devine o plăcere! Oferă servicii impecabile de curăţenie, lăsându-ţi căminul strălucind de prospeţime. Echipa lor de profesionişti amabili şi dedicaţi îţi va depăşi aşteptările, garantând un mediu sănătos şi igienic.

Bucură-te de confortul unui cămin curat şi ordonat, fără efortul de a-l menţine tu însuţi. WASHMI îţi oferă soluţia ideală pentru o viaţă fără stres şi plină de timp liber. Încredinţează-le sarcina curăţeniei şi dedică-te celorlalte aspecte importante ale vieţii tale.

12.easywash Craiova

easywash Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Henri Coandă m52, Craiova 200727, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

13.Spălătorie "ok"

Spălătorie "ok"
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Râului 146, Craiova, România

 • Orar:

  08 – 18

14.easywash

easywash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  12, Aleea Duiliu Marcu 9, Craiova 200699, România

 • Orar:

  07 – 22

15.Spalatorie Self Service

Spalatorie Self Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Târgului, Craiova 200632, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

16.Total Wash

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Severinului 5A, Craiova 200233, România

 • Orar:

  09 – 20

17.Total Wash

Total Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea București 80, Craiova 200440, România

 • Orar:

  10 – 22

18.ROWER IMPEX SRL - Curatenie Craiova, Spalatorie Covoarea Craiova

ROWER IMPEX SRL - Curatenie Craiova, Spalatorie Covoarea Craiova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Elie Georgescu 14, Craiova 200011, România

 • Orar:

  08 – 18

19.BIG Clean - Spalatorie Curatatorie

BIG Clean - Spalatorie Curatatorie
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Hortensiei 44, Craiova 200295, România

 • Orar:

  08 – 19

Sugestii de postare