Liste 23 servicii de reparații auto din Rahova București

Andreea Pop

• Actualizat: 2024-06-16

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii de reparații auto din Rahova București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum AD Garage SELENIU 97 SERV COM, Skoda team services margeanului 11-13, ABS Sistems, New Car International, KMG Line Auto Center. Hai să explorăm împreună!

1.AD Garage SELENIU 97 SERV COM

Grija pentru mașina ta, pasiunea noastră!

AD Garage SELENIU 97 SERV COM
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Rahovei 247, București, România

 • Orar:

  09 – 18

 • Avantaje:

  - Personal calificat - Preturi accesibile - Gamă largă de servicii

 • Dezavantaje:

  - Timpi lungi de așteptare - Locație aglomerată - Lipsa locurilor de parcare

 • Calitate:

  Servicii auto de calitate la prețuri competitive

 • Personal:

  - Mecanici cu experiență - Tehnicieni prietenoși - Recepționeri amabili - Consultanți onești - Manageri profesioniști

 • Servicii:

  - Reparații mecanice - Întreținere auto - Diagnoză computerizată - Inspecție tehnică periodică - Vulcanizare

Cauți un service auto de încredere, unde să poți lăsa mașina fără griji? AD Garage SELENIU 97 SERV COM este alegerea perfectă! Echipa noastră de mecanici experimentați va avea grijă de mașina ta ca de ochii din cap.

Fie că ai nevoie de un schimb de ulei, de înlocuit plăcuțele de frână sau de o reparație mai complexă, noi suntem aici pentru tine. Folosim doar piese de calitate și echipamente de ultimă generație, pentru a ne asigura că mașina ta va funcționa perfect. Și, ca o garanție a calității serviciilor noastre, oferim o garanție de 6 luni pentru toate lucrările efectuate.

2.Skoda team services margeanului 11-13

Skoda team services margeanului 11-13
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mărgeanului 11-13, București 052034, România

 • Orar:

  09 – 18

La Skoda Team Services Margeanului 11-13, experiența ta de service auto va fi una de excepție. Echipa noastră de experți cunoaște pe de rost fiecare detaliu al mașinii tale Skoda, asigurându-se că primește îngrijirea de care are nevoie. De la schimbul de ulei până la inspecții amănunțite, ne ocupăm de tot, utilizând numai piese de calitate superioară.

Indiferent dacă ești un client fidel sau vizitezi pentru prima dată, ne dorim să îți oferim o experiență transparentă și plăcută. Poți urmări cu propriii ochi cum mecanicii noștri își desfășoară munca, oferindu-ți o liniște sufletească deplină. În plus, prețurile noastre competitive și garanția pe care o oferim pentru toate intervențiile ne fac alegerea ideală pentru service-ul mașinii tale Skoda. Nu mai aștepta! Programează-te astăzi la Skoda Team Services Margeanului 11-13 și bucură-te de o experiență de service auto fără griji.

Citește mai mult: Liste 31 restaurante din Rahova București

3.ABS Sistems

ABS Sistems
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Năsăud 26, București 052067, România

 • Orar:

  08 – 18

Recomandăm cu încredere serviciile atelierului ABS Sistems, unde personalul amabil și calificat se ocupă cu promptitudine și profesionalism de orice problemă tehnică. Piesele de schimb ajung la timp, iar montajul este impecabil. Experiența pozitivă a clienților se reflectă în fidelitatea acestora, care revin cu încredere la ABS Sistems pentru orice nevoie auto.

4.New Car International

New Car International
 • Evaluare:
 • Adresă:

  25, Strada Zaharia Carcalechi Nr. 23, București 052072, România

 • Orar:

  09 – 18

Recomand cu încredere New Car International! Colaborez cu ei din 2010, atât pentru service, cât și pentru ITP, și nu am fost niciodată dezamăgit. Profesioniști, corecți și întotdeauna cu zâmbetul pe buze. Deși nu mai locuiesc în Rahova, tot aici îmi aduc mașina. Asta spune multe, cred.

Am dus recent mașina pentru ITP la acest centru, ales aleator, fără să citesc recenzii sau să verific prețul în prealabil (a fost 200 de lei). A trebuit să o las câteva ore, dar timpul a trecut repede datorită atmosferei primitoare și a discuțiilor interesante cu personalul. Recomand cu căldură New Car International pentru servicii auto complete și de calitate!

Citește mai mult: Liste 28 cafenele din Rahova București

5.KMG Line Auto Center

KMG Line Auto Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Viilor 14, București, România

 • Orar:

  08 – 18

Centrul Auto KMG Line oferă servicii auto de înaltă calitate, la prețuri corecte și cu garanție. Personalul amabil și calificat al service-ului își desfășoară activitatea cu profesionalism, acordând atenție fiecărui detaliu. Indiferent de marca autovehiculului tău, echipa de la KMG Line Auto Center are experiența și expertiza necesare pentru a-ți oferi cele mai bune servicii de reparații și întreținere.

Nu ezita să programezi o vizită la KMG Line Auto Center pentru a beneficia de servicii auto de calitate superioară. Fie că ai nevoie de o simplă verificare sau de o reparație complexă, echipa de profesioniști este gata să îți ofere asistența necesară. Cu o comunicare excelentă, plată flexibilă și acceptarea pieselor aduse de client, KMG Line Auto Center se asigură că experiența ta în service este una plăcută și lipsită de griji.

6.ITP Autoturisme, 4x4, autoutilitare 3.5 tone

Siguranța pe drum, garantată de ITP-ul nostru de încredere

ITP Autoturisme, 4x4, autoutilitare 3.5 tone
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sucevița 4, București 052034, România

 • Orar:

  10 – 20

 • Avantaje:

  Personal amabil și profesionist, servicii de calitate, prețuri competitive

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare lung, lipsa parcării, comunicare deficitară

 • Calitate:

  Servicii auto de calitate superioară pentru o experiență auto fără griji

 • Personal:

  Amabili și serviabili, Profesioniști și bine pregătiți, Comunicativi și răbdători, Atenți la detalii, Orientați spre client

 • Servicii:

  ITP autoturisme, ITP 4x4, ITP autoutilitare 3.5 tone, Mecanică auto, Electrică auto

Citește mai mult: Liste 12 baruri din Rahova București

7.RHINOTYRES & SERVICE

Siguranța pe șosele, cu anvelope de calitate superioară

RHINOTYRES & SERVICE
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu 78, București 051734, România

 • Orar:

  09 – 19

 • Avantaje:

  Profesionalism, servicii de calitate, prețuri competitive

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare mare, dificultăți în comunicare, lipsă de transparență

 • Calitate:

  Calitate înaltă a serviciilor de vulcanizare și reparații

 • Personal:

  - Amabil - Calificat - Experimentat - Eficient - Prietenos

 • Servicii:

  - Vulcanizare - Echilibrare - Geometrie roți - Reparații anvelope - Depozitare anvelope

La Rhino Tyres & Service, profesionalismul și grija pentru detalii se îmbină armonios, oferindu-ți o experiență de service auto fără egal. Tehnicienii noștri experimentați utilizează echipamente de ultimă generație și își dedică timpul pentru a explica procesul și a-ți oferi recomandări personalizate. În timp ce echipa noastră se ocupă de mașina ta, relaxează-te în spațiul nostru de așteptare primitor, savurând o cafea delicioasă. Experiența Rhino Tyres & Service nu se limitează la servicii de calitate, ci oferă un adevărat moment de răsfăț.

Vino la Rhino Tyres & Service și descoperă diferența pe care o face profesionalismul. Fie că ai nevoie de înlocuirea anvelopelor, echilibrare roți sau reparații ale sistemelor de frânare, echipa noastră este pregătită să ofere soluții rapide, eficiente și de încredere. Programările sunt esențiale, așa că nu ezita să ne contactezi astăzi și să experimentezi singur excelența în materie de service auto. La Rhino Tyres & Service, nu doar că îți reparăm mașina, ci îți oferim și o experiență plăcută și lipsită de griji.

8.Mecatronic Auto Hibride Srl

Mecatronic Auto Hibride Srl
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Bobului 31-35, București 052034, România

 • Orar:

  08:30 – 18

Cu siguranță, cel mai bun service din București! După ce am făcut o comparație amănunțită între Radacini Auto și Mecatronic Auto Hibride, am ales cu încredere al doilea. Echipa condusă de Nicu este de departe cea mai profesionistă! Sunt extrem de atenți cu clienții și îți oferă cele mai bune soluții.

Spre deosebire de alte service-uri care te lasă cu mai multe întrebări decât răspunsuri, la Mecatronic Auto Hibride primești un diagnostic precis și soluții clare. Nu ezita să-i contactezi pentru orice problemă legată de mașina ta, căci aici vei găsi cele mai bune servicii de mecanică și electrică auto din București!

9.ITP Sector 5 Rahova

ITP Sector 5 Rahova
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Pucheni 133, București 052034, România

 • Orar:

  11:30 – 20

10.Hamio International Service Auto Rapid

Hamio International Service Auto Rapid
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Antiaeriană 71, București 051086, România

 • Orar:

  09 – 18

Experiența mea la Hamio International Service Auto Rapid a fost una cu adevărat plăcută. Am fost întâmpinat cu căldură de personalul prietenos și serviabil, iar patronul însuși s-a ocupat personal de problema mea. În ciuda lipsei unei programări, echipa a reacționat prompt și a rezolvat problema cu eficiență, într-o oră. Pentru serviciul de calitate, prețul de 50 de lei a fost mai mult decât rezonabil.

Recomand cu încredere Hamio International Service Auto Rapid tuturor celor care caută un service auto de încredere, cu prețuri accesibile. Personalul experimentat și amabil vă va asigura că mașina dumneavoastră este în mâini bune, iar transparența și comunicarea excelentă vă vor oferi liniște sufletească pe tot parcursul procesului.

11.I.T.P. Asigurari Tractari (Itp Auto Si 4x4 )si Asigurari

I.T.P. Asigurari Tractari (Itp Auto Si 4x4 )si Asigurari
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua București-Măgurele nr.17, București 051431, România

 • Orar:

  08:45 – 18

12.Delta Concept Serv

Delta Concept Serv
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Bârlea 4, București 052073, România

 • Orar:

  08 – 20

Experiența mea la Delta Concept Serv pentru ITP a fost extrem de dezamăgitoare. Pur și simplu nu aveau chef și mi-au sugerat să mă întorc în 3-4 ore. Probabil că mașina mea nu era suficient de scumpă pentru a-i motiva să vadă o posibilă mită!

Delta Concept Serv nu a reușit să ofere un serviciu adecvat, lăsându-mă cu o impresie neplăcută. Lipsa de profesionalism și atenție la detalii este un semnal de alarmă pentru potențialii clienți. Dacă sunteți în căutarea unui centru ITP de încredere, vă recomand să căutați alternative mai bune și să evitați experiențele neplăcute la Delta Concept Serv.

13.LOGISTAR GARAGE

LOGISTAR GARAGE
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Aleea Costinești 2, București 051242, România

 • Orar:

  09 – 18:30

14.Service Auto Sector 5

Service Auto Sector 5
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Antiaeriană 50, București 051015, România

 • Orar:

  09 – 17

15.Nick service Auto srl

Nick service Auto srl
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mărgeanului 11-13, București 052034, România

**Lăsăm stelele să vorbească despre calitatea serviciilor noastre!** La Nick Service Auto, ne mândrim cu experiența și expertiza noastră de neegalat în domeniul auto. Echipa noastră de mecanici calificați se dedică diagnosticării și reparării precise a autovehiculului tău. Însă, spre deosebire de unii care ar putea să îți recomande în mod eronat o înlocuire costisitoare a pompei de injecție, noi credem în rezolvări eficiente și rentabile.

În cazul tău, mecanicul nostru a identificat cu exactitate problema ca fiind filtrul motorinei defect. Am înlocuit filtrul și carcasa și am montat o supapă de sens, totul într-un timp record de 4 ore, incluzând și timpul necesar pentru aducerea pieselor. Rezultatul? Un Opel Astra G funcțional perfect, fără a fi nevoie de cheltuieli exagerate. Alege Nick Service Auto pentru servicii de calitate superioară, diagnosticări precise și soluții rentabile pentru mașina ta!

16.Autodromo Service

Autodromo Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Viilor 14, București, România

 • Orar:

  09 – 18

17.POLISH FARURI SECTOR 5 PROFESIONAL

POLISH FARURI SECTOR 5 PROFESIONAL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua București-Măgurele 25e, București 051431, România

 • Orar:

  08 – 17

18.Total Auto Plus SRL

Total Auto Plus SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  fosta Trafic Greu, Strada Progresului Nr.43, București 050881, România

 • Orar:

  08:30 – 17

19.Piese Auto | Service Auto | Almar Auto Tym SRL

Piese Auto | Service Auto | Almar Auto Tym SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Lt. Ilie N. Câmpeanu 9, București 051964, România

 • Orar:

  09 – 18

20.Diagnoza auto

Diagnoza auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Maior Porumbaru Ion 33, București 052034, România

21.Auto Customs City • CITI.PRO

Auto Customs City • CITI.PRO
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Viilor 14, București 050156, România

 • Orar:

  09 – 17

22.Remili Service Company

Remili Service Company
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Sos. Bucuresti-Magurele, 121, Bucuresti-Sector 5, Bucuresti, 51433, București, România

23.Tractari Auto Alex Bucuresti

Tractari Auto Alex Bucuresti
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Socolești 11 A, București, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Sugestii de postare