Liste 25 agentii de turism din Oradea

Ion Popescu

• Actualizat: 2024-07-07

O sinteză din cele mai bune liste despre agentii de turism din Oradea, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Terra Vista, Brigitte Travel, OTIRAL TOUR TRIPS, Air Antares, Magic Tours Oradea Coposu. Hai să explorăm împreună!

1.Terra Vista

Oaza de relaxare in inima orasului Oradea

Terra Vista
 • Evaluare:

  4,6/5 (172 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Decebal 11, Oradea 410197, România

 • Orar:

  09 – 18

 • Avantaje:

  Localizare centrala, camere spatioase, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Preturi ridicate, parcare limitata, zgomot stradal

 • Calitate:

  Hotel de calitate superioara, cu servicii excelente

 • Personal:

  - Receptie 24/7 - Serviciu de concierge - Personal multilingv - Personal prietenos si servicial - Serviciu de curatenie zilnic

 • Servicii:

  - Restaurant - Bar - Spa - Centru de fitness - Piscina interioara

Experiențele noastre de călătorie cu Terra Vista ne-au depășit constant așteptările. Fiecare pachet turistic a fost perfect organizat, de la zboruri la cazare și excursii, oferind un echilibru perfect între relaxare și explorare. Personalul lor experimentat și amabil ne-a ghidat pe parcurs, asigurându-se că avem o experiență de neuitat. Terra Vista este alegerea ideală pentru călătorii care caută o combinație armonioasă de confort și aventură.

Prima noastră colaborare cu Terra Vista a fost excepțională. Personalul lor bine instruit a manifestat un profesionalism extraordinar, oferindu-ne toate informațiile necesare pentru a lua decizii în cunoștință de cauză. Ne-au ghidat cu răbdare prin diferitele opțiuni, ajutându-ne să creăm un itinerar personalizat care să se potrivească perfect preferințelor noastre. Entuziasmul și dedicarea lor ne-au inspirat încredere și au stabilit o relație de colaborare care promite o călătorie memorabilă.

2.Brigitte Travel

Brigitte Travel
 • Evaluare:

  4,5/5 (54 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Avram Iancu 1, Oradea 410094, România

 • Orar:

  10 – 18

Brigitte Travel este o agenție de turism renumită pentru profesionalismul ireproșabil, oferind servicii personalizate și având grijă de fiecare client în parte. O echipă de experți în turism, gata să ofere informații detaliate și asistență în alegerea vacanței de vis.

Descoperă ofertele noastre excepționale pentru Side, o destinație turcească de top, binecuvântată cu plaje aurii, ape cristaline și vestigii istorice fascinante. Oferim o gamă largă de hoteluri și vile, de la opțiuni de lux până la sejururi convenabile, pentru a satisface toate preferințele și bugetele. Contactează-ne astăzi și lasă-te ghidat de specialiștii noștri experimentați în organizarea unei vacanțe de neuitat în Side, Turcia.

Citește mai mult: Liste 32 baruri din Oradea

3.OTIRAL TOUR TRIPS

OTIRAL TOUR TRIPS
 • Evaluare:

  5,0/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  vladeasa, Strada Vlădeasa 20, Oradea 410222, România

 • Orar:

  08 – 16

Agenția noastră te întâmpină cu o gamă variată de oferte atractive pentru destinații din întreaga lume. Fie că visezi la plajele însorite din Turcia, la istoria vibrantă a Romei sau la frumusețea naturală a Greciei, Otiral Tour Trips te duce acolo cu profesionalism și grijă.

4.Air Antares

Air Antares
 • Evaluare:

  4,5/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Piata Regele Ferdinand I, Oradea 410021, România

 • Orar:

  09 – 17

Agenția de turism Air Antares vă oferă o experiență de călătorie de neuitat! Cu o echipă de profesioniști experimentați, ne asigurăm că vacanța dumneavoastră va fi exact așa cum o visați. De la destinații exotice la city break-uri vibrante, avem oferte pentru toate gusturile și bugetele.

La Air Antares, prioritatea noastră este satisfacerea clienților. Personalul nostru prietenos și competent vă va ghida cu răbdare prin fiecare pas al călătoriei dumneavoastră. Fie că doriți să explorați plajele însorite ale Mediteranei sau să vă pierdeți în străduțele fermecătoare ale unei capitale europene, noi vă vom ajuta să creați amintiri care vor dura o viață. În plus, oferim asistență 24/7 pentru a vă asigura că vacanța dumneavoastră decurge fără probleme. Alegeți Air Antares și lăsați-ne să vă purtăm spre destinații de vis!

Citește mai mult: Liste 28 restaurante din Oradea

5.Magic Tours Oradea Coposu

Magic Tours Oradea Coposu
 • Evaluare:

  4,4/5 (16 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 7A, Oradea 410455, România

 • Orar:

  09 – 17

"Ești pregătit să trăiești o experiență de neuitat? Magic Tours Oradea Coposu îți deschide porțile către destinații magice, pline de farmec și aventură. Cu o echipă experimentată de consultanți în turism, agenția îți oferă pachete personalizate, adaptate preferințelor și bugetului tău.

Fie că ești în căutarea unei escapade relaxante la malul mării, a unei călătorii culturale prin orașe istorice sau a unei aventuri pline de adrenalină în natură, Magic Tours Oradea Coposu are soluția perfectă pentru tine. Cu o atenție deosebită la detalii și o pasiune pentru călătorii, agenția se asigură că fiecare client trăiește o experiență de neuitat, plină de momente prețioase și amintiri care vor dura o viață întreagă."

6.Travel Expres

Travel Expres
 • Evaluare:

  4,4/5 (37 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 1, Oradea 410450, România

 • Orar:

  09 – 15:45

Am avut parte de experiențe de neuitat în Grecia și Ungaria prin intermediul agenției Travel Express. Informațiile furnizate au fost precise și cuprinzătoare, pregătindu-mă excelent pentru călătoriile mele. Profesionalismul și atenția la detalii m-au impresionat. Cu Travel Express, planificarea călătoriilor mele a devenit o încântare.

Fiecare excursie cu Travel Express a fost un succes răsunător. Agenția își depășește așteptările, oferind un nivel excepțional de servicii. Personalul amabil și experimentat este întotdeauna disponibil să răspundă la întrebări și să ofere asistență de ultimă oră. Recomand cu încredere Travel Express pentru călătorii memorabile și fără griji. Alăturați-vă familiei Travel Express și descoperiți lumea cu un partener de călătorie de încredere și pasionat!

Citește mai mult: Liste 20 cafenele din Oradea

7.Rom Tur International

Rom Tur International
 • Evaluare:

  4,5/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Republicii 23, Oradea 410032, România

 • Orar:

  10 – 18

Căutați o vacanță de neuitat, care să vă lase amintiri prețioase? Atunci sunteți la locul potrivit! Rom Tur International, cea mai bună agenție de turism din Oradea, vă pune la dispoziție o gamă largă de destinații și experiențe, toate la prețuri imbatabile.

Cu Rom Tur International, vă puteți bucura de o vacanță personalizată, adaptată preferințelor și bugetului dumneavoastră. Echipa noastră de experți vă va ghida în alegerea destinației, a hotelului și a activităților, asigurându-vă o călătorie fără griji. Nu ezitați să ne contactați astăzi și să descoperiți lumea alături de noi!

8.PARADIS TRAVEL

PARADIS TRAVEL
 • Evaluare:

  4,4/5 (32 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 51, Oradea 410457, România

 • Orar:

  10 – 17

Evadează din cotidian și îmbarcă-te într-o călătorie extraordinară cu Paradis Travel! Suntem agenția ta de turism de încredere, gata să te ducem în cele mai incitante colțuri ale lumii. Cu o gamă vastă de oferte, de la aventuri palpitante în destinații exotice până la escapade relaxante în paradisuri tropicale, avem ceva pentru fiecare gust și buget.

Experții noștri pasionați de călătorii vor lucra îndeaproape cu tine pentru a crea un itinerar personalizat, adaptat exact nevoilor și dorințelor tale. Fie că dorești să explorezi ruinele antice din Peru, să te bucuri de plajele aurii din Thailanda sau să te pierzi în peisajele uluitoare din Noua Zeelandă, Paradis Travel te va ghida prin fiecare pas al călătoriei tale. Cu noi, vei descoperi nu doar destinații noi, ci și amintiri care vor dura o viață întreagă.

9.Sana Center Travel

Sana Center Travel
 • Evaluare:

  4,5/5 (17 Review by google)

 • Adresă:

  Piața Ion Creangă NR 3 A, Oradea 410009, România

 • Orar:

  09 – 17

10.Transilvania Travel Services

Transilvania Travel Services
 • Evaluare:

  4,2/5 (38 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii 31, Oradea 410032, România

 • Orar:

  09 – 17

Experiența noastră de lungă durată în turism ne permite să adaptăm ofertele la orice buget, oferind personalizare maximă. Amabilitatea și atenția acordată fiecărui client sunt principalele noastre valori, garantând o relație de încredere și servicii de excepție. Fie că sunteți un călător avid sau pur și simplu doriți să vă bucurați de o escapadă de neuitat, lăsați-ne să vă fim ghid în inima Transilvaniei.

Ne mândrim cu o echipă de profesioniști dedicați, care depășesc mereu așteptările. Cu o multitudine de opțiuni, de la cazări confortabile la transport de primă clasă și experiențe culinare memorabile, vă oferim călătoria perfectă. Transilvania Travel Services - Partenerul dvs. de încredere pentru aventuri de neuitat și servicii de neegalat.

11.Dunarea Albastra Srl

Dunarea Albastra Srl
 • Evaluare:

  4,6/5 (75 Review by google)

 • Adresă:

  NUFARULUI 13 Bloc D137 Parter, Oradea 410533, România

 • Orar:

  09 – 17:30

Dragi călători, Vino și experimentează o croazieră de neuitat pe apele Dunării albastre cu Dunarea Albastra Srl! Agenția noastră este dedicată să vă ofere o experiență de călătorie excepțională, cu o echipă de profesioniști gata să vă ghideze prin cele mai încântătoare destinații. Cu nave confortabile și un itinerary atent planificat, veți descoperi frumusețea naturală și culturală a Dunării, de la peisajele sale pitorești până la satele fermecătoare și orașele istorice.

La Dunarea Albastra Srl, ne mândrim cu personalul nostru dedicat și grijuliu, care va merge întotdeauna mai departe pentru a se asigura că fiecare moment al călătoriei dvs. este memorabil. De la planificarea itinerariului perfect până la rezervarea cazărilor și organizarea excursiilor, echipa noastră experimentată va avea grijă de toate detaliile, astfel încât dumneavoastră să vă puteți relaxa și să vă bucurați de călătoria dvs. fără griji.

12.GALATEA TURISM ŞI SERVICII S.R.L.

GALATEA TURISM ŞI SERVICII S.R.L.
 • Evaluare:

  4,3/5 (64 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Tudor Vladimirescu 4, Oradea 410203, România

 • Orar:

  09 – 17

13.SMART HOLIDAY by Loredana - Agentie de TURISM & TRADUCERI

SMART HOLIDAY by Loredana - Agentie de TURISM & TRADUCERI
 • Evaluare:

  5,0/5 (11 Review by google)

 • Adresă:

  colt cu, Bd. Dacia, Str. Spartacus 1, Oradea 410466, România

 • Orar:

  09 – 16

SMART HOLIDAY de Loredana - Agentie de TURISM & TRADUCERI O agenție tânără în Oradea, SMART HOLIDAY vine cu oferte variate pentru excursii și vacanțe de vis. De la călătorii în țară la escapade internaționale, de la sărbători în destinații de top la pachete atractive, agenția oferă soluții personalizate pentru fiecare turist. Profesionalismul impecabil, comunicarea eficientă și serviciile ireproșabile asigură o experiență de călătorie de neuitat.

Fie că optezi pentru un city break în străinătate, o vacanță în natură sau un tur al celor mai frumoase orașe din România, SMART HOLIDAY te va ghida pas cu pas. Agenția dispune de o echipă dedicată, cu expertiză vastă în turism, gata să îți ofere recomandări personalizate, să te ajute la alegerea destinației și să îți organizeze călătoria în cele mai mici detalii. Cu SMART HOLIDAY, vacanța ta va fi o amintire de neuitat!

14.AGENŢIA OASIS TRAVEL

AGENŢIA OASIS TRAVEL
 • Evaluare:

  4,1/5 (42 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Republicii 73, Oradea 410147, România

 • Orar:

  10 – 18

15.Agenția de Turism Giulexim

Agenția de Turism Giulexim
 • Evaluare:

  5,0/5 (20 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Republicii 13, Oradea 410001, România

 • Orar:

  09 – 17

16.Turist Center International

Turist Center International
 • Evaluare:

  4,9/5 (29 Review by google)

 • Adresă:

  Strada, Piața Cetății 18, Oradea 410520, România

 • Orar:

  08:30 – 16:30

17.Omega Travel - Agentie de turism

Omega Travel - Agentie de turism
 • Evaluare:

  4,8/5 (16 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Decebal 56, Oradea 410205, România

 • Orar:

  10 – 18

18.SIMBOTOUR ORADEA

SIMBOTOUR ORADEA
 • Evaluare:

  4,6/5 (56 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 64, Oradea 410209, România

 • Orar:

  10 – 18

19.Coral Tours

Coral Tours
 • Evaluare:

  4,9/5 (28 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Primăriei 72, Oradea 410209, România

 • Orar:

  09 – 17

20.Agenția de turism Silver Holiday

Agenția de turism Silver Holiday
 • Evaluare:

  4,9/5 (76 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Republicii 28A, Oradea 410025, România

 • Orar:

  10 – 17

21.Dertour

Dertour
 • Evaluare:

  4,2/5 (39 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Republicii 10, Oradea 410018, România

 • Orar:

  09 – 17

22.Saphir Travel

Saphir Travel
 • Evaluare:

  4,9/5 (75 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Corneliu Coposu 1, Oradea, România

 • Orar:

  09 – 17

23.First Class Travel

First Class Travel
 • Evaluare:

  5,0/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Avram Iancu 2, Oradea 410092, România

 • Orar:

  10 – 18

24.Magic Tours Oradea

Magic Tours Oradea
 • Evaluare:

  3,9/5 (67 Review by google)

 • Adresă:

  TRAVEL AGENCY, Lotus Center, Str. Nufărului, Oradea, România

 • Orar:

  10 – 22

25.TUI TravelCenter Oradea (partener Christian Tour)

TUI TravelCenter Oradea (partener Christian Tour)
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Piața Unirii 7 Apartament 4 Intrare prin, Strada Avram Iancu 1, Oradea 410072, România

 • Orar:

  10 – 18

Sugestii de postare