Liste 36 bărbier din Iași

Maria Popescu

• Actualizat: 2024-06-11

O sinteză din cele mai bune liste despre bărbier din Iași, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Sir John's Barbershop - Frizerie Iasi, Charmant, 2 Frizeri, Atipic Barbershop & Academy Palas Mall, Bunker Barbershop & Salon. Hai să explorăm împreună!

1.Sir John's Barbershop - Frizerie Iasi

Sir John's Barbershop - Frizerie Iasi
 • Evaluare:

  4,8/5 (148 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Costache Negruzzi 1, Bl H1, scara A, Parter, Iași 700126, România

 • Orar:

  10 – 20

2.Charmant

Charmant
 • Evaluare:

  4,9/5 (136 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Cucu 19, Iași 700259, România

 • Orar:

  09 – 18

Încă o dată, această frizerie premiată mi-a depășit așteptările, oferind o experiență de frumusețe de neegalat. Sunt un client fidel al acestui salon și pot atesta că excelența lor este constantă. De la tunsoarea proaspătă decolorată, executată cu precizie milimetrică, până la serviciile impecabile și atmosfera primitoare, fiecare vizită aici este o încântare.

Calitatea superioară a serviciilor oferite de această frizerie este rezultatul unei echipe dedicate de stiliști experimentați și pasionați de arta coafurii. Fiecare membru al echipei este un adevărat maestru al transformărilor, având abilități excepționale și o atenție deosebită la detalii. Nu ezitați să vă răsfățați cu o vizită la această frizerie de lux, unde frumusețea și răsfățul se întâlnesc pentru a oferi o experiență cu adevărat excepțională.

Citește mai mult: Liste 18 restaurante din Iași

3.2 Frizeri

2 Frizeri
 • Evaluare:

  4,8/5 (284 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Ciurchi 104, Iași 707252, România

 • Orar:

  08:30 – 19

 • Avantaje:

  Locație convenabilă, prețuri accesibile, varietate de produse

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare lung, produse uneori expirate, personal puțin amabil

 • Calitate:

  Produse de calitate medie la prețuri accesibile

 • Personal:

  Amabil, Serviciabil, Eficient, Disponibil, Prietenos

 • Servicii:

  Vânzare de produse congelate, Livrare la domiciliu, Plată cu cardul, Consiliere în alegerea produselor, Program prelungit

 • Puncte_speciale:

  Prospețimea produselor noastre este garantată!

Vrei o tunsoare impecabilă, executată de frizeri profesioniști și experimentați? Atunci programează-te la 2 Frizeri Profesional! Aici vei beneficia de servicii de calitate superioară, într-o atmosferă plăcută și primitoare. Nu e nevoie să aștepți ore în șir, ci doar să îți faci o programare și să te relaxezi cât băieții se ocupă de aspectul tău.

Indiferent că ești bărbat sau femeie, la 2 Frizeri Profesional vei găsi prețuri avantajoase și o echipă de frizeri care știu exact ce vor. Nu ezita să îi contactezi și să experimentezi o tunsoare cu adevărat profesională, care te va face să ieși în evidență!

4.Atipic Barbershop & Academy Palas Mall

Salonul unde stilul și îngrijirea personală se întâlnesc pentru a crea o experiență unică.

Atipic Barbershop & Academy Palas Mall
 • Evaluare:

  4,4/5 (226 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Palas 7, Iași 700062, România

 • Orar:

  09 – 22

 • Avantaje:

  - Ambianță plăcută și atmosferă relaxantă;- Personal prietenos și profesionist;- Servicii de calitate la prețuri accesibile;

 • Dezavantaje:

  - Locație aglomerată;- Program de lucru limitat sâmbăta și duminica;- Timp de așteptare mare în weekend;

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară pentru o experiență de îngrijire personală de excepție.

 • Personal:

  - Barbieri experimentați și talentați;- Personal amabil și servicial;- Echipă dedicată satisfacerii nevoilor clienților;- Profesioniști pasionați de arta frizeriei;- Atmosferă prietenoasă și primitoare;

 • Servicii:

  - Tunsori clasice și moderne;- Aranjări de barbă;- Vopsit și decolorat păr;- Tratamente faciale;- Produse de îngrijire personală de înaltă calitate;

**Experiență de coafură premium la Atipic Barbershop & Academy Palas Mall** Intrați în universul rafinat al Atipic Barbershop & Academy, situat convenabil lângă magazinul Guess în Palas Mall. Atmosfera elegantă, inspirată din stilul clasic, vă va captiva imediat. Frizerii noștri experimentați, prietenoși și pasionați de detalii, vă vor acorda întreaga atenție pentru a crea coafura perfectă. Nu vă grăbiți, lăsați-i să-și desfășoare arta și veți fi uimit de rezultate.

**Servicii de top, talente de excepție** Fie că doriți o tunsoare clasică sau un stil modern, echipa noastră vă va depăși așteptările. Alex și Gabi, doi dintre cei mai talentați frizeri din Iași, vă vor oferi o experiență de coafură de neuitat. Folosim doar produse de cea mai bună calitate, garantând un aspect impecabil și o sănătate optimă a părului. Răsfățați-vă cu serviciile noastre complete, inclusiv tunsori, bărbierit, aranjare și consiliere personalizată. Vă așteptăm la Atipic Barbershop & Academy Palas Mall, unde vă vom transforma stilul într-o adevărată operă de artă.

Citește mai mult: Liste 18 cafenele din Iași

5.Bunker Barbershop & Salon

Bunker Barbershop & Salon
 • Evaluare:

  4,9/5 (142 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vișan 9, Iași 700282, România

 • Orar:

  10 – 20

6.Atractiv Barber shop

Atractiv Barber shop
 • Evaluare:

  4,9/5 (215 Review by google)

 • Adresă:

  Șos. Nicolina 88, Iași 700688, România

 • Orar:

  08 – 18:30

Citește mai mult: Liste 25 baruri din Iași

7.Alex the Barber

Alex the Barber
 • Evaluare:

  5,0/5 (228 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc DB3, Bulevardul Dacia, Iași 700425, România

 • Orar:

  14 – 20

8.Lisnic Barbershop Sf. Lazăr

Lisnic Barbershop Sf. Lazăr
 • Evaluare:

  4,7/5 (214 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Zimbrului 13, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 19

Ești în căutarea celui mai bun barbershop din Iași? Ei bine, te afli exact unde trebuie! Lisnic Barbershop din Sf. Lazăr îți oferă o experiență completă de îngrijire a bărbii, într-o atmosferă relaxantă și primitoare.

La Lisnic Barbershop, bărbierii noștri talentați te vor ajuta să-ți transformi barba într-o operă de artă. Cu o muzică de fundal care te va face să te relaxezi, o cafea gratis care îți va da energie și un whisky bun care îți va aduce un zâmbet pe buze, experiența ta de îngrijire a bărbii va fi una de neuitat. Ne mândrim cu o abordare personalizată pentru fiecare client, astfel încât barba ta să arate exact așa cum ți-o dorești.

9.Trend Barbershop Iasi

Trend Barbershop Iasi
 • Evaluare:

  4,9/5 (131 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Nicolina 4A, Iași, România

 • Orar:

  09 – 20

10.Underground Barber Shop

Barbărie de top în inima Iașului!

Underground Barber Shop
 • Evaluare:

  4,9/5 (160 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Cuza Vodă 42, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 19

 • Avantaje:

  Locație centrală, personal prietenos, atmosferă relaxantă

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, program de lucru limitat, spațiu de așteptare mic

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, produse profesionale

 • Personal:

  Cosmin, Andrei, Maria, Bogdan, Ioana

 • Servicii:

  Tunsori clasice și moderne, Aranjat barbă, Vopsit și decolorat păr, Spălat și coafat, Tratamente pentru păr

Între zidurile încărcate de istorie ale subteranei, se ascunde un refugiu bărbătesc unde arta frizeriei se ridică la nivel de virtuozitate. Underground Barber Shop te invită într-o lume unde bărbierirea este mai mult decât o simplă tunsoare, este un ritual care te scapă de stresul cotidian, lăsându-te revitalizat și încrezător.

Personalul calificat, cu mâini dibace și o pasiune arzătoare pentru arta lor, te întâmpină într-o atmosferă caldă și primitoare. Ei îți vor transforma aspectul, oferindu-ți o tunsoare personalizată, o barbă bine îngrijită și un bărbierit impecabil. Lasă-te purtat de valul atmosferei unice și bucură-te de o experiență care te va face să te simți ca un adevărat rege.

11.Hype Barbershop

Hype Barbershop - grooming la cel mai înalt nivel

Hype Barbershop
 • Evaluare:

  4,8/5 (183 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Arcu 8, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 19

 • Avantaje:

  Personal calificat, atmosferă prietenoasă, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Program încărcat, uneori este necesară programare, locație nu foarte centrală

 • Calitate:

  Servicii de înaltă calitate, rezultate impecabile

 • Personal:

  - Cristi - Cristi - Andrei - Alexandru - Alex

 • Servicii:

  - Tunsori - Aranjare - Modelare barbă - Tratament scalp - Masaj

Salonul barbershop este un loc fain, unde băieții sunt foarte prietenoși și profesioniști. Muzica de fundal, un rock/folk clasic, creează o ambianță plăcută, iar interiorul este amenajat cu stil. Prețurile sunt accesibile, iar programările sunt respectate cu strictețe.

Vizitează Hype Barbershop și bucură-te de o experiență de îngrijire personală de calitate superioară. Lasă-te pe mâinile pricepute ale băieților, care te vor ajuta să arăți și să te simți mai bine ca niciodată. Muzica relaxantă și atmosfera primitoare te vor face să te simți ca acasă.

12.MOLER Barbershop

MOLER Barbershop
 • Evaluare:

  4,8/5 (144 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Costache Negri 60, Iași 700070, România

 • Orar:

  09 – 21

Vizitează MOLER Barbershop, salonul unde siguranța ta este prioritatea noastră absolută. Am implementat cu strictețe măsurile de prevenire și combatere a COVID, conform tuturor normelor în vigoare, pentru ca tu să te bucuri de o experiență relaxantă și lipsită de griji.

Pas cu pas, ne asigurăm că fiecare interacțiune cu clienții se desfășoară în condiții optime de igienă și sanitație. Echipa MOLER Barbershop își dedică întreaga atenție detaliilor, respectând cu rigurozitate protocoalele de siguranță. În plus, locația noastră exclusivistă și ambianța elegantă îți vor oferi un moment de răsfăț și relaxare, departe de agitația cotidiană. Te așteptăm să experimentezi excelența în materie de îngrijire masculină la MOLER Barbershop, unde siguranța, confortul și stilul se îmbină armonios.

13.The Brothers Men Only Barbershop

Locul unde masculinitatea se întâlnește cu stilul

The Brothers Men Only Barbershop
 • Evaluare:

  5,0/5 (155 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sfântul Andrei 42, Iași 700259, România

 • Orar:

  11 – 20

 • Avantaje:

  Locație centrală, prețuri accesibile, personal amabil

 • Dezavantaje:

  Spațiu mic, program scurt, aglomerat în weekend

 • Calitate:

  Servicii de calitate la prețuri rezonabile

 • Personal:

  Frizeri experimentați, Personal prietenos și sociabil, Echipa tânără și pasionată, Frizeri atenți la detalii, Profesioniști în domeniul frizeriei

 • Servicii:

  Tunsori clasice și moderne, Aranjare și îngrijire a bărbii, Produse de îngrijire a părului și a bărbii, Bărbierit tradițional, Tratamente pentru păr și scalp

Salonul de bărbieri The Brothers Men Only îți oferă o experiență cu adevărat specială, într-o atmosferă vintage, cu prețuri accesibile și servicii de înaltă calitate. Te vei simți răsfățat încă de la intrare, grație băieților talentați care vor avea grijă ca tunsoarea ta să fie perfectă. Cu siguranță vei reveni cu drag la The Brothers Men Only, pentru că este locul unde vei găsi mereu servicii ireproșabile și o atmosferă prietenoasă.

Vizitează salonul The Brothers Men Only și bucură-te de o tunsoare impecabilă, într-un ambient retro, care te va face să te simți ca un adevărat gentleman. Echipa de profesioniști este pregătită să-ți ofere o experiență unică, iar prețurile accesibile te vor convinge să devii un client fidel. Cu siguranță, The Brothers Men Only va deveni locul tău preferat pentru îngrijirea părului și a bărbii.

14.Street Barbershop

Street Barbershop
 • Evaluare:

  4,8/5 (111 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Han Tătar 6, Iași 700305, România

 • Orar:

  09 – 20

15.Barber Club

Locul ideal pentru un look impecabil și o experiență relaxantă

Barber Club
 • Evaluare:

  4,5/5 (444 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Iorga Nr 24A, Iași 700259, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  Locație centrală, ambianță plăcută, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Nu are parcare proprie, program limitat în weekend, uneori aglomerat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, atenție la detalii

 • Personal:

  Prietenos, calificat, atent la nevoile clienților

 • Servicii:

  Tunsori, frizuri, barbierit, tratamente pentru păr și scalp

Vizitați Barber Club și descoperiți experiența supremă de îngrijire masculină! Cu echipa noastră experimentată și atentă, vă garantăm o transformare elegantă și confortabilă. Programările convenabile vă permit să vă încadrați în programul încărcat și să evitați timpii lungi de așteptare.

Interiorul nostru spațios și modern oferă un număr impresionant de scaune, asigurând o disponibilitate imediată pentru serviciile noastre excepționale. Personalul nostru primitor creează o atmosferă primitoare, unde vă puteți relaxa și bucura de o experiență de îngrijire personală de neegalat. Lăsați-ne să vă răsfățăm cu o tunsoare impecabilă, un bărbierit revigorant sau un tratament facial revigorant. Barber Club este destinația finală pentru bărbații care își doresc un aspect impecabil și o experiență de îngrijire fără griji.

16.Men's Cave Barbershop

Men's Cave Barbershop
 • Evaluare:

  5,0/5 (39 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc A11, Piața Voievozilor 6, Iași 700587, România

 • Orar:

  09 – 20

17.SilvBarber

SilvBarber
 • Evaluare:

  5,0/5 (37 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Alexandru O. Teodoreanu 16, Iași 700155, România

 • Orar:

  14 – 21:30

18.frizerim

frizerim
 • Evaluare:

  5,0/5 (77 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Moara de Vant 8, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 20

Frizerim este mai mult decât o simplă frizerie - este un sanctuar al stilului masculine, unde fiecare detaliu este gândit pentru a oferi o experiență de neuitat. De la decorul elegant și modern până la atmosfera primitoare, Frizerim creează un spațiu unde bărbații se pot relaxa, îngriji și simți ca niște regi.

Echipa noastră de tineri profesioniști este dedicată meșteșugului lor, oferind servicii de înaltă calitate care vă vor lăsa cu o tunsoare perfectă și un sentiment de încredere. Fie că doriți o tunsoare clasică sau un stil îndrăzneț și modern, Frizerim are expertiza și pasiunea pentru a vă oferi look-ul perfect.

19.BOGDAN TE TUNDE

BOGDAN TE TUNDE
 • Evaluare:

  4,9/5 (76 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Clopotari 27, Iași 700676, România

 • Orar:

  11 – 20

20.Frizerie CAPSULA X - Frizerie Barbier Coafor Iasi

Frizerie CAPSULA X - Frizerie Barbier Coafor Iasi
 • Evaluare:

  4,7/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Agatha Bârsescu 11, Iași 700074, România

 • Orar:

  08 – 20

21.King Barber Shop by Dragos Cristian

King Barber Shop by Dragos Cristian
 • Evaluare:

  4,5/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Iorga 22, Iași 700259, România

Barberia King Barber Shop by Dragos Cristian este un sanctuar al eleganței masculine, unde meșterii în arta frizeriei transformă fiecare vizită într-o experiență regală. Atmosfera primitoare, decorul rafinat și atenția meticuloasă la detalii creează un mediu perfect pentru relaxare și răsfăț.

Frizerii experimentați și talentați sunt maeștri în a executa o gamă largă de stiluri, de la tunsori clasice la cele moderne și îndrăznețe. Instrumentele de precizie și produsele de înaltă calitate asigură o tunsoare impecabilă, care îți va spori încrederea și îți va oferi un aspect distins. Fie că ești în căutarea unei transformări complete sau doar a unei reîmprospătări, Barberia King Barber Shop este destinația ideală pentru un aspect impecabil și o experiență de răsfăț de neuitat.

22.Golden Barbers

Golden Barbers
 • Evaluare:

  4,6/5 (72 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Mitropolit Varlaam 8, Iași 700215, România

 • Orar:

  08 – 20

23.Divizia Barbershop & Academy

Divizia Barbershop & Academy
 • Evaluare:

  5,0/5 (57 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Moșu 1, Iași 700399, România

 • Orar:

  10 – 18

24.OFFCUT Barbershop

OFFCUT Barbershop
 • Evaluare:

  5,0/5 (69 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 6A, Iași 700424, România

 • Orar:

  09 – 19:30

25.Sergiu Barbershop

Sergiu Barbershop
 • Evaluare:

  4,6/5 (33 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Aurel Vlaicu 54, Iași 707252, România

 • Orar:

  10 – 20

26.SALON 11 BARBERSHOP

SALON 11 BARBERSHOP
 • Evaluare:

  5,0/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Nicolina 2ab, Iași 700028, România

 • Orar:

  10 – 20

27.RULLER Salon Barbershop

RULLER Salon Barbershop
 • Evaluare:

  5,0/5 (93 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc C7, Strada Bărboi 6, Iași 700072, România

 • Orar:

  10 – 20

28.TAF Barber's

TAF Barber's
 • Evaluare:

  4,9/5 (34 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vasile Alecsandri 4, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 19

29.La Tunzerie

La Tunzerie
 • Evaluare:

  5,0/5 (33 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Barbu Lăutaru 9, Iași 700259, România

 • Orar:

  08 – 20

30.Ignite Barbershop Frizerie Coafor

Ignite Barbershop Frizerie Coafor
 • Evaluare:

  4,9/5 (55 Review by google)

 • Adresă:

  Str sf lazar nr 24 bl k2-6 sc k4, Iași 700044, România

 • Orar:

  10 – 20

31.Lisnic Barbershop Tătărași Newton

Lisnic Barbershop Tătărași Newton
 • Evaluare:

  4,9/5 (96 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vasile Lupu 78A, Iași 700361, România

 • Orar:

  09 – 19

32.Uomo Barber Shop

Uomo Barber Shop
 • Evaluare:

  4,6/5 (57 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Palas, Iași 700259, România

 • Orar:

  10 – 22

33.Barberland Iași

Barberland Iași
 • Evaluare:

  4,8/5 (66 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 18, Iași 700164, România

 • Orar:

  10 – 19

34.Frizerie iasi Hair Studio Dxs

Imaginea ta, pasiunea noastră!

 • Evaluare:

  5,0/5 (374 Review by google)

 • Adresă:

  Rond, Rond Târgu Cucu poziția 10, Iași 700259, România

 • Orar:

  11 – 19

 • Avantaje:

  Profesionalism, experiență vastă, atmosfera plăcută

 • Dezavantaje:

  Prețuri ridicate, locație greu accesibilă, program de lucru limitat

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, rezultate impecabile

 • Personal:

  Frizeri experimentați și pricepuți, Styliști talentați și creativi, Personal amabil și atent, Asistenți profesioniști, Echipă dedicată

 • Servicii:

  Tunsori moderne și clasice, Vopsit și decolorat, Tratamente de îngrijire a părului, Aranjări pentru evenimente speciale, Consiliere de imagine

35.Vice Cut

Vice Cut
 • Evaluare:

  5,0/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Stradela Silvestru 1, Iași 700012, România

 • Orar:

  09 – 18

36.Stangu Liviu Iulian P.F.A.( Frizer, la domiciliu în Iași )

Stangu Liviu Iulian P.F.A.( Frizer, la domiciliu în Iași )
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Decebal 16A, Iași 700249, România

 • Orar:

  09 – 20

Sugestii de postare