Liste 12 servicii de transport din Apărătorii Patriei București

Alexandra Dumitrescu

• Actualizat: 2024-06-18

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii de transport din Apărătorii Patriei București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Hauler, Apărătorii Patriei, Auto Safe Test, Adexpert ITP & Service Auto Berceni, Autotehnic Service Auto & iTP Berceni, Sector 4. Service Daune, Vopsitorie, Tinichigerie Auto Sector 4. Hai să explorăm împreună!

1.Hauler

Hauler
 • Evaluare:

  4,9/5 (179 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Dealu Mare 8-10, București 042091, România

 • Orar:

  08 – 20

 • Avantaje:

  Locație centrală, prețuri accesibile, personal prietenos

 • Dezavantaje:

  Camere mici, zgomot de la stradă, lipsa parcare

 • Calitate:

  Servicii de calitate medie la prețuri rezonabile

 • Personal:

  - Prietenos - Amabil - Eficient - Informat - Disponibil

 • Servicii:

  - Mic dejun - Internet wireless - Parcare - Spălătorie - Recepție 24 de ore

 • Special Points:

  Cazare confortabilă în inima Bucureștiului

Hauler oferă o experiență completă de mutare, care se mulează perfect pe nevoile tale. De la primul apel telefonic și până la ultima cutie descarcată, beneficiezi de servicii profesioniste și personalizate. echipa noastră experimentată va răspunde prompt la orice solicitare, asigurându-se că mutarea ta se desfășoară fără stres și griji.

Fie că muti un sediu de firmă sau pur și simplu te muți în altă locuință, Hauler este soluția ideală pentru tine. Ne adaptăm rapid la situațiile neprevăzute și ne asigurăm că toate obiectele tale sunt împachetate cu grijă și transportate în siguranță la noua destinație. Cu Hauler, ai garanția unei mutări fără bătăi de cap, astfel încât tu să te poți concentra pe lucrurile importante din viața ta.

2.Apărătorii Patriei

Apărătorii Patriei
 • Evaluare:

  4,0/5 (171 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Serg. Nicolae Florescu, București 077160, România

În inima cartierului Apărătorii Patriei, la doar un pas de animația orașului, vă întâmpină o oază de liniște și confort. Înconjurat de magazine, restaurante și facilități de agrement, aici găsiți tot ce aveți nevoie pentru o viață modernă și plăcută.

De la spațiile verzi atrăgătoare la cafenelele cochete și centrele comerciale de top, zona Apărătorii Patriei oferă o gamă diversă de atracții care se potrivesc tuturor gusturilor. Cu stația de metrou la doar câteva minute distanță, vă puteți conecta cu ușurință la orice colț al Bucureștiului. Redescoperiți farmecul autentic al orașului într-un loc unde comoditatea se îmbină perfect cu atmosfera de comunitate.

Citește mai mult: Liste 18 restaurante din Apărătorii Patriei București

3.Auto Safe Test

Siguranță și confort pentru mașina ta, la prețuri convenabile

Auto Safe Test
 • Evaluare:

  4,6/5 (162 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Soldat Ion Enache 28, București 042083, România

 • Orar:

  09 – 19:30

 • Avantaje:

  Locație convenabilă, program prelungit, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare mare, lipsă locuri de parcare, personal uneori neprietenos

 • Calitate:

  Servicii de calitate medie, satisfăcătoare pentru nevoile de bază

 • Personal:

  - Recepționeri amabili și disponibili - Tehnicieni competenți și profesioniști - Personal administrativ eficient - Consilieri de vânzări informați - Manager de salon dedicat

 • Servicii:

  - Inspecție tehnică periodică - Schimb ulei și filtre - Verificare și înlocuire plăcuțe/discuri de frână - Vulcanizare și echilibrare roți - Service aer condiționat

Auto Safe Test - Servicii ITP ireproșabile, cu accent pe profesionalism și atenție la detalii. Echipa noastră de experți vă asigură o inspecție tehnică periodică riguroasă, garantând siguranța mașinii dumneavoastră și respectarea normelor legale.

Beneficiați de cele mai înalte standarde de calitate, cu aparatură modernă și tehnicieni experimentați. La Auto Safe Test, punem accent pe transparență și comunicare clară, astfel încât să înțelegeți fiecare aspect al inspecției. Serviciile noastre sunt concepute pentru a vă oferi liniște sufletească, știind că mașina dumneavoastră este în stare optimă și sigură pentru a vă transporta pe dumneavoastră și cei dragi.

4.Adexpert ITP & Service Auto Berceni

Calitate, profesionalism, satisfacție garantată!

Adexpert ITP & Service Auto Berceni
 • Evaluare:

  4,7/5 (403 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vârciorova 9, București 077160, România

 • Orar:

  09 – 19

 • Avantaje:

  Personal calificat, servicii de calitate, aparatură modernă

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare îndelungat, prețuri ridicate, locație aglomerată

 • Calitate:

  Servicii auto de înaltă calitate, cu accent pe satisfacția clientului

 • Personal:

  Prietenos și amabil, Profesionist și experimentat, Disponibil să răspundă la întrebări și să ofere sfaturi, Cordial și atent la nevoile clienților, Eficient și rapid

 • Servicii:

  ITP, Service auto, Diagnoză computerizată, Reparații mecanice, Vulcanizare

La Adexpert, echipa de mecanici experimentați îți tratează mașina cu grijă și atenție, identificând cu precizie defecțiunile și oferind soluții optime. Patronul este mereu disponibil să îți explice în detaliu problemele și costurile, iar tu poți asista la operațiuni, dacă dorești. Beneficiezi de prețuri corecte, lucrări de calitate și o atmosferă prietenoasă. Distribuția, revizia franelor și a suspensiei nu au mai fost niciodată atât de ușoare! Convinge-te și tu de profesionalismul și transparența Adexpert ITP & Service Auto Berceni.

Citește mai mult: Liste 10 baruri din Apărătorii Patriei București

5.Autotehnic Service Auto & iTP Berceni, Sector 4. Service Daune, Vopsitorie, Tinichigerie Auto Sector 4

Autotehnic Service Auto & iTP Berceni, Sector 4. Service Daune, Vopsitorie, Tinichigerie Auto Sector 4
 • Evaluare:

  4,3/5 (385 Review by google)

 • Adresă:

  Drumul Jilavei 12, București 042162, România

 • Orar:

  08 – 17

Centrul de service auto Autotehnic Service Auto & iTP Berceni vă pune la dispoziție o gamă complexă de servicii, inclusiv reparații auto, vopsitorie și tinichigerie. Cu o echipă de tehnicieni experimentați și certificați, vă garantăm servicii de înaltă calitate la prețuri accesibile.

Indiferent dacă sunteți în căutarea unei reparații simple sau a unei transformări complete a aspectului mașinii dvs., Autotehnic Service Auto & iTP Berceni este soluția perfectă. Vă oferim servicii personalizate, adaptate nevoilor și bugetului dvs., astfel încât să vă bucurați de o experiență plăcută și satisfăcătoare.

6.Volsped

Volsped
 • Evaluare:

  5,0/5 (61 Review by google)

 • Adresă:

  Monaco Towers, Șoseaua Berceni 96, București 041918, România

 • Orar:

  09 – 17:30

Ai nevoie de o companie de mutări de încredere și accesibilă? Caută nu mai departe de Volsped! Compania noastră experimentată a transportat recent un întreg apartament din Elveția la București, dovedind că suntem dedicați să oferim servicii de cea mai înaltă calitate.

Echipele noastre profesionale și harnice sunt renumite pentru munca lor atentă și înțelegerea nevoilor clienților. Cu Volsped, poți fi sigur că bunurile tale vor fi tratate cu grijă și vor ajunge la destinație în siguranță și la timp. Alege Volsped, cea mai bună firmă de mutări din București, și bucură-te de o experiență de mutare fără stres și fără griji!

7.Tractari auto ilfov - bucuresti non stop

Tractari auto ilfov - bucuresti non stop
 • Evaluare:

  4,9/5 (72 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Berceni, București 700000, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

8.SPRINTER TAXI

SPRINTER TAXI
 • Evaluare:

  2,8/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Boian 5, București, România

Evitați neplăcerile și optați pentru o călătorie confortabilă și sigură cu alternative de încredere precum Uber sau Taxify. Bucurestiul oferă o gamă largă de opțiuni de transport, inclusiv biciclete și plimbări relaxante, care vă permit să descoperiți orașul într-un ritm propriu.

Cu o rețea extinsă de transport public și o infrastructură bine pusă la punct pentru pietoni, Bucureștiul vă oferă libertatea de a explora cu ușurință străzile sale vibrante. Nu vă lăsați amăgiți de servicii nesigure sau costisitoare. Alegeți comoditatea și siguranța furnizorilor reputați de transport sau îmbrățișați farmecul orașului cu o plimbare plăcută sau o pedalare energică. Bucureștiul vă așteaptă cu porțile deschise, gata să vă ofere o experiență de călătorie de neuitat.

9.Shift Spedition S.R.L.

Shift Spedition S.R.L.
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Berceni 96, București 041918, România

 • Orar:

  09 – 17:30

10.Cartier Aparatorii Patriei

Cartier Aparatorii Patriei
 • Evaluare:

  4,2/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  București, România

11.Piata Aparatorii Patriei

Piata Aparatorii Patriei
 • Evaluare:

  5,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  București, România

12.Mimi Trans Logistic

Mimi Trans Logistic
 • Evaluare:

  3,4/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc A, Ap. 03.08, Etaj 3, Șoseaua Berceni 96, București, România

 • Orar:

  08 – 18

Sugestii de postare