Liste 16 croitorii din Iași

Mihai Radu

• Actualizat: 2024-06-10

O sinteză din cele mai bune liste despre croitorii din Iași, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Atelier croitorie la comanda si retusuri, Atelier Manière - Atelier croitorie Iasi, Croitoria Veche, Croitorie piața Alexandru cel bun, Croitoria Dan. Hai să explorăm împreună!

1 Atelier croitorie la comanda si retusuri

Atelier croitorie la comanda si retusuri
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  4,5/5 (57 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Canta 33, Iași 700529, România

 • Orar:

  10:30 – 17

 • Website:

  Atelier croitorie la comanda si retusuri

Atelierul de croitorie oferă servicii personalizate de înaltă calitate, care vor depăși cu siguranță așteptările tale. Echipa noastră de croitori experimentați și talentați este dedicată să creeze piese vestimentare unice, adaptate perfect nevoilor și dorințelor tale. Indiferent dacă dorești o rochie de seară deosebită, un costum elegant sau o simplă ajustare, atelierul nostru este soluția ideală.
Profesionalismul și eficiența sunt prioritare pentru noi. Lucrările tale vor fi gestionate cu grijă și atenție la detalii, iar termenele de livrare vor fi respectate cu strictețe. Te invităm să descoperi calitatea excepțională a serviciilor noastre de croitorie. Lasă-ne să îți transformăm visele vestimentare în realitate și să te bucuri de piese vestimentare unice, create special pentru tine.

2 Atelier Manière - Atelier croitorie Iasi

Atelier Manière - Atelier croitorie Iasi
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  4,7/5 (38 Review by google)

 • Adresă:

  bl C1, Șos. Nicolina 147, Iași 700714, România

 • Telefon:

  +40 728 721 271

 • Orar:

  08:30 – 16

 • Website:

  Atelier Manière - Atelier croitorie Iasi

Atelierul Manière, o croitorie de excepție din Iași, unde pasiunea pentru arta croitoriei se îmbină armonios cu profesionalismul și atenția la detalii. Condus de talentatul Florin, atelierul reunește o echipă de croitori excepționali, gata să transforme orice vis vestimentar în realitate.
Fie că îți dorești o rochie de gală impresionantă, o ținută de afaceri impecabilă sau o piesă vestimentară unică, croită după formele tale, Atelierul Manière este destinația perfectă. Aici, fiecare detaliu contează, iar rezultatul final este o creație vestimentară care îți va sublinia frumusețea și personalitatea. Răsfață-te cu o experiență vestimentară de excepție, la Atelierul Manière, unde arta croitoriei atinge cote de excelență!

Citește mai mult: Liste 18 restaurante din Iași

3 Croitoria Veche

Croitoria Veche
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  4,1/5 (29 Review by google)

 • Adresă:

  Parter, Șoseaua Păcurari 33, Iași 700535, România

 • Telefon:

  +40 740 166 066

 • Orar:

  08:30 – 16:30

Am lăsat o rochie și o fustă pentru simpla înlocuire a fermoarului. Mi s-a zis că vor fi gata într-o săptămână. Când m-am dus să le iau, mi s-a spus că nu sunt gata, fără alte explicații. Am insistat, iar când am văzut în sfârșit rochia și fusta, am rămas șocată. Fermoarul era prost montat, cusăturile erau strâmbe, iar materialul era deteriorat. Am încercat să vorbesc cu "croitoreasa", dar a fost extrem de nepoliticoasă și mi-a spus că așa e bine, iar dacă nu-mi convine, să mă duc în altă parte.
Experiența mea la Croitoria Veche a fost dezastruoasă. Calitatea lucrării a fost groaznică, iar atitudinea "croitoresei" a fost și mai rea. Nu recomand nimănui acest loc. Dacă vrei haine de calitate, cusute cu grijă și profesionalism, caută în altă parte.

4 Croitorie piața Alexandru cel bun

Croitorie piața Alexandru cel bun
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  4,6/5 (11 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Alexandru cel Bun 16 bl 1212 sc A ap 3, Iași 700580, România

 • Telefon:

  +40 749 108 903

 • Orar:

  08:30 – 17:30

Nu recomandați croitoria din piața Alexandru cel bun. Ați dus un pardesiu la scurtat, solicitând să fie scurtat până la manșetă. Cu toate acestea, croitorul a avut propria interpretare, scurtându-l prea mult. Acum, când purtați pardesiul peste un sacou, mânecile sunt prea scurte, afectând aspectul general.
Evitați această croitorie pentru a vă asigura că hainele dvs. sunt modificate conform dorințelor dumneavoastră. Alegeți un croitor de încredere care ascultă cerințele clienților și oferă rezultate de calitate. Nu vă riscați hainele la modificări necorespunzătoare.

Citește mai mult: Liste 18 cafenele din Iași

5 Croitoria Dan

Croitoria Dan
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  4,7/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Piața Unirii 2, Iași 707380, România

 • Telefon:

  +40 740 609 378

 • Orar:

  08 – 18

Croitoria Dan, situată în centrul Bucureștiului, în spatele Pieței Unirii, lângă stația de metrou Independenței, vă oferă servicii de croitorie de cea mai înaltă calitate. Cu o vastă experiență și o pasiune pentru detalii, maestrul croitor Dan vă va transforma pantalonii în piese vestimentare perfect adaptate siluetei dumneavoastră, respectând cu exactitate așteptările și dorințele dvs.
Vizita la Croitoria Dan este o experiență în sine. Domnul Dan vă va întâmpina cu entuziasm și solicitudine, oferindu-vă consultanță personalizată și recomandări avizate. Atmosfera primitoare și atenția la detalii vă vor convinge că ați făcut alegerea perfectă. Croitoria Dan este destinația ideală pentru cei care își doresc haine impecabile, croite cu măiestrie și pasiune pentru stil.

6 Croitorie si Retuserie Urgenta Iași Canta. Filip Caciuc

Croitorie si Retuserie Urgenta Iași Canta. Filip Caciuc
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  5,0/5 (68 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Canta 17, Iași 700528, România

 • Telefon:

  +40 774 526 818

 • Website:

  Croitorie si Retuserie Urgenta Iași Canta. Filip Caciuc

Citește mai mult: Liste 25 baruri din Iași

7 Atelier Retusuri Croitorie Iasi

Atelier Retusuri Croitorie Iasi
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  4,4/5 (44 Review by google)

 • Adresă:

  Grand Siraj Bulevardul Poitiers nr. 14 Stand, Iași 700670, România

 • Telefon:

  +40 744 828 759

 • Orar:

  09 – 17

 • Website:

  Atelier Retusuri Croitorie Iasi

8 Croitorie si Retuș

Croitorie si Retuș
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  5,0/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Roman Vodă 18, Iași 700583, România

 • Telefon:

  +40 752 650 567

 • Orar:

  09 – 17

9 Retusuri Croitorie La Crystina

Retusuri Croitorie La Crystina
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  3,9/5 (60 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Țuțora, Iași, România

 • Telefon:

  +40 754 800 819

 • Orar:

  08 – 18

La Retușuri Croitorie La Crystina, lenjeria de pat de excepție se îmbină armonios cu pasiunea pentru excelență. Bucură-te de o atingere mătăsoasă și un somn liniștit în fiecare noapte, îmbrăcat în lenjerii confecționate din cele mai fine materiale.
Descoperă și gama noastră rafinată de pilote și perne, care îți vor oferi un confort fără egal. Completează experiența somnului cu pijamale moi și delicate, cusute cu măiestrie, oferindu-ți o senzație de răsfăț și relaxare de neegalat. Fiecare produs din atelierul La Crystina este o creație specială, concepută pentru a-ți transforma dormitorul într-un sanctuar de liniște și armonie.

10 Atelier de croitorie si retușuri - Croitoria pentru toți

Atelier de croitorie si retușuri - Croitoria pentru toți
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  3,9/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc 530, Strada Canta NR 54, Iași 700530, România

 • Orar:

  08 – 17

Atelierul nostru de croitorie și retușuri este destinația ideală pentru toate nevoile tale vestimentare. Fie că ai nevoie de o retușare rapidă sau o transformare completă, echipa noastră de croitorese experimentate este dedicată să îți ofere cele mai bune servicii.
Am retușat cu măiestrie o rochie lungă de ocazie, asigurându-ne că se potrivește perfect siluetei tale. Căptușeala salopetei a fost cusută cu grijă, oferind un aspect impecabil. Am scurtat, strâmtat și remodelat pantalonii în stil pană, creând o linie subțire și elegantă.

11 Atelier Croitorie Retus

 • Evaluare:

  3,9/5 (24 Review by google)

 • Adresă:

  Mitropolit Varlaam cămin C3, Iași 700223, România

 • Telefon:

  +40 743 195 075

 • Orar:

  08 – 18

Dacă sunteți în căutarea unui atelier de croitorie unde să puteți beneficia de servicii de calitate, atunci Atelierul Croitorie Retus este alegerea potrivită pentru dumneavoastră. Cu o echipă de profesioniști cu experiență vastă, atelierul vă oferă o gamă largă de servicii de croitorie, de la retușuri simple până la creații vestimentare complexe.
Fie că aveți nevoie de o ajustare la o rochie de ocazie sau de o pereche de pantaloni care vă vin perfect, echipa de la Atelierul Croitorie Retus vă va ajuta să obțineți rezultatul dorit. Cu o atenție desăvârșită la detalii și o pasiune pentru excelență, atelierul vă garantează că veți fi mulțumit de calitatea serviciilor oferite. Alegeți Atelierul Croitorie Retus și descoperiți adevărata măiestrie în arta croitoriei!

12 Croitorie (si modificare haine)

Croitorie (si modificare haine)
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  2,3/5 (8 Review by google)

 • Adresă:

  Iași, România

 • Orar:

  08 – 19

13 Croitorie retusuri textile pielarie

Croitorie retusuri textile pielarie
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  5,0/5 (4 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Pantelimon Halipa 11, Iași 700200, România

 • Telefon:

  +40 747 322 890

 • Orar:

  09 – 18

14 La Plotter -Tipare de Croitorie

La Plotter -Tipare de Croitorie
Vezi tot 2  
 • Evaluare:

  5,0/5 (2 Review by google)

 • Adresă:

  Stradela Grădinari 4, Iași 700360, România

 • Telefon:

  +40 771 321 931

15 Atelier Croitorie

Atelier Croitorie
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  5,0/5 (2 Review by google)

 • Adresă:

  Bl. 362 SC B, Strada Han Tătar, Iași 707252, România

 • Telefon:

  +40 755 472 283

16 Retusuri croitorie

Retusuri croitorie
Vezi tot 1  
 • Evaluare:

  2,3/5 (3 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Dacia 54, Iași, România

 • Telefon:

  +40 757 912 155

 • Orar:

  10 – 17

Sugestii de postare