Liste 19 clinicile de stomatologie din Rahova București

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-06-16

O sinteză din cele mai bune liste despre clinicile de stomatologie din Rahova București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Cris Smile Studio Rahova - Clinica Stomatologica Sector 5 - Urgente Stomatologice, Cris Smile Studio Nasaud - Cabinet Stomatologic Sector 4 / Sector 5 - Urgente Stomatologice, Rasmin Dent, Dentistree, White Dental Core. Hai să explorăm împreună!

1.Cris Smile Studio Rahova - Clinica Stomatologica Sector 5 - Urgente Stomatologice

Zâmbetul tău este prioritatea noastră!

Cris Smile Studio Rahova - Clinica Stomatologica Sector 5 - Urgente Stomatologice
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Malcoci 2, București 051923, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Avantaje:

  Echipă medicală cu experiență, tehnologie modernă, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Programări aglomerate, lipsa parcării, timpi de așteptare

 • Calitate:

  Servicii stomatologice de calitate superioară

 • Personal:

  Dr. Cristina Pavel (medic stomatolog generalist), Dr. Raluca Bălan (medic ortodont), Dr. Bogdan Moldovan (medic endodont), Dr. Andreea Marin (medic parodontolog), Dr. Alexandru Popescu (medic chirurg maxilo-facial)

 • Servicii:

  Consultații stomatologice, Detartraj și periaj profesional, Tratamente endodontice, Tratamente ortodontice, Implanturi dentare

La Cris Smile Studio Rahova, vă întâmpinăm cu căldură și profesionalism. Echipa noastră de stomatologi experimentați și dedicați vă asigură tratamente stomatologice de cea mai înaltă calitate. Cu o ambianță elegantă și primitoare, creăm un mediu confortabil și relaxant pentru fiecare pacient. Tehnologia noastră de ultimă generație ne permite să oferim servicii rapide și eficiente, inclusiv examinări cu cameră și laser pentru tratarea cariilor. Lăsați-ne să vă transformăm zâmbetul într-o operă de artă!

2.Cris Smile Studio Nasaud - Cabinet Stomatologic Sector 4 / Sector 5 - Urgente Stomatologice

Cris Smile Studio Nasaud - Cabinet Stomatologic Sector 4 / Sector 5 - Urgente Stomatologice
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Năsăud 68A, București 052064, România

 • Orar:

  09 – 21

Explorați un zâmbet strălucitor și sănătos la Cris Smile Studio Nasaud! Sub îndrumarea domnișoarei doctor Alexandra Milcu, clinica noastră stomatologică oferă o gamă completă de servicii pentru a vă îngriji dinții și gingiile. Echipa noastră de profesioniști vă întâmpină cu grijă și atenție deosebită, explicând fiecare procedură în detaliu.

Indiferent dacă aveți nevoie de un control de rutină, o plombă sau un tratament mai complex, mâinile delicate ale domnișoarei doctor Milcu vă vor asigura confort maxim. Cu o abordare blândă și o tehnologie avansată, ea creează un mediu lipsit de stres pentru pacienții de toate vârstele. Experimentați diferența la Cris Smile Studio Nasaud și bucurați-vă de un zâmbet radiant și sănătos!

Citește mai mult: Liste 31 restaurante din Rahova București

3.Rasmin Dent

Rasmin Dent
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu 2, București 051021, România

clinica Rasmin Dent este un loc în care zâmbetul tău primește o nouă viață, un spațiu al profesionalismului și grijii pentru sănătatea ta orală. Echipa noastră de experți se ocupă de tine cu răbdare și înțelegere, oferindu-ți un suport deplin în fiecare etapă a tratamentului tău.

Sub îndrumarea atentă a doamnei doctor Ruxandra Marinescu, îți redăm încrederea în zâmbetul tău, îndepărtând orice temere legată de procedurile dentare. Folosim tehnici moderne și materiale de calitate superioară, asigurând servicii profesionale la cel mai înalt nivel. Punem accent pe prevenție și pe educație, pentru a te ajuta să menții o dantură sănătoasă și un zâmbet strălucitor o viață întreagă.

4.Dentistree

Dentistree
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Novaci 2, Bucuresti Bloc S9’, Scara 1, Parter, București 051728, România

 • Orar:

  09 – 21

Dr. Antohi, cel mai bun medic stomatolog din oraș, este un profesionist excepțional, dedicat în a vă reda un zâmbet sănătos și strălucitor. Având o abordare empatică și o atenție deosebită la detalii, Dr. Antohi garantează o experiență stomatologică plăcută, fără durere. Prețurile accesibile fac din clinica sa destinația ideală pentru pacienții preocupați de sănătatea dentară la prețuri avantajoase.

Datorită unei echipe de medici profesioniști și devotate, clinica oferă un plan de tratament personalizat, adaptat nevoilor dumneavoastră. Rezultatele excepționale obținute depășesc toate așteptările, oferindu-vă un zâmbet de invidiat. Tehnologia avansată și atenția la confortul pacientului asigură o experiență plăcută, fără durere, lăsându-vă cu o senzație de încredere și satisfacție.

Citește mai mult: Liste 28 cafenele din Rahova București

5.White Dental Core

White Dental Core
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihail Sebastian 17, București 051734, România

 • Orar:

  14 – 21

6.CMI Dr Albert Cristina-Andreea

CMI Dr Albert Cristina-Andreea
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Dumbrava Noua Nr 37 Bl S16 Ap 2 Parter, București 051147, România

 • Orar:

  14 – 20

Citește mai mult: Liste 12 baruri din Rahova București

7.Crown Medical Center

Crown Medical Center
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu, București 051026, România

 • Orar:

  10 – 20

Vizitează Crown Medical Center, situat convenabil lângă hotelul Mariott, pentru o experiență medicală excepțională. Cu un spațiu intuitiv, ușor de parcurs, și o echipă de medici pricepuți, Crown Medical Center îți oferă cele mai bune servicii de sănătate, asigurând confortul și bunăstarea ta.

Fie că ai nevoie de o consultație rapidă sau de un tratament complex, Crown Medical Center este soluția ideală. Echipa noastră de profesioniști medicali este dedicată să îți ofere cea mai bună îngrijire, utilizând cele mai noi tehnologii și practici medicale. Hai la Crown Medical Center astăzi și experimentează un nivel superior de asistență medicală într-un mediu primitor și confortabil.

8.Priori Dent

Priori Dent
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Str. Ispirescu Petre, 8, Bucuresti-Sector 5, Bucuresti, 51028, București 052034, România

 • Orar:

  08:30 – 20

9.VILADERI DENT

VILADERI DENT
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Electromagnetica Business Park, Calea Rahovei 266-268, București 050912, România

 • Orar:

  09 – 13

Într-o lume plină de zgomot și stres, clinica VILADERI DENT este o oază de liniște și încredere. Aici, doi profesioniști dedicați, cu o pasiune arzătoare pentru artă dentară, vă întâmpină cu empatie și expertiză. Fiecare vizită la VILADERI DENT este o experiență de neuitat, unde anxietatea face loc calmului, iar zâmbetul dumneavoastră strălucește mai tare ca oricând.

Cu fiecare tratament efectuat, VILADERI DENT vă oferă mai mult decât servicii medicale de înaltă calitate. Ei vă oferă pacea minții, încredere în viitorul dentar și un sentiment de calm care persistă mult după ce părăsiți cabinetul. Experiența lor personalizată și abordarea lor blândă vă vor face să reveniți mereu cu drag, știind că sunteți pe mâini sigure. Alegeți VILADERI DENT astăzi și descoperiți un nou nivel de îngrijire dentară, unde zâmbetul dumneavoastră este prioritatea noastră absolută.

10.Daisy Dent

Daisy Dent
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu 33, București 051025, România

 • Orar:

  10 – 15

11.Viva Dent Activ

Viva Dent Activ
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc M140, Strada Petre Ispirescu 33, București 051025, România

 • Orar:

  09 – 20

12.Rasmin Dent

Rasmin Dent
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Rahovei 290, București 052034, România

 • Orar:

  09 – 21

Trăiește o experiență dentară de excepție la clinica stomatologică de top! Personalul nostru calificat și amabil îți va alina orice teamă, asigurându-ți confortul de la primul contact. Cu un cabinet ultramodern și proceduri de ultimă generație, îți oferim servicii stomatologice de înaltă calitate, garantând un zâmbet sănătos și strălucitor.

Lasă-te pe mâna specialiștilor noștri experimentați și bucură-te de o îngrijire dentară personalizată, adaptată nevoilor tale specifice. Echipamentele noastre de ultimă generație și tehnicile inovatoare garantează rezultate excepționale, oferindu-ți încrederea într-un zâmbet frumos și sănătos. Programează-ți astăzi o consultație și descoperă diferența pe care o poate face o experiență dentară de înaltă clasă!

13.Prodentcare

Prodentcare
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Calea Rahovei 251-253, București 400500, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

14.Clinicile Pink

Clinicile Pink
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc M23, Strada Mărgeanului 28, București 052034, România

15.Clinicile Pink - Stomatologie adulti

Clinicile Pink - Stomatologie adulti
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Bloc M59, Strada Glicinelor, București 052034, România

16.CMI Dr. Staicu Florin

 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Pucheni 111B, București 051226, România

 • Orar:

  10 – 20

17.Blident Help SRL

Blident Help SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu 54, București 052034, România

 • Orar:

  12 – 20

18.Dr Bucur Andrei-Cristian

Dr Bucur Andrei-Cristian
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihail Sebastian 58, București 052034, România

 • Orar:

  15 – 21

19.Blue Sky Dental

Blue Sky Dental
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Cobadin 7a, București 051776, România

 • Orar:

  09:30 – 19:30

Sugestii de postare