Liste 21 spalatorii auto din Rahova București

Andreea Pop

• Actualizat: 2024-06-16

O sinteză din cele mai bune liste despre spalatorii auto din Rahova București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Spalatorie Auto EHRLE WTD, SELF CAR WASH, MOL, EdyTech Quick Wash, Auto Spa. Hai să explorăm împreună!

1.Spalatorie Auto EHRLE WTD

Spalătoria ta de încredere pentru o mașină curată și strălucitoare

Spalatorie Auto EHRLE WTD
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua Viilor 14, București 050156, România

 • Avantaje:

  Personal amabil, servicii de calitate, prețuri accesibile

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare uneori îndelungat, locația nu este foarte accesibilă, program de lucru limitat

 • Calitate:

  Servicii de calitate la prețuri accesibile

 • Personal:

  Amabil, Profesionist, Servicial, Competent, Disponibil

 • Servicii:

  Spălare auto, Curățare interior, Lustruire caroserie, Detaliere, Aplicare protecție ceramică

Vizitează Spalatoria Auto EHRLE WTD, unde experiența ta de spălare a mașinii va fi una impecabilă! Cu echipamente de ultimă generație și detergenți speciali, mașina ta va străluci ca nouă.

Profită de oferta noastră exclusivă: spălări de calitate superioară la prețuri accesibile! Te așteptăm cu servicii profesionale, timp de spălare rapid și atenție deosebită la detalii. Spalatoria Auto EHRLE WTD - Curățenie, strălucire și confort, toate într-un singur loc!

2.SELF CAR WASH

SELF CAR WASH
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Șoseaua București-Măgurele 31b, București, România

Această spălătorie auto self-service a revoluționat modul în care ne îngrijim de mașinile noastre. Cu sistemul său modern de fise, spălătoria oferă o experiență convenabilă și eficientă. Spațiul său interior generos permite spălarea confortabilă a vehiculelor de orice dimensiune, iar asistența specializată este mereu disponibilă pentru îndrumări.

Spălarea mașinii nu a fost niciodată mai ușoară și mai plăcută. Spuma activă îndepărtează eficient murdăria și grăsimea, lăsând mașina strălucitor de curată. Aspiratorul puternic completează experiența de îngrijire, curățând interiorul mașinii și îndepărtând orice firimituri sau praf. Cu tarifele sale accesibile, spălătoria auto self-service oferă o soluție economică și practică pentru întreținerea impecabilă a mașinii tale.

Citește mai mult: Liste 31 restaurante din Rahova București

3.MOL

Centrul auto de încredere pentru mașina ta

MOL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Progresului 154, București 050693, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

 • Avantaje:

  Personal amabil, servicii de calitate, locație accesibilă

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, uneori aglomerație, parcare limitată

 • Calitate:

  Calitate superioară a produselor și serviciilor

 • Personal:

  - Personal calificat - Prietenos și disponibil - Rapid și eficient - Bine pregătit - Profesionist

 • Servicii:

  - Diagnosticare - Reparatii - Intretinere - Asistenta rutiera - ITP

Ultima dată am alimentat cu benzină de aici, iar după o perioadă mi-a apărut în bord martorul check engine, motorul a început să trepideze și să nu mai tragă. Ulterior, am alimentat cu o benzină mai aditivată de la concurență și lucrurile s-au rezolvat. Cred că apa din benzina MOL este în cantitate destul de mare... Nu voi mai alimenta de la voi.

De cel puțin 5 ani sunt gropi la ieșirea din benzinărie, foarte periculoase!!! pentru motociclete în mod special! Fiind la stradă, trebuie să acorzi mare atenție la trafic și este greu de manevrat printre denivelări.

4.EdyTech Quick Wash

EdyTech Quick Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Antiaeriană 81a, București 052034, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

EdyTech Quick Wash spalătoria auto care te lasă fără cuvinte! La EdyTech Quick Wash, băiatul cu șapcă roșie a pus osul la treabă și a transformat spălătoria într-un loc unde mașina ta va străluci ca niciodată. Cu echipamente de ultimă generație și detergenți de calitate superioară, EdyTech Quick Wash îți garantează o spălare perfectă, fără zgârieturi sau urme.

Dar ce face EdyTech Quick Wash cu adevărat specială este politica de prețuri imbatabilă. Aici, nu ești judecat după mărimea mașinii tale. Fie că ai un crossover compact sau un SUV impunător, prețul este același. Mai mult, timpul pentru un jeton este generos, așa că poți fi sigur că vei avea suficient timp să-ți speli mașina în voie.

Citește mai mult: Liste 28 cafenele din Rahova București

5.Auto Spa

Auto Spa, strălucitor ca niciodată

Auto Spa
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Antiaeriană 49, București 061344, România

 • Avantaje:

  Servicii de calitate, personal amabil, prețuri avantajoase

 • Dezavantaje:

  Timp de așteptare mare, program de lucru limitat, greu de găsit parcare

 • Calitate:

  Servicii auto de calitate superioară la prețuri accesibile

 • Personal:

  Amabil, Profesionist, Experiențiat, Util, Prietenos

 • Servicii:

  Spălare auto, Detaliere auto, Curățare interior, Lustruire, Protecție ceramică

Centrul de spălare auto unde excelența este la volan! Echipa noastră de profesioniști are grijă de mașina ta ca și cum ar fi a noastră, asigurând un nivel impecabil de curățenie care îți va lăsa mașina strălucind și mirosind ca nouă. Fie că ai nevoie de o spălare rapidă sau de o curățenie detaliată, la noi te așteaptă o experiență de spălare auto de neegalat.

Vino să vezi de ce suntem alegerea numărul unu pentru șoferii care caută o experiență de spălare auto excepțională. Garantăm că mașina ta va ieși din centrul nostru ca o bijuterie strălucitoare, gata să strălucească pe drum. Nu rata această ocazie de a-ți răsfăța mașina cu tratamentul regal pe care îl merită!

6.Spalatorie Auto

Spalatorie Auto
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mărgeanului 113, București, România

 • Orar:

  09 – 19

Spălătoria Auto este locul unde mașina ta va străluci din nou! Echipa noastră de experți te întâmpină cu un zâmbet larg și cu o pasiune nemărginită pentru curățenie. Fiecare detaliu al mașinii tale va fi atins cu grijă și atenție, de la caroserie până la interior.

Spălătoria Auto îți oferă o experiență completă de curățare, la prețuri accesibile. Te vom întâmpina cu zâmbetul pe buze și cu un pachet de servicii adaptat nevoilor tale. Indiferent dacă dorești o spălare rapidă sau un tratament complet de înfrumusețare, echipa noastră este aici pentru a-ți oferi cea mai bună experiență posibilă. Vino și convinge-te singur de profesionalismul și pasiunea noastră pentru curățenie!

Citește mai mult: Liste 12 baruri din Rahova București

7.ADS Car Wash

ADS Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Petre Ispirescu 88, București 052034, România

 • Orar:

  08 – 20:30

Vizitează spălătoria auto ADS și oferă mașinii tale o experiență răcoritoare! Echipa noastră calificată de profesioniști se dedică îngrijirii cu atenție a fiecărui detaliu al automobilului tău. Spălările noastre meticuloase vor elimina murdăria și murdăria încăpățânată, lăsând mașina ta strălucind ca nouă. Cu un accent pus pe calitatea exceptională și serviciul prietenos, ADS Car Wash este alegerea ideală pentru toate nevoile esențiale de spălare auto.

Recenziile excepționale ale clienților noștri stau mărturie pentru angajamentul nostru față de satisfacția clienților. Vino și convinge-te singur de ce suntem cea mai bine cotată spălătorie auto din zonă. Nu ezita să ne vizitezi astăzi și acordă-ți mașinii răsfățul pe care îl merită!

8.Urban Detailing Bucuresti

Urban Detailing Bucuresti
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Sergent Deliu Constantin 12, București 052034, România

 • Orar:

  09 – 18

Echipa noastră pricepută de la Urban Detailing București aduce un nou nivel de strălucire și protecție mașinii tale. Cu o atenție meticuloasă la detalii, transformăm exteriorul mașinii tale, oferind un luciu captivant și o protecție de durată. Fie că îți dorești o transformare completă sau doar o îngrijire regulată, serviciile noastre de detailing auto sunt concepute pentru a-ți satisface nevoile și a depăși așteptările.

Experiența noastră extinsă în domeniul detailing-ului auto ne permite să oferim soluții personalizate pentru fiecare client. Folosim doar produse și tehnici de ultimă generație, asigurându-ne că mașina ta primește cea mai bună îngrijire posibilă. De la curățare profundă la tratamente ceramice de ultimă generație, echipa noastră de experți este dedicată să readucă strălucirea inițială a mașinii tale și să o protejeze de factorii de mediu și uzura zilnică.

9.Spalatoria "La Gill"

Spalatoria "La Gill"
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Păltinoasa, București, România

 • Orar:

  09 – 21

Spălătoria "La Gill", oaza ta de curățenie auto din Bucuresti-Magurele, îți oferă servicii rapide și eficiente, chiar și în cele mai aglomerate zile. Cu prețuri accesibile și materiale de calitate, te bucuri de o experiență de spălare auto completă. Spațiul, deși compact, este organizat ingenios, oferindu-ți suficiente locuri pentru a manevra confortabil.

Fie că alegi opțiunea de spălare personalizată, folosind fise, sau preferi serviciile noastre profesionale, mașina ta va străluci de curățenie în cel mai scurt timp. Echipa noastră experimentată utilizează tehnici avansate pentru a îndepărta orice urmă de murdărie, lăsând-ți autovehiculul impecabil. Vizitează astăzi Spălătoria "La Gill" și descoperă plăcerea unei spălări auto fără griji!

10.Vicky Car Wash

Vicky Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mărgeanului nr 101, București 051734, România

 • Orar:

  09 – 21

11.ZAIN CAR WASH SRL

ZAIN CAR WASH SRL
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Zaharia Carcalechi, București 052072, România

 • Orar:

  08:30 – 20

ZAIN CAR WASH SRL este locul în care mașina ta primește îngrijirea pe care o merită. O echipă dedicată de profesioniști cu experiență este aici pentru a-ți oferi servicii impecabile, lăsând mașina ta strălucind ca nouă. Indiferent de tipul de vehicul pe care îl conduci, Zain Car Wash SRL are soluția perfectă pentru nevoile tale.

Din momentul în care intri în locația noastră modernă, vei fi întâmpinat cu un zâmbet cald și o atenție deosebită la detalii. Folosind cele mai avansate tehnologii și produse de curățare de top, echipa noastră se va asigura că fiecare colț și crăpătură a mașinii tale este impecabilă. Fie că dorești o spălare rapidă sau un tratament de detaliere complet, ne vom depăși așteptările pentru a-ți oferi o mașină care strălucește și strălucește.

12.Sun Wash Self Service

Sun Wash Self Service
 • Evaluare:
 • Adresă:

  DN6 251, București 052034, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Spălătoria auto self-service Sun Wash vă întâmpină într-o oază de tehnologie modernă, unde experiența de curățare a mașinii devine o plăcere. Ca pionieri în domeniu, oferim atât opțiuni de plată cu card, cât și clasicele jetoane, asigurând confortul fiecărui client.

La Sun Wash, îngrijim fiecare detaliu al spălătoriei tale. Apa caldă la storcătorul de lavete, spuma densă la rampe și jetul puternic, rece sau cald, asigură o curățare impecabilă. Tarife modice și program extins, cu bonusuri de timp în timpul nopții, completează oferta noastră de servicii de calitate superioară. Vino la Sun Wash și redă-i mașinii tale strălucirea cuvenită!

13.Top Car Wash

Top Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Năsăud 68, București 052068, România

14.PSG Car Wash

PSG Car Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mărgeanului 105, București, România

 • Orar:

  08 – 20

15.Spălătorie Auto Self Wash

Spălătorie Auto Self Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Pucheni 75, București, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

16.Voulis

Voulis
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Bobului, București, România

 • Orar:

  08 – 20

17.SC MTC S.R.L

Sănătatea ta, prioritatea noastră

SC MTC S.R.L
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihail Sebastian 90, București 050785, România

 • Avantaje:

  Locație centrală, personal amabil, servicii complete

 • Dezavantaje:

  Prețuri ridicate, lipsa locurilor de parcare, program scurt

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, menite să satisfacă cele mai exigente nevoi

 • Personal:

  Amabil și primitor, Profesionist și competent, Disponibil și prompt, Atenție la detalii, Orientat spre client

 • Servicii:

  Consultatii medicale, Terapii de recuperare, Servicii stomatologice, Analize medicale, Imagistica medicala

18.Spalatorie Auto Red Wash

Spalatorie Auto Red Wash
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Zaharia Carcalechi 1, București, România

19.Self Wash XO - 9 rampe

Self Wash XO - 9 rampe
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Pucheni 75g, București 052034, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

20.Spalatoria auto "Auto Mix"

Spalatoria auto "Auto Mix"
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Mihail Sebastian 16, București 052034, România

21.SNX Detailing

SNX Detailing
 • Evaluare:
 • Adresă:

  Strada Vaslui 72b, București 051323, România

Sugestii de postare