Liste 28 spalatorii haine din Timișoara

Ana Maria Ionescu

• Actualizat: 2024-06-15

O sinteză din cele mai bune liste despre spalatorii haine din Timișoara, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Spălătorie Self-Service-Fise Sandybell Șagului, Self service car wash, Spălătoria ARIMPEX, easywash, La Pera Spalatorie Covoare Profesională. Hai să explorăm împreună!

1.Spălătorie Self-Service-Fise Sandybell Șagului

Spală, usucă și calcă-ți hainele într-un singur loc, rapid și ușor!

Spălătorie Self-Service-Fise Sandybell Șagului
 • Evaluare:

  4,4/5 (538 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Șagului 189, Timișoara 300517, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

 • Avantaje:

  Spălătorie modernă, cu echipamente performante și detergenți de calitate, amplasată într-o locație accesibilă.

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor mai mari decât la alte spălătorii self-service, spațiu limitat în interior, program de funcționare limitat în weekend.

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, cu rezultate excelente de spălare.

 • Personal:

  Amabil și disponibil, Oferă asistență la nevoie, Menține curățenia în spațiul de spălare, Respectă măsurile de siguranță, Disponibil pentru informații și recomandări.

 • Servicii:

  Spălare cu detergenți de calitate, Uscare rapidă și eficientă, Mese de călcat și uscătoare disponibile, Schimbător de bancnote, Program de funcționare extins.

Experimentează o spălătorie auto self-service de ultimă generație la Sandybell Șagului! Cu spuma activă și jeturile noastre puternice de apă, îți transformi mașina într-o bijuterie strălucitoare în doar câteva minute. Nu mai pierde timpul și banii la spălătoriile tradiționale - vino la Sandybell și bucură-te de un proces rapid, eficient și convenabil.

Dar ce face ca Sandybell Șagului să fie cu adevărat specială? Este presiunea apei noastre incredibilă! Uită de spălătoriile unde trebuie să te chinui pentru a îndepărta murdăria. Jeturile noastre puternice vor îndepărta chiar și cele mai încăpățânate pete, lăsându-ți mașina impecabilă. Așa că nu ezita, vizitează spălătoria auto self-service Sandybell Șagului astăzi și descoperă diferența!

2.Self service car wash

Spală-ți mașina ca un profesionist, la prețuri accesibile!

Self service car wash
 • Evaluare:

  4,4/5 (174 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Miresei 4, Timișoara 300254, România

 • Orar:

  08 – 18

 • Avantaje:

  Spălare auto self-service modernă, cu echipamente de ultimă generație, situată într-o locație convenabilă.

 • Dezavantaje:

  Lipsa personalului, program de funcționare limitat, spațiu îngust.

 • Calitate:

  Calitate excelentă a spălării, echipamente performante.

 • Servicii:

  Spălare cu jet de apă, Spumare activă, Aplicare ceară, Aspirare, Dezinfectare

Experiența unică la spălătoria noastră auto self-service te va lăsa fără cuvinte. Echipa noastră prietenoasă se va asigura că mașina ta va străluci în interior și în exterior în doar 30 de minute. Cu prețuri imbatabile și o atenție impecabilă la detalii, spălătoria noastră este alegerea ideală pentru a-ți menține mașina impecabilă.

Sâmbăta poate fi puțin aglomerat, dar în restul săptămânii te poți bucura de tot confortul și spațiul necesar pentru o experiență de spălare plăcută. Boxele noastre moderne sunt echipate cu tehnologie de ultimă generație, asigurând o curățare eficientă și rapidă. Te așteptăm să descoperi plăcerea de a avea o mașină curată!

Citește mai mult: Liste 25 restaurante din Timișoara

3.Spălătoria ARIMPEX

Spălătoria ARIMPEX
 • Evaluare:

  4,4/5 (113 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Liviu Rebreanu 59, Timișoara 300425, România

 • Orar:

  08 – 18

Spălătoria ARIMPEX este renumită pentru profesionalismul și atenția la detalii a personalului său. Mașinile sunt tratate cu cea mai mare grijă, folosind tehnici și produse de ultimă generație pentru a asigura o curățare impecabilă.

Apa utilizată la spălătorie este demineralizată, ceea ce garantează absența petelor inestetice de rugină pe suprafața mașinii. Cu un serviciu personalizat, echipa ARIMPEX se străduiește să ofere o experiență plăcută fiecărui client, acordând o atenție deosebită cerințelor și preferințelor acestora.

4.easywash

Spălarea rapidă și eficientă a hainelor tale, la prețuri avantajoase.

easywash
 • Evaluare:

  4,6/5 (195 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Alexandru Vaida - Voievod 1, Timișoara 300553, România

 • Orar:

  08 – 23

 • Avantaje:

  Prețuri accesibile, locație conveniență și program prelungit.

 • Dezavantaje:

  Spațiul este mic și aglomerat, uneori există o coadă lungă de așteptat și mașinile de spălat nu sunt mereu disponibile.

 • Calitate:

  Calitate bună a serviciilor de spălare și uscare.

 • Personal:

  - Prietenos - Amabil - Disponibil - Eficient - Profesionist

 • Servicii:

  - Spălare - Uscare - Detergent - Înălbitor - Balsam

Vizitează easywash, spălătoria modernă și eficientă situată convenabil în spatele magazinului PROFI de pe strada Daliei. Beneficiază de acces facil și rapid la mașini de spălat și uscătoare de ultimă generație. Spălătura standard durează doar 25 de minute, economisindu-ți timp prețios.

Cu un simplu jeton de 10 lei, poți spăla o cantitate impresionantă de rufe, lăsându-le impecabil curate și proaspete. Spălătoria easywash se mândrește cu echipamente impecabile, întreținute cu atenție, asigurând cea mai bună îngrijire pentru hainele tale. Vizitează-ne astăzi și experimentează o spălare rapidă, eficientă și fără efort!

Citește mai mult: Liste 29 cafenele din Timișoara

5.La Pera Spalatorie Covoare Profesională

La Pera Spalatorie Covoare Profesională
 • Evaluare:

  4,8/5 (333 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Johann Heinrich Pestalozzi 20, Timișoara 300115, România

 • Orar:

  09 – 18

Cu La Pera Spalatorie Covoare Profesională, covoarele tale vor străluci de curățenie! Ne mândrim cu o echipă experimentată și tehnologie de ultimă generație, asigurându-vă că fiecare fir va fi curățat și igienizat în profunzime. Spălăm covoare de toate tipurile, indiferent de dimensiune sau material, redându-le prospețimea și frumusețea originală.

Nu mai aștepta să vezi rezultatele uimitoare! Contactează-ne astăzi și oferă covoarelor tale tratamentul de lux pe care îl merită. Cu La Pera Spalatorie Covoare Profesională, covoarele tale vor fi curate, parfumate și gata să aducă un plus de confort în locuința ta. Garantăm servicii de înaltă calitate și satisfacție totală.

6.Spălătorie cu Fise

Spălătorie cu Fise
 • Evaluare:

  4,3/5 (54 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Torontalului 80, Timișoara, România

Citește mai mult: Liste 25 baruri din Timișoara

7.Spălătorie auto

Spălătorie auto
 • Evaluare:

  4,2/5 (86 Review by google)

 • Adresă:

  Timișoara, România

 • Orar:

  08 – 21

8.Brite Clean

Brite Clean
 • Evaluare:

  4,3/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Stan Vidrighin Nr 14, Timișoara 300571, România

 • Orar:

  08 – 15

9.Spălătoria de Covoare SUPER CLEAN

Spălătoria de Covoare SUPER CLEAN
 • Evaluare:

  4,5/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Dr. Pavel Vasici Ungureanu 2/A, Timișoara 300231, România

 • Orar:

  09 – 15:30

10.LG Laundry Lounge

LG Laundry Lounge
 • Evaluare:

  4,7/5 (29 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Take Ionescu 51, Timișoara 300254, România

 • Orar:

  08 – 23

Vizitează LG Laundry Lounge și bucură-te de o experiență de spălare și uscare fără griji! Mașinile noastre de ultimă generație asigură o curățare impecabilă, lăsând hainele tale proaspete și pline de viață. Plus, cu prețurile noastre competitive, nu va trebui să-ți golești portofelul pentru o curățare excepțională.

Indulge în luxul de a avea rufe perfect curate, fără efort și într-un timp record. Instrucțiunile noastre clare și disponibile în limba engleză fac ca procesul de utilizare a mașinilor noastre să fie o joacă de copii. Nu mai aștepta, vino și descoperă de ce LG Laundry Lounge este destinația finală pentru toate nevoile tale de spălare și uscare.

11.LAVANDA BLU

LAVANDA BLU
 • Evaluare:

  4,8/5 (19 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Nicolae Iorga 6C, Timișoara, România

 • Orar:

  09 – 18

Spălătoria Lavanda Blu este alegerea perfectă pentru hainele tale prețioase. Cu un personal amabil și primitor, vei fi întâmpinat cu un zâmbet călduros. Lavanda Blu oferă soluții complete de curățare pentru toate articolele textile, de la haine delicate până la lenjerii de pat voluminoase și draperii.

Situată în inima orașului Timișoara, spălătoria Lavanda Blu este ușor accesibilă, indiferent de unde te afli. Pentru comoditatea ta, oferă și servicii de preluare și livrare, economisindu-ți timp și efort. Cu Lavanda Blu, poți avea încredere că hainele tale vor fi tratate cu grijă și atenție la detalii, asigurându-ți o experiență de curățare impecabilă de fiecare dată.

12.Profi Cleaner

Profi Cleaner
 • Evaluare:

  4,8/5 (71 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Alexandru Odobescu 13, Timișoara 300425, România

 • Orar:

  07 – 15:30

Profesiunea de curăţenie Profi Cleaner atinge noi culmi de excelenţă, depăşind aşteptările cu servicii impecabile! Rochia de mireasă a soţiei mele, o creaţie eterică de dantelă şi mătase, a fost adusă la viaţă prin atenţia meticuloasă a maeştrilor curăţători de la Profi Cleaner. Rezultatul a fost pur şi simplu uluitor!

Echipa de experţi de la Profi Cleaner şi-a dedicat priceperea şi atenţia fiecărui detaliu, transformând rochia într-o operă de artă restaurată. De la îndepărtarea celor mai delicate pete până la recondiţionarea atentă a materialelor preţioase, fiecare pas a fost realizat cu o precizie de bijutier. Acum, rochia de mireasă a soţiei mele străluceşte din nou, o mărturie a profesionalismului inegalabil al lui Profi Cleaner. Îi recomand cu tărie pe aceşti curăţători excepţionali pentru a reda splendoarea hainelor voastre preţuite!

13.easywash

easywash
 • Evaluare:

  4,9/5 (78 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Transilvania 6, Timișoara 300425, România

 • Orar:

  08 – 23

easywash este spălătoria excelentă, foarte curată și incredibil de modernă, unde spălatul rufelor devine o aventură captivantă. Te întâmpină cu o atmosferă primitoare și tehnologie de ultimă generație, transformând o sarcină zilnică într-o experiență plăcută. În timp ce hainele tale sunt îngrijite cu grijă și eficiență, tu te poți relaxa și bucura de facilitățile extraordinare. La doar câțiva pași distanță, ai la dispoziție o varietate de magazine, restaurante delicioase și o cofetărie încântătoare, oferindu-ți un răgaz bine meritat.

14.Eco DryClean

Eco DryClean
 • Evaluare:

  4,1/5 (36 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ciprian Porumbescu 131, Timișoara 300425, România

 • Orar:

  08 – 20

Eco DryClean este alegerea perfectă pentru curățarea articolelor tale delicate. Echipa noastră experimentează oferă servicii de curățare impecabile, lăsându-ți hainele și țesăturile curate, moi și cu un miros revigorant. În plus, prețurile noastre competitive te vor face să revii mereu!

Recent, o clientă mulțumită și-a dus păturile la Eco DryClean și a fost impresionată de rezultate. "Le-am primit în 2 zile, perfect curate, cu un miros plăcut de prospețime. Personalul este amabil și prețurile sunt mai mici decât la alte spălătorii din oraș. Foarte mulțumită!"

15.Nufărul

 • Evaluare:

  4,2/5 (64 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Cetății, Strada Miorița 26 Nr 21, Timișoara 307370, România

 • Orar:

  09 – 17

16.Service Clean Spalatorie Covoare Timisoara. Curatatorie Covoare cu Livrare Timisoara

 • Evaluare:

  4,8/5 (24 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vasile Cârlova 14, Timișoara 307200, România

 • Orar:

  09 – 18

17.Curățarea Pernelor HTT

Curățarea Pernelor HTT
 • Evaluare:

  4,8/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Șagului 23, Timișoara 300425, România

18.BAROGA Laundry

 • Evaluare:

  4,2/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Doja Gheorghe, 28, Timisoara, Timis, 300192, Timișoara, România

 • Orar:

  08 – 16

La Baroga Laundry, grija pentru hainele tale este de top! Dacă ai nevoie să scapi de blana lăsată de felinele tale prețioase, aici găsești soluția perfectă. Oamenii minunați de la Baroga fac minuni, îndepărtând orice urmă de păr, lăsându-ți plăpumile impecabile. Și prețul? Incredibil! Doar 60 de lei pentru ambele plăpumi, lăsate vineri și gata de ridicat luni.

Comenzile tale sunt tratate cu delicatețe, ambalate în pungi sau folie de plastic pentru o protecție sporită. Deși hârtia biodegradabilă ar fi o alegere mai ecologică, pachetele tale vor ajunge în siguranță la tine. Nu ezita să recomanzi Baroga Laundry tuturor celor care își doresc haine curate și impecabile la un preț avantajos!

19.Lava & Cuce

Lava & Cuce
 • Evaluare:

  2,0/5 (90 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Șagului 100, Timișoara, România

 • Orar:

  10 – 22

20.Sc.Senoda Clean Srl.

Sc.Senoda Clean Srl.
 • Evaluare:

  3,9/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Socrate 13, Timișoara 300551, România

 • Orar:

  07 – 15

21.Spălătorie/Curățătorie/Retușuri croitorie LAVA & CUCE Iulius Mall Timișoara

Spălătorie/Curățătorie/Retușuri croitorie LAVA & CUCE Iulius Mall Timișoara
 • Evaluare:

  2,4/5 (106 Review by google)

 • Adresă:

  Centrul Comercial Iulius Mall, Strada Aristide Demetriade 1, Parter, Timișoara 300088, România

 • Orar:

  10 – 22

22.Mau Group Spălătorie haine-Curățătorie chimică

Mau Group Spălătorie haine-Curățătorie chimică
 • Evaluare:

  3,8/5 (51 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Episcop Augustin Pacha 2, Timișoara 300055, România

 • Orar:

  09 – 20

23.Clinica de Covoare

Clinica de Covoare
 • Evaluare:

  3,9/5 (72 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Constantin cel Mare 2, Timișoara 300254, România

 • Orar:

  09 – 19

24.BVP Wash

BVP Wash
 • Evaluare:

  3,4/5 (7 Review by google)

 • Adresă:

  Timișoara, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

25.Curățătorie perne Timișoara

Curățătorie perne Timișoara
 • Evaluare:

  5,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Stelelor 4, Timișoara 300679, România

 • Orar:

  09 – 18

26.Spălătoria SuperClean

Spălătoria SuperClean
 • Evaluare:

  4,3/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Câmpului 24, Timișoara 307200, România

27.Spalatorie de haine din Timisoara

Spalatorie de haine din Timisoara
 • Evaluare:

  3,8/5 (6 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Miorița 8, Timișoara, România

28.La Moderna

La Moderna
 • Evaluare:

  0/5 ( Review by google)

 • Adresă:

  Strada Episcop Augustin Pacha 1, Timișoara, România

 • Orar:

  09 – 20

Sugestii de postare