Liste 31 servicii instalator din Iași

Gabriel Luca

• Actualizat: 2024-06-11

O sinteză din cele mai bune liste despre servicii instalator din Iași, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Reparatii Centrale Iasi, Clima Therm Center, Rebedom Group, ELECTRIC INSTAL S.R.L., Ano Term Instal. Hai să explorăm împreună!

1.Reparatii Centrale Iasi

Reparatii Centrale Iasi
 • Evaluare:

  4,8/5 (115 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Socola 20, Iași 700187, România

 • Orar:

  09 – 20

Fie că aveți nevoie de întreținere regulată sau de reparații urgente, suntem aici pentru a vă asigura că sistemul dvs. de încălzire funcționează la capacitate maximă. Ne mândrim cu profesionalismul și cu atenția la detalii, oferindu-vă o experiență plăcută și fără stres. Contactați-ne astăzi și bucurați-vă de o locuință confortabilă și caldă!

2.Clima Therm Center

Clima Therm Center
 • Evaluare:

  4,4/5 (166 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Păcurari 139, Iași 707410, România

 • Orar:

  08 – 17

Centrul Term Clima din Neserioși a fost unul dintre primii la care am depus dosarul pentru programul de instalare a panourilor fotovoltaice din 2019. Spre surprinderea mea, după sesiunea de depunere, am aflat că am fost respins pe motiv că au greșit anumite date/cifre.

Citește mai mult: Liste 18 restaurante din Iași

3.Rebedom Group

Rebedom Group
 • Evaluare:

  4,8/5 (20 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc M8, Aleea Mușatini 4, Iași 700000, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

4.ELECTRIC INSTAL S.R.L.

ELECTRIC INSTAL S.R.L.
 • Evaluare:

  4,0/5 (16 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Cazangiilor, 2A, Iasi, Iasi, Iași, România

Citește mai mult: Liste 18 cafenele din Iași

5.Ano Term Instal

Ano Term Instal
 • Evaluare:

  4,7/5 (15 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Păcurari nr 55, Iași 700547, România

 • Orar:

  08 – 17

**Experiența mea de excepție cu Ano Term Instal** Colaborarea mea cu Ano Term Instal a fost una cu adevărat remarcabilă. Domnul Cristi a oferit o îndrumare expertă la fiecare pas, ajutându-mă să iau cele mai bune decizii pentru proiectul meu. Serviciile impecabile și prețurile competitive mi-au depășit așteptările, făcându-mă să recomand cu toată încrederea această companie.

**Recomand cu încredere** Experiența mea pozitivă cu Ano Term Instal m-a determinat să îi recomand cu entuziasm serviciile tuturor celor care își doresc excelență în domeniul instalațiilor. Personalul calificat, atenția la detalii și angajamentul față de satisfacția clientului fac din această companie alegerea perfectă pentru orice proiect de instalații. Voi continua să apelez la serviciile lor și în viitor, știind că voi primi întotdeauna rezultate excepționale.

6.Quick Electric Install Services SRL

Quick Electric Install Services SRL
 • Evaluare:

  4,9/5 (73 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vasile Lupu 108, Iași 700265, România

 • Orar:

  08 – 16

Serviciile noastre de instalare electrică rapidă vă vor face viața mai ușoară! Cu electricieni autorizați și experimentați, vă oferim cele mai bune prețuri și servicii din domeniu. Montarea se efectuează cu promptitudine și profesionalism, asigurându-vă un sistem electric fiabil și sigur.

Alegeți Quick Electric Install Services SRL pentru toate nevoile dumneavoastră electrice și bucurați-vă de experiența noastră de excepție. Fie că aveți nevoie de instalarea unei prize, a unui întrerupător sau a unui sistem de iluminat complex, echipa noastră este pregătită să vă ajute. Contactați-ne astăzi pentru o ofertă gratuită și descoperiți de ce suntem alegerea numărul unu pentru servicii de instalare electrică rapidă și fiabilă.

Citește mai mult: Liste 25 baruri din Iași

7.Service Aparate Aer Conditionat Iasi. Incarcare Freon

Service Aparate Aer Conditionat Iasi. Incarcare Freon
 • Evaluare:

  5,0/5 (73 Review by google)

Servicii impecabile de încărcare freon pentru aparatele de aer condiționat din Iași! Programează chiar acum o intervenție rapidă și eficientă pentru confortul tău! Echipa noastră experimentată va fi la ușa ta în cel mai scurt timp, respectând cu strictețe ora stabilită.

Nu te mai chinui cu aerul condiționat defect și bucură-te de o locuință răcoroasă și primitoare. Specialiștii noștri vor rezolva cu profesionalism orice problemă, de la cele mai simple până la cele mai complexe. Fie că ai nevoie de o curățare amănunțită, de o încărcare cu freon sau de o reparație minuțioasă, suntem aici pentru tine. Alege serviciile noastre și împrospătează-ți vara cu un aer condiționat perfect funcțional!

8.Instal Service Gaz

Instal Service Gaz
 • Evaluare:

  5,0/5 (25 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Iancu Flondor 2, Iași 700540, România

 • Orar:

  08 – 16

9.Depanari Rapide Srl

Depanari Rapide Srl
 • Evaluare:

  4,6/5 (72 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Independenței 9, Iași 700106, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Aveți nevoie de o intervenție de urgență la instalația de încălzire? Depanari Rapide Srl vă stă la dispoziție cu o echipă de tehnicieni experimentați, gata să identifice și să remedieze orice problemă în cel mai scurt timp posibil. Suntem specializați în instalarea și repararea cazanelor, încălzitoarelor și a altor componente ale sistemului de încălzire, indiferent de vechimea sau complexitatea acestora.

Ne mândrim cu o reputație excelentă în domeniu, datorită profesionalismului, serioității și promptitudinii cu care ne desfășurăm activitatea. Echipamentele noastre de ultimă generație ne permit să oferim soluții rapide și eficiente, iar experiența noastră vastă în domeniu ne permite să abordăm chiar și cele mai dificile probleme. Alegeți Depanari Rapide Srl pentru a vă bucura de o locuință caldă și confortabilă, fără grija defecțiunilor la sistemul de încălzire.

10.Instalator Iași Reparații Sanitare Termice și Gaze Reparatii Aragaze Iasi Montaj Aragaze Iasi

Instalator Iași Reparații Sanitare Termice și Gaze Reparatii Aragaze Iasi Montaj Aragaze Iasi
 • Evaluare:

  4,0/5 (23 Review by google)

 • Adresă:

  12, Strada Ion C. Brătianu nr, Iași 700259, România

 • Orar:

  09 – 19:30

11.Montaj Aer Conditionat Iasi

Montaj Aer Conditionat Iasi
 • Evaluare:

  4,5/5 (22 Review by google)

 • Orar:

  08 – 20:30

12.Instalator Sanitar Gaze Termice Iași Desfundări Canalizări Iași Reparații Aragaze Iași

Instalator Sanitar Gaze Termice Iași Desfundări Canalizări Iași Reparații Aragaze Iași
 • Evaluare:

  4,2/5 (30 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sfântul Lazăr, Iași 700054, România

 • Orar:

  09 – 19

13.service centrale termice - ETNIS

service centrale termice - ETNIS
 • Evaluare:

  4,3/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Chișinăului nr 98 -100, Iași 700180, România

 • Orar:

  08 – 17

Experiența mea cu Etnis datează din 2000, când au instalat prima centrală termică de apartament în clădirea în care locuiam. De la acea dată, am beneficiat direct de serviciile lor, atât în materie de montaj, cât și de service, iar experiența a fost una extraordinară. Echipele lor tehnice sunt prompte, calificate și dispuse să ofere consultanță în orice moment. Recomand cu căldură Etnis pentru servicii de centrale termice de înaltă calitate, bazate pe profesionalism și promptitudine.

14.Desfundare canalizare , țevi Iași , video inspecție

Desfundare canalizare , țevi Iași , video inspecție
 • Evaluare:

  5,0/5 (12 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Metalurgiei 8, Iași 707252, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

15.Instalator Iasi-Not available anymore (4y/o)

Instalator Iasi-Not available anymore (4y/o)
 • Evaluare:

  4,6/5 (11 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Alexandru cel Bun 54, Iași 700054, România

 • Orar:

  09 – 20

16.Instalatii Sanitare Iasi 24/24

Instalatii Sanitare Iasi 24/24
 • Evaluare:

  4,4/5 (21 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Mircea cel Bătrân, Iași 700649, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Instalaţii sanitare Iaşi 24/24 Dacă aş putea aş da şi 10 stele acestei echipe de profesionişti cum rar ai ocazia să întâlneşti. I-am găsit şi eu tot pe Google şi în două ore au trimis maşina la bunica mea foarte bătrână cu wc-ul stricat.

17.Solution Agapi- Reparatii centrale Iasi

Solution Agapi- Reparatii centrale Iasi
 • Evaluare:

  4,0/5 (36 Review by google)

 • Adresă:

  Strada 1 Decembrie 44, Iași 700320, România

 • Orar:

  07 – 20

Compania Agapi, specializată în reparații centrale în Iași, oferă servicii prompte și eficiente pentru a vă asigura confortul în propria locuință. Echipa noastră experimentată vine pregătită cu cele mai moderne unelte și piese, pentru a rezolva orice problemă a centralei dumneavoastră. De la scurgeri la defecțiuni majore, ne ocupăm cu profesionalism de toate aspectele legate de funcționarea optimă a centralei.

Fiind pe deplin conștienți de importanța unei locuințe confortabile, asigurăm rapiditatea intervenției și rezolvarea rapidă a problemelor. Nu ezitați să apelați la serviciile noastre de reparații centrale în Iași, iar noi vă vom reda liniștea și căldura în căminul dumneavoastră.

18.Duo Term Serv

 • Evaluare:

  4,5/5 (14 Review by google)

 • Adresă:

  812, Strada Sălciilor 28, Iași, România

 • Orar:

  08 – 17

19.Revizii Centrale Termice Iasi

Revizii Centrale Termice Iasi
 • Evaluare:

  4,6/5 (10 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Nicolae Iorga 39, Iași 700211, România

 • Orar:

  09 – 19

20.Rezzu - Zugraveli, Montaj mobilier, Instalatii electrice, Instalatii sanitare si termice, Reparatii tamplarie PVC si aluminiu

 • Evaluare:

  4,9/5 (22 Review by google)

 • Orar:

  08 – 17:30

21.SC Centrale Iași SRL

SC Centrale Iași SRL
 • Evaluare:

  4,6/5 (13 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Metalurgiei 8, Iași 700293, România

 • Orar:

  07:30 – 20

22.ALFA GREEN INSTAL

ALFA GREEN INSTAL
 • Evaluare:

  4,6/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Atelierului 3, Iași 700154, România

 • Orar:

  08 – 18

23.Instalator Iasi | Relvo.ro

Instalator Iasi | Relvo.ro
 • Evaluare:

  5,0/5 (9 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Arcu nr 48, Iași 700134, România

 • Orar:

  08 – 18

24.Reparatii Aer Conditionat Iasi

Reparatii Aer Conditionat Iasi
 • Evaluare:

  3,9/5 (14 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Stejar, Iași 700327, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

Cu o echipă de profesioniști experimentați și atenți la detalii, Reparatii Aer Conditionat Iasi vă oferă servicii de înaltă calitate, lăsând în urma lor un spațiu curat și revigorant. Tehnicienii lor pricepuți vă vor oferi o experiență fără griji, ocupându-se de totul, de la igienizare la completarea cu freon.

Ați rămas fără aer condiționat în mijlocul celei mai calde perioade a anului? Nu vă faceți griji! Reparatii Aer Conditionat Iasi vă pune la dispoziție o echipă rapidă și eficientă, care va interveni în aceeași zi în care sunați. Aceștia nu au uitat niciodată o programare și sunt mereu gata să ofere soluții personalizate nevoilor dumneavoastră. Lăsați-i pe profesioniștii de la Reparatii Aer Conditionat Iasi să se ocupe de tot, iar voi bucurați-vă de aerul răcoros și curat din locuința voastră.

25.CASA DESIGN S.R.L.

CASA DESIGN S.R.L.
 • Evaluare:

  3,8/5 (25 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Sărărie 120, Iași 700116, România

 • Orar:

  08 – 17

26.Service Aer Conditionat Iasi

Service Aer Conditionat Iasi
 • Evaluare:

  3,3/5 (14 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ion Creangă, Iași 700321, România

 • Orar:

  07:30 – 21

Experiența noastră îndelungată în domeniul instalațiilor de aer condiționat ne-a învățat cât este de important confortul casei tale. De aceea, oferim servicii de aer condiționat în Iași, special concepute pentru a-ți menține casa răcoroasă și confortabilă pe tot parcursul verii.

Echipa noastră de tehnicieni autorizați este pregătită să diagnosticheze rapid și să repare orice problemă cu unitatea ta de aer condiționat. Folosim cele mai moderne instrumente și tehnici pentru a ne asigura că sistemul tău funcționează la capacitate maximă. Cu noi, poți avea încredere că te vei bucura de aer rece și curat toată vara.

27.Reparatii centrale termice

Reparatii centrale termice
 • Evaluare:

  5,0/5 (3 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ion Creangă, Iași 700319, România

 • Orar:

  08 – 17

28.Atent Instal C.C.S.R.L

Atent Instal C.C.S.R.L
 • Evaluare:

  5,0/5 (4 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Anton Crihan, Iași 700623, România

 • Orar:

  07 – 18

29.Instalator Iasi

Instalator Iasi
 • Evaluare:

  4,2/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Independenței, Iași 700276, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

30.Termic & Sanitar SRL (instalatii termice și sanitare)

Termic & Sanitar SRL (instalatii termice și sanitare)
 • Evaluare:

  5,0/5 (1 Review by google)

 • Adresă:

  Valea Lupului, Iași 700548, România

 • Orar:

  Deschis 24 de ore

31.Meșterul Casei

Meșterul Casei
 • Evaluare:

  4,0/5 (5 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Atelierului nr. 1, Iași, România

Sugestii de postare