Liste 14 saloane infrumusetare din Crângași București

Laura Vasilescu

• Actualizat: 2024-06-12

O sinteză din cele mai bune liste despre saloane infrumusetare din Crângași București, compilate și cercetate cu atenție pe site-uri web și bloguri de încredere. Include opțiuni deosebite precum Blue Spa Crângași, Salon El Studio Crangasi, Salon Secrets By Andreeana, Magic Salon Crangasi, Salon Beauty Eneri. Hai să explorăm împreună!

1.Blue Spa Crângași

Blue Spa Crângași
 • Evaluare:

  4,5/5 (559 Review by google)

 • Adresă:

  Șoseaua Virtuții 148, București 060209, România

 • Orar:

  09 – 21

Salonul Blue Spa Crângași oferă clienților săi o gamă largă de servicii cosmetice de înaltă calitate, într-un ambient relaxant și primitor. Echipa noastră de profesioniști experimentați este dedicată să vă ofere cele mai bune tratamente, personalizate în funcție de nevoile dumneavoastră unice.

Vă invităm să descoperiți serviciile noastre premium de îngrijire a pielii, epilare, manichiură și pedichiură, toate create pentru a vă ajuta să vă simțiți și să arătați cât mai bine. Suntem convinși că experiența la Blue Spa Crângași va depăși așteptările dumneavoastră și vă va lăsa cu o senzație de revigorare și încredere. Răsfățați-vă cu un moment de răsfăț și lăsați-ne să vă ajutăm să străluciți din interior spre exterior.

2.Salon El Studio Crangasi

Salonul El Studio Crangasi, unde frumusețea și răsfățul se întâlnesc.

Salon El Studio Crangasi
 • Evaluare:

  4,4/5 (704 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 16, București 060337, România

 • Orar:

  08 – 21

 • Avantaje:

  Salon modern cu o echipă talentată, servicii de calitate și atmosferă plăcută.

 • Dezavantaje:

  Prețuri ușor ridicate, programări dificile și parcare limitată.

 • Calitate:

  Servicii de calitate superioară, cu rezultate excepționale.

 • Personal:

  Prietenos, Profesionist, Experimentat, Amabil, Atențios

 • Servicii:

  Tunsori, Vopsit, Coafat, Tratamente, Ritualuri de îngrijire

Vă invităm la Salon El Studio Crangasi pentru o experiență de îngrijire a unghiilor de neuitat!

Echipa noastră de profesioniști experimentați vă va întâmpina cu căldură, gata să vă ofere tratamente impecabile care vor lăsa unghiile dvs. să strălucească. Folosim instrumente și produse de ultimă generație pentru a vă asigura că fiecare serviciu este realizat cu cea mai mare precizie și atenție la detalii.

Citește mai mult: Liste 24 restaurante din Crângași București

3.Salon Secrets By Andreeana

Salon Secrets By Andreeana
 • Evaluare:

  4,6/5 (290 Review by google)

 • Adresă:

  Bulevardul Constructorilor 26, București, România

 • Orar:

  09 – 21

În inima orașului, ascuns într-o oază de relaxare, se află Salon Secrets by Andreea – locul unde frumusețea prinde viață. Cu o echipă de artiști talentați, care mânuiesc cu măiestrie foarfecele și pensulele, salonul promite o experiență personalizată ce va transforma aspectul tău. De la tunsori impecabile până la manichiuri impecabile, Salon Secrets by Andreea este destinația ta ultimă pentru o schimbare de look de neuitat.

Experimentează profesionalismul excepțional al stiliștilor noștri, care acordă o atenție deosebită fiecărui detaliu. Sterilizarea riguroasă a instrumentelor și igiena impecabilă asigură siguranța și confortul tău absolut. Nu te mai mulțumi cu mediocritatea – alege Salon Secrets by Andreea și lasă-i pe artiștii noștri să te sculpteze într-o capodoperă vie.

4.Magic Salon Crangasi

Locul tău de frumusețe, unde strălucirea prinde viață

Magic Salon Crangasi
 • Evaluare:

  4,6/5 (438 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 29, București 060334, România

 • Orar:

  09 – 21

 • Avantaje:

  Prețuri accesibile, program flexibil, echipă profesionistă

 • Dezavantaje:

  Locație aglomerată, spațiu mic, lipsa parcării

 • Calitate:

  Servicii de calitate la prețuri accesibile

 • Personal:

  - Recepționeri amabili și serviabili - Coafori experimentați și creativi - Manichiuriste pricepute - Cosmeticiene atente - Masori calificați

 • Servicii:

  - Tunsori și coafuri - Vopsit și decolorat - Tratamente capilare - Manichiură și pedichiură - Epilare

În căutarea unui tuns perfect și a unui look stilat? Salonul de Coafură Crangasi îți oferă o experiență de vis în materie de îngrijire capilară.

Personalul nostru calificat și pasionat va asculta cu atenție dorințele tale, acordând o atenție meticuloasă fiecărei tunsori. Tehnicile noastre moderne și produsele de cea mai înaltă calitate asigură un rezultat impecabil, de durată, care îți va pune în evidență frumusețea naturală. Lasă-te pe mâinile noastre experte și descoperă coafura perfectă care te va face să te simți încrezătoare și radiantă!

Citește mai mult: Liste 17 cafenele din Crângași București

5.Salon Beauty Eneri

Salon Beauty Eneri
 • Evaluare:

  4,3/5 (162 Review by google)

 • Adresă:

  Bloc 49, Calea Crângași 26-28, București 060339, România

 • Orar:

  09 – 20

6.Salon Beauty Rox | Crangasi | Epilare | Cosmetica | Masaj | Reflexoterapie | HairStyling | Frizerie | Make-up | Manichiura

Salon Beauty Rox | Crangasi | Epilare | Cosmetica | Masaj | Reflexoterapie | HairStyling | Frizerie | Make-up | Manichiura
 • Evaluare:

  5,0/5 (50 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Vintilă Mihăilescu 4, București 060396, România

 • Orar:

  09 – 21

Salonul Beauty Rox din Crângasi te întâmpină cu un personal calificat și o atmosferă relaxantă.Fie că ai nevoie de epilare, manichiură/pedichiură, cosmetică, masaj, reflexoterapie, hair styling, frizerie sau machiaj, la Beauty Rox vei găsi servicii de calitate superioară.Am beneficiat personal de serviciile de epilare și manichiură/pedichiură oferite de Cristina, iar rezultatele au fost peste așteptări. Salonul este curat, plăcut amenajat și ușor accesibil, ceea ce face ca experiența ta să fie una completă.

Citește mai mult: Liste 13 baruri din Crângași București

7.Anna Beauty Studio

Anna Beauty Studio
 • Evaluare:

  5,0/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Str. Nicolae Filimon 30, București 060302, România

 • Orar:

  09 – 21

8.Artistic Beauty Salon

Artistic Beauty Salon
 • Evaluare:

  4,6/5 (91 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 15, București 060332, România

 • Orar:

  08 – 20

Salonul de înfrumusețare Artistic Beauty oferă o experiență rafinată, unde arta și frumusețea se îmbină armonios pentru a crea o oază de relaxare și vitalitate. Ambianța elegantă, decorată cu gust, te întâmpină cu căldură, invitându-te să evadezi din cotidian și să te răsfeți cu tratamente de excepție. Personalul calificat și amabil îți va oferi un serviciu ireproșabil, ghidându-te printr-o gamă largă de proceduri menite să-ți scoată în evidență frumusețea naturală.

Fie că dorești o manichiură impecabilă, o tunsoare modernă sau un tratament facial revitalizant, Salonul de înfrumusețare Artistic Beauty are soluția perfectă pentru tine. Folosind produse de calitate superioară și tehnici de ultimă generație, specialiștii noștri îți vor răsfăța simțurile și îți vor oferi un moment de respiro și relaxare. Te așteptăm să descoperi o lume a frumuseții și a îngrijirii de sine, unde fiecare detaliu este gândit pentru a-ți oferi o experiență memorabilă.

9.Coafor Crangasi Anida's Beauty Salon

Coafor Crangasi Anida's Beauty Salon
 • Evaluare:

  4,4/5 (27 Review by google)

 • Adresă:

  Calea Crângași 87, București 060339, România

 • Orar:

  09 – 20

10.Liberty Creative Studio - Unghii cu gel Crangasi

Liberty Creative Studio - Unghii cu gel Crangasi
 • Evaluare:

  4,7/5 (11 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Câmpulung Nr.100, București 060405, România

Salonul de manichiură Liberty Creative Studio din Crângași ar putea fi o alegere potrivită pentru tine, dacă ești în căutarea unui serviciu profesionist și de calitate. Atmosfera caldă și primitoare te va face să te simți răsfățată, iar echipa de tehnicieni experimentați se va asigura că unghiile tale vor arăta impecabil. Cu o gamă largă de servicii disponibile, de la manichiură clasică la extensii de gene, Liberty Creative Studio este destinația perfectă pentru a-ți îngriji unghiile și a te bucura de un moment de relaxare.

Nu ezita să suni acum pentru a programa o întâlnire. Tehnicienii noștri prietenoși și calificați vor fi bucuroși să răspundă la orice întrebare și să îți ofere sfaturi personalizate pentru a obține manichiura perfectă adaptată nevoilor tale. Lasă-ne să avem grijă de unghiile tale și vei pleca din salon cu o manichiură care te va face să te simți încrezătoare și frumoasă.

11.Exclusive Beauty by A B

Exclusive Beauty by A B
 • Evaluare:

  4,7/5 (80 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul 18, București, România

 • Orar:

  09 – 20

Salonul A B vă oferă frumusețe exclusivă! După o experiență dezastruoasă la un alt salon, am apelat la ei și ne-au salvat părul. Stilista, cu mâinile ei magice, a petrecut aproape o oră lucrând cu răbdare și atenție pentru a repara pagubele. Ne-am simțit răsfățați în timp ce ea își desfășura arta, transformându-ne părul într-o capodoperă.

Rezultatul final a fost uimitor! Părul nostru a fost revigorat, plin de viață și strălucitor, ca și cum ar fi fost atins de o baghetă magică. Personalul de la Salonul A B este cu adevărat dedicat să ofere clienților cea mai bună experiență posibilă. Nu este doar un salon, ci un sanctuar al frumuseții unde visele tale de păr devin realitate. Vino și convinge-te de magia lor și lasă-te răsfățat de artiștii noștri talentați.

12.Cris Estetique

Cris Estetique
 • Evaluare:

  4,7/5 (50 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul nr 3, București, România

 • Orar:

  09 – 20

13.Gina salon

Gina salon
 • Evaluare:

  4,4/5 (22 Review by google)

 • Adresă:

  Strada Ceahlăul 6, București, România

 • Orar:

  08 – 21

Salonul Gina, o oază de frumusețe și răsfăț, îți oferă o experiență de neprețuit de 25 de ani. Situat la intersecția Căii Crângași cu Bulevardul Ceahlău, salonul te întâmpină cu zâmbete calde și o atmosferă prietenoasă, unde voința, comunicarea și profesionalismul sunt valori esențiale. Fiecare vizită este o călătorie unică în lumea frumuseții, unde echipa de experți îți va transforma visele într-o realitate strălucitoare.

14.Beauty by Luiza

 • Evaluare:

  4,7/5 (34 Review by google)

 • Adresă:

  Strada 9 Mai Nr 1A, București 060351, România

Indiferent dacă doriți să vă răsfățați cu un masaj revigorant, să vă aranjați părul sau să vă răsfățați cu un tratament facial, la Beauty by Luiza veți găsi o gamă largă de servicii adaptate nevoilor dumneavoastră. Cu produse de înaltă calitate și tehnologii de ultimă generație, veți obține rezultate uimitoare care vă vor face să vă simțiți încrezători și frumoși.
Sugestii de postare